İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

YALOVA’YA 7 MİLYAR TL YATIRIM YAPILDI
12 Mart 2017
Başbakan Binali Yıldırım müjdeyi verdi "400 yataklı şehir hastanesinin temelinin bu yıl içinde atılacak"
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması sürecinde, partisince Yalova 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Türkiye'yi il il gezdiklerini, meydanlarda halkla coşkuyla buluştuklarını belirten Yıldırım, 15 yıldır el ele, gönül gönüle yola devam ettiklerini söyledi.


YALOVA’YA 7 MİLYAR TL YATIRIM YAPILDI

Yalova'ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemden itibaren, 1994'ten beri hizmet ettiklerine dikkati çeken Yıldırım, o dönem Yalova'ya iskeleler yaptıklarını, hızlı feribot seferleri koyduklarını, Kartal'dan, Kabataş'tan, Yenikapı'dan hızlı deniz otobüsleri seferlerini başlattıklarını anlattı.

Başbakan Yıldırım, o dönemde bu hizmetleri yaparken de kendilerine karşı çıkıldığını hatırlatarak, şöyle konuştu: "Buranın belediyesi karşı çıktı, buranın o bildiğimiz 'Hayır'cı tayfası, istemezükçüleri hep karşı çıktılar ama biz dedik ki murat da bir inattır, yapacağız, Yalova'yı İstanbul'a bağlayacağız.' dedik. O gün bugün Yalova ile beraberiz çünkü biz meydanlara gelip, oy isteyen, seçimden sonra da kaybolup gidenlerden değiliz. Hesap ortada, kitap ortada, hizmet ortada.

15 yılda Yalova'ya 7 milyar TL yatırım yaptık, helali hoş olsun. 2002'de Yalova sadece 16 milyon ihracat yaparken, bugün 700 milyon doların üzerinde ihracat yapar hale geldi.


Okullardaki toplam derslik sayısını yüzde 100 artırdık, bin 410 konutu yaptık, hak sahiplerine teslim ettik, adalet sarayını hizmete aldık. 2008'de Yalova'yı üniversite şehri yaptık, gençlik merkezi, yüzme havuzları, Altınova Spor Salonu ve yat limanlarını hizmete aldık. Tersaneler bölgesini Yalova'ya kazandırdık, 10 binden fazla insan çalışıyor, aş-iş temin ediyor.

Çınarcık Hastanesi fizik tedavi merkezini açtık, 2005'te Yalova'yı doğalgazla buluşturduk. 15 yılda tarıma ve hayvancılığa önemli destekler yaptık.

Çiftçilerimize desteğimiz sürüyor, bu seneden itibaren mazotun yarısını da devlet verecek. Gökçe Barajı'nın su kapasitesini artırdık, Yalova'nın içme suyu problemini çözdük."


Yalova'ya yapılan bölünmüş yollar, köprüler ve ulaştırma yatırımlarını sayan Yıldırım, "50 senedir körfez köprüsü konuşulur, 1970'ten beri konuşulur. AK Parti konuşmaz, AK Parti yapar. O güzel köprüyü görüyor musunuz? Osman Gazi Köprüsü, 36 ayda, 3 yılda bitti. Dünyanın üçüncü büyük köprüsü. Şimdi buradan çıkıyorsunuz, köprüden geçin, ver elini İstanbul. Bir saat bile sürmez. Köprünün devamını Gemlik'e kadar açtık. Samanlı'daki tüneller bitti. Şimdi Gemlik ve Bursa arasını bugün açıyoruz." ifadelerini kullandı.

Yıldırım, kentte yapılacak 400 yataklı şehir hastanesinin temelinin bu yıl içinde atılacağı bildirdi.


Bu kutlu yolda, Yalova'nın kendilerini yalnız bırakmadığını, her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Yıldırım, "2007'de AK Parti'ye, Cumhuriyet Halk Partisi, Mecliste 'Cumhurbaşkanını seçemezsiniz' dediğinde, biz de dedik ki eğer biz seçmiyorsak aslı seçer, millet seçer ve cumhurbaşkanının doğrudan millet tarafından seçilmesi için halk oylamasına gittik. Yalova yüzde 63'ün üzerinde oy verdi, destek verdi. Türkiye, milletin adamını seçilmiş ilk cumhurbaşkanı yaptı." dedi.

Başbakan Yıldırım, kendisini her zaman sevgiyle, heyecanla, coşkuyla karşılayan Yalova'ya hizmet etmekten yorulmadıklarını, yılmadıklarını dile getirdi.

"TARİHİ BİR DEĞİŞİMİN ARİFESİNDEYİZ"
Başbakan Yıldırım, 780 bin kilometrekare vatan toprağının her karışının hakkını, hukukunu korumanın gayreti içinde olduklarına dikkat çekerek, şöyle devam etti:
"Ayrıştıran değil birleştiren olduk, 80 milyonu kardeş bildik. Şimdi ülke olarak tarihi bir değişimin arifesindeyiz. 16 Nisan'da aydınlık Türkiye'nin kapılarını ardına kadar açmaya var mısınız? Türkiye'yi büyük hedeflere taşımak için beraber yürümeye var mısınız? Yalova bizimle mi? Yalova'nın gönlü zengin insanları bizimle mi? Milletimiz inanıyorum ki değişime bir kez daha 'evet' diyecek, ülke sırtındaki yükleri atacak, ayağındaki prangaları çözecek. 16 Nisan'da söz de karar da milletin olacak. İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün."

Türkiye'nin artık "2002 öncesinin Türkiyesi" olmadığını belirten Yıldırım, "Biz büyük Türkiye diyoruz, bazıları hala 'Küçük olsun, bizim olsun' diyor. Biz daha güçlü bir ülke istiyoruz, onlar 'Türkiye yerinde saysın' diyor. Biz daha istikrarlı bir Türkiye hayal ediyoruz, onlar güçlü Türkiye'nin hayalini kurmak bile istemiyor. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 2023 hedeflerini ve daha ötesini gerçekleştirelim diyoruz, onlar Türkiye'nin bugün geldiği noktayı bile anlamaktan aciz kalıyorlar." şeklinde konuştu.

"BU DÜZEN BÖYLE DEVAM EDEMEZ"
Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti'nin 29 Ekim 1923'te kurulduğunu, kuruluştan bu yana 94 yıl geçtiğini hatırlatarak, şunları kaydetti: "100 yıla 6 yıl var ama Türkiye, 94 yılda 65 hükümetle tanıştı. 1,5 yıllık hükümetlerle nasıl olacak? Eğer istikrar olsaydı, eğer her 5 yılda bir seçim yapılsaydı, bugün 65. hükümet değil, 19. hükümet kurulacaktı. Soruyorum, buradan güçlü Türkiye, istikrar, güçlü iktidar çıkar mı? Buradan sürekli hizmet, sürekli yatırım çıkar mı? Mevcut sistemde hükümetin ömrü 1,5 yıl bile değil. 1,5 yılda hükümet ne yapabilir, Türkiye'nin hangi sorununu çözebilir? Sadece gelir, hükümet kurulur, tebrikleri kabul ederler, brifingler alırlar. Ondan sonra da valizini toplar giderler. Hizmet bir başka bahara. Bu ülkeye yazık etmez miyiz, bu ülkenin kaynakları, enerjisi boşa harcanırsa bu bir israf olmaz mı? Bu düzen böyle devam edemez."

Yalova'nın, son 15 yılda AK Parti'ye destek olduğuna işaret eden Yıldırım, "Ülkemize çok güzel işler kazandırdık ama bunun AK Parti'ye bağlı, kişilere bağlı olmadan, gelecek için süreklilik arz etmesi lazım. Bazen diyorlar ki 'Bu sistemi Recep Tayyip Erdoğan kendisi için istiyor.' Yalova'dan söylüyorum, getirdiğimiz bu sistem değişikliği Erdoğan için değil her doğan içindir." ifadelerini kullandı.

“İNSAN HAKLARI SAVUNUCULUĞUNA BÜYÜK ZARAR VERİYOR”

Yıldırım, bazı Avrupa ülkelerinin, hükümet üyelerinin yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarıyla, gurbetçilerle, memleket sevdalılarıyla buluşmalarından rahatsızlık duyduğunu, yasaklar getirdiğini hatırlattı.

