28 Mayıs 2023 | Saat: 01:47

DEVA İL BAŞKANINDAN BÜYÜK İDDİA

09 Ocak 2023
0 Haber Yorum
Yalova’da Ak Parti vekil çıkartamaz Deva partisi 2 tane çıkartır.

DEVA Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, İl Başkanlığı’nda bir kahvaltı programı gerçekleştirdi.

Organizasyonda gazetecilerle yakından ilgilenen Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, bütün gazetecilerin tek tek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programa katılım sağlayan gazetecilere teşekkür eden Başkan Demirhan, bugüne kadar DEVA Partisi’ne vermiş oldukları desteklerden dolayı da ayrıca teşekkür etti. 

Başkan Demirhan, basın mensuplarıyla buluştuğu toplantıda “Partimizin kurulduğu günden bugüne Yalova’da bugün itibarıyla teşkilatlar olarak 30 ayına girmiş bulunmaktayız. Zorlu bir süreçten geçtik, pandemi şartlarında bir mucizeyi gerçekleştirdik ve bir parti kurduk. Yeni kurulan bir partinin özgün kimliğini şehrimizin 43 köyünde 51 mahallesinde 8 beldesinde ve 6 ilçesinde tesis etmeye çalıştık. Hala özgün kimliğimizi tesis etmek için uğraş veriyoruz” dedi.

MİLLETVEKİLİ DE OLMAK İSTİYORUM
Basın mensuplarından milletvekilliğine aday adaylığı sorusuna yanıt veren Demirhan, “Tabi tabi. Ben zaten siyasete girdiğim günden beri milletvekili adayı olarak başladım. Milletvekili olmak için uğraşıyorum ben. Bu şehire resmi bir kimliğe bürünüp hizmet etmek için resmen yarışıyoruz, koşuyoruz hiç durmadan. Aktif siyasi hayatımda dokuzuncu yılımı yaşıyorum evet ben milletvekili adayı olmak istiyorum. Milletvekili de olmak istiyorum. Genel Merkezi’mizin takdirini bekliyorum” ifadesini kullandı. 

AK PARTİ VEKİL ÇIKARTAMAZ
Yalova bazında seçim hakkında yorum da da bulunan Demirhan, “Eski tablo olmaz” dedi. AK Parti’nin 2 milletvekili çıkaramayacağını kaydeden Demirhan, “Rasyonel konuşalım, düşünelim. Çıkarabileceğini zannetmiyorum. Çünkü artık masada, siyaset arenasında Demokrasi ve Atılım Partisi’de var. Bizler de varız. Hem Yalova’da hem Türkiye’de. Bir tane çıkarır, iki tane çıkaramaz.  Samimi olalım. Cumhuriyet Halk Partisi zaten bir tane çıkarıyor. Bir taneyi de DEVA Partisi olarak biz alacağız. Şu an iki taneyi nasıl alırız onun planlarını yapıyoruz. Biz de bir siyasi partiyiz bizim bir iddiamız var” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.