28 Mayıs 2023 | Saat: 02:28

ÇOLAK İSTİFA ETTİ İYİ PARTİYE GEÇTİ

03 Şubat 2023
0 Haber Yorum
Siyasetçi ve eğitimci Oktay Çolak, parti değiştirdi.

Ak Parti de uzun zaman yöneticilik yapan ve Milletvekili aday adayı olan Siyasetçi Eğitimci Oktay Çolak, Partisinden istifa ederek İYİ Partiye geçti.

Katılım törenine İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, İYİ Parti GİK Üyesi Hasan Topbaş, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Müberra Çakır, İYİ Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Tokay ve parti yöneticileri katıldılar. Katılım öncesinde kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir,  birliktelik mesajları verdi.

İl Başkanı Osman Kendir, GİK Üyeleri Hasan Topbaş ve Müberra Çakır ile Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Tokay birer konuşma gerçekleştirdi.
 
İYİ Parti saflarına kalabalık bir grupla birlikte katılan Oktay Çolak ise yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Bugüne kadar gerek iş hayatımda ve gerekse siyasi hayatımda ben değil biz olgusuna sürekli değer verdim. Vermeye de devam edeceğim. Bu bağlamda bugün bana inanan ve güvenen ailem ve dostlarımla İYİ partiye katılmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum.

İYİ ve cesurlar hareketinin ülkemizde ve Yalova’mızda her geçen gün güçleneceğine tüm kalbimle inanıyorum.  Bundan sonraki siyasi hayatımda İYİ Parti’nin yetkin kadrolarıyla birlikte genel başkanımızın rehberliğinde bir neferi olacağım.”


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.