28 Mayıs 2023 | Saat: 01:54

Sualtı tedavisi dersi aldılar

04 Ocak 2022
1 Haber Yorum
​Su Altı Teknolojisi Programı Öğrencileri, teknik gezilerine devam ediyor.

UYGULAMALI SU ALTI TEDAVİSİ DERSİ
 Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulu Meslek Yüksekokulu Su Altı Teknolojisi Programı Öğrencileri, teknik gezilerine devam ediyor.
Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksekokulu Meslek Yüksekokulu (MYO) Su Altı Teknolojisi Programı Öğrencileri, teknik gezilerine devam ediyor.
 
Basınç Teknolojilerini gördüler
Yalova Üniversitesi Altınova MYO Su Altı Teknolojisi Programı Öğrencileri, teknik gezilerine devam ediyor. Hiperbarik Sistemler ve Tedavi dersi kapsamında teknik gezi yaparak, derslerini Türkiye’nin nadir işletmelerinden birisinde yaptılar.
 
Altınova MYO Su Altı Teknolojisi Programı Öğrencileri, Hiperbarik Sistemler ve Tedavi dersi kapsamında dersin sorumlusu Öğr. Gör. Su Altı Hekimi Savaş İlgezdi eşliğinde Yalova’nın Taşköprü Beldesi Sanayi Sitesi’ndeki ülkemizin sayılı basınç odası imalathanelerinden Barotek Basınç Teknolojileri Medikal Ürünler Şirketine teknik gezi düzenlediler.
 
Ülkenin sayılı okullarından
Türkiye’nin sayılı iş garantili okullarından olan Altınova Meslek Yüksek Okulunun her geçen yıl daha iyi seviyelere geldiğini İfade eden MYO Müdürü Öğr. Gör. Kpt. Hakan Kahramaner, “Okulumuzda öğrencilerimize alanının en iyi eğitimin sunmanın çabası içerisindeyiz” diye konuştu.

Yorumlar(1)
  cdnz:
[04.01.2022 - 12:28]  
Beğendiğim takdir ettiğim bir etkinlik fakat teknik gezi ve teknoloji kelimeleri ile örtüşmeyen görselde gözü tırmalayan o tahta parçasını kaldıracak kimse yokmuydu diye düşünmeden yapamıyorum.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.