28 Mayıs 2023 | Saat: 02:16

DOKTOR AHMET İHSAN ALTUNÇ ADAY ADAYI OLDU

22 Mart 2023
0 Haber Yorum
Temel değerlerimizle birlikte yaşadığı güzel bir ülke için sizlerin vekilliğine adayım,

Güçlü ve büyük Türkiye için, adaletin, demokrasinin temel değerlerimizle birlikte yaşadığı güzel bir ülke için sizlerin vekilliğine adayım,

Adalet ve Kalkınma Partisinden 28. Dönem Yalova Milletvekilliği için taraftarlarıyla AK Parti il binasına gelen Dr. Ahmet İhsan Altunç, Aday Adaylık müracaatını yaptı.

İl Başkanı Umut Güçlü'ye aday adaylığı başvuru dilekçesini teslim eden Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova Milletvekili Aday Adayı Dr. Ahmet İhsan Altunç, aday adaylık nedenleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

İÇİMİZDEN BÜYÜĞÜMÜZ

İl Başkanı Umut Güçlü "Ahmet İhsan Altunç bey bizden öncede Ak Partide görev yapan kıymetli büyüğümüz abimizdir. Kendisinin içimizden büyüklerimizin de aday adayı olması bizleri memnun etti.

Çıktığı bu yolda kendilerine başarılar diliyorum, aday adayı başvurusu nedeni ile de teşekkür ediyorum " dedi.

Altunç; “Siyaset, birilerinin kendi cebini doldurmak için, komisyon kazanmak için kullandığı bir sahra değildir. Siyaset, birilerinin sahaya çıkıp kendini beğendirmek için, takdir toplamak için kullandığı bir alan da değildir. Siyasette olması gereken, erdemli insanların çalıştığı, erdemli insanların başı çektiği, halkına hizmet etmeyi düstur edinen samimi insanların yeridir. Halk ilim sahibi, tecrübeli ve erdemli insanları siyasette görmek istemektedir. İşte bu anlayışla siyasetin çehresini değiştirmek için, siyasette dürüst insanların daha çok artması için gelin, ihmal etmeyin.

2002 yılında, bir erdemliler hareketi olarak muhafazakar demokrat bir parti anlayışı ile kurulan ve Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde büyük bir başarı yakalayan, halkına yakınlaşan partinin 2005 yılından beri üyesiyim.

Ben de yerli ve milli değerlere bağlı çalışan samimi, dürüst bir siyasetçi olmaya azmeden bir kardeşiniz olarak, 14 Mayıs 2023 Genel seçimlerinde Yalova AK Parti Milletvekilliği adaylığına ben de adayım.

Güçlü ve büyük Türkiye için, adaletin, demokrasinin temel değerlerimizle birlikte yaşadığı güzel bir ülke için sizlerin vekilliğine adayım, destek ve dualarınızı bekliyorum” dedi.

Ahmet İhsan Altunç program sonrası İl başkanı Umut Güçlü ye Kur'an-ı Kerim hediye etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.