Flaş Haber :
Hava Durumu

KÜNYE

* Sahibi
    
PUSULA MEDYA AJANS


* Genel Yayın Yönetmeni  ve Sorumlu Müdür
    Hüseyin KUTGÜN

* Adres
    Rüstempaşa mah. Cumhuriyet cad. Barış sok. No: 3/9  YALOVA


* İLETİŞİM
Tel         :      (0226) 812 77 27

Cep       :       (0532) 514 45 13

E-Mail        :  yalovapusula@gmail.com
Facebook  :  https://www.facebook.com/yalova.pusula.gazete
Twitter      :  
https://twitter.com/PusulaYalovaSİTE KURALLARI
Bu web sitesinde bulabileceğiniz belge ve dosyalar ile veritabanları içinde yer alan bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini ya da tümüyle yararlı olduğunu http://www.yalovapusula.com garanti edememekte ve bunlardaki hata, eksiklik ya da yararsızlık nedeniyle hiçbir yasal sorumluluğu ve/veya yükümlülüğü kabul etmemektedir.

Sitemizde yer alan dokümanlardaki fikir ve görüşler tümüyle yazarlarına ait olup, sitemizde yayınlanmaları bizlerinde aynı fikir ve görüşleri paylaştığımız ya da aynı fikir ve görüşlere katıldığımız anlamına gelmemektedir.

Yazılardaki görüşler yazarlarına aittir. Gönderilen yazılar iade edilmez. Yayınlanan yazı ve eserler için telif hakkı ödenmez.

Kopyalama Hakkı
Bu sitede yer alan ve/veya bağlantı verilmiş doküman ya da dosyalardaki bilgilerin çoğu herkesin kullanımına açık etki alanında bulunmaktadır. Sadece bu sitede yer alan doküman ve dosyalardaki bilgileri yayınlama ve kopyalama hakkının asıl sahibi yazarı olup, yazarın kendi isteğiyle ya da kendisinden izin alarak bu sitede yayınlanmaktadır.  Bu nedenle, yazarı tarafından açıkça yasaklanmadığı hallerde, yayını tümüyle kendi sitelerinde ya da başka türlü yayınlamak ya da çoğaltmak isteyenlerin yazarın kendisinden izin almaları, yayından alıntı yapanların ise alıntının kaynağını kendi yayınlarında belirtmeleri önerilmektedir. 

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.