28 Mayıs 2023 | Saat: 02:04

TEHDİT VE ŞANTAJLARA RAĞMEN TEMİZ SİYASET YAPTIK

10 Ocak 2023
0 Haber Yorum
Bizler makam için değil hizmet için makamlara talip olduk görev aldık.

KİME GÖNDERME YAPTI?
İyi Parti Yalova il başkanlığına aday olan ve kongreyi kaybeden Parti Üyesi Talip Bayburtlu yazılı açıklama yaparak çok ilginç ve ciddi tespitlerde bulundu.

Teşkilat başkanı iken kongrede aday olan Bayburtlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi “İyilik yoluna çıktığımız ilk günden beri, İl başkanlığımın adaylık süresince benimle beraber yol yürüyen İyi ve Cesur insanlara canı gönülden teşekkür ederim. Büyük bir gayret ve heyecanla başladığımız bu çalışmalar sonucu gördüm ki Teşkilat başkanı olarak görev yaptığım zaman zarfı içinde birbirinden değerli İyi ve Cesur insanla tanışma ve çalışma imkânı bulmuşum. İyi ki varsınız.

Kongreler Demokrasinin şöleni ve değeridir. Partimizin bayrağını bir adım ileri götürmek ve başarısı için aday olduğumda bana destek olan her iyi ve cesur insana, parti içinden ve dışından her türlü desteği veren üyelerimize ve değerli hemşehrilerimize, beraber görev yaptığım yönetim kurulunun değerli başkanlarına, şahsıma ve yönetimime oy veren, destek veren delegelerimize, ilçe başkanlarıma ve yönetimlerine, oy kullanmaya gelen delegelerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu kongrede belki başkan olamadım ama görev yaptığım zaman zarfı içinde Armutlu’dan, Altınova’ya kadar parti binaları bile kapalı olan teşkilatları tekrar açan ve yönetimleriyle ve teşklilattaki üye sayısını kat be kat artıran Pandemi sürecince bile teşkilatları açık tutan, belde başkanlıklarını bile açarak partimizi önümüzdeki seçime hazır hale geldiğini görmek, kongrede bu kadar insanı biraraya getirmek bu heyecanı yaşamak ve yaşatmak bile benim için büyük bir mutluluk ve kazanımdır.

Teşkilat başkanı olarak görev yaptığım zaman zarfı içinde elimden geldiğince işimi iyi yapmaya, Genel Başkanımız Meral Akşener’in izinden giderek partimizi Yalova’mızda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Siyasetin kirlendiği, menfaatin ve çıkar gruplarının ön planda olduğu, her türlü çirkinliğin, çirkefliğin olduğu, tehditler ve şantajların, itham ve iftiraların havada uçuştuğu makam elde etmek için dalkavukluğunu en geçerli meslek olduğu zamanda bizler ilkeli, dürüst ve güvenilir kişiler olarak temiz siyaset yapmaya çalıştık.

Bizler makam için değil hizmet için makamlara talip olduk görev aldık. Kongrede delegelerimiz diğer adayı destekledi ve onu tercih etti. Bu bir tercihti kendilerini tebrik ederiz. Başarı dileriz.

Dün Yöneticisi olarak partimizde hizmet veriyorduk bundan sonra üye olarak arkadaşlarımızla beraber partimizin başarısı için, Genel Başkanımız Meral Akşener’in Başbakan olması Millet İttifakının adayının Cumhurbaşkanı olması için ilk gün ki Heyecan ve Cesaretle yolumuza devam ediyoruz. İYİ olmak için, makamlara gerek yok.  Daha yeni başlıyoruz. Yalova’mıza, hemşehrilerimize sözümüz var her şey iyi olacak, Yalova iyi olacak. Daha gidecek çok yolumuz, Söyleyecek çok sözümüz var. Biz buradayız ve dimdik ayaktayız.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.