Flaş Haber :
Hava Durumu

YALOVA 2023 SEÇİM TOPLANTISINDA

15 Mart 2023
0 Haber Yorum
Marmara Bölgesi Seçim Güvenliği toplantısı gerçekleşti.

14 Mayıs 2023 seçimleri öncesi Yalova Valisi, Emniyet ve Jandarma yetkilileri toplantıya katıldı.

Yalova Valisi Muammer Erol ile İl Jandarma Komutanı Ali Naci Binici ve Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve sahil güvenlik teşkilatlarının yöneticileri katıldı.

Marmara Bölgesi Seçim Güvenliği Toplantısı İstanbul'da AFAD İl Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.

14 Mayıs'ta gerçekleşecek, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri konusuyla düzenlenen toplantıya İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İstanbul, Bilecik, Bursa, Düzce, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova Valisi Muammer Erol ile İl Jandarma Komutanı Ali Naci Binici ve Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve sahil güvenlik teşkilatlarının yöneticileri katıldı.

Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, şöyle devam etti: "İçişleri Bakanlığı olarak bugüne kadar bütün seçimlerde anlımızın akıyla görev ifa ettik. Bugüne kadar icra ettiğimiz seçimlerden elde ettiğimiz tecrübelerimizle, birikimlerimizle bu seçimde de yine aynı özenle, aynı gayretle, sorumluluğumuzu yerimize getireceğini de getireceğimizden eminiz. İçişleri Bakanlığı olarak bizim buradaki pozisyonumuz son derece açık ve nettir. Seçim halkın seçimidir. İşin siyasi anlamı, sonuçları Bakanlık olarak bizim görev ve ilgi alanımızda değildir.

Bizim görevimiz vatandaşımızın özgür iradesini, sağlıklı bir şekilde herhangi bir aksiliğe, aksaklığa veya güvenlik zafiyetine meydan vermeden sandığa yansıtabileceği ortamı temin etmektir."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.