28 Mayıs 2023 | Saat: 02:39

HEDEFİMİZ YALOVA’DA 3 VEKİLLİK SONRA BELEDİYELER

12 Mart 2023
0 Haber Yorum
Cumhurbaşkanımızın morali çok iyi. Sakın bir yeise, bir üzüntüye kapılmayın.

AK Parti İl Başkanlığı binasında, Güçlü ve Bağatar arasından devir-teslim töreni gerçekleştirildi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Umut Güçlü, devir-teslim töreni ile koltuğu Muğlim Bağatar’dan devraldı.
 
BAĞATAR ÇITAYI YÜKSELTTİ
Parti binasında yapılan devir teslim töreninde konuşan yeni il başkanı Umut Güçlü, “Sözlerime benimle birlikte 11 sene emek veren, yanımda duran mahalle başkanlarım ve teşkilatıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Parti bir isimdir ama davamız Allah’ın kelamı, Allah’ın yoludur. Bu süreçte de emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim” dedi.

“Muğlim başkanımın yerini doldurmak hakikaten zor olacak, kendisini buraya tamamen vakfedip sabah erken saatlerde geldi, akşam saat 9’larda, 10’larda Altınova’da, Çınarcık’ta, Çiftlikköy’deydi. Allah’ın izniyle hedefimiz O’nun koyduğu çıtaya ulaşmak.

HEDEFİMİZ 3 VEKİLLİK SONRA BELEDİYELER
Ondan sonraki en büyük hedefimiz de, inşallah hep beraber, Yalova’da öncelikle ilk seçimimiz olan 14 Mayıs seçimlerinde 2 milletvekilliğini 3 milletvekilliğine yükseltmek” şeklinde konuşan Güçlü, son olarak şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımızın bana ilettiği ve sizlere iletmemi istediği bir şey var. Milletvekilliği ile belediye başkanlığını almamızı söyledi. Ben de kendisine ‘emredersiniz Cumhurbaşkanım’ dedim.

CUMHURBAŞKANIMIZIN MORALİ ÇOK İYİ
Sayın Cumhurbaşkanımızın morali çok iyi. Sakın bir yeise, bir üzüntüye kapılmayın. O kadar keyifliydi ki dün. Ben de bir o kadar şevklendim. Bu ulvi göreve geldim, sabaha kadar gözüme uyku girmedi. Çünkü bu koltuğu, hayatım boyunca, bu partiye girdiğimden beri sabırla bekliyordum. Zaman değişti, mekanlar değişti, koltuklar değişti, her şey değişti ama benim içimdeki ateş hiçbir zaman sönmedi.

ADIMI GÖRMEYECEKSİNİZ
Benimle beraber yönetim kurulumda, bana önderlik eden, rehberlik eden bütün ağabeylerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sizlere, partime, reisime yakışır bir il başkanı olacağım. Hiçbir pisliğin içinde benim adımı görmeyeceksiniz. Bundan sonra hep beraber; durmak yok yola devam.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.