28 Mayıs 2023 | Saat: 02:49

CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZI SEÇİYORUZ

10 Mart 2023
0 Haber Yorum
Türkiye’de hiçbir partinin yapamadığını gerçekleştiriyoruz.

Memleket Partisi Yalova İl Başkanı Ertan Şener; “Türkiye’de hiçbir partinin yapamadığını gerçekleştiriyoruz. Üyelerimiz Pazar günü gerçekleştireceğimiz ön seçimle Cumhurbaşkanı adayını kendileri seçecekler.”
 
Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin 14 Mayıs’a alınacağının açıklanması üzerine Memleket Partisi, Cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere çalışmalara başladı. Partilerinin Cumhurbaşkanı adayını seçmek için 12 Mart 2023 Pazar Günü sandık başına gideceklerini duyuran Memleket Partisi Yalova İl Başkanı Ertan Şener, üyelerini oy kullanmaya davet etti.
 
Yazılı bir basın açıklaması yapan İl Başkanı Şener; “Memleket Partisi, Cumhurbaşkanı adayını demokratik oylama ile belirleyen ülkedeki ilk ve tek partidir. Tüzüğümüzün 66. Maddesi gereğince, 12 Mart 2023 Pazar günü 09.00-18.00 saatleri arasında İl Binamızda tüm üyelerimizin katılımıyla Temayül Yoklaması yapılacaktır. Üyelerimiz sandık başına gidip Cumhurbaşkanı adayımızı kendileri seçecekler.
 
Sevgili Memleket Partililer, Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğiz. Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılacak ve dilerim tüm partilere örnek olacak, bir demokratik çalışmayı hep birlikte hayata geçireceğiz. Sizleri tarih yazmaya, Pazar günü Cumhurbaşkanı adayımızı belirlemek üzere oy kullanmaya davet ediyorum.”
 
Memleket Partisi Yalova İl Başkanı Ertan Şener sadece Cumhurbaşkanı adaylarını değil, tüzükleri gereğince Milletvekili, Belediye başkanı, Belediye ve İl Genel Meclisi adaylarını da ön seçimle belirleyeceklerini hatırlattı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.