28 Mayıs 2023 | Saat: 01:51

ÇINARCIKTAN GİTTİ TÜRKİYE 3. OLDU

13 Mart 2023
0 Haber Yorum
Halit Sincar ağır sıklette Türkiye 3.’sü olma başarısı gösterdi.

Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcularının katılmış olduğu Şanlıurfa Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda lowkick branşında yarışan Halit Sincar ağır sıklette Türkiye 3.’sü olma başarısı gösterdi.

Yalova Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcusu Halit Sincar, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek; Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonası’na katılmasındaki desteğinden dolayı kendisine teşekkürlerini sundu.

‘Halit'i Tebrik ederim’

Çınarcık Belediyesi olarak sporcuların her zaman yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, “Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda lowkick branşından Türkiye 3.’sü olarak dönen Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcumuz Halit Sincar kardeşimi tebrik ederim.

Böylesine değerli sporcuları Çınarcık’ımıza kazandıran İsmail Necdet Köken hocamıza bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan kickboksun Çınarcık’taki gençlerine bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Antrenör İsmail Necdet Köken ve Halit Sincar, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e sağladığı desteklerden dolayı kendisine teşekkürlerini sundu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.