İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

YALOVA'YI HAVADAN TARIYORUZ
26 Temmuz 2018
Yalova İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Yalova'nın Türkiye'de en güvenli şehirlerden biri olduğunu söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
YALOVA GÜVENLİ ŞEHİR

Gazetecilere önemli açıklamalarda bulunan Müdür Hakan Fındık, İl Emniyet Müdürlüğü'nün Yalova'da yaptığı yatırımları da paylaştı.

Amaçlarının sadece güvenli bir Yalova oluşturmak olduğunu söyleyen Fındık, "Yalova Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü olarak Yalova’da son iki yıllık sürede güvenlik açısından önemli yatırımlar gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmeye devam edilmektedir. Amacımız güvenli bir Yalova’dır. Halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bütün gayretimiz huzur ve güven ortamının tesisi ve devamlılığıdır.

Suç, suçlu ve suçun önlenmesi ile mücadelemiz cansiperane devam ederken, teşkilatımızın imkânlarını hem makine ve teçhizat, hem de tesisleşme olarak en üst seviyeye çıkarmak için özel çaba sarf edilmiş ve bu çabamızda büyük ölçüde muvaffak olunmuştur. Teşkilatımızın ihtiyacı olan, hizmet kalitesini yükseltecek birçok önemli yatırım sırasıyla hayata geçirilmiş ve geçirilmektedir" dedi.
 
İHA İLE YALOVA’YI TARAYACAĞIZ

Fındık, "Yalova'da miting, konser ve yürüyüşlerde Drone kullanımına başladık. 2 drone ile halkın fark etmeyeceği yükseklikte asayişi sağlamaya yönelik denetimler yapıyoruz. Bu konu ile ilgili birim de kurduk.  

İlerleyen süreçte havadan kontrol araçlarımızın arasına bir İHA da ekleyeceğiz. Bununla ilgili de Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gerekli talepleri bildirdik" dedi. Ayrıca geliştrilen programlar ile de mahremiyete önem veriyoruz, kullanılmayan görüntülerde karartılarak buzlanıyor..

KENT GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ (KGYS)

Yapmış olduğumuz çalışmalardan bahsedecek olursak “ Kent Güvenlik Yönetim Sistemine önemli miktarda yatırım yaptık. 2016 yılına kadar yapılan 990.000 TL yatırıma ilave 4.300.000 TL ile yatırım miktarını % 435 artırdık. İl merkezini güçlendirdiğimiz gibi KGYS olmayan 5 ilçemizde de artık görüntüleme ve plaka tanıma sistemlerimiz faal haldedir.  2016 yılında 23 noktada 47 kamera ve 4 PTS varken şimdi 386 noktada 112 kamera ve 14 PTS’miz bulunmaktadır. Buna Osmangazi Köprüsü Koruma Şube Müdürlüğünden yönetilen 40 kamera ve 2 PTS de dâhil değildir.

BİNALARIN GÜVENLİ HALE GETİRDİK

Yalova da 2017 yılı başında hiçbir noktada zırhlı kulübe ve kurşungeçirmez cam yokken, tüm Emniyet binalarının nöbetçi kulübelerinin camları yaklaşık 100.000 TL yatırım yapılarak kurşungeçirmez yapıldı, akabinde 2017 yılı ikinci yarısında ilimize maliyeti 1.250.000 TL olan 14 adet zırhlı kulübe ile maliyeti 350.000 TL olan 20 adet zırhlı siperlik tahsisi sağlandı ve yerlerine tesis edildi.
Ayrıca Valilik ve Ana Hizmet Binası güvenlik durumu Valiliğimiz koordinesinde Yaklaşık 500.000 TL yatırım yapılarak Çevre Duvarı ve Nizamiye binası zırhlı ve kurşun geçirmez özellikte inşa edilerek güçlendirildi.
Bunun dışında İstanbul Büyükşehir Belediyesinden temin edilen 200 civarında beton bariyerlerin konuşlandırılmasıyla hem binalarımızın çevresi ve girişi, hem de uygulama noktalarımız güvenli hale getirildi.
Bina Güvenlikleri için toplamda 2.200.000 TL civarında yatırım yapılmıştır.
 
