İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GENEL

Yalovaspor Negmar ile şampiyonluğa koşacak
Flaş Haber
28 Ağustos 2019
Deniz taşımacılığı ve lojistik sektörünün öncü firmalarından Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Yalovaspor, Negmar ile Tam Yol İleri

Deniz taşımacılığı ve lojistik sektörünün öncü firmalarından Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.

2019-2020 sezonu sponsorluğu için Negmar Tavşanlı iskelesinde feribotta gerçekleşen törenle protokol imzaları atıldı.


Türkiye’nin sayılı deniz taşımacılığı ve lojistik firmalarından Negmar, hizmet vermeye başladığı günden itibaren spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Negmar kapsamda 2018-2019 yılı amatör küme şampiyonu Yalovaspor’un forma göğüs sponsoru oldu. 2019-2020 sezonu için Yalovaspor Kulübü ile Negmar arasında imza protokolü Tavşanlı Negmar iskelesinden kalkan Hamidiye feribotunda kahvaltılı törenle gerçekleşti. Yalova Valisi Muammer Erol, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ve Yalovaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna’nın katıldığı imza töreniyle birlikte Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.
 
VALİ EROL; YALOVA’YA TAM YOL İLERİ
İmza töreni öncesi konuşma yapan Yalova Valisi Muammer Erol, “Bugün, şehrimizin ulaşım işlerinde varlığını bildiğimiz, ciddi katkısını ve faydasını da ispat eden ve farkını ortaya koyan denizcilik işletmesi olan Negmar’ın, Yalovaspor’umuzu arzu ettiğimiz, görmek istediğimiz yerlere taşıma adına güç birliğinin ilk adımına şahit olmak üzere bir aradayız.

Bu birliğimizin oluşmasında emeği, gayreti olan başta Mehmet Koç beyefendi ve Sayın kulüp Başkanımız Onay Tuna ve Tavşanlı Belediye Başkanımız Mücahit Kaçar beylerin mutlaka takdir edilmesi gerekmektedir. Ben bu katkıları ve gayretleri nedeniyle her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah Yalovaspor’umuzun Negmar ile yaptığı bu birliktelik sayesinde hem şehrin takımı olma adına hem de geleceğe dönük  ümitleri  diri tutma ve realize etme adına ciddi bir adım atılmıştır.

Ben bunun arkası gelir diye düşünüyorum ve gelmek de zorunda çünkü buraya geldiğimde gördüm. Şu arkamda yazan sloganı. “Negmar ile Tam Yol İleri” İşte birliktelik yapılan firma denizcilik firması olunca da slogan “Tam Yol İleri” olmuş. Biz de bu birliktelikten Yalova’ya Tam Yol İleri diyoruz. Nereye kadar giderse gidecek, durmayı dinlenmeyi arada bu ligde duralım dinlenelim de bir sonraki sene üst ligi düşünürüz diye bir şey yok.

Allah’ın izniyle hedefimiz süperliğe kadar çıkmak olsun. Nefesimizin yettiği yere kadar gayretimizi de bu hedefin arkasından eksik etmeyelim. Bu güç birliği her iki tarafa da hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
 
“ÇOK İYİ BİR TAKIM OLUP, ÇOK İYİ TARAFTARA SAHİP OLACAĞIZ”
Vali Muammer Erol’dan sonra söz alan Yalovaspor Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna hedeflerinin çok büyük olduğunu söyleyerek, “Negmar Yalova’da öncülük yaptı. Yalovaspor’a en zor zamanlarında destek oldu kendilerine çok teşekkür ederiz. Bu sene iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum.

Bunu da hazırlık maşlarındaki skorlar ve en çok da oynanan futbolla gösteriyoruz. İnşallah sezona hayırlısıyla güzel başlayıp güzel bitireceğiz. Biz burada Sayın Valimiz huzurunda kendilerine söz veriyoruz ilk önce çok büyük bir takım olacağız, çok iyi bir taraftara da sahip olacağız.