"Bugünlerde yeri gelince bize demokrasi dersi verenlerin diktatörce uygulamalarını hep birlikte izliyoruz. Açık açık buradan söylüyorum, siz bunu yapmakla 'Hayır' kampanyasına destek oluyorsunuz” diyen Başbakan Yıldırım, “Onlarda 'Hayır' demek serbest, 'Evet' demek yasak. Uygulanan bu çifte standart Avrupa'nın demokrasisine, insan hakları savunuculuğuna büyük zarar veriyor." değerlendirmesinde bulundu.

Başbakan Yıldırım, "Terör örgütleri FETÖ, PKK ve yandaşları Avrupa'da elini, kolunu sallayarak gezecek, her türlü propagandayı yapacak, 'gıkın çıkmayacak', Türkiye'den bakanlar gidince, milletvekilleri gidince onlara izin vermeyeceksin, yok böyle yağma, ne yaparsanız yapın, vatandaşlarımızla buluşmamıza asla engel olamayacaksınız." diye konuştu.

Anayasa değişikliğine HDP'nin, Almanya'nın, FETÖ'nün, Hollanda'nın karşı çıktığını, "Hayır" dediğini belirten Yıldırım, "Demek ki bu işte bir yanlışlık var, o halde 'Evet' diyeceğiz. Sandıkları da tıka basa dolduracağız, onların da hak ettiği cevabı en iyi şekilde vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya Hollanda'da yapılan muamelenin asla kabul edilemez olduğunu vurgulayan Başbakan Yıldırım, "Hollanda, bütün uluslararası diplomatik kuralları hiçe sayarak, Bakanımızın seyahat özgürlüğünü engellemiş ve ülkeyi terk etmeye zorlamıştır. Şunu herkes bilmelidir, Türkiye bunun cevabını en ağır şekilde verecektir. Bir daha ülkemize, vatandaşlarımıza karşı buna benzer aymaz hareketlerin olmaması için gereken neyse yapılacaktır." dedi.

Başbakan Yıldırım, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına, "5 milyon memleket sevdalısına" seslenerek, "Aman tahriklere kapılmayın, provokasyona gelmeyin. Sizin bu yapılan insanlık dışı uygulamalara vereceğiniz en güzel cevap 16 Nisan'da 'Evet, evet, evet' cevabıdır." şeklinde konuştu. 

Yıldırım, milletin, Türkiye'nin yükselişinin devamı, güven ve istikrar için sandığa gideceğini, sandıkta cevabını vereceğini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hız ve güç katacağını vurgulayan Başbakan Yıldırım, "Türkiye için yeni ve parlak günler 16 Nisan'dan sonra başlayacak. Bu sistemle demokrasimiz daha da gelişecek" diye konuştu.

Yeni sistemle "zırt pırt seçim konuşulmayacağını", milletin önüne 5 senede bir sandığın getirileceğine değinen Yıldırım, şöyle devam etti:
"Yönetimde istikrar ve dinamizm olacak. Cumhurbaşkanı ile milletvekilleri aynı gün seçilecek. Seçim akşamı hükümet de milletvekilleri de belli olacak. Artık seçim ertesi hükümet işbaşı yapacak, memleket, millet için 15 Temmuz'un bekçileri, 16 Nisan'ın emekçileri gençlerimiz, kadınlarımız için iş başı yapacak. Cumhurbaşkanı-Meclis arasında bir denge kurulacak, uzlaşma olacak. Bu uzlaşma her şeyi değiştirecek ve ülke bundan kazanacak. Siyaset kurumları kendini yenilemek durumunda kalacak, yenilenmeyenler tarihin tozlu sayfaları içinde kaybolup gidecek. Bugüne kadar değişime direnenler milletin hizasına gelmek zorunda kalacak. Ezber siyaseti yapanlar ya siyaset sahnesinden yok olup gidecek ya da milletin istikametine gelecek."

"BU DEĞİŞİMDEN TÜRKİYE KAZANACAK"
Başbakan Yıldırım, hızlı karar alan, icraat yapan etkin bir yönetim modelinin hayata geçirileceğini belirterek, "2023 ve daha ilerisi hedeflere ulaşma hızımız artacak, kalkınma ivmesi kazanılacak" dedi.

Değişiklikle "Meclisin asıl işine bakacağını" belirten Yıldırım, şu değerlendirmelerde bulundu:
"Hükümeti millet adına denetleyecek, kanunları yapacak. Artık kanunlar hükümet değil, milletvekilleri tarafından Meclise verilecek. Meclis aynı zamanda seçilmiş cumhurbaşkanı ve onun bakanlarını da denetleyecek. Karşılıklı seçim yenileme hakkıyla cumhurbaşkanının hem de Meclisin birlikte seçimlerinin yenilenmesi sağlanmış olacak. Birlikte seçimlerin yenilenme şartı krizleri aşmak, uzlaşmayı sağlamak için önemli bir araç olacak. Hükümet ve Meclisin uyumlu çalışması Türkiye'yi uçuracak. Güçlü hükümet sistemi ülkemizi bölgesinde ve dünyada siyasette, demokraside ve güvenlikte çok daha etkin konuma getirecek. Bu değişimden Türkiye kazanacak, millet kazanacak."

Yıldırım konuşmasının sonunda alandakilerin, "Kararımız net, oyumuz? Gücümüz millet, oyumuz?  Demokrasiye? Daha çok aş, daha çok iş, daha çok hizmet için? Lider ülke Türkiye için? Tek millet, tek devlet, tek bayrak, tek vatan için?" kararlarını sordu. Alanı dolduran kalabalık Yıldırım'a "Evet" karşılığını verdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
KADIKÖYDE YEMEN İÇİN MANTI SATTILAR20 Mart 2019
YALOVA BELEDİYESİ İFLAS ETTİ HACİZ YEDİ19 Mart 2019
VELİLERDEN 59 KAFTAN18 Mart 2019
ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI17 Mart 2019
KATLİAMA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDEN TEPKİ GELDİ16 Mart 2019
Salman 'ın Afişleri Yasadışıdır14 Mart 2019
YALOVADA 16 FETÖCÜ DAHA CEZA ALDI13 Mart 2019
FETÖCÜ DOKTARLARA YALOVADA CEZA YAĞDI13 Mart 2019
FETÖ İMAMINA 15 YIL HAPİS12 Mart 2019
BAŞKA PARTİDEN ADAY OLAN RESUL MORGÜL AÇIKLAMA YAPTI22 Şubat 2019
FETÖDEN 11 ASKERE GÖZALTI19 Şubat 2019
Gaspçı kadın Yalova'da yakalandı06 Şubat 2019
Trafo hırsızları yakalandı06 Şubat 2019
Başkan yardımcısı İlhan hayatını kaybetti04 Şubat 2019
ZABITADAN DİLENCİLERE OPERASYON02 Şubat 2019
112 yi arayanların yarısı asılsız ihbar01 Şubat 2019
Yaski Elektrikli araba kullanıyor01 Şubat 2019
GEMİCİLER SON YOLCULUĞUNA ÇIKTILAR29 Ocak 2019
BMW DİREKSİYON HIRSIZLARI YAKALANDI29 Ocak 2019
İZDES İÇİN YALOVA'DALAR25 Ocak 2019
2 Yalova'lı Gemici hayatını kaybetti24 Ocak 2019
NEGMAR GEMİLERİ ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE BEDAVA21 Ocak 2019
Doğu Türkistan Anadoludur21 Ocak 2019
45.000 öğrenci tatile çıktı18 Ocak 2019
Yalova'da otobüs devrildi 14 yaralı16 Ocak 2019
Yalova'da 16 FETÖ Sanığına hapis15 Ocak 2019
AK PARTİ VEFA SALMAN'I PROTESTO EDECEK07 Ocak 2019
BORÇ KAVGASINDA KAN AKTI05 Ocak 2019
Sahte içki fabrikası kurmuş05 Ocak 2019
FETÖ ZANLILARINA CEZA YAĞDI03 Ocak 2019
BİLEKLERİNİ KESİP AŞAĞI ATLAYIP İNTİHAR ETTİ02 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA İL YÖNETİMİ NETLEŞTİ30 Aralık 2018
SUÇA SOLUK ALDIRMAYACAĞIZ28 Aralık 2018
ARITMANIN ELEKTRİĞİ KESİLDİ LAĞIM BASACAK17 Aralık 2018
Hersek Kuş gözlem kulesi açıldı07 Aralık 2018
ÇÖKEN NATO YOLU TRAFİĞE AÇILSIN05 Aralık 2018
DİLİPAK YALOVA TÜGVADA KONUŞTU05 Aralık 2018
Bombalı Terör tatbikatı yapıldı05 Aralık 2018
Muhtarlar devletimizin gören gözü tutan elidir30 Kasım 2018
YALOVADA YENİ İL BAŞKANI KİM OLACAK29 Kasım 2018
YASKİ BAŞKANI OSB'LERİ UYARDI27 Kasım 2018
AK PARTİDE YENİ İL BAŞKANI KİM OLSUN25 Kasım 2018
VİP MİNİBÜSÜ ÖZEL İDARE ALDI24 Kasım 2018
AK Parti Yalova Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu18 Kasım 2018
Yalovanın en büyük sıkıntısı Trafik15 Kasım 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN BÜTÇESİ 115 MİLYON 500 BİN TL07 Kasım 2018
İz bırakan kardeşiniz olacağım05 Kasım 2018
CHP hep kafa bulandırıyor03 Kasım 2018
Yalova Üniversitesinde akademik yıl başladı03 Kasım 2018
ÇOCUĞUNUZDA DİSLEKSİ ÇIKABİLİR01 Kasım 2018
GOP MUTLU ÇIKTI01 Kasım 2018
Yalova bizim evimiz oldu31 Ekim 2018
Çiftlikköy adayın değişmesini istiyor28 Ekim 2018
Osmangaziden atlayarak intihar etti27 Ekim 2018
NEGMAR 29 EKİMDE SÜPRİZ YAPACAK25 Ekim 2018
Gençlere tüm kurslar ücretsiz25 Ekim 2018
Birlik destek vermese de Kivi festivali yapılacak24 Ekim 2018
Fuhuştan 35 kadın yakalandı22 Ekim 2018
Kaşıkçı Termal'e mi gömüldü19 Ekim 2018
Köprü altı Üniversitesine bende kayıt yaptırmam13 Ekim 2018
Belediyeye 2 ödül13 Ekim 2018
Basına Sansür Valiye Gözdağı13 Ekim 2018
Altınovaya Üniversite geliyor11 Ekim 2018
Yalova Pusula 7 yaşında10 Ekim 2018
SALMAN ADAY BENİM DEDİ04 Ekim 2018
Zabıta fırsatçı avında03 Ekim 2018
MUHTARLAR DA OKULU İSTİYOR30 Eylül 2018
YAMİNTAŞ OTOBÜSLERİ BEDAVA DEVREDİYOR28 Eylül 2018
BAŞKAN SİLPAGAR BEYAZ MASADA27 Eylül 2018
TRAFİK MAGANDASI TUTUKLANDI25 Eylül 2018
6 FETÖ ZANLISINA HAPİS ÇIKTI21 Eylül 2018
FETÖNÜN YALOVADA PARA TRAFİĞİNİ YÖNETMİŞ21 Eylül 2018
YENİ VALİLİK BİNASI BURSA YOLUNA YAPILACAK19 Eylül 2018
KAMU MALINI KIRANLAR YAKALANDI17 Eylül 2018
SİLPAGAR'A 6 AYDIR RANDEVU VERMİYORLARDI BEN ALDIM15 Eylül 2018
SUÇ MAKİNASI ALTINOVADA YAKALANDI15 Eylül 2018
KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ 11 Eylül 2018
HADİS ALİMİ SARAÇ HOCA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE05 Eylül 2018
ZABITALAR FEDAKARCA ÇALIŞIYOR04 Eylül 2018
AK PARTİLİ BAŞKAN İHRAÇ EDİLDİ03 Eylül 2018
ESENKÖY'DE ÇIPLAK GEZME DEDİ 8 KİŞİ YARALANDI27 Ağustos 2018
ANADOLU LİSELERİNİN KONTENJANLARI ARTIRILDI18 Ağustos 2018
YALOVA PROTOKOLÜNDEN BAYRAM MESAJLARI18 Ağustos 2018
MUHTAR 1 YILLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI17 Ağustos 2018
TÜGVA'LI GENÇLER SAROS'TA KAMP YAPTI10 Ağustos 2018
FETÖ ZANLISI 10 KİŞİYE CEZA YAĞDI11 Ağustos 2018
DEREDE YENİ BİR CESET BULUNDU10 Ağustos 2018
15 TEMMUZ TARİHİN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİ31 Temmuz 2018
YALOVA'YI HAVADAN TARIYORUZ26 Temmuz 2018
GEZİCİ KÜTÜPHANE ÇINARCIKTA25 Temmuz 2018
Yalova Üniversitesinden İsrail'e Tepki23 Temmuz 2018
KUYUKAZARKEN HAYATINI KAYBETTİ21 Temmuz 2018
YÜRÜYEN KÖŞK EN YEŞİLAYCI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU21 Temmuz 2018
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI19 Temmuz 2018
Son kale hainlere bırakılmadı17 Temmuz 2018
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ BU YILDA LANETLENDİ16 Temmuz 2018
ŞEHİTLERE VE GAZİLERE BORÇLUYUZ13 Temmuz 2018
Güneyköy 15 Temmuz Şehitlerini anıyor12 Temmuz 2018
YALOVA'YA GÜVENLİ KÜTÜPHANE ŞART11 Temmuz 2018
SON KHK İLE YALOVA'DA 37 KİŞİ İHRAÇ EDİLDİ10 Temmuz 2018
YALOVA BÖLGEDE 1. TÜRKİYE’DE 2.08 Temmuz 2018
Yalova'da Deaş operasyonunda 11 Gözaltı05 Temmuz 2018
YALOVA LAĞIM'A BATACAK28 Haziran 2018
ADAYLAR BURDA OY KULLANACAK23 Haziran 2018
POLİS UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR23 Haziran 2018
VETERİNER VEFA SALMAN KÖPEKLERİ DİRİ DİRİ GÖMDÜ19 Haziran 2018
HASARLI BİNALAR BEDELSİZ OLARAK KARBON KOMPOZİTLE GÜÇLENECEK13 Haziran 2018
O FETÖCÜLER YALOVA'DA CEZA ALDI11 Haziran 2018
MİMARLAR ODASINDAN İMAR BARIŞI UYARISI08 Haziran 2018
Yanan Tekneden 2 kişi kurtarıldı06 Haziran 2018
Çocuklar istedi Başkan yaptı06 Haziran 2018
Yalova Üniversitesinden Yalova için bir ilk05 Haziran 2018
YALOVA'DA 18 FETÖCÜYE 90 YILCEZA02 Haziran 2018
50 BİNLİK İMAR PLANI ONAYLANDI31 Mayıs 2018
AMFİ TİYATRONUN 500 KOLTUĞU KIRILMIŞ25 Mayıs 2018
BEN YALOVANIN SAHİBİYİM BABASIYIM25 Mayıs 2018
AKKİM BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI19 Mayıs 2018
YALOVA'DAN FILISTIN'E, KUDUS'E VE GAZZE'YE DESTEK17 Mayıs 2018
REKTÖR FETÖ DAVALARINI ELEŞTİRME17 Mayıs 2018
VEFA SALMAN HALKI VE ESNAFI KANDIRIYOR17 Mayıs 2018
Ramazanda Tüm Camilerimizde görevli var11 Mayıs 2018
Yalova'dan Büyük Dönüş Yürüyüşüne destek11 Mayıs 2018
YALOVA’YA HİZMET ETMEK İSTİYORUM04 Mayıs 2018
YALOVA'DA 15 FETÖCÜYE CEZA YAĞDI02 Mayıs 2018
VEFA SALMAN AFİŞE BRANDAYA 6 MİLYON TL VERDİ29 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA VEKİL ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI28 Nisan 2018
BELEDİYE DEREYE LAĞIM AKITAMAYACAK26 Nisan 2018
REKTÖR CEBECİ'NİN ACI GÜNÜ22 Nisan 2018
Yalova Üniversitesine Yolsuzluk Operasyonu18 Nisan 2018
YTSO SEÇİMLERİ KIRAN KIRANA GEÇTİ12 Nisan 2018
DİJİTAL KODLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI10 Nisan 2018
SUