Tweet |
Bursa´da gerçekleştirilen FLL Lego Robot Tasarım Yarışması´nda Yükselen Yıldız Ödülüne layık görülen Şehit Ahmet Uzun Ortaokulu Robotik Kodlama Takımı (Tokibot), Okul Müdürü Bahadır Kahraman ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette Okul Müdürü Bahadır Kahraman: “2018-2019 First Lego Lig Turnuvalarına katılan Okul robot takımımız TOKİBOT Yükselen Yıldız Ödülü almıştır.
Bizlere desteğiyle güç veren, her projemizde yanımızda olarak başarımızı taçlandırmamıza vesile olan başta İl Müdürümüz Ali Tosun’a, öğrencilerimize, onları hazırlayan öğretmenlerimize, destek veren velilerimize, turnuva sürecinde rehberlik eden Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Robot Takımı Brain Storms ve Kardelen Ortaokulu Robot Takımı Kardebot takımına teşekkür ederiz.” dedi.
Müdür Ali Tosun da nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, başarılar diledi.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 14 | 12 | 1 | 1 | 37 | 10 | 37 | +27 |
2 | Galatasaray | 14 | 12 | 1 | 1 | 28 | 8 | 37 | +20 |
3 | Beşiktaş | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 | 16 | 26 | +5 |
4 | Kayserispor | 14 | 7 | 2 | 5 | 19 | 14 | 26 | +5 |
5 | Adana Demirspor | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | 16 | 23 | +10 |
6 | Trabzonspor | 14 | 7 | 5 | 2 | 24 | 18 | 23 | +6 |
7 | Kasımpaşa | 14 | 6 | 5 | 3 | 25 | 27 | 21 | -2 |
8 | Çaykur Rizespor | 14 | 6 | 5 | 3 | 14 | 19 | 21 | -5 |
9 | Antalyaspor | 14 | 5 | 4 | 5 | 20 | 16 | 20 | +4 |
10 | Hatayspor | 14 | 4 | 4 | 6 | 24 | 21 | 18 | +3 |
11 | Fatih Karagümrük | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | 12 | 17 | +5 |
12 | MKE Ankaragücü | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 | 20 | 17 | 0 |
13 | Sivasspor | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 | 24 | 15 | -7 |
14 | Gaziantep FK | 14 | 5 | 9 | 0 | 14 | 22 | 15 | -8 |
15 | Konyaspor | 14 | 3 | 6 | 5 | 15 | 20 | 14 | -5 |
16 | Pendikspor | 14 | 3 | 7 | 4 | 16 | 31 | 13 | -15 |
17 | Başakşehir FK | 14 | 3 | 8 | 3 | 14 | 20 | 12 | -6 |
18 | Samsunspor | 14 | 3 | 9 | 2 | 13 | 23 | 11 | -10 |
19 | Alanyaspor | 14 | 2 | 7 | 5 | 11 | 23 | 11 | -12 |
20 | İstanbulspor | 14 | 2 | 10 | 2 | 11 | 26 | 8 | -15 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 14 | 12 | 2 | 0 | 38 | 10 | 36 | +28 |
2 | Kocaelispor | 14 | 9 | 3 | 2 | 24 | 16 | 29 | +8 |
3 | Göztepe | 14 | 8 | 4 | 2 | 18 | 8 | 26 | +10 |
4 | Bandırmaspor | 14 | 7 | 2 | 5 | 18 | 8 | 26 | +10 |
5 | Bodrumspor | 14 | 7 | 4 | 3 | 18 | 11 | 24 | +7 |
6 | Gençlerbirliği | 14 | 6 | 2 | 6 | 18 | 14 | 24 | +4 |
7 | Sakaryaspor | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 | 15 | 23 | +4 |
8 | Çorum FK | 14 | 6 | 6 | 2 | 23 | 16 | 20 | +7 |
9 | Keçiörengücü | 14 | 5 | 5 | 4 | 13 | 15 | 19 | -2 |
10 | Erzurumspor FK | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | 12 | 18 | +3 |
11 | Manisa FK | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 15 | 17 | +3 |
12 | Boluspor | 14 | 4 | 6 | 4 | 11 | 17 | 16 | -6 |
13 | Ümraniyespor | 14 | 4 | 7 | 3 | 14 | 19 | 15 | -5 |
14 | Adanaspor | 14 | 5 | 9 | 0 | 12 | 21 | 15 | -9 |
15 | Şanlıurfaspor | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 17 | 14 | -8 |
16 | Tuzlaspor | 14 | 3 | 8 | 3 | 12 | 25 | 12 | -13 |
17 | Giresunspor | 14 | 2 | 9 | 3 | 9 | 23 | 9 | -14 |
18 | Altay | 14 | 1 | 11 | 2 | 7 | 34 | 5 | -27 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 15 | 12 | 2 | 1 | 31 | 9 | 37 | +22 |
2 | 1461 Trabzon FK | 15 | 9 | 2 | 4 | 27 | 9 | 31 | +18 |
3 | Van Spor FK | 15 | 9 | 2 | 4 | 20 | 16 | 31 | +4 |
4 | Ankaraspor | 16 | 7 | 2 | 7 | 20 | 12 | 28 | +8 |
5 | Bucaspor 1928 | 14 | 7 | 1 | 6 | 20 | 8 | 27 | +12 |
6 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | 14 | 26 | +9 |
7 | Nazilli Belediyespor | 16 | 8 | 6 | 2 | 23 | 24 | 26 | -1 |
8 | Ankara Demirspor | 15 | 7 | 6 | 2 | 19 | 18 | 23 | +1 |
9 | Diyarbekir Spor | 15 | 5 | 5 | 5 | 12 | 13 | 20 | -1 |
10 | Hes İlaç Afyonspor | 15 | 5 | 5 | 5 | 10 | 12 | 20 | -2 |
11 | Karacabey Belediye Spor | 15 | 4 | 6 | 5 | 11 | 11 | 17 | 0 |
12 | Kırklarelispor | 16 | 4 | 7 | 5 | 12 | 22 | 17 | -10 |
13 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 15 | 4 | 9 | 2 | 13 | 19 | 14 | -6 |
14 | Bursaspor | 15 | 3 | 7 | 5 | 13 | 25 | 14 | -12 |
15 | Serik Belediyespor | 15 | 3 | 8 | 4 | 6 | 13 | 13 | -7 |
16 | Altınordu | 15 | 2 | 7 | 6 | 16 | 18 | 12 | -2 |
17 | Adıyaman FK | 15 | 3 | 9 | 3 | 12 | 23 | 12 | -11 |
18 | Kırşehir Futbol SK | 15 | 3 | 9 | 3 | 12 | 26 | 12 | -14 |
19 | Zonguldak Kömürspor | 14 | 2 | 8 | 4 | 13 | 21 | 10 | -8 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 13 | 10 | 0 | 3 | 25 | 6 | 33 | +19 |
2 | Kepezspor FAŞ | 12 | 9 | 1 | 2 | 20 | 7 | 29 | +13 |
3 | Edirnespor | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | 10 | 21 | +10 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 12 | 5 | 2 | 5 | 11 | 7 | 20 | +4 |
5 | İnegöl Kafkas GK | 12 | 6 | 4 | 2 | 12 | 12 | 20 | 0 |
6 | K.Çekmece Sinopspor | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 12 | 17 | +3 |
7 | 52 Orduspor FK | 12 | 4 | 3 | 5 | 11 | 11 | 17 | 0 |
8 | Kırıkkalegücü FK | 12 | 5 | 5 | 2 | 10 | 11 | 17 | -1 |
9 | Mardin 1969 Spor | 12 | 4 | 6 | 2 | 13 | 12 | 14 | +1 |
10 | Talasgücü Belediyespor | 12 | 4 | 7 | 1 | 14 | 19 | 13 | -5 |
11 | Gümüşhanespor | 12 | 2 | 4 | 6 | 9 | 13 | 12 | -4 |
12 | Artvin Hopaspor | 12 | 2 | 5 | 5 | 10 | 12 | 11 | -2 |
13 | Malatya Arguvanspor | 12 | 2 | 7 | 3 | 7 | 12 | 9 | -5 |
14 | Karabük İdmanyurdu Spor | 12 | 2 | 7 | 3 | 7 | 21 | 9 | -14 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 12 | 1 | 8 | 3 | 7 | 26 | 6 | -19 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
08/12/2023 | Galatasaray | vs | Adana Demirspor |
09/12/2023 | Antalyaspor | vs | Fatih Karagümrük |
09/12/2023 | Samsunspor | vs | Kasımpaşa |
09/12/2023 | Beşiktaş | vs | Fenerbahçe |
10/12/2023 | İstanbulspor | vs | Alanyaspor |
10/12/2023 | Başakşehir FK | vs | Hatayspor |
10/12/2023 | Kayserispor | vs | Pendikspor |
10/12/2023 | Gaziantep FK | vs | Trabzonspor |
11/12/2023 | Konyaspor | vs | Sivasspor |
11/12/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Çaykur Rizespor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | Bandırmaspor | vs | Kocaelispor |
09/12/2023 | Bodrum FK | vs | Tuzlaspor |
09/12/2023 | Ümraniyespor | vs | Keçiörengücü |
09/12/2023 | Sakaryaspor | vs | Giresunspor |
10/12/2023 | Çorum FK | vs | Erzurumspor FK |
10/12/2023 | Manisa FK | vs | Adanaspor |
10/12/2023 | Gençlerbirliği | vs | Göztepe |
10/12/2023 | Eyüpspor | vs | Şanlıurfaspor |
11/12/2023 | Altay | vs | Boluspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | Yeni Mersin İdman Yurdu | vs | Altınordu |
10/12/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Ankara Demirspor |
10/12/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Bursaspor |
10/12/2023 | Karacabey Belediye Spor | vs | Nazilli Belediyespor |
10/12/2023 | Kırklarelispor | vs | Kırşehir Futbol SK |
10/12/2023 | Van Spor FK | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
10/12/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Serik Belediyespor |
10/12/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Adıyaman FK |
11/12/2023 | Esenler Erokspor | vs | Bucaspor 1928 |
11/12/2023 | Esenler Erokspor - Bucaspor 1928 | Esenler Erokspor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi | Esenler Erokspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | 52 Orduspor FK |
10/12/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Karabük İdmanyurdu Spor |
10/12/2023 | Mardin 1969 Spor | vs | Edirnespor |
10/12/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Talasgücü Belediyespor |
10/12/2023 | Ayvalıkgücü Belediyespor | vs | Kepezspor FAŞ |
10/12/2023 | Gümüşhanespor | vs | Kırıkkalegücü FK |
10/12/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | İnegöl Kafkas GK |
10/12/2023 | Gümüşhanespor - Kırıkkalegücü FK | Gümüşhanespor ligde evindeki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kırıkkalegücü FK yenilmez |