28 Mayıs 2023 | Saat: 03:09

LİSE ÖĞRENCİLERİNE SPOR MALZEMESİ SİLPAGAR’DAN

11 Kasım 2022
0 Haber Yorum
M.Kemal Anadolu Lisesi’nin spor malzemelerini Belediye Başkanı verdi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’de 900’ü aşkın öğrencisiyle eğitim veren Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’ne spor malzemeleri hediye etti.

Geçtiğimiz ay Çiftlikköy M.Kemal Anadolu Lisesi ziyaretinde Okul Müdürü Selda Altan’ın spor malzemeleri talebini yerine getirme sözü veren Başkan Silpagar, öğrencilerin kullanımı için 20 voleybol topu, 20 futbol topu, 10 basketbol topu, 20 masa tenisi raketi, 20 dart oku ve masa tenisi malzemeleriyle koordinasyon çemberinden oluşan spor malzemeleri setini okula hediye etti.

Top ve spor malzemesi hediyelerini teslim alan öğrenciler büyük sevinç yaşadılar. Öğrencilerle bir süre basketbol, futbol ve voleybol oynayan Başkan Silpagar, “Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz” diye konuştu.

Göreve geldikleri günden itibaren gençlere ve öğrencilere yönelik desteklerinin sürdüğünü belirten Başkan Silpagar, “Geçtiğimiz ay okulumuza yaptığımız ziyarette Selda Müdürümüze hem görevinin hayırlı olması dileklerimizi iletmiş, hem de ihtiyaçlarıyla ilgili taleplerini dinlemiş ve gerekeni yapacağımızı söylemiştik.

Öğrencilerimizin kullanımına sunulmak üzere futbol, voleybol, basketbol, dart, masa tenisi malzemelerimizi okulumuza teslim ettik.

Bank, kamelya gibi ihtiyaçları konusunda da destek veriyoruz. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin mutluluğu, bizim de mutluluğumuz. Güle güle kullansınlar, hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.