28 Mayıs 2023 | Saat: 02:32

YENİ BAŞKANLAR SAHAYA İNDİ

23 Mart 2023
0 Haber Yorum
Yeni seçilen Belediye ve Ak Parti il başkanı esnafla buluştu.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, meclis üyeleri ve partililer, yeni haftanın ilk günü esnafı ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar diledi.

Yalova’yı hak ettiği konuma getirebilmek adına 3 senedir vekaleten yürüttüğü görevi, asaleten devralan ve bu süre zarfında şehri birçok yatırımla taçlandıran Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, ziyaret ettiği esnaflara bu çalışmaları anlatıp talep ve önerilerini dinliyor.

Hürriyet Sokak ve Barış Sokak esnafını ziyaret eden Başkan Tutuk, “Her zaman olduğu gibi fırsat buldukça esnafımızla buluşmalara devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde esnafımız ile fikir alışverişinde bulunup şehrimize yapacağımız çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden beri halkımız ile istişarelere büyük önem veriyoruz.

Çünkü bizim tespitlerimizin yanı sıra onların talep ve önerileri bizlere yol gösterici oluyor. Bu tarz ziyaretlerimizi sadece belirli zamanlarda değil fırsat bulduğumuz her zaman gerçekleştirmeye devam edeceğiz”   

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.