Anasayfa > GENEL > Haber Detay
Yalova Emniyet binası 54 Milyon lira
GENEL - 16 Ocak 2022

Yalova Emniyet binası 54 Milyon lira

Toplam 16 bin 800 metrekare kapalı alana sahip olacak

Yalova Valisi Muammer Erol, yapımı devam eden Emniyet Müdürlüğü ana hizmet binasında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

İncelemeye İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Çevre ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ümit Yılmaz, Müdür Yardımcısı M. Reşit Alp, Kontrol Amiri Şube Müdürü ve kontrol mühendisleri eşlik etti.  İl Müdürü Ümit Yılmaz tarafından bina inşaatı ile alakalı bilgilendirme yapıldı.

54 milyon TL’lik proje bu
Yeni Devlet Hastanesi inşaatının karşısında yer alan 14 bin 790 metrekare büyüklüğündeki parselde inşa edilen, 2 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere 6 kat olarak projelendirilen ve taban alanı 2 bin 800 metrekare olan, toplam 16 bin 800 metrekare kapalı alana sahip olacak hizmet binası inşaatında, zemin iyileştirme amacıyla, temel altına 484 adet fore kazık imalatı yapıldı.

Çevre imalatlarında ise 399 adet iksa kazığı imalatları tamamlandı. Bodrum katların kaba inşaatı devam ediyor. Toplam sözleşme bedeli 54 milyon 125 bin TL olan, sözleşmeye göre işin bitim tarihi 26 Kasım 2022. İnşaat faaliyetleri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü denetiminde devam ediyor.

Yukarı

Sayfayı Paylaş