ARAÇ SAYISINI ARTIRDIK

2016 yılı sonunda İl Emniyet Müdürlüğü kuvvesinde 180 taşıt varken filoya 2016 yılı sonunda 38 taşıt, 2017 yılında 29, 2018 yılı bugüne kadar 13 taşıt katılmış, 35 hek kapsamında mübadele suretiyle satılmıştır. Son iki yılda filomuza katılan 80 adet taşıtın yatırım maliyeti 5.000.000 TL olup 35 adedi EGM tahsis, 30 adedi TPTGV hibe, 7 adedi diğer hibe, 8 adedi mübadele kapsamında alınmıştır. Yeni katılan taşıtlar filomuza güç katmış, hizmetin etkinliğine katkı sağlamıştır.
Ayrıca Deniz Liman Şube Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere 3.150.000 TL sözleşme bedeli ile 2 adet hizmet gemisi ihale edilmiştir.
Taşıt yatırımları 8.150.000 TL olmuştur.
 
BİNA İNŞAATLARI DEVAM EDİYOR

Yeni Bölge Trafik Hizmet Binası İhalesi 2.333.000 TL sözleşme bedeli ile İl Özel İdaresi tarafından yapılmış olup İlimiz Merkez Fevzi Çakmak Mahallesi 558 Ada 14 Parselde bulunan toplam 8.382,70 m² arsa üzerinde, bodrum-Zemin-1 Kat olmak üzere toplam 1507,62 m² inşaat alanı olacak şekilde yapımına başlanmış, yılsonunda hizmete girmesi hedeflenmektedir.

BİNALAR ONARILIYOR

Ana Hizmet Binası: Engellilerin ulaşımına uygun hale getirilmesi kapsamında 2017 yılında KDV dahil 175.460 TL bedel ile asansör onarımı yapılmış, bina giriş, merdivenler ve kat onarımları için 200.000 TL ödenek tahsis edilmiş onarım işi devam etmektedir.

Ek Hizmet Binası: Yalova Belediyesi tarafından mühendislik Fakültesi olarak kullanılmakta iken 25 yıllığına Müdürlüğümüze tahsis edilen yeni Emniyet Müdürlüğü Ek Binası için TPTGV tarafından tahsis edilen 1.269.000 TL ödenek ile tadilat ve onarım işlemleri devam etmekte olup, Ağustos ayında hizmete girmesi hedeflenmektedir.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Hizmet Binası: Temin edilen 100.000 TL bütçe ve yerel imkânlarla kapsamlı onarım yapılmaktadır.

Gazipaşa Polis Lokali: İlimizde emekli ve çalışan meslektaşlarımızın yararlanabileceği teşkilatımıza ait tek sosyal tesis olarak ilimiz 17 Ağustos Parkında 2016 yılında hizmete açılan Gazipaşa Polis Lokaline yaklaşık 300.000 TL yatırım yapılarak bugünkü haline getirilmiş, teşkilat mensuplarımıza hizmet vermektedir.

Köpek Eğitim Merkezi: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Atatürk Bahçe Kültürleri Merkezi Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne ait arazi içerisinde mevcut bina onarımı yapılarak yeni binasında hizmete girmiş, ödenek ve yerel imkânlar ile toplam 80.000.TL civarında harcama yapılmıştır.
İlçeler: Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Altınova İlçe Emniyet Amirliği Polis Merkez Amirliği hizmet binaları onarımı için temin edilen ödenek ile yıl sonuna kadar onarım işleri yerine getirilecektir.

YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İHALEYE ÇIKACAK

Yeni Ana Hizmet Binası : Değişen ve gelişen toplum düzenine uygun hizmet birimlerini tek çatı altında toplayacak, vatandaşlara daha hızlı kaliteli ve verimli hizmet verebilecek yeni hizmet binası yapılmak amacı ile İlimiz Bağlarbaşıhallesi 1298 ada 2 parsel üzerinde bulunan 30.804,23 m²  arsa üzerine 2018 yılı Mart Ayında Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Daire Başkanlığı tarafından Proje İhalesi yapılmış, mimari avam projeleri çizilmiş, yaklaşık 4.000 m² inşaat oturum alanı olmak üzere toplamda yaklaşık 20.000 m² inşaat alanlı bir bina yapılması çalışmaları başlamıştır.

Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası : Çınarcık İlçe Emniyet müdürlüğü hizmet binası yapılması amacı ile Çınarcık Koru Beldesi Merkez Mahallesi 104 ada 1 parsel üzerinde bulunan 4.127,03 m² arsa üzerine 2018 yılı Mart Ayında Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Daire Başkanlığı tarafından Proje İhalesi yapılmış, mimari avam projeleri çizilmiş, yaklaşık 400 m² inşaat oturum alanı olmak üzere toplamda yaklaşık 1160 m² inşaat alanlı bir bina yapılması çalışmaları başlamıştır.
Yeni Atış Alanı:  Orman Genel Müdürlüğü Bursa  Orman İşletme  Müdürlüğü Yalova Orman İşletme  Şefliği  sorumluluğunda  bulunan Yalova Merkez Kurtköy Mahallesindeki yaklaşık 31000 m2  yerin  mevcut hali ile Açık Atış Poligonu olarak kullanılmak üzere Emniyet Müdürlüğüne 49 yıllığına  bedelsiz olarak  tahsis  edilme çalışmaları sonlandırılmıştır. Bu yerin 2067 yılına kadar Açık Atış poligonu olarak kullanılmak üzere Emniyet Müdürlüğümüze yer teslimi yapılmıştır.

 TDP PROJELERİMİZ DEVAM EDİYOR

Toplum Destekli Polislik Hizmetleri Şube Müdürlüğü toplumda güvenlik hizmetlerini desteklemek amacıyla son iki yılda yatırım toplamı 1.110.000 TL olan çeşitli projeler gerçekleştirmiştir:

Birlikte Başarıyoruz Projesi : 2016 ve 2017 yıllarında yaklaşık 756.000 TL yatırımla gerçekleştirdiği projede gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak, akran zorbalığını engellemek, kültürel, zihinsel ve bedensel gelişimlerini sağlayarak serbest zamanlarını en verimli şekilde kullanmaları amacı ile çeşitli faaliyetler yapılmıştır.

İlimiz Çiftlikköy ilçesinde Emniyet Müdürlüğümüze ait bir arazide engel parkuru kurularak,  öğrencilerin birlikte hareket etmeleri gerekli olan takım yarışmaları düzenlenmiştir. Ayrıca, öğrenciler arasındaki arkadaşlık bağlarının kuvvetlendirilmesi için sosyal ve kültürel geziler, piknik, çok yönlü düşünebilmeleri ve sorun çözebilme yeteneklerinin artması için zeka oyunları ve Oryantiring, eğitsel çalışmalarda seminerler, çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmiştir. Bocce ve Duvar boyama etkinlikleri ile engelli bireylerin de spor yapmalarına olanak sağlanmıştır. Mareşal Fevzi Çakmak İlk okulu ve Diriliş İmam Hatip Lisesine 1’er adet Zenginleştirilmiş kütüphane oluşturularak öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. 

81 İle 81 Kütüphane Projesi : 2017 yılında yaklaşık 87.000 TL yatırımla Emniyet Genel Müdürlüğünün koordinesinde 81 ilde 81 okula Zenginleştirilmiş kütüphane yapılarak eş zamanlı olarak öğrencilerin kullanımına açılmıştır. İlimizde Çınarcık ilçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine tatbik edilmiştir.

Geleceğimiz Emniyette Projesi : 2018 yılında yaklaşık 267.000 TL yatırımla, Çocuk ve gençlere ilişkin tedbirlerin yaşama geçirilmesi, bu kapsamda kendilerine sosyal ve eğitim desteği sağlanarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı, kente göçle gelmiş, uyum sağlayamamış veya diğer dezavantajlı toplum kesimlerinin şehir yaşamına dâhil edilmesini ve güvenli yaşama dolaylı olarak olumsuz yönde etki eden yoksunlukları azaltmayı, yapılan sosyal faaliyetlerle çocukların Milli birlik ve kardeşlik duygularını geliştirmek, toplumsal aidiyet duygularını güçlendirmek, ruhsal ve kültürel gelişimlerini sağlamak ve polis halk ilişkilerini güçlendirmeyi amacıyla yapılan projeye başlanmış, çalışmalar devam etmektedir.
 
Sonuç Olarak, yapılan yatırımlar hizmet kalitemize katkı sağlayacaktır. Bu sayede Kanunların uygulanması dolayısıyla halkın polisle kaynaşması daha kolay olacaktır. “Güçlü Polis” halkının desteğini hisseden polistir, bugün olduğu gibi yarın da Yalova halkının desteği bizimledir.

Yalova'da, basın mensuplarının desteği ile çok ciddi çalışmalar yapıldı. Yalova, Türkiye'nin en güvenli illeri arasında. Bunda herkesin payı var. Bu güvenli halini korumak ve daha da güvenli hale getirmek için canla-başla çalışıyoruz" dedi.
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Negmar çocukları sevindirecek20 Nisan 2019
5 Fetöcü Gaybubet evlerinde yakalandı16 Nisan 2019
DİLARA 'YA YARDIM EDİN16 Nisan 2019
32 Fetö sanığına ceza yağdı16 Nisan 2019
Yalova Üniversitesinde hedef 20 Bin öğrenci14 Nisan 2019
Kavga var dediler Polise pasta kestiler13 Nisan 2019
Yalova Marka Şehir Olacak10 Nisan 2019
SAHTE İÇKİ İÇEN 2 KİŞİ ÖLDÜ29 Mart 2019
Yalova yı Kandil den yönetemezler29 Mart 2019
15 TEMMUZ’UN HER DAKİKASINDA MEYDANLARDAYDIK25 Mart 2019
107 Afganlı Yalova 'da yakalandı25 Mart 2019
KADIKÖYDE YEMEN İÇİN MANTI SATTILAR20 Mart 2019
YALOVA BELEDİYESİ İFLAS ETTİ HACİZ YEDİ19 Mart 2019
VELİLERDEN 59 KAFTAN18 Mart 2019
ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI17 Mart 2019
KATLİAMA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDEN TEPKİ GELDİ16 Mart 2019
Salman 'ın Afişleri Yasadışıdır14 Mart 2019
YALOVADA 16 FETÖCÜ DAHA CEZA ALDI13 Mart 2019
FETÖCÜ DOKTARLARA YALOVADA CEZA YAĞDI13 Mart 2019
FETÖ İMAMINA 15 YIL HAPİS12 Mart 2019
BAŞKA PARTİDEN ADAY OLAN RESUL MORGÜL AÇIKLAMA YAPTI22 Şubat 2019
FETÖDEN 11 ASKERE GÖZALTI19 Şubat 2019
Gaspçı kadın Yalova'da yakalandı06 Şubat 2019
Trafo hırsızları yakalandı06 Şubat 2019
Başkan yardımcısı İlhan hayatını kaybetti04 Şubat 2019
ZABITADAN DİLENCİLERE OPERASYON02 Şubat 2019
112 yi arayanların yarısı asılsız ihbar01 Şubat 2019
Yaski Elektrikli araba kullanıyor01 Şubat 2019
GEMİCİLER SON YOLCULUĞUNA ÇIKTILAR29 Ocak 2019
BMW DİREKSİYON HIRSIZLARI YAKALANDI29 Ocak 2019
İZDES İÇİN YALOVA'DALAR25 Ocak 2019
2 Yalova'lı Gemici hayatını kaybetti24 Ocak 2019
NEGMAR GEMİLERİ ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE BEDAVA21 Ocak 2019
Doğu Türkistan Anadoludur21 Ocak 2019
45.000 öğrenci tatile çıktı18 Ocak 2019
Yalova'da otobüs devrildi 14 yaralı16 Ocak 2019
Yalova'da 16 FETÖ Sanığına hapis15 Ocak 2019
AK PARTİ VEFA SALMAN'I PROTESTO EDECEK07 Ocak 2019
BORÇ KAVGASINDA KAN AKTI05 Ocak 2019
Sahte içki fabrikası kurmuş05 Ocak 2019
FETÖ ZANLILARINA CEZA YAĞDI03 Ocak 2019
BİLEKLERİNİ KESİP AŞAĞI ATLAYIP İNTİHAR ETTİ02 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA İL YÖNETİMİ NETLEŞTİ30 Aralık 2018
SUÇA SOLUK ALDIRMAYACAĞIZ28 Aralık 2018
ARITMANIN ELEKTRİĞİ KESİLDİ LAĞIM BASACAK17 Aralık 2018
Hersek Kuş gözlem kulesi açıldı07 Aralık 2018
ÇÖKEN NATO YOLU TRAFİĞE AÇILSIN05 Aralık 2018
DİLİPAK YALOVA TÜGVADA KONUŞTU05 Aralık 2018
Bombalı Terör tatbikatı yapıldı05 Aralık 2018
Muhtarlar devletimizin gören gözü tutan elidir30 Kasım 2018
YALOVADA YENİ İL BAŞKANI KİM OLACAK29 Kasım 2018
YASKİ BAŞKANI OSB'LERİ UYARDI27 Kasım 2018
AK PARTİDE YENİ İL BAŞKANI KİM OLSUN25 Kasım 2018
VİP MİNİBÜSÜ ÖZEL İDARE ALDI24 Kasım 2018
AK Parti Yalova Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu18 Kasım 2018
Yalovanın en büyük sıkıntısı Trafik15 Kasım 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN BÜTÇESİ 115 MİLYON 500 BİN TL07 Kasım 2018
İz bırakan kardeşiniz olacağım05 Kasım 2018
CHP hep kafa bulandırıyor03 Kasım 2018
Yalova Üniversitesinde akademik yıl başladı03 Kasım 2018
ÇOCUĞUNUZDA DİSLEKSİ ÇIKABİLİR01 Kasım 2018
GOP MUTLU ÇIKTI01 Kasım 2018
Yalova bizim evimiz oldu31 Ekim 2018
Çiftlikköy adayın değişmesini istiyor28 Ekim 2018
Osmangaziden atlayarak intihar etti27 Ekim 2018
NEGMAR 29 EKİMDE SÜPRİZ YAPACAK25 Ekim 2018
Gençlere tüm kurslar ücretsiz25 Ekim 2018
Birlik destek vermese de Kivi festivali yapılacak24 Ekim 2018
Fuhuştan 35 kadın yakalandı22 Ekim 2018
Kaşıkçı Termal'e mi gömüldü19 Ekim 2018
Köprü altı Üniversitesine bende kayıt yaptırmam13 Ekim 2018
Belediyeye 2 ödül13 Ekim 2018
Basına Sansür Valiye Gözdağı13 Ekim 2018
Altınovaya Üniversite geliyor11 Ekim 2018
Yalova Pusula 7 yaşında10 Ekim 2018
SALMAN ADAY BENİM DEDİ04 Ekim 2018
Zabıta fırsatçı avında03 Ekim 2018
MUHTARLAR DA OKULU İSTİYOR30 Eylül 2018
YAMİNTAŞ OTOBÜSLERİ BEDAVA DEVREDİYOR28 Eylül 2018
BAŞKAN SİLPAGAR BEYAZ MASADA27 Eylül 2018
TRAFİK MAGANDASI TUTUKLANDI25 Eylül 2018
6 FETÖ ZANLISINA HAPİS ÇIKTI21 Eylül 2018
FETÖNÜN YALOVADA PARA TRAFİĞİNİ YÖNETMİŞ21 Eylül 2018
YENİ VALİLİK BİNASI BURSA YOLUNA YAPILACAK19 Eylül 2018
KAMU MALINI KIRANLAR YAKALANDI17 Eylül 2018
SİLPAGAR'A 6 AYDIR RANDEVU VERMİYORLARDI BEN ALDIM15 Eylül 2018
SUÇ MAKİNASI ALTINOVADA YAKALANDI15 Eylül 2018
KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ 11 Eylül 2018
HADİS ALİMİ SARAÇ HOCA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE05 Eylül 2018
ZABITALAR FEDAKARCA ÇALIŞIYOR04 Eylül 2018
AK PARTİLİ BAŞKAN İHRAÇ EDİLDİ03 Eylül 2018
ESENKÖY'DE ÇIPLAK GEZME DEDİ 8 KİŞİ YARALANDI27 Ağustos 2018
ANADOLU LİSELERİNİN KONTENJANLARI ARTIRILDI18 Ağustos 2018
YALOVA PROTOKOLÜNDEN BAYRAM MESAJLARI18 Ağustos 2018
MUHTAR 1 YILLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI17 Ağustos 2018
TÜGVA'LI GENÇLER SAROS'TA KAMP YAPTI10 Ağustos 2018
FETÖ ZANLISI 10 KİŞİYE CEZA YAĞDI11 Ağustos 2018
DEREDE YENİ BİR CESET BULUNDU10 Ağustos 2018
15 TEMMUZ TARİHİN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİ31 Temmuz 2018
GEZİCİ KÜTÜPHANE ÇINARCIKTA25 Temmuz 2018
Yalova Üniversitesinden İsrail'e Tepki23 Temmuz 2018
KUYUKAZARKEN HAYATINI KAYBETTİ21 Temmuz 2018
YÜRÜYEN KÖŞK EN YEŞİLAYCI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU21 Temmuz 2018
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI19 Temmuz 2018
Son kale hainlere bırakılmadı17 Temmuz 2018
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ BU YILDA LANETLENDİ16 Temmuz 2018
ŞEHİTLERE VE GAZİLERE BORÇLUYUZ13 Temmuz 2018
Güneyköy 15 Temmuz Şehitlerini anıyor12 Temmuz 2018
YALOVA'YA GÜVENLİ KÜTÜPHANE ŞART11 Temmuz 2018
SON KHK İLE YALOVA'DA 37 KİŞİ İHRAÇ EDİLDİ10 Temmuz 2018
YALOVA BÖLGEDE 1. TÜRKİYE’DE 2.08 Temmuz 2018
Yalova'da Deaş operasyonunda 11 Gözaltı05 Temmuz 2018
YALOVA LAĞIM'A BATACAK28 Haziran 2018
ADAYLAR BURDA OY KULLANACAK23 Haziran 2018
POLİS UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR23 Haziran 2018
VETERİNER VEFA SALMAN KÖPEKLERİ DİRİ DİRİ GÖMDÜ19 Haziran 2018
HASARLI BİNALAR BEDELSİZ OLARAK KARBON KOMPOZİTLE GÜÇLENECEK13 Haziran 2018
O FETÖCÜLER YALOVA'DA CEZA ALDI11 Haziran 2018
MİMARLAR ODASINDAN İMAR BARIŞI UYARISI08 Haziran 2018
Yanan Tekneden 2 kişi kurtarıldı06 Haziran 2018
Çocuklar istedi Başkan yaptı06 Haziran 2018
Yalova Üniversitesinden Yalova için bir ilk05 Haziran 2018
YALOVA'DA 18 FETÖCÜYE 90 YILCEZA02 Haziran 2018
50 BİNLİK İMAR PLANI ONAYLANDI31 Mayıs 2018
AMFİ TİYATRONUN 500 KOLTUĞU KIRILMIŞ25 Mayıs 2018
BEN YALOVANIN SAHİBİYİM BABASIYIM25 Mayıs 2018
AKKİM BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI19 Mayıs 2018
YALOVA'DAN FILISTIN'E, KUDUS'E VE GAZZE'YE DESTEK17 Mayıs 2018
REKTÖR FETÖ DAVALARINI ELEŞTİRME17 Mayıs 2018
VEFA SALMAN HALKI VE ESNAFI KANDIRIYOR17 Mayıs 2018
Ramazanda Tüm Camilerimizde görevli var11 Mayıs 2018
Yalova'dan Büyük Dönüş Yürüyüşüne destek11 Mayıs 2018
YALOVA’YA HİZMET ETMEK İSTİYORUM04 Mayıs 2018
YALOVA'DA 15 FETÖCÜYE CEZA YAĞDI02 Mayıs 2018
VEFA SALMAN AFİŞE BRANDAYA 6 MİLYON TL VERDİ29 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA VEKİL ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI28 Nisan 2018
BELEDİYE DEREYE LAĞIM AKITAMAYACAK26 Nisan 2018
REKTÖR CEBECİ'NİN ACI GÜNÜ22 Nisan 2018
Yalova Üniversitesine Yolsuzluk Operasyonu18 Nisan 2018
YTSO SEÇİMLERİ KIRAN KIRANA GEÇTİ12 Nisan 2018
DİJİTAL KODLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI10 Nisan 2018
SUAT CEBECİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLDU28 Mart 2018
ÇINARCIKTA NATO YOLU ÇÖKMEYE DEVAM EDİYOR25 Mart 2018
Cargill fabrikalarımızın satılmasını istiyor24 Mart 2018
FETÖCÜ KARI KOCA MUHASEBECİLERE HAPİS 23 Mart 2018
Adı Dolandırıcıya çıkan Tuğba Kalaycı sır oldu20 Mart 2018
ÇİFTLİKKÖY ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜNE FETÖ CEZASI16 Mart 2018
Yalova'da 20 fetö zanlısına hapis 12 Mart 2018
Rallici Çetinkaya'dan alkol ve sigara uyarısı!07 Mart 2018
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI06 Mart 2018
Vicdan Konvoyu Kadınlar İçin Yalova'dan Hatay’a gidiyor01 Mart 2018
YASKİ projesi ile Yalova Pilot il seçildi28 Şubat 2018
Darbe bir insanlık suçudur28 Şubat 2018
ARMUTLU MEHMETÇİK İÇİN YÜRÜDÜ25 Şubat 2018
AK PARTİ BENİ DAR AĞACINA GÖNDERDİ22 Şubat 2018
28 FETÖCÜYE 184 YIL HAPİS20 Şubat 2018
Polisi yaralayan zanlılar Adliye'de16 Şubat 2018
Görev başındaki Polis Yüzünden Vuruldu15 Şubat 2018
ÇEŞME SUYU İÇMEYİN KANSER TEHLİKESİ VAR14 Şubat 2018
Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek14 Şubat 2018
Miniklerden Afrin'deki Mehmetçiklere Komando Andı 14 Şubat 2018
YIKIM KARARI ALINAN SAHİLDEKİ KAÇAK YAPILAR İÇİN KOMİSYON KURULDU08 Şubat 2018
Yalova'da Fetöcülere 116 yıl hapis cezası05 Şubat 2018
AK PARTİ BAŞKAN MEYDAN'I İHRAÇ ETTİ05 Şubat 2018
YALOVA'DA FETÖNÜN JOKER İMAMINA CEZA YAĞDI03 Şubat 2018
Emperyalizme Karşı Zeytin Dalı Harekâtını Destekliyoruz25 Ocak 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİ TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATILDI24 Ocak 2018
Yalova'da 6 FETÖ zanlısına 49 yıl ceza 19 Ocak 2018
Eylül'ün Katil Zanlısı Hakim Karşısında 18 Ocak 2018
Demirhan'dan Muharrem İnce'ye uyarı 16 Ocak 2018
YALOVA'DA FETÖ ZANLISI 6 KİŞİ BERAAT ETTİ12 Ocak 2018
Metoroloji arazisine Okul yapılması kabul edildi11 Ocak 2018
FETÖ ZANLISI 59 SANIĞA 360 YIL CEZA VERİLDİ10 Ocak 2018
500 BİN TL İSTEYEN DOLANDIRICILAR YAKALANDI06 Ocak 2018
YALOVA'DA OKUL BİNALARI NEDEN ÇÖKÜYOR05 Ocak 2018
Vefa Sultan ödemem talimatı veriyor30 Aralık 2017
Bylock mağduru Şükrü Önder tahliye edilecek28 Aralık 2017
Eski Rektör Eruslu tahliye edildi Özel Kalemi tutuklu19 Aralık 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ HAKARETE SORUŞTURMA BAŞLATTI18 Aralık 2017
ERDOĞAN YALOVA'DA KONUŞTU17 Aralık 2017
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA'YA GELİYOR16 Aralık 2017
EMNİYET UYARDI BURALARA PARK ETMEYİN13 Aralık 2017
İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUM DELEGE GÖSTERMEDİLER10 Aralık 2017
ByLock kullanıcıs 12 kişi gözaltında08 Aralık 2017
YALOVA HALKI KUDÜS İÇİN ÖFKE CUMASINDA08 Aralık 2017
Oral: Filistinli Kardeşlerimizleyiz08 Aralık 2017
Yalova'da Fetöcülere ceza yağdı07 Aralık 2017
Abd ve İsrail Yalova'da lanetlendi06 Aralık 2017
DERSLERE GİRMEYEN HOCALARA MÜSAMAHA GÖSTERİLMEYECEK05 Aralık 2017
Rogarları çalan hırsız yakalandı01 Aralık 2017
8 FETÖ ZANLISI DARBEDEN ÖNCE KAÇMIŞ30 Kasım 2017
ByLock kullanan Ak Partili Eski Vekile 6 Yıl 3 Ay Hapis29 Kasım 2017
KİMSE ROMANLARA İFTİRA ATMASIN27 Kasım 2017
Fetö 'den 1 kişiyi tutuklandı 5 kişi tutuksuz21 Kasım 2017
ByLock zanlısı 6 kişi gözaltına alındı17 Kasım 2017
SUİÇMEZ'E SALDIRI HALA AYDINLANMADI13 Kasım 2017
Meclis üyelerinin Can güvenliği yok11 Kasım 2017
Yalova Üniversitenin desteğe ihtiyacı var31 Ekim 2017
Mahkemelik İmar planı Revizyona gitti27 Ekim 2017
Başkan Volkan FETÖ soruşturmasında aklandı25 Ekim 2017
Erbakan Vakfı 10 Bin genci Ankara'da buluşturuyor25 Ekim 2017
KÜLLİYE PROJESİNİ KİMLER ENGELLİYOR15 Ekim 2017
EYLÜL'ÜN KATİL ZANLISINA MÜEBBET İSTENDİ09 Ekim 2017
FETÖ SANIĞI 17 KİŞİYE HAPİS CEZASI04 Ekim 2017
ALTINOVADA ÖĞRENCİLER OKUL BİNASI İSTEDİ27 Eylül 2017
Güler Alkan Yalova Üniversitesine Rektör vekili atandı21 Eylül 2017
YAŞLI GEMİLER YENİLENECEK21 Eylül 2017
REKTÖR ERBAŞ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLDU16 Eylül 2017
AK PARTİ BAŞKAN YILMAZA SAHİP CIKTI15 Eylül 2017
UYUŞTURUCUDAN ROMANLARDA ŞİKAYETÇİ13 Eylül 2017
YENİ ÖĞRENCİLER HEDİYELERLE KARŞILANDI11 Eylül 2017
SERVİSLER VE KANTİNLER DENETLENECEK09 Eylül 2017
ARAKAN'DA KATLİAM VAR30 Ağustos 2017
YÜZDE 17.54 ZAM, 258 MADDELİK KAZANIM SAĞLADIK28 Ağustos 2017
YALOVA ÜNİVESİTESİ DAVASINDA 4 TAHLİYE ÇIKTI26 Ağustos 2017
ÜNİVERSİTE LOGOSU YALOVA'YI TEMSİL ETMİYOR26 Ağustos 2017
FETÖ ZANLISI 3 ASKER TUTUKLANDI24 Ağustos 2017
ŞÜKRÜ ÖNDER'E BYLOCK'TAN TAHLİYE ÇIKMADI24 Ağustos 2017
Yalova Üniversitesinde Fetöcülerin logosu kullanılıyor24 Ağustos 2017
Şehit Yakını ve Gazi Aileleri Hacca Uğurlandı24 Ağustos 2017
PKK OPERASYONUNDA 1 ASKER GÖZALTINA ALINDI19 Ağustos 2017
YALOVA 'LI GENÇLER ASLA UNUTMAZ16 Ağustos 2017
ESADİYE KÖYÜ HAFRİYAT SAHASI İÇİN RUHSAT VERİLDİ13 Ağustos 2017
SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISINA BAKANLARDA KATILDI11 Ağustos 2017
YALOVASPOR BAŞKANI SUİÇMEZ BAYRAĞI DEVREDİYOR08 Ağustos 2017
UÇURUMDAN DÜŞEN EREN TOPRAĞA VERİLDİ07 Ağustos 2017
EMNİYET 15 UYUŞTURUCU MÜPTELASINI YAKALADI07 Ağustos 2017
HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI DARBE GECESİ YALOVA ’YA GETİRİLMİŞ05 Ağustos 2017
10 FETÖ ZANLISI BYLOCK'TAN TUTUKLANDI04 Ağustos 2017
UYUŞTURUCU VE FETÖ İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR27 Temmuz 2017
KUDÜS MİTİNGİNE HERKESİ BEKLİYORUZ26 Temmuz 2017
Yalova İl Jandarma Komutanı değişti23 Temmuz 2017
Yalova 24 saat takip edilecek23 Temmuz 2017
VALİ YILMAZ GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI23 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ DİPLOMALARI EVE GÖNDERİYOR18 Temmuz 2017
MEMURSEN ŞEHİTLERİ UNUTMADI16 Temmuz 2017
Suriye ve Irak'lılar sokakları temizledi16 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN FETİH SURESİ OKUDU18 Temmuz 2017
Roman Mahallesinde 3 Ev kül Oldu14 Temmuz 2017
HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE13 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ YANLIŞ YERE YAPILMIŞ 13 Temmuz 2017
Altınova, 15 Temmuz’a hazır13 Temmuz 2017
ŞEHİT OĞLUNA TOKATA SAVCILIK İNCELEME BAŞLATTI12 Temmuz 2017
ERBAŞ HOCANIN MİSAFİRİ ERDOĞAN OLDU12 Temmuz 2017
15 TEMMUZUN YILDÖNÜMÜNDE ŞEHİTLER UNUTULMADI11 Temmuz 2017
AK GENÇLERDEN ŞEHİT AİLELERİNE MEKTUP11 Temmuz 2017
OSMANGAZİ KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR ETTİ10 Temmuz 2017
BAĞIMLILAR İÇİN EMDR TEDAVİSİ06 Temmuz 2017
YEĞENİNİ BAŞINDAN VURDU06 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ İNŞAATLARI DENETLİYOR06 Temmuz 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH