Anasayfa > GENEL > Haber Detay
ADD BAŞKANI İSTİFA ETTİ
GENEL - 20 Mayıs 2022

ADD BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Derneğimizi, ADD’Yİ siyaset gölgesinden kurtardık.

Atatürkçü Düşünce Derneği Yalova Şube Başkanı M. Zeynep Dağdevirenoğlu  istifa etti.

Dağdevirenoğlu  yazılı açıklama yaparak istifa ettiğini duyurarak şu ifadelre yer verdi “Atatürk’ün “benim kentimdir” dediği Yalova’mızda, birlikte yaşama şansı yakaladığımız kıymetli dostlarım;
18 Mayıs 2022 tarihinde, yani 3 senenin sonunda; ADD Yalova Şube Başkanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bu istifanın anlamına gelmeden hemen önce; 3 seneyi çok kısa bir özet ile anlatmak isterim;

Derneğimizi, siyasi aktörlerin gölgesinden kurtararak, siyaset üstü olan Atatürk vizyonu ve Atatürkçü Düşünce Sistemi çizgisine çekerek, Yalova’mız ve ülkemiz geleceği için çalışan ve siyasi olmayan bir yapı haline getirdik. Başkanlığım döneminde gerçekleşen birçok ilklerden bazıları da; tüm siyasi partilerin dernek binamızı ziyaret etmesi ve ortak paydamız olan şehrimiz ve ülkemizin geleceği için birlikte düşünmemiz ve hareket etmemiz olmuştur.

Bugüne kadar, gerek ADD Yalova Şubemize, gerekse bana inanan, destek veren, yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum ve yeni seçilen şube başkanımıza da başarılar diliyorum.

18 Mayıs 2022 tarihi itibarı ile sadece, başkanlık görevimden ayrılmış bulunmaktayım, inandıklarımız, savunduklarımız ve gelecek hayallerimiz, bize hayal kurmayı öğreten Atatürk’ün çizgisinde ve çocukken içtiğimiz antlarda saklı kalmaya devam edecektir.
Herkese sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım”.

Yukarı

Sayfayı Paylaş