Tarih ve Saat
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

Yalova Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden adayım
12 Ocak 2022
YAÜ yönetimi olarak Tüm mezunlarımızın iş garantisi olmasını istiyoruz.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, Yalova Üniversi­tesi Merkez Yerleşkesi'nde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebe­biyle Yalova basınıyla bir araya geldi.

YENİDEN ADAYIM
Rektör Cebeci, önümüzdeki aylarda yapılacak olan Rektörlük seçimlerinde bir dönem daha aday olduğunu açıkladı. 

Toplantıya, Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Jülide Hızal Yücesoy ve Prof. Dr. Fikret Yüksel ile Genel Sekreter Ömer Naci Fidan da katıldı.   
 
Yalova’da faaliyet gösteren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak basın toplantısına başlayan Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci, Merkez Yerleşkede yapımı tamamlanan ve devam etmekte olan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aktardı. Geride kalan 4 yıllık süreçte yaptıkları çalışmaları anlatan Prof. Dr. Cebeci görevi devraldığı 2018 yılından bu yana 4 yeni fakülte açtıklarını ve böylelikle fakülte sayısının 9’a ulaştığını ifade etti.   
 
Yapımı yarım kalmış olan İslami ilimler Fakültesi binasının tamamlanması başta olmak üzere fakültelerin önemli eksikliklerinin giderildiğini ifade eden Prof. Dr. Suat Cebeci, 4 yıllık süre zarfında 22 yeni bölüm açtıklarını, araştırma, geliştirme faaliyetlerine hız verebilmek için de 8 yeni uygulama ve araştırma merkezi kurarak uygulama ve araştırma merkezi sayısını 16'ya çıkardıklarını söyledi. Bunların yanı sıra  Merkezi Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezini de geliştirerek daha işlevsel hale getirdiklerini buradan farklı üniversitelere ve iş dünyasına laboratuvar hizmetleri verdiklerini ifade etti.
 
Şehirdeki En Büyük Konferans Salonu 
 
Merkez Yerleşkede inşaatı büyük ölçüde tamamlanan 700 kişilik bir konferans salonu yapılmakta olduğun söyleyen Prof. Dr. Suat Cebeci, “Yalova’nın en büyük konferans salonunu yapıyoruz. Bu konferans salonu, Yalova’da düzenlenecek her türlü ulusal ve uluslararası toplantı, sempozyum ve kongre gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek bir kapasiteye sahip” diye konuştu. 
 
Spor Bilimleri Fakültesi’ne ve Yalova’ya Stadyum Müjdesi  
 
Spor Bilimleri Fakültesinin ihtiyaçlarına yönelik olarak merkez yerleşkede bir stadyum yapılması konusunda  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile anlaştıklarını belirten Rektör Prof. Cebeci, “Stadyum tamamlandıktan sonra üniversiteye devredilecek ve   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile müştereken yöneteceğiz. Bu stadyum hem Yalova’da yapılacak spor müsabakalarında hem de Spor Bilimleri Fakültesi’nin eğitim faaliyetlerinde kullanılacak” dedi.
 
Tıp Fakültesi Binası Tamamlanıyor
 
Yalova Üniversitesi bünyesindeki tüm fakültelerde eğitim-öğretim faaliyetlerinin devam ettiğini belirten Prof. Dr. Suat Cebeci, “Tıp Fakültemizin öğrencilerinin temel tıbbi bilimler eğitimini 3 yıllığına Uludağ Üniversitesi’nde alması üzere anlaşmıştık ancak Tıp Fakültesi binasını bu sene sonuna yetiştirmeyi planlıyoruz. Dolayısıyla bu süreyi kısaltarak öğrencilerimizin kendi kampüsümüzde, kendi fakülte binamızda eğitim-öğretime devam etmeleri sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. 
 
“Tüm Mezunlarımızın İş Garantisi Olsun”
 
İş dünyası ile entegre çalıştıklarını vurgulayan Rektör Cebeci, üniversitenin bilgiyi üretmekle yetinmeyerek onu toplumun hizmetine sunması gerektiğini belirtti. Bu iş birliğinin en önemli göstergelerinden biri olarak Altınova Meslek Yüksekokulu’nun kurulması sürecinde Tersan Tersanesi ile tesis ettikleri anlaşmayı örnek gösteren Prof. Dr. Suat Cebeci, öğrencilerin tersanede uygulamalı eğitim gördüklerini ve mezun olunca da iş garantilerinin olduğunu belirtti.
Diğer meslek yüksekokulları için de benzer uygulamalar geliştirdiklerini vurgulayan Prof. Dr. Suat Cebeci, “Biz meslek yüksekokullarına 7000 öğrenci alıp ‘mezunları ne yaparsa yapsın’ demek yerine, ‘3000 öğrenci alalım, ama tüm mezunların iş garantisi olsun’ demeyi tercih ediyoruz” diye konuştu.  
 
Teknoloji Kampüsü Kuruluyor
 
Organize Sanayi Bölgesi’nde bir Teknoloji Kampüsü kurmayı hedeflediklerini belirten Prof. Dr. Suat Cebeci, bu doğrultuda Yalova İmes OSB ile bir protokol yaptıklarını ve bu kapsamda bazı bölümleri Organize Sanayi Bölgesi’nde tahsis edilen yere taşıyacaklarını söyledi. İlk etapta Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinin Teknoloji Kampüsü’nde eğitim vereceğini, bunlara ilave olarak açılması planlanan Mekatronik Mühendisliği bölümünün de aynı şekilde Teknoloji Kampüsü’nde açılacağını müjdeledi.  
 
“TUSAŞ’a Mühendisler Yetiştireceğiz”  
 
Öğrencilerin iş dünyası ile ilişkilerini güçlendirmek için çeşitli kuruluşlarla anlaşmalar yaptıklarını belirten Prof. Dr. Suat Cebeci, “Bunların başında  TUSAŞ var. Türkiye  Uzay ve Havacılık Anonim Şirketi, Ankara ve Eskişehir’deki fabrikalar uçak ve helikopter motorları ile uçak ve helikopterleri üretiyorlar. Onların da ciddi bir mühendis yetiştirme planları var. 10 bin mühendis yetiştirme projeleri var. Dolayısıyla 20 üniversiteyle bizim gibi sözleşme yapmışlar. Bizde o 20 üyesinden biri olarak bu sözleşmeye dahil olduk. Mühendislik Fakültesi öğrencilerimizden başarılı olanları, üçüncü sınıftan itibaren seçip oraya göndereceğiz. Uygulamalarını yapacaklar ve diplomalarını alınca da orada işe devam edecekler” ifadelerini kullandı.  
 
“Genç ve Başarılı Bir Akademik Kadromuz Var”   
 
Yalova Üniversitesi’nin genç ve başarılı bir akademik kadroya sahip olduğunu belirten Prof. Dr. Suat Cebeci, üniversite bünyesinde görevli akademisyenlerin başarılı çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı. Prof. Dr. Suat Cebeci, “Bir akademisyenimiz dünyadaki en etkin 1000 bilim insanı listesine girmeyi başardı. Ayrıca farklı projelerle öne çıkmaya çalışan bilim insanlarımız var. Mesela Polimer Mühendisliği bölümümüzde askeri araçları kamufle edebilmek adına düşman radarlarından gizleyecek bir jel geliştirildi. Genç akademik kadromuzu, bilimsel çalışmalarını artırmaları için teşvik ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
 
“Üniversitenin Yalovalıların Desteğine İhtiyacı Var”  
 
Göreve geldikten sonra ildeki iş dünyası, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile toplantılar düzenlediklerini ifade eden Prof. Dr. Suat Cebeci, böylelikle üniversite ile Yalova kamuoyunu bütünleştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Şehrin üniversiteye, üniversitenin de şehrin desteğine ihtiyacı olduğunu söyleyen Prof. Dr. Cebeci varlıklı iş insanlarına ve hayırseverlere destek çağrısında bulunarak, “Büyük bir kütüphaneye ve merkezi yemekhaneye ihtiyaç var. Öğrencilerimizin ve personelimizin daha iyi fiziki imkanlara kavuşması için varlıklı bireylerin ve iş insanlarının üniversiteye el atmasına ihtiyacımız var” dedi
 
“Kültür, Sanat ve Spor Şenliği Düzenlemek İstiyoruz”  
 
COVID-19 salgını nedeniyle öğrencilerin yüz yüze eğitimden uzun bir süre uzak kaldıklarını ifade eden Cebeci, şu anda eğitim-öğretim faaliyetlerine yüzde 60 yüz yüze, yüzde 40 uzaktan şekilde devam ettiklerin belirtti. Öğrencilerin sosyal aktivitelerine yönelik 2 yıldır yapmayı planladıkları ancak salgın nedeniyle yapamadıkları birçok etkinlik olduğunu belirten Prof. Dr. Suat Cebeci, “Mayıs ayında 4 veya 5 günlük bir panayır gibi, şehirdeki esnafın da burada bulunacağı kültür, sanat ve spor şenliği düzenlemeyi planlıyoruz. Buna benzer etkinlikleri arttırarak üniversiteyi şehir ile buluşturacak projelere devam edeceğiz” ifadelerin kullandı. 
 
“Doluluk Oranlarında Köklü Üniversiteleri Geride Bıraktık” 
 
4 yıl önce 9 bin 500’lere kadar inmiş olan öğrenci sayısının şu anda 17 bine yakın olduğunu belirten Prof. Dr. Cebeci, “Yüzde 90 doluluk oranı yakalayarak bazı köklü üniversitelerden daha iyi bir doluluk oranına sahip olduk. Bu başarıda doğru alanda, doğru bölümleri açmak ve kampüsü öğrenciler için cazip hale getirmek etkili oldu. Geride kalan 4 yıllık sürede hem kurumsallaşma anlamında hem de yeni fakülte ve bölümlerle üniversitemizi geliştirme anlamında önemli atılımlar gerçekleştirdik, öğrenci yaşam merkezi projesini hayata geçirerek öğrencilerimizin yerleşke içerisinide çeşitli ihtiyaçlarını temin edebilecekleri sosyal ortamları sağladık” diye konuştu.
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında düzenlenen basın buluşması, basın mensuplarının sorularının Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci tarafından cevaplanmasının ardından sona erdi.

Basın toplantısı sonrasında Rektör Prof. Dr. Suat tarafından basın mensuplarına yönelik bir kampüs turu düzenlendi. Basın mensuplarına Merkez Yerleşkeyi gezdiren Prof. Dr. Cebeci yapımı devam eden çalışmaları yerinde anlattı. Kampüs turu sonrasında basın mensupları üniversiteden ayrıldı.Yorumlar (2)
  Yalovalı:
[12.01.2022 - 15:25]  
2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13a maddesine rektörlük için yaş haddi 67 yaşıdır. Suat Bey 1953 doğumlu olup 68 yaşındadır. Kanunen aday olması mümkün değildir.
  Yalovalı:
[12.01.2022 - 15:18]  
2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13a maddesine rektörlük için yaş haddi 67 yaşıdır. Suat Bey 1953 doğumlu olup 68 yaşındadır. Kanunen aday olması mümkün değildir.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Şoförler Çetin ile devam ediyor16 Ocak 2022
Okul yolunda kamyon altında kaldı15 Ocak 2022
3, 5 MİLYON MAKARON ELE GEÇTİ15 Ocak 2022
FUHUŞ OPERASYONUNDAN KAMU GÖREVLİLERİ ÇIKTI11 Ocak 2022
​ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN YALOVA’DA UNUTULMADI08 Ocak 2022
Camiden 22 musluk çaldılar04 Ocak 2022
​Hacısalihoğlu YESOB’a aday oldu04 Ocak 2022
Jandarma Yalova da 7 yıllık cinayeti çözdü 31 Aralık 2021
Yalova Üniversitesi’nden Savunma Sanayinde Devrim Yapacak Proje28 Aralık 2021
YASKİ başkanı Yalçınkaya oldu17 Aralık 2021
UÇURUMDAN DÜŞTÜ HAYATINI KAYBETTİ14 Aralık 2021
​SAHTE ALKOLDEN 2 KİŞİ ÖLDÜ13 Aralık 2021
YALOVA DA 21 KİŞİ KURTARILDI01 Aralık 2021
Bağlarbaşı mahallesini TOKİ yapacak01 Aralık 2021
​Engelleri aşacağız tuzakları bozacağız24 Kasım 2021
MANZARAMI KAPATTI CAMİYİ YIKIN22 Kasım 2021
​DUR İHTARINA UYMADILAR MAHKEMELİK OLDULAR19 Kasım 2021
Millet bahçesi Yalova da başlıyor05 Kasım 2021
Yalova üniversitesi Fetö merkezi olmuştu11 Ekim 2021
​Yalova ya 50 yeni taksi plakası geliyor05 Ekim 2021
Altınova da batık gemi bulundu05 Ekim 2021
​Okullarda kurallara uyalım04 Eylül 2021
DİSK başkanı Yalova da01 Eylül 2021
YAKAD HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ29 Ağustos 2021
SEL BÖLGESİNE 89 BÜYÜKBAŞ BAĞIŞLADI27 Ağustos 2021
Yalova da yangın söndürüldü27 Ağustos 2021
Helikopterli operasyon yapıldı22 Ağustos 2021
Roman mahallesi projesi netleşiyor21 Ağustos 2021
İyi Parti il başkanı tutuklandı17 Ağustos 2021
Türk Yapımı ; "LAND PROGRAMLAMA DILI"30 Kasım 2021
YALOVA’DAN MANAVGATLI ÇİFTÇİLERE DESTEK15 Ağustos 2021
Yalovalı itfaiyeciler Bozkurt'a gitti13 Ağustos 2021
Türk Hackerlar California San Diego Üniversitesini Hackledi29 Kasım 2021
Yalova da konserler iptal edildi31 Temmuz 2021
Yalova da Ormana girmek yasaklandı30 Temmuz 2021
SAKSIDA KENEVİR YETİŞTİRMİŞ28 Temmuz 2021
.20 Temmuz 2021
15 Temmuz programı açıklandı13 Temmuz 2021
Müsilajı Midye temizleyecek12 Temmuz 2021
Yalova Emniyet müdürü değişti07 Temmuz 2021
Emekli Albay Yalova da dehşet saçtı08 Temmuz 2021
1 Temmuzda kısıtlamalar kalktı28 Haziran 2021
Yalova ve Kosova İşbirliğine Hazır27 Haziran 2021
Yalova da Kentsel Dönüşüm ilan edildi22 Haziran 2021
YALOVA DA GİZLİ KAMERAYA 6 YIL HAPİS11 Haziran 2021
Esenköy de cinayet işlendi09 Haziran 2021
Altınova belediyesi 34 yaşında06 Haziran 2021
​ÇİFTLİKKÖY SAHİL PROJESİ’NDE 2.ETAP BAŞLADI02 Haziran 2021
Polisi şehit eden kişi tutuklandı28 Mayıs 2021
DÜNYA FİLİSTİNE KÖR VE SAĞIR11 Mayıs 2021
MESCİD-İ AKSA KUTSALIMIZDIR İSRAİL TERÖR DEVLETİDİR11 Mayıs 2021
Çağlayan Barajı ihale edildi04 Mayıs 2021
BAKAN SOYLU YALOVA YA GELDİ25 Nisan 2021
Yalova Üniversitesinde Huawei ders verecek09 Nisan 2021
Katil zanlısı Muhtar Yalova da yakalandı06 Nisan 2021
Fetöcü Emniyet müdürü yakalandı06 Nisan 2021
Özbek bakıcı yakalandı28 Mart 2021
Yalova da binalar karartıldı28 Mart 2021
Yalova da 1,5 kg uyuşturucu ele geçirildi26 Mart 2021
Yalova da sahte Devre Mülkçülere 1000 yıl istedi25 Mart 2021
2 Milyon makaron yakalandı23 Mart 2021
YALOVA DA HER YERE HES KODU UYGULANACAK22 Mart 2021
Karma OSB Yalova da Red edildi18 Mart 2021
Jandarmadan Tekne operasyonu07 Mart 2021
Vali Yalova da HES kodu sordu06 Mart 2021
Korona ile mücadele Milli Seferberliktir04 Mart 2021
YALOVA DA NORMALLEŞME ŞARTLARI AÇIKLANDI02 Mart 2021
Kocadere ye çöp tesisi yapacak26 Şubat 2021
Yalova da 5 PKK lı tutuklandı16 Şubat 2021
DEAŞ SUİKASTÇİSİ YALOVADA YAKALANDI01 Şubat 2021
Yalova da 8 Pkk zanlısı yakalandı15 Şubat 2021
Anaokul ve Köy okulları açılıyor13 Şubat 2021
ARMUTLU DA DOMUZ AVINDA VURULDU11 Şubat 2021
Akköy şehitliği tamamlandı10 Şubat 2021
Yalova nın nüfusu arttı04 Şubat 2021
Yalova Lisesi kapatılmayacak marka olacak27 Ocak 2021
YALOVA ANADOLU LİSESİ TAŞINMIYOR25 Ocak 2021
Yalova da Fetöcülere ceza yağdı22 Ocak 2021
Yalova da Tacizci tutuklandı22 Ocak 2021
JANDARMA 6 ADRESE UYUŞTURUCU OPERASYONU05 Ocak 2021
Yalova Belediyesi arsaları peşkeş çekilmiş05 Ocak 2021
YALOVA'DA YILBAŞI ÖNLEMLERİNİ DENETLEDİLER01 Ocak 2011
Yalova da aşı isteğe bağlı26 Aralık 2020
Yalova da minibüs hattı değişti25 Aralık 2020
Kentsel Dönüşüm yakında başlayacak22 Aralık 2020
Yalova Belediyesi şirketleri zarar etmiş18 Aralık 2020
Kurana dil uzatanları kınıyoruz08 Aralık 2020
Araştırma sahili kapatılmayacak07 Aralık 2020
Yeni Kovid19 yasakları açıklandı01 Aralık 2020
Yalova da Pazara HES kodu geldi28 Kasım 2020
Helenopolis Antik Kentinde kazılar başlasın22 Kasım 2020
Yalova da Fuhuş operasyonu bitmiyor17 Kasım 2020
Yeni Korona yasakları başlıyor18 Kasım 2020
Yalova dan 25 ton Un yardım gitti17 Kasım 2020
Yalova da ulaşımda HES kodu mecbur17 Kasım 2020
Firari Fetöcü Yalova da yakalandı16 Kasım 2020
Başkan vekili Tutuk da Kovid19 oldu13 Kasım 2020
Yalova Valisi Korona oldu07 Kasım 2020
KARANTİNA DAN KAÇTI YAKALANDI04 Kasım 2020
Araştırmaya cami yapılmasın04 Kasım 2020
Sefine Tersanesinde patlama03 Kasım 2020
Hz Muhammed 'e yapılan saldırıları kanıyorum28 Ekim 2020
Çınarcık ta sahte içki yakalandı15 Ekim 2020
Altınova da Derneğe kumar baskını28 Eylül 2020
Ermenistan’a pahalıya patlayacak28 Eylül 2020
Yalova Belediyesini Bağımsızlar denetleyecek26 Eylül 2020
Eğitim Bir Sen Yalova da atamalara tepki gösterdi17 Eylül 2020
Akyol Soylu ile yatırımları görüştü15 Eylül 2020
AKSA AKRİLİK BALIK ÖLÜMLERİNİ RET ETTİ12 Eylül 2020
BELEDİYE KONSERİNİ İPTAL ETTİ09 Eylül 2020
Yalova ve Çiftlikköy sahili birleşiyor07 Eylül 2020
Yalova Üniversitesinde eğitim uzaktan olacak07 Eylül 2020
CHP'DEN YALOVA DA YOLSUZLUK AÇIKLAMASI03 Eylül 2020
Yalova da Kentsel dönüşüm ofisi açıldı17 Ağustos 2020
Geceleri Silah atanlara operasyon yapıldı10 Ağustos 2020
Celal Özel iddiaları yalanladı30 Temmuz 2020
Ali Erbaş Başkanımız yalnız değildir29 Temmuz 2020
Yalova 'da Vali yardımcıları tayin oldu14 Temmuz 2020
Yalova İcra Müdürlüğü karantinaya alındı07 Temmuz 2020
İcra Müdürlüğünde Korona çıktı03 Temmuz 2020
Yalova Belediyesi Zimmet iddianamesi kabul edildi03 Temmuz 2020
63 kişiye maske cezası kesildi25 Haziran 2020
SALMAN 1 NUMARALI SANIK24 Haziran 2020
3 İLDE UYUŞTURUCU OPERASYONU24 Haziran 2020
Yalova TOKİ kura sonuçları açıklandı18 Haziran 2020
Yalova Adliyesinde Hakim ve Savcılar tayin oldu18 Haziran 2020
YALOVA DA UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 5 TUTUKLAMA18 Haziran 2020
NASA'nın Web Sitesini Türk Hackerlar Hackledi!30 Kasım 2021
Yalova 'daki Araziye Chp park yapacaktı08 Haziran 2020
Başkan Tutuk 50 Milyon kredi isteyecek05 Haziran 2020
YALOVA BELEDİYESİ 23 MİLYON TL FAİZ ÖDEYECEK05 Haziran 2020
Yalova Belediyesinde 4 gözaltı03 Haziran 2020
Yalova Roman Pazarı açılıyor31 Mayıs 2020
Yalova 'da camiler alanlar İlk Cumada doldu taştı29 Mayıs 2020
Sokağa çıkan 513 kişi ceza yedi28 Mayıs 2020
Minibüslere zam geldi28 Mayıs 2020
Yalova'da Sokağa çıkma yasakları açıklandı20 Mayıs 2020
YALOVA POLİSİ İZNİK'TE KAZA GEÇİRDİ16 Mayıs 2020
YALOVA 'DA 1 MİLYON MASKE 135 MİLYON TL KREDİ DAĞITILDI09 Mayıs 2020
ÇİFLİKKÖY 'DE GENE KUMAR BASKINI05 Mayıs 2020
ÇİFTLİKKÖY’DE DÖRDÜNCÜ KUMAR OPERASYONU05 Mayıs 2020
Yaşlı ve çocuklara Sokağa çıkma izni geldi04 Mayıs 2020
RAMAZAN 'DA KUMAR OPERASYONU01 Mayıs 2020
Yalova TOKİ için arazi baktılar30 Nisan 2020
Yalova'da kamu mesaisi yeniden değişti30 Nisan 2020
Yalova'da Kamu çalışanları göreve çağrıldı28 Nisan 2020
Yalova Belediyesinden Minibüsçülere destek22 Nisan 2020
Yalova'dan özel bankalara isyan18 Nisan 2020
Yalova'da Kovid 19 sayıları netleşti16 Nisan 2020
Korona virüs Yalova'da bir can daha aldı06 Nisan 2020
Yurt dışından gelen 44 kişi Yalova'da karantinaya girdi06 Nisan 2020
BELARUS’TAN GELDİLER ÇINARCIK 'A GİTTİLER06 Nisan 2020
Covid 19'dan hayatını kaybetti 06 Nisan 2020
Belarus 'tan gelecek 32 kişi Yalova ’da karantinaya alınacak04 Nisan 2020
Yalova Belediyesinin 30 İcra dosyasını ödedik04 Nisan 2020
83 kişi Yalova'da karantinaya alındı02 Nisan 2020
Yalova'da Korona hasta sayısı açıklandı02 Nisan 2020
Yalova 'da Pazarlar yasaklandı31 Mart 2020
Hastalanan gemiciler Yalova'da hastaneye kaldırıldı31 Mart 2020
Yalova'da Korona 'dan ilk kayıp verildi31 Mart 2020
Büyükgümüş maaşını bağışladı30 Mart 2020
Yalova’da Seyahat İzin Kurulu görevine başladı30 Mart 2020
Koronaya karşı 50 ton ürettiler25 Mart 2020
Kaymakam Kırlı 'dan önemli uyarı geldi21 Mart 2020
Yalova'da başkan yardımcıları Cumhur ittifakından 17 Mart 2020
Yalova'da 23 Fetöcüye hapis cezası18 Mart 2020
Çanakkale bir Destandır17 Mart 2020
Yalova Belediyesi operasyonunda 2 gözaltı18 Mart 2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEPKİ GÖSTERDİ14 Mart 2020
Camiler Koronaya karşı ilaçlandı13 Mart 2020
Sayıştay Başkanı Yalova'dan mesaj verdi11 Mart 2020
Yalova Belediyesi Tutuk ile Ak Partide06 Mart 2020
YOLSUZLUK OPERASYONUNDA 3 KİŞİ DAHA TUTUKLANDI06 Mart 2020
Yalova Belediyesinde 5 tutuklama daha05 Mart 2020
Askerler ve Şehitler için yürüyüş yapılacak04 Mart 2020
26 yıldır aranan katil zanlısı yakalandı03 Mart 2020
Yalova Belediyesi operasyonunda 5 yeni gözaltı daha03 Mart 2020
Yalovada yolsuzluk operasyonunda 5 yeni gözaltı29 Şubat 2020
Salman ve Güleç görevden uzaklaştırıldı28 Şubat 2020
Yalova Belediyesinde Rüşvet çiftliği kurmuşlar24 Şubat 2020
SEFİNE TERSANESİNDE İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ22 Şubat 2020
CHP YOLSUZLUKTA AK PARTİYİ SUÇLADI19 Şubat 2020
Kamyonet Minibüsü biçti 6 yaralı16 Şubat 2020
Yalova Belediye Başkan yardımcısı tutuklandı13 Şubat 2020
20 Fetöcüye Yalova'da hapis cezası12 Şubat 2020
Yalova Belediyesinde 2 kişi tutuklandı12 Şubat 2020
YALOVA NARKOTİK SUÇLA MÜCADELEDE 1. Cİ30 Ocak 2020
Yalova'da Fetö gözaltıları22 Ocak 2020
Yalova da 862 sikke ele geçirldi 17 Ocak 2020
Yalova'da 28 Fetöcü ceza aldı04 Ocak 2020
Sahte imzayla Ardahan'a sürülmüş24 Aralık 2019
Barajda su bitti kuraklık başladı21 Aralık 2019
Yeşilay Yalova 25 Litre Projesi ile Geliyor21 Aralık 2019
Yalova'da Doğu Türkistan İçin "Sessiz Çığlık" Eylemi 21 Aralık 2019
110 kg toprağa gömülmüş uyuşturucu yakalandı18 Aralık 2019
Hatsan Tersanesinde işçi düşerek öldü16 Aralık 2019
KÖPEĞİ SOPAYLA DÖVDÜ14 Aralık 2019
Yalovada 300 polisle operasyon13 Aralık 2019
Yalova Üniversitesi kapısı değişti09 Aralık 2019
VEFA SALMAN 6 AYLIK HAMİLE MİMARİ SİNOP'A SÜRDÜ08 Aralık 2019
SALMAN ÖGRENCİLERİ OKULDAN ÇIKARTAMAZ04 Aralık 2019
​TÜGVA YARIŞMALARI BAŞLIYOR03 Aralık 2019
Firari Fetöcüler Yalova'da yakalandı03 Aralık 2019
39 Fetöcü Yalovada hapis cezası aldı29 Kasım 2019
ASKERE ATKI BERE ÖRDÜLER28 Kasım 2019
Yalova sahilindeki kaçak yapılar yıkılacak13 Kasım 2019
Servis ihalesi iptal edilsin06 Kasım 2019
YALOVA'DA VİLLAYA FUHUŞ OPERASYONU04 Kasım 2019
YALOVA BELEDİYESİ BALIK LOKANTALARINI YIKIYOR01 Kasım 2019
Tügva 'lı gençleri destekliyorum26 Ekim 2019
ESKİ REKTÖR FETÖDEN HAKİM KARŞISINDA24 Ekim 2019
Negmar 'a teşekkür ettiler23 Ekim 2019
Yalova da Fetöcülere ceza yağdı18 Ekim 2019
Eski rektör vekili Fetöden beraat etti18 Ekim 2019
Altınova MYO’yu Binali Yıldırım açtı11 Ekim 2019
YTSO Barış Pınarı harekatına destek verdi11 Ekim 2019
YALOVA EĞİTİM BİR-SEN’DEN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK11 Ekim 2019
Yalova dan kaçtılar kaza yaptılar05 Ekim 2019
YALOVA DA SAHTE İÇKİ OPERASYONU01 Ekim 2019
Dilenciden 8 bin TL para çıktı01 Ekim 2019
Yalovada 15 Fetöcüye hapis28 Eylül 2019
Yalova da 37 toplanma alanı var27 Eylül 2019
SİLİVRİ DEPREMİ YALOVA'YI DA KORKUTTU26 Eylül 2019
7 FETÖ ŞÜPHELİSİ ADLİYEDE26 Eylül 2019
Tigem Dere ağzına okul yapılamaz26 Eylül 2019
7 ilde 23 Fetö şüphelisi yakalandı25 Eylül 2019
Yalova daki Özel okul kaçak yapılıyor22 Eylül 2019
Büyükgümüş Askere gitti21 Eylül 2019
5 saat sonra Yalova yı lağım basacak20 Eylül 2019
LİMAK BORCU ÖDEYİN ELEKTRİKLERİ AÇALIM DEDİ20 Eylül 2019
Yalova Belediye Başkan yardımcısı istifa etti18 Eylül 2019
SALMAN MAKAM ARABASI İLE KİMSEYİ KANDIRMASIN11 Eylül 2019
FETÖCÜ YALOVA İMAMININ CEZASINI YARGITAY ONAYLADI10 Eylül 2019
YALOVA DA 45 BİN ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI09 Eylül 2019
Köprüde kayma çökme var09 Eylül 2019
Firari FETÖ'cü eski emniyet müdürü Yalova da yakalandı07 Eylül 2019
Çocuk tacizcisi serbest bırakıldı30 Ağustos 2019
YALOVA DA EMNİYETTEN ​ŞAFAK OPERASYONU29 Ağustos 2019
Bir çocuğun ölmesi mi lazım29 Ağustos 2019
BENOPLAST A FETÖ CEZASI11 Aralık 2018
Yalova da Kemerin Ses Getirsin dedi10 Ağustos 2019
4 İranlı uyuşturucu satarken silahla yakalandı05 Ağustos 2019
Yalovada Basın güçlü değil25 Temmuz 2019
Yalova polisi silah ve uyuşturucu yakaladı25 Temmuz 2019
Kadın Asker Şehitlere Kuran okudu15 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İSTİKLAL MÜCADELESİDİR 14 Temmuz 2019
Vatanımızı Fetöcülere teslim etmedik14 Temmuz 2019
15 Temmuz programı açıklandı11 Temmuz 2019
Yalova da 12 Fetöcüye ceza yağdı11 Temmuz 2019
4 ilde Fuhuş operasyonu08 Temmuz 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler |
reklam
CH