Anasayfa > GENEL > Haber Detay
Tema ve Yagikad beraber çalışacak
GENEL - 18 Ocak 2022

Tema ve Yagikad beraber çalışacak

​Yalova Tema ve Yagikad ortak hareket edecek.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve Temsilci Yardımcısı Özcan Demir, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği’(YAGİKAD) nezaket ziyaretinde bulundu.

Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı  Emine Yüksekol ve dernek üyeleri Zuhal Karakoyun, Oya Akbulut ve Gökşen Tutuk’la samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda YAGİKAD Başkanı Emine Yüksekol, Yalova’da Kadın girişimcilerin yaptığı çalışmalar ve gelecek çalışma planları hakkında Arzu Demir’e bilgilendirmelerde bulundu. Yalova’da Girişimci Kadınların desteklenmesi amacıyla yapılan çalışmalara destek vereceklerini ve katkı sunmaya hazır olduklarını ifade eden TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir Yalova’ya değer katacak tüm çalışmalarda ortak hareket etmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

YAGİKAD Başkanı Emine Yüksekol da Yalova’da Doğal Varlıkların korunması ve sürdürülebilir bir yaşam için TEMA Vakfının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve her zaman destek için ellerinden gelen katkıyı sunacaklarını ifade etti.

Gülşen Tutuk’a da “Adım Adım Yalova” program yapımcısı olarak Yalova’nın tanıtımına sundukları katkı teşekkür eden İl Temsilcisi Arzu Demir birlikte ortak projelerde yer alma konusunda anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Yukarı

Sayfayı Paylaş