Yalova’yı Türkiye’de örnek bir il haline getireceğiz, başarılarımızı da inşallah spor basınında göreceksiniz. Tekraren Negmar’a çok teşekkür ediyorum, Yalovaspor’a hem maddi hem manevi anlamda çok büyük bir destek verdiler. Biz de kendilerini hiçbir zaman mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
“YALOVA’NIN İSMİNİ YALOVASPOR DUYURACAK”
Yapılan sponsorluk anlaşmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Yalova’mızın ismini duyuracak olan Yalovaspor’umuza sahip çıkan sayın valime, her anlamda destek veren Mehmet Koç Beye çok teşekkür ediyorum. Öncelikle 3. Lig sonra 2, 1 ve Süper Lig’e çıkarak Yalova’nın ismini en iyi şekilde duyuracaklarına eminim. Bu iş birliği hayırlı olsun” dedi.
 
ANLAŞMAYLA BİNDEN FAZLA GENCE DESTEK OLUNACAK
Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ise, “Negmar Grubu olarak işe başladığımız ilk günden itibaren, ülkemiz ve coğrafyamızın bize yüklediği sorumlulukları yerine getirebilmek ve daha müreffeh günlere ulaşmak için çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle gerek sosyal sorumluluk projeleri, gerek genç girişimcilere yol gösterme, gerekse spora ve sporcuya destek olmayı kendimize bir görev addettik. Yarınlarımızı oluşturacak gençleri uyuşturucu, alkol vb. zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla spora teşvik ettik. Bugün burada yine altyapısında binden fazla genci sporla tanıştıran ve onlara bir gelecek inşa etmede yol gösteren Yalovaspor’umuza sponsor oluyoruz” dedi.
 
“ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”
Negmar tarihinde önemli bir ana şahitlik yapıldığını dile getiren Koç, “Biz tabii ki gençlerimiz için çok sayıda sponsorluk yapıyoruz ama ilk defa tüm branşlarıyla bir spor kulübüne önemli bir destek sunuyoruz. İnşallah bunun devamı gelecek diye umut ediyoruz. Hedefimiz olmalı, denizde çok meşhur bir deyiş vardır; hedefi belli olmayan gideceği limanı belli olmayan gemiye hiçbir rüzgâr fayda etmez. Bu, denizcilik tarihin çok önemli bir kuralıdır.

Ben inanıyorum Yalovaspor’un bir hedefi var o da spor lige çıkmak. Yine uğraştığı diğer tüm branşlarla ilgili de hep daha ileriye, Türkiye çapında ve uluslararası en yüksek başarılara imza atmayı hedefliyor. Çünkü Yalova, nüfusu ve demografik yapısıyla da spora önem veren ve sporla uğraşan bir şehir. Biz Negmar olarak Yalovaspor’un bütün aktiviteleri için elimizden geleni yapacağız” dedi.
 
HEDEF SÜPER LİG!
Denizcilikte de zaman zaman zor dalgalar, fırtına ve rüzgar olduğunu söyleyen Mehmet Koç, “Bunlar hayatın akışı ancak önemli olan yılmamak, pes etmemek, vaz geçmemek. Eğer bir hedefiniz varsa Yalova halkı Yalovaspor’un kazanmasına yönelik hedefe odaklanırsa bir şehir halkının isteyip de elde edemeyeceği bir şey yoktur. Yine ümit ediyorum  ki gelecek yıllarda Hamidiye feribotumuzda Yalovaspor’umuzun şampiyonluk kutlamalarını yapacağız. Yalovaspor’umuzu Süper Lig’de görmek hedefimiz olacak.

Ben şimdiden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Bu çalışma bizim için çok kıymetli, Negmar’ın gençliğe ve geleceğe bir yatırımı. Bizim sloganımız ‘Negmar ile Tam Yol İleri’ şimdi ise ‘Yalovaspor, Negmar ile Tam Yol İleri’ olacak.” şeklinde konuştu.
 
“VALİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZA DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Mehmet Koç, hayatında çok az kez spor müsabakalarına katıldığını söyleyerek, “Gelecek dönemde Yalovaspor’un maçlarını canlı seyredeceğiz” diye konuştu. Koç, ayrıca Yalova Valisi ve Tavşanlı Belediye Başkanının Yalovaspor’a olan desteklerini hatırlatarak “Bu programa iştirak eden başka Sayın Valimiz Muammer Erol ve Tavşanlı Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Kaçar’a kentimize yaptıkları hizmetler, girişimciye ve yatırıma destekleri ve Yalovaspor’umuzu sahiplenmeleri nedeniyle hassaten teşekkür ediyorum. Hep birlikte Yalova için daha fazla hizmet vereceğimize inanıyorum. Sponsorluğumuzun her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını Rabbim’den diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsorluk anlaşması için imzaların atıldığı törene Yalova Valisi Muammer Erol, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç, Negmar Genel Müdürü Eşref Serbes ile Yalovaspor Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna ve ekibi katıldı. İmzaların atılmasının ardından katılımcılar Yalovaspor formaları ile toplu fotoğraf çektirdi.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GENEL Haberleri

Başlık Tarih
 
TÜGVA Yalova TEKNOFEST te 22 Eylül 2019
Türkiye nin iş garantili tek okulu eğitime başladı21 Eylül 2019
İMAK ENERJİ’DEN AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ19 Eylül 2019
Başkan Canbay muhtarlarla sahada21 Eylül 2019
SADÜK TEKNOFES’te20 Eylül 2019
Şehit aileleri ve gaziler baş tacımız21 Eylül 2019
Oral eğitimcilerle buluştu20 Eylül 2019
Denizcilik Lisesi’nde anlamlı buluşma20 Eylül 2019
Gaziler günü kutlu olsun20 Eylül 2019
Öğrenciler Halı sahada karşılaştılar20 Eylül 2019
Akademisyenler Yalova Fen Lisesinde20 Eylül 2019
Altınova da Gaziler günü kutlandı20 Eylül 2019
Meslek öğrencileri Teknofest te20 Eylül 2019
TASKİB TAVŞANLI DA18 Eylül 2019
Vatana sahip çıktılar18 Eylül 2019
Kore Gazisinin çocuğuyum18 Eylül 2019
Altınova TEKNOFEST’te yerini aldı18 Eylül 2019
Yalova da Okul tıraş yaptılar18 Eylül 2019
Gazilerimize minnet borçluyuz18 Eylül 2019
Türkiye’nin yolunu açan sivil toplum hareketiyiz14 Eylül 2019
ÇAVUŞOĞLU YALOVA AK PARTİ DE14 Eylül 2019
​Subaşı Belediyesi barınağına 20 kulübe14 Eylül 2019
Analar ağlamasın HDP kapatılsın14 Eylül 2019
Gezici kütüphane bu senede hizmette14 Eylül 2019
Başarı ödüllendirildi13 Eylül 2019
​Öğrencileri Oryantasyon Günleri ile Karşılıyor13 Eylül 2019
Vali Erol penaltı attı13 Eylül 2019
Bayraktepeye Okul istiyroruz13 Eylül 2019
Ülkü Ocakları'ndan Şehitler İçin Mevlit13 Eylül 2019
​Altınova da Aşure coşkusu12 Eylül 2019
Minik öğrencilere hediye12 Eylül 2019
İho öğrencileri Aşure dağıttı12 Eylül 2019
Ahilik kültürüne sahip çıkıyorlar12 Eylül 2019
Selam olsun 12 Eylül şehitlerine11 Eylül 2019
Yalova da uyuşturucu satıcılarına operasyon11 Eylül 2019
Tufag yeni salona taşınıyor11 Eylül 2019
Yalova da Okulları ziyaret ettiler11 Eylül 2019
YESOB KABAHATİNİ KABUL ETTİ10 Eylül 2019
Altınova da örnek vatandaş10 Eylül 2019
Subaşında Su deposu güzelleşti10 Eylül 2019
Altınova da zil çaldı09 Eylül 2019
Eğitime destek verdiler09 Eylül 2019
Eğitim ve öğretim çözüm bekliyor09 Eylül 2019
KADIN HAYATININ NERESİNDE09 Eylül 2019
Hastanede nefes kesen tatbikat08 Eylül 2019
Yeni eğitim yılı hayırlı olsun08 Eylül 2019
Altınova İtfaiye de ayrılık07 Eylül 2019
45 Bin öğrencimiz var07 Eylül 2019
Zabıtaları tebrik etti06 Eylül 2019
Yalova dan Iğdır a Biz Anadoluyuz06 Eylül 2019
Yalova dan Mahir Ünal a ziyaret06 Eylül 2019
Amiral Yalova da göreve başladı06 Eylül 2019
Çocuklar Mutlu ve Başarılı olmalı06 Eylül 2019
Çiftlikköy Kaymakamı göreve başladı06 Eylül 2019
Jandarmadan Tarihi eser operasyonu06 Eylül 2019
HDP kapatılmalıdır06 Eylül 2019
Oral dan Zabıtaya tebrik06 Eylül 2019
Kalp nakli olan Yunus hayatını kaybetti06 Eylül 2019
Ak Parti mahalle toplantıları başlattı04 Eylül 2019
​SOYUNDU LİNÇ EDİLİYORDU04 Eylül 2019
Talat Paşa heykeli kaldırılmalı03 Eylül 2019
Narinoğlu veda etti03 Eylül 2019
Altınova Belediye meclisi toplandı03 Eylül 2019
Zabıtanın görevi çok önemli03 Eylül 2019
Chp nin Önergesi red edildi03 Eylül 2019
​HİJYEN BELGELERİNİ ALIN03 Eylül 2019
Sağlıkçılar Karnavala katıldı03 Eylül 2019
Karısını öldüren zanlı Namusumu temizledim dedi01 Eylül 2019
HAFIZLARA HİZMET ETMEKTEN MEMNUNUM01 Eylül 2019
30 Ağustos Çiftlikkköy de kutlandı30 Ağustos 2019
30 Ağustos kutlu olsun30 Ağustos 2019
30 Ağustos Altınova da kutlandı30 Ağustos 2019
Metin Oral evlendi23 Ağustos 2019
Albay Bakçepınar darbecilere dur demiş29 Ağustos 2019
Ücretsiz Sinema başlıyor29 Ağustos 2019
Yalovada şüpheli ölüm27 Ağustos 2019
Başkan Canbay sözünü tuttu29 Ağustos 2019
30 Ağustosu coşkuyla kutluyoruz30 Ağustos 2019
KANTİNLERDE LOGOLU ÜRÜNLER YOK29 Ağustos 2019
JANDARMA KOMUTANI DEĞİŞTİ29 Ağustos 2019
30 Ağustos esarete karşı zaferdir30 Ağustos 2019
Söz konusu vatansa gerisi teferruattır30 Ağustos 2019
Yalova Meb hazır29 Ağustos 2019
30 Ağustosta Gurur yaşıyoruz30 Ağustos 2019
YAÜ SEKRETERİ DEĞİŞTİ28 Ağustos 2019
30 Ağustos dönüm noktasıdır29 Ağustos 2019
Trafikte öncelik yayaların28 Ağustos 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE 17 AĞUSTOS DEPREM ŞEHİTLERİ ANILDI18 Ağustos 2019
Yalova da Servisler masaya yatırıldı28 Ağustos 2019
Balkan Göçü ve Çeyizleri Gölcük te28 Ağustos 2019
Gazi ve şehit yakınları baş tacımız28 Ağustos 2019
Deprem gerçeğiyle yaşıyoruz17 Ağustos 2019
Okul logosu olmayan satılamayacak27 Ağustos 2019
Çobankale tarihe ışık tutacak25 Ağustos 2019
​KAYMAKAM KARABULUT ÇİFTLİKKÖY’E VEDA ETTİ27 Ağustos 2019
Yalova da Ders kitapları hazır27 Ağustos 2019
Malazgirt Anadolunun tapusudur26 Ağustos 2019
Yalova da 45 Bin öğrenci var27 Ağustos 2019
Limak sokak hayvanlarını unutmadı23 Ağustos 2019
İtfaiyeden orman yangını uyarı24 Ağustos 2019
10.Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı25 Ağustos 2019
Koçum Babam TRT2 de27 Ağustos 2019
Güç Birliği AFAD programında yerini aldı18 Ağustos 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİ’NDEN PROJE ATAĞI27 Ağustos 2019
Dilencilere geçit yok 18 Ağustos 2019
Altınova Bayramlaştı 13 Ağustos 2019
Çiftlikköy de bayramlaşma 13 Ağustos 2019
Yalova Belediyesinde intihar edecekti11 Ağustos 2019
Enes çelenk denizde bulundu10 Ağustos 2019
Yalova da Sahil Güvenlik kuruldu10 Ağustos 2019
17 AĞUSTOS DEPREMİ TÖRENİ YALOVA DA YAPILACAK10 Ağustos 2019
Yalova da 14 kg uyuşturucu yakalandı10 Ağustos 2019
Evlilik çetesi çökertildi09 Ağustos 2019
​ÖYKÜ İÇİN KONSER VERECEKLER07 Ağustos 2019
Valiye başarı sözü verdi10 Ağustos 2019
YALOVA ALPERENLERİ AFGANİSTAN'DA YETİMHANE AÇTI10 Ağustos 2019
YAÜ Ürdünle işbirliğine gidiyor08 Ağustos 2019
5. kez Ahşap heykel yaptılar10 Ağustos 2019
Bayram kardeşliktir sevgidir10 Ağustos 2019
Kurban bayramınız kutlu olsun10 Ağustos 2019
Bayramınız kutlu olsun10 Ağustos 2019
Kurban bayramınız kutlu olsun10 Ağustos 2019
Negmar’dan Yalovaspora destek08 Ağustos 2019
Yalova Ülkü Ocakları tek yürek08 Ağustos 2019
ALTINOVAYA 60 DAİRELİK TOPLU KONUT YAPACAĞIZ08 Ağustos 2019
Altınova 7/24 bayrama hazır08 Ağustos 2019
Kuran kursu öğrencilerine süpriz08 Ağustos 2019
Yalova Üniversitesine rekor tercih07 Ağustos 2019
Kantinciler belgelerini aldı06 Ağustos 2019
Enes denizde kayboldu06 Ağustos 2019
Tüfek ile oynayan çocuk kendini vurdu06 Ağustos 2019
40 genç Diyarbakıra gitti06 Ağustos 2019
Sedef hemşire kaza kurbanı05 Ağustos 2019
Tarım ve İnsan fotoğraf yarışması başladı05 Ağustos 2019
Kurban kesim yerlerine denetim05 Ağustos 2019
13. ETAP KKYDP AÇIKLANDI03 Ağustos 2019
Yeni hastane inşaatı son sürat03 Ağustos 2019
Çınarcık trafiği Üniversiteye emanet03 Ağustos 2019
Kurban kesme sertifikası aldılar03 Ağustos 2019
Başkan Silpagara ziyaret02 Ağustos 2019
Ya yıkacağız ya yargılanacağız02 Ağustos 2019
Y.Ü. Anayasa Mahkemesini kınadı01 Ağustos 2019
Kurbanı Haysag ile alın01 Ağustos 2019
Yalova Belediyesine destek veririz01 Ağustos 2019
Derin ve akıntılı denize girmeyin01 Ağustos 2019
5 çocuk dilendiriliyor01 Ağustos 2019
Birlik başkanlarını tebrik ettiler01 Ağustos 2019
Yalova da Aronya yetişiyor01 Ağustos 2019
Kurban eğitimi alıyorlar01 Ağustos 2019
Ali Yalçın Yalova ya uğradı01 Ağustos 2019
İşkur binlerce kişiye iş buldu30 Temmuz 2019
32 çocuk erkekliğe ilk adımı attı30 Temmuz 2019
Delmece yolu alsfaltlanıyor30 Temmuz 2019
Altınova Belediyesi Sünnet etti29 Temmuz 2019
Kültür Festivali’nde coşkulu kapanış29 Temmuz 2019
Altınova 13. Kültür festivali başladı28 Temmuz 2019
Tügva Özyılmazla devam dedi28 Temmuz 2019
Altınova Festivali dualarla başladı28 Temmuz 2019
İsviçre de topladı Kızılaya bağışladı28 Temmuz 2019
Yaz kursu final yaptı26 Temmuz 2019
Yalova nın Turizm rotaları tespit ediliyor27 Temmuz 2019
KANTİNLER OKUL GIDASINA HAZIR26 Temmuz 2019
Jandarma kayıp çifti buldu25 Temmuz 2019
Uyuşturucudan 5 kişi tutuklandı25 Temmuz 2019
Tiyatro oyununa davet ettiler25 Temmuz 2019
Sabancı Üniversitene Yalovalılar da katıldı25 Temmuz 2019
Kültürler 13. Kez buluşacak24 Temmuz 2019
Basın çok önemli rol üstleniyor24 Temmuz 2019
Taşköprü Belediyesinden Yüzme Kursu24 Temmuz 2019
Taşköprü Belediyesi gezidriyor24 Temmuz 2019
Hem oku hem çalış24 Temmuz 2019
Tercih Danışma Merkezlerine uğrayın24 Temmuz 2019
Yalova da silahla 6 kişi vuruldu23 Temmuz 2019
Basın bayramınız kutlu olsun23 Temmuz 2019
Kuran kursunda yüzler gülüyor23 Temmuz 2019
Polis Çevikgil gözyaşlarıyla defnedildi23 Temmuz 2019
Türk Boyları Vali Erol u ziyaret etti23 Temmuz 2019
Vali Erol Kazıevini de23 Temmuz 2019
Basın emekçilerini kutluyorum23 Temmuz 2019
3 bin patlıcan fidesi dağıtıldı23 Temmuz 2019
Basın kutsal görev yapıyor23 Temmuz 2019
Makedonya ya yatım yapın23 Temmuz 2019
YKS TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİNE UĞRAYIN23 Temmuz 2019
Vali Erol Çavuşköy de23 Temmuz 2019
Demokrat Partide görevler belli oldu23 Temmuz 2019
TÜGVA Yaz Okulu sona erdi23 Temmuz 2019
Sokakta yatan adama Devlet yeniden sahip çıktı19 Temmuz 2019
Ya İstiklal ya ölüm19 Temmuz 2019
Kadınlar Plajı Açıldı19 Temmuz 2019
Külliyenin ilk binası bitiyor18 Temmuz 2019
Altınova Belediyesi kadınlara proje 18 Temmuz 2019
FETÖ İLE TOPYEKÜN SAVAŞ YÜRÜTÜLÜYOR17 Temmuz 2019
Bakan Varank Altınova da17 Temmuz 2019
Subaşının borcu 5 yılda bitmez17 Temmuz 2019
Ya istiklal ya ölüm17 Temmuz 2019
Altınova itfaiyesinden önemli uyarı17 Temmuz 2019
Altınova fetöcülere karşı tek yürek17 Temmuz 2019
Maarif ordusu Yalova da nöbette17 Temmuz 2019
Altınovada Şehitler unutulmadı16 Temmuz 2019
15 TEMMUZU UNUTTURMAYACAĞIZ15 Temmuz 2019
15 Temmuz fotoğraf sergisi açıldı15 Temmuz 2019
Yalovada şehitler unutulmadı15 Temmuz 2019
Çınarcıktaki kavgada 7 kişi yaralandı15 Temmuz 2019
Hain fetönün esiri olmuşlar15 Temmuz 2019
Darbe dedi Fetö diyemedi14 Temmuz 2019
15 Temmuz milletin zaferidir14 Temmuz 2019
FETÖCÜ DARBECİLERİ UNUTMAYACAĞIZ14 Temmuz 2019
Fetönün siyasi kanadı bulunsun13 Temmuz 2019
15 Temmuz bir destanın adıdır13 Temmuz 2019
15 Temmuz milletin zaferidir13 Temmuz 2019
Kuveyt konsolosu yatırım dedi13 Temmuz 2019
Batan tekneye polis yetişti13 Temmuz 2019
HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ AÇILDI13 Temmuz 2019
15 Temmuz Şehitler Ormanına fidan dikildi12 Temmuz 2019
Çobankale kazılmaya başlandı12 Temmuz 2019
Sabun çiçekle 10 Bin TL kazandı12 Temmuz 2019
Yalovanın sualtı araştırılıyor12 Temmuz 2019
Yazar Yılmaz dan Tosun a ziyeret12 Temmuz 2019
Türkçe isim koyulacak11 Temmuz 2019
VASIFSIZLARA KANTİNLERDE YER YOK10 Temmuz 2019
YAZIN ÇOCUKLAR NELER YAPMALI 10 Temmuz 2019
SUYAM YARDIM EDİYOR09 Temmuz 2019
Termal kazanırsa Yalova kazanır08 Temmuz 2019
Yalova da Sanal para operasyonu08 Temmuz 2019
Kerküklü kız Mehmetçik için söyledi08 Temmuz 2019
Bağatar Altınova köylerinde 08 Temmuz 2019
Minibüslerdeki hırsız yakalandı06 Temmuz 2019
İÜAV ‘den Vali Erol a ziyaret06 Temmuz 2019
PİKTES eğitimi alıyorlar06 Temmuz 2019
Müşterileri kartlarını kopyalamışlar05 Temmuz 2019
Gaz pedalına bastı denize ulaştı05 Temmuz 2019
14 Fetö zanlısı asker Adliyede05 Temmuz 2019
İşkur 10 kişiye iş buldu04 Temmuz 2019
Hırsızlar 50 kamera incelenerek yakalandı04 Temmuz 2019
4 kez Mavi bayrak aldı04 Temmuz 2019
Japon konsolos Yalova da04 Temmuz 2019
14 Askere Fetö gözaltısı03 Temmuz 2019
Akköy şehitleri unutulmadı03 Temmuz 2019
Tunus tan yatırım için geldi03 Temmuz 2019
Çiftlikköy de 11 ülke oynadı03 Temmuz 2019
Hint keneviri yetiştiriyordu02 Temmuz 2019
Vali Erol kurtarma eğitiminde02 Temmuz 2019
Altınova Belediyesinde mutlu gün02 Temmuz 2019
Yalova üniversitesinde Uluslararası etkinlik02 Temmuz 2019
Denize çelenk attılar01 Temmuz 2019
Bayrak türküsü söyleyelim01 Temmuz 2019
Hersekliler hasret giderdi01 Temmuz 2019
LGS tercih merkezleri açıklandı01 Temmuz 2019
Olcay madalya kürsüsüne çıktı30 Haziran 2019
Silahlı saldırganlar yakalandı30 Haziran 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH