İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GENEL

Yalovaspor Negmar ile şampiyonluğa koşacak
Flaş Haber
28 Ağustos 2019
Deniz taşımacılığı ve lojistik sektörünün öncü firmalarından Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Yalovaspor, Negmar ile Tam Yol İleri

Deniz taşımacılığı ve lojistik sektörünün öncü firmalarından Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.

2019-2020 sezonu sponsorluğu için Negmar Tavşanlı iskelesinde feribotta gerçekleşen törenle protokol imzaları atıldı.


Türkiye’nin sayılı deniz taşımacılığı ve lojistik firmalarından Negmar, hizmet vermeye başladığı günden itibaren spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Negmar kapsamda 2018-2019 yılı amatör küme şampiyonu Yalovaspor’un forma göğüs sponsoru oldu. 2019-2020 sezonu için Yalovaspor Kulübü ile Negmar arasında imza protokolü Tavşanlı Negmar iskelesinden kalkan Hamidiye feribotunda kahvaltılı törenle gerçekleşti. Yalova Valisi Muammer Erol, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ve Yalovaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna’nın katıldığı imza töreniyle birlikte Negmar, Yalovaspor’un resmi sponsoru oldu.
 
VALİ EROL; YALOVA’YA TAM YOL İLERİ
İmza töreni öncesi konuşma yapan Yalova Valisi Muammer Erol, “Bugün, şehrimizin ulaşım işlerinde varlığını bildiğimiz, ciddi katkısını ve faydasını da ispat eden ve farkını ortaya koyan denizcilik işletmesi olan Negmar’ın, Yalovaspor’umuzu arzu ettiğimiz, görmek istediğimiz yerlere taşıma adına güç birliğinin ilk adımına şahit olmak üzere bir aradayız.

Bu birliğimizin oluşmasında emeği, gayreti olan başta Mehmet Koç beyefendi ve Sayın kulüp Başkanımız Onay Tuna ve Tavşanlı Belediye Başkanımız Mücahit Kaçar beylerin mutlaka takdir edilmesi gerekmektedir. Ben bu katkıları ve gayretleri nedeniyle her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah Yalovaspor’umuzun Negmar ile yaptığı bu birliktelik sayesinde hem şehrin takımı olma adına hem de geleceğe dönük  ümitleri  diri tutma ve realize etme adına ciddi bir adım atılmıştır.

Ben bunun arkası gelir diye düşünüyorum ve gelmek de zorunda çünkü buraya geldiğimde gördüm. Şu arkamda yazan sloganı. “Negmar ile Tam Yol İleri” İşte birliktelik yapılan firma denizcilik firması olunca da slogan “Tam Yol İleri” olmuş. Biz de bu birliktelikten Yalova’ya Tam Yol İleri diyoruz. Nereye kadar giderse gidecek, durmayı dinlenmeyi arada bu ligde duralım dinlenelim de bir sonraki sene üst ligi düşünürüz diye bir şey yok.

Allah’ın izniyle hedefimiz süperliğe kadar çıkmak olsun. Nefesimizin yettiği yere kadar gayretimizi de bu hedefin arkasından eksik etmeyelim. Bu güç birliği her iki tarafa da hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
 
“ÇOK İYİ BİR TAKIM OLUP, ÇOK İYİ TARAFTARA SAHİP OLACAĞIZ”
Vali Muammer Erol’dan sonra söz alan Yalovaspor Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna hedeflerinin çok büyük olduğunu söyleyerek, “Negmar Yalova’da öncülük yaptı. Yalovaspor’a en zor zamanlarında destek oldu kendilerine çok teşekkür ederiz. Bu sene iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum.

Bunu da hazırlık maşlarındaki skorlar ve en çok da oynanan futbolla gösteriyoruz. İnşallah sezona hayırlısıyla güzel başlayıp güzel bitireceğiz. Biz burada Sayın Valimiz huzurunda kendilerine söz veriyoruz ilk önce çok büyük bir takım olacağız, çok iyi bir taraftara da sahip olacağız.

Yalova’yı Türkiye’de örnek bir il haline getireceğiz, başarılarımızı da inşallah spor basınında göreceksiniz. Tekraren Negmar’a çok teşekkür ediyorum, Yalovaspor’a hem maddi hem manevi anlamda çok büyük bir destek verdiler. Biz de kendilerini hiçbir zaman mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
“YALOVA’NIN İSMİNİ YALOVASPOR DUYURACAK”
Yapılan sponsorluk anlaşmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Yalova’mızın ismini duyuracak olan Yalovaspor’umuza sahip çıkan sayın valime, her anlamda destek veren Mehmet Koç Beye çok teşekkür ediyorum. Öncelikle 3. Lig sonra 2, 1 ve Süper Lig’e çıkarak Yalova’nın ismini en iyi şekilde duyuracaklarına eminim. Bu iş birliği hayırlı olsun” dedi.
 
ANLAŞMAYLA BİNDEN FAZLA GENCE DESTEK OLUNACAK
Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ise, “Negmar Grubu olarak işe başladığımız ilk günden itibaren, ülkemiz ve coğrafyamızın bize yüklediği sorumlulukları yerine getirebilmek ve daha müreffeh günlere ulaşmak için çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle gerek sosyal sorumluluk projeleri, gerek genç girişimcilere yol gösterme, gerekse spora ve sporcuya destek olmayı kendimize bir görev addettik. Yarınlarımızı oluşturacak gençleri uyuşturucu, alkol vb. zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla spora teşvik ettik. Bugün burada yine altyapısında binden fazla genci sporla tanıştıran ve onlara bir gelecek inşa etmede yol gösteren Yalovaspor’umuza sponsor oluyoruz” dedi.
 
“ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”
Negmar tarihinde önemli bir ana şahitlik yapıldığını dile getiren Koç, “Biz tabii ki gençlerimiz için çok sayıda sponsorluk yapıyoruz ama ilk defa tüm branşlarıyla bir spor kulübüne önemli bir destek sunuyoruz. İnşallah bunun devamı gelecek diye umut ediyoruz. Hedefimiz olmalı, denizde çok meşhur bir deyiş vardır; hedefi belli olmayan gideceği limanı belli olmayan gemiye hiçbir rüzgâr fayda etmez. Bu, denizcilik tarihin çok önemli bir kuralıdır.

Ben inanıyorum Yalovaspor’un bir hedefi var o da spor lige çıkmak. Yine uğraştığı diğer tüm branşlarla ilgili de hep daha ileriye, Türkiye çapında ve uluslararası en yüksek başarılara imza atmayı hedefliyor. Çünkü Yalova, nüfusu ve demografik yapısıyla da spora önem veren ve sporla uğraşan bir şehir. Biz Negmar olarak Yalovaspor’un bütün aktiviteleri için elimizden geleni yapacağız” dedi.
 
HEDEF SÜPER LİG!
Denizcilikte de zaman zaman zor dalgalar, fırtına ve rüzgar olduğunu söyleyen Mehmet Koç, “Bunlar hayatın akışı ancak önemli olan yılmamak, pes etmemek, vaz geçmemek. Eğer bir hedefiniz varsa Yalova halkı Yalovaspor’un kazanmasına yönelik hedefe odaklanırsa bir şehir halkının isteyip de elde edemeyeceği bir şey yoktur. Yine ümit ediyorum  ki gelecek yıllarda Hamidiye feribotumuzda Yalovaspor’umuzun şampiyonluk kutlamalarını yapacağız. Yalovaspor’umuzu Süper Lig’de görmek hedefimiz olacak.

Ben şimdiden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Bu çalışma bizim için çok kıymetli, Negmar’ın gençliğe ve geleceğe bir yatırımı. Bizim sloganımız ‘Negmar ile Tam Yol İleri’ şimdi ise ‘Yalovaspor, Negmar ile Tam Yol İleri’ olacak.” şeklinde konuştu.
 
“VALİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZA DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Mehmet Koç, hayatında çok az kez spor müsabakalarına katıldığını söyleyerek, “Gelecek dönemde Yalovaspor’un maçlarını canlı seyredeceğiz” diye konuştu. Koç, ayrıca Yalova Valisi ve Tavşanlı Belediye Başkanının Yalovaspor’a olan desteklerini hatırlatarak “Bu programa iştirak eden başka Sayın Valimiz Muammer Erol ve Tavşanlı Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Kaçar’a kentimize yaptıkları hizmetler, girişimciye ve yatırıma destekleri ve Yalovaspor’umuzu sahiplenmeleri nedeniyle hassaten teşekkür ediyorum. Hep birlikte Yalova için daha fazla hizmet vereceğimize inanıyorum. Sponsorluğumuzun her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını Rabbim’den diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsorluk anlaşması için imzaların atıldığı törene Yalova Valisi Muammer Erol, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç, Negmar Genel Müdürü Eşref Serbes ile Yalovaspor Yönetim Kurulu Başkanı Onay Tuna ve ekibi katıldı. İmzaların atılmasının ardından katılımcılar Yalovaspor formaları ile toplu fotoğraf çektirdi.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GENEL Haberleri

Başlık Tarih
 
Fırat Çakıroğlu Yalova'da anıldı24 Şubat 2020
Otobüs firmaları kurallara uyacak24 Şubat 2020
Kaçak yapıya 10 kat ceza24 Şubat 2020
Yeşilay 'dan Ak Partiye eğitim24 Şubat 2020
Altınovaspor dolu dizgin gidiyor24 Şubat 2020
Esnafla kahvaltıya devam24 Şubat 2020
Trafik eğitimi aldılar21 Şubat 2020
Arkadaşı için saçlarını kesti21 Şubat 2020
Tügva nın konuğu Metin Oral21 Şubat 2020
YAÜ Öğrencilerinden Yalova'da Teknik gezi21 Şubat 2020
Altınova 'da kapı kapı geziyorlar20 Şubat 2020
Fuhuş operasyonunda AİDS çıktı20 Şubat 2020
Koç tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı19 Şubat 2020
PENDİK İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK19 Şubat 2020
EMNİYETTEN FUHUŞ OPERASYONU 50 GÖZALTI19 Şubat 2020
En iyi oyun Yalova'dan18 Şubat 2020
Eğitim Bir Sen Antalya'da toplandı18 Şubat 2020
Afet eğitimlerin ilk kademesi tamamlandı18 Şubat 2020
Altınova’da resim kursu açılıyor18 Şubat 2020
​Subaşı’nda ebru etkinliği17 Şubat 2020
Muhtarlar Yalova'da Afet eğitimi aldı17 Şubat 2020
Bakıma muhtaç insanlar için toplandılar14 Şubat 2020
İdlib'e 50.ci yardım tırı gönderildi17 Şubat 2020
Altınovada Siyasetçileri buluşturan açılış16 Şubat 2020
PALMİYE ZARARLISI BÖCEĞE SAVAŞ AÇILDI16 Şubat 2020
5 vakit namazı camide kıldılar16 Şubat 2020
YAFEM Kuveyt'te Türk obasının açılışında15 Şubat 2020
Yalova Üniversitesi fuarda15 Şubat 2020
Altıovanın suyunu kontrol edecekler15 Şubat 2020
Yalova belediyesinde 2 kişi daha tutuklardı15 Şubat 2020
YALOVA BELEDİYESİNDE YOLSUZLUK VAR İHALEDE YOK14 Şubat 2020
​Subaşı’nda Ebru Günleri13 Şubat 2020
​Altınova Şubat Meclisi tamamlandı13 Şubat 2020
Elazığ yardımları Yalova'dan gönderildi12 Şubat 2020
Mustafa Öztürk'e Ankara'dan plaket12 Şubat 2020
Çiftçilere mısır tohumu dağıtıldı12 Şubat 2020
Okul müdürle toplandı12 Şubat 2020
Yetimlere destek için kahvaltıda buluştular11 Şubat 2020
Silpagar halkla iç içe11 Şubat 2020
ÇINARCIK TA TEKNE BATTI11 Şubat 2020
Yalova Belediyesi yolsuzluk operasyonu11 Şubat 2020
Akkök Yalova'ya okul yapıyor11 Şubat 2020
Yalova Belediyesinde tarihi yolsuzluk olmuş11 Şubat 2020
Benzin istasyonunda kaçak içki imal etmişler10 Şubat 2020
Çınarcık’ta gemi tehlikesi korkuttu10 Şubat 2020
Yalova Belediyesinde yolsuzluk oldu07 Şubat 2020
Maçta acı haberi aldi08 Şubat 2020
Altınova’da ekipler alarmda09 Şubat 2020
Metroda kalp krizi geçirdi hayatını kaybetti 09 Şubat 2020
MAĞDUR OLMAMAK İÇİN BAĞIMSIZ DENETÇİLER İLE ÇALIŞIN07 Şubat 2020
Yalova Belediyesinde Büyük Vurgun07 Şubat 2020
BAŞHEKİMİN TAYİNİ ÇIKTI07 Şubat 2020
​Oral Çifti bayan kursiyerlerle buluştu07 Şubat 2020
Koca'nın imza günü 9 Şubatta07 Şubat 2020
Altınova Afet eğitimi alıyor07 Şubat 2020
Sulak Gününü kutladılar06 Şubat 2020
Engellilerden İşkur'a teşekkür06 Şubat 2020
Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı05 Şubat 2020
Yalova Tarım kan verdi05 Şubat 2020
TÜGVA YARIŞMALARI SENİ BEKLİYOR05 Şubat 2020
Barajlar doldu israf etmeyin05 Şubat 2020
Nisa’dan bir başarı daha05 Şubat 2020
BELEDİYE DURAK ÜCRETLERİNE %600 ZAM YAPTI04 Şubat 2020
​Altınova’da Afet Eğitim Kursları başladı04 Şubat 2020
​Altınova Şubat Meclisi başladı04 Şubat 2020
Sokak hayvanlarını beslediler04 Şubat 2020
Takla attı hayatta kaldı04 Şubat 2020
Kartal Yalova seferleri başlayacak mı04 Şubat 2020
Ülkücüler kütüphanede kamp kurdu03 Şubat 2020
ÇİFTLİKKÖY KAFKAS ERDOĞAN EDİYOR03 Şubat 2020
YETİME UMUT OL KAHVALTISI03 Şubat 2020
YADOS YENİ YERİNE TAŞINDI03 Şubat 2020
Yemin ederek memur oldular03 Şubat 2020
Tügva Yalova'da İcathane açacak03 Şubat 2020
46 Bin öğrenci ders başı yaptı03 Şubat 2020
Ülkücüler Çınarcık'ta toplandı31 Ocak 2020
Çocukları tek tek dinledi31 Ocak 2020
Şehit ve Gazilerin misafiri çocuklar31 Ocak 2020
Özel sporcu 4.cü oldu31 Ocak 2020
Yabancı öğrenciler bilinçli medya kullansın31 Ocak 2020
Kudüs Bizimdir ve Bizim Kalacak31 Ocak 2020
Yakab çevresindeki hayvanlara destek verecekler31 Ocak 2020
Altınova 'da çocuklar camide31 Ocak 2020
Öğrenciler deprem bölgesine yardın gönderdi 31 Ocak 2020
AGD Kış kampı sona erdi31 Ocak 2020
AFAD 49 BİN KONUT YAPTI29 Ocak 2020
Sahte para ile Yalova'dan telefon almışlar29 Ocak 2020
YTSO'dan Depremzedelere destek29 Ocak 2020
Altınova deprem yardımları teslim edildi29 Ocak 2020
2020 istihdam masaya yatırıldı29 Ocak 2020
Yalova EBS Cengiz Mete'yi ziyaret etti29 Ocak 2020
Diriliş İHL öğrencileri Altınova'da29 Ocak 2020
Ülkü Ocakları Çiftlikköy'de29 Ocak 2020
DEVLET İLYAS İLE TAKİP EDECEK27 Ocak 2020
Yalova'da Tarihi eser ele geçirildi27 Ocak 2020
YARDIMLARI AFAD GÖTÜRECEK27 Ocak 2020
Vali Erol Kazimiye 'de27 Ocak 2020
Altınova'dan Elazığ'a yardım gitti27 Ocak 2020
Altınova'dan Elazığ'a yardım 26 Ocak 2020
Muharrem İnce Cumhurbaşkanına tazminat ödeyecek25 Ocak 2020
Hasımlarına pompalı ile ateş etti24 Ocak 2020
Dr. Furkan Kaya Yalova'da konuştu24 Ocak 2020
Kadınlar göklere yükseltilmelidir23 Ocak 2020
Silpagar'dan Kursiyer kadınlara tebrik23 Ocak 2020
BUZAĞI DESTEKLERİ ÖDENİYOR23 Ocak 2020
​Hersek Lagünü mercek altında23 Ocak 2020
Yeşilay Yalova Kıbrıs’ta22 Ocak 2020
Askerlerden başkan Oral'a ziyaret22 Ocak 2020
32 YETİM ÇOCUĞUN YÜZÜ GÜLDÜ22 Ocak 2020
Altınova Belediyesi Ocak meclisi yapıldı21 Ocak 2020
Altınova'da çocuklar camiye koştu22 Ocak 2020
Vince çarptı hayatını kaybetti21 Ocak 2020
Altınova Belediyesi’nin araç parkı büyüyor20 Ocak 2020
Çalışan annelere destek20 Ocak 2020
Devlet Hastanesine yeni doktorlar geldi20 Ocak 2020
Bağımsız Denetçiler yerli ve millidir19 Ocak 2020
KIZILAY TİMİ İÇİN YALOVA 'YA GELECEĞİM19 Ocak 2020
​Altınovada karne sevinci19 Ocak 2020
Altınova’dan İdlib’e yardım tırı19 Ocak 2020
Başkan Oral hasta ve yaşlıları yalnız bırakmıyor19 Ocak 2020
Sugören göçü anlatıldı19 Ocak 2020
Altınovada Esnaf kahvaltılarına devam19 Ocak 2020
Yaü 'de Rektör yardımcısı değişti17 Ocak 2020
STAR AVM ​ANNE ve ÇOCUK ŞENLİĞİNE BEKLİYORUZ17 Ocak 2020
Çiftlikköyde karneler dağıtıldı17 Ocak 2020
Yılın genci fotoğrafçı oldu17 Ocak 2020
STALİN YAPAMADI PUTİN DE YAPAMAYACAK17 Ocak 2020
ÜLKÜ OCAKLARINDAN MANEVİ SOHBET17 Ocak 2020
KIZILAY TİMİ BÜYÜK İŞLER YAPACAK17 Ocak 2020
Tatilde Çocuklarınız ile ilgilenin16 Ocak 2020
Başkan ​Oral, Gök Ailesine misafir oldu16 Ocak 2020
Kaybettiği Osmanlı Altınına kavuştu16 Ocak 2020
Altınova fotoğraf yarışması ödül getirecek16 Ocak 2020
Çocuk korosu konser verdi16 Ocak 2020
​e Twinning Yalova Çalıştayı Sona Erdi16 Ocak 2020
​Atıl malzemeden oyuncaklarını yaptılar16 Ocak 2020
Yalova'nın tanıtımına katkı sunacağız15 Ocak 2020
Metin Oral 2019 Muhasebesini yaptı15 Ocak 2020
Eğitim Bir Sen'den Yalova Pusula'ya ziyaret15 Ocak 2020
Ersoy Baday'la Yola Devam15 Ocak 2020
MESLEKİ EĞİTİMDE ENGEL YOK14 Ocak 2020
İlk toplantı HacıMehmet'te14 Ocak 2020
Yalova'dan Erbakan'a ziyaret14 Ocak 2020
​BİSİKLET ve MOTOR HIRSIZLARI YAKALANDI14 Ocak 2020
Müzik Atölyesi açıldı14 Ocak 2020
Dyned afişi ödül getirdi14 Ocak 2020
Silpagar'dan Satranççılara destek14 Ocak 2020
Alperen Ocaklarında Mevlana programı14 Ocak 2020
2500 YILLIK BUDİST KİTAPLAR ELE GEÇİRİLDİ14 Ocak 2020
İlk bebeğe ilk ziyaret13 Ocak 2020
Başkan Oral Abant'ı gezdirdi13 Ocak 2020
Okullar çiçek açtı13 Ocak 2020
​Drama ve Eleştirel Düşünme Atölyesi Açıldı13 Ocak 2020
BAŞKAN SİLPAGAR ÇALIŞAN GAZETECİLERİ UNUTMADI13 Ocak 2020
Yaralı kuş tedavi edildi13 Ocak 2020
Bozkurtlar Armutlu'da toplandı13 Ocak 2020
Gençler Gece karda yürüdüler13 Ocak 2020
Armutlu ve OSB yollarını yapacağız13 Ocak 2020
Yalova için 12 Milyar harcadık12 Ocak 2020
Çınarcık MY müdürü değişti12 Ocak 2020
Altınova Tersanesinde yapıldı Meksika 'ya ihraç edildi12 Ocak 2020
İdlib'e Yalova'dan yardım eli12 Ocak 2020
Ülkücü dergiler Jandarma Komutanına12 Ocak 2020
YALOVA'DA 48 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI11 Ocak 2020
​Hersek Lagününde KOSK sayımı yapıldı10 Ocak 2020
Bulunan çantanın sahibi anında bulundu10 Ocak 2020
Çocuklara geçmişimizi anlatıyoruz10 Ocak 2020
Medya güzellikleri yaygınlaştırmalı10 Ocak 2020
Uyuşturucuyu reddet Hayata devam et10 Ocak 2020
Basın önemli göreve sahip10 Ocak 2020
40 Hadisi çizdiler09 Ocak 2020
Su tasarrufu okullarda09 Ocak 2020
İnternet medyası hız kattı09 Ocak 2020
Gazeteci olmazsa olmazdır09 Ocak 2020
Basın Toplumun sesidir09 Ocak 2020
Altınova’daki yatırımlar ele alındı09 Ocak 2020
​Ülkü Ocakları çocuk dergileri çıkarttı09 Ocak 2020
Altınova Denizcilik merkezidir08 Ocak 2020
Aynı mağazayı soymak isteyen hırsızlar tutuklandı08 Ocak 2020
Beyaz Şapkalı Hacker Hibe getirdi08 Ocak 2020
Bağımlılıkla beraber mücadele edeceğiz08 Ocak 2020
MEB Müfettişi Çiftlikköyde08 Ocak 2020
Engellilere çözüm sağlıyoruz08 Ocak 2020
​Metal işçisi haklıdır, yanlarındayız!08 Ocak 2020
Hersek Lagünü Yalovanın markası oldu07 Ocak 2020
Yalova Üniversitesine Avrupadan hibe07 Ocak 2020
Çocukların yüzünü gelecek07 Ocak 2020
Alerjen bilgisi belirtmek şart06 Ocak 2020
Doğancı CHP ilçe başkanlığına aday oldu06 Ocak 2020
Değişime kendimizden başlamalıyız06 Ocak 2020
Başkan Oral İlhan Aydın'ın sergisini açtı06 Ocak 2020
İtfaiye erlerine asansör eğitimi05 Ocak 2020
Yaralı şahine anında müdahale06 Ocak 2020
BAŞARILI MÜDÜRLERE BELGE VERİLDİ04 Ocak 2020
Altınova Zabıtası göz açtırmıyor03 Ocak 2020
Altınovaya Hoş geldin Bebek03 Ocak 2020
Altınova İtfaiyesi güçlenerek büyüyor03 Ocak 2020
Savaş mağduru çocuklara destek olduklar03 Ocak 2020
Müftüden öğrencilere namazı anlattı03 Ocak 2020
Mekke 'nin Fethi Yalovav'da unutulmadı02 Ocak 2020
Üniversiteli genç kazada hayatını kaybetti03 Ocak 2020
Taş Medreseliler Yalova'da 03 Ocak 2020
Altınova Belediyesinin ​ilk Meclisi toplandı03 Ocak 2020
​BAŞKAN SİLPAGAR YENİ YIL AKŞAMI ÇALIŞANLARIN YANINDAYDI02 Ocak 2020
MEKKE'NİN FETHİ'NİN 1389.YILI ÇİFTLİKKÖY'DE KUTLANDI02 Ocak 2020
Altınovada yeni yıl denetlemeleri yapıldı02 Ocak 2020
Villalarda uyuşturucu yetiştirmişler01 Ocak 2020
VALİ EROL YENİ YILDA VATANDAŞLARLA BERABER01 Ocak 2020
2020’de daha çok çalışacağız01 Ocak 2020
Yalova 2020 'de marka olmalı31 Aralık 2019
Sahil Güvenlikten Parıldar'a ziyaret01 Ocak 2020
Hayvancılık desteklemeleri ödendi01 Ocak 2020
Liman Müdürlüğünden yeni yıl ziyaretleri01 Ocak 2020
En uzun caddeye parke döşeniyor31 Aralık 2019
​Yeni yıla umutla, çalışarak giriyoruz31 Aralık 2019
AGSM 'DEN TEŞEKKÜR PLAKETİ31 Aralık 2019
Kimsesiz çocuklar için oyuncak yaptılar30 Aralık 2019
Tügvanın konuğu Altınova Kaymakanı30 Aralık 2019
İnterTurkey Höyüktepeye çıktı30 Aralık 2019
Sağlık Sendikası başkanı Özer oldu30 Aralık 2019
Balıkçılıkta Yalova örnek bir il30 Aralık 2019
Vatan Partisi Çin'in yanında durdu28 Aralık 2019
En iyi hastane birincileri28 Aralık 2019
​Kafkas Derneğinden Oral’a ziyaret27 Aralık 2019
Subaşı’nda şiirler okundu27 Aralık 2019
Meslek lisesi üretip para kazansın27 Aralık 2019
Mekkenin fethine gelin28 Aralık 2019
Oral çifti büyükleri unutmadı28 Aralık 2019
15 BAĞIMSIZ DENETÇİ SERTİFİKALARINI ALDI28 Aralık 2019
MYO YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE KALMALI27 Aralık 2019
Yalova'ya 300 konut yapılacak26 Aralık 2019
Tügva il finali yapıldı 26 Aralık 2019
Yalovada Kumarhaneye baskın26 Aralık 2019
Ak Parti esnafı unutmadı26 Aralık 2019
Okul ziyaretlerine devam26 Aralık 2019
Hibe çöp kamyonu Çınarcıka26 Aralık 2019
Meb müdürleri Armutluda26 Aralık 2019
Akköyde Çiftçilere eğitim verdiler26 Aralık 2019
Soyer'den personeline destek26 Aralık 2019
Yabancı çocuklara eğitim26 Aralık 2019
Subaşında şiir ve edebiyat konuşulacak25 Aralık 2019
Kadriya Temirbulatova Caddesi açıldı25 Aralık 2019
Mehmet Mete'den Çin zulmüne tepki25 Aralık 2019
Ressam müdür sergiye katıldı25 Aralık 2019
Kent Konseyleri Birliğinde Yeni Dönem24 Aralık 2019
Camiler dolmadan Fetih olmaz24 Aralık 2019
Yalovalı Müdürlerden Mete 'ye tebrik24 Aralık 2019
Yalovayı Sanal deprem vurdu22 Aralık 2019
Orkinos Çiftlikköyde kıyıya vurdu24 Aralık 2019
Sarıkamış Destanı Termal MYO’da Anıldı23 Aralık 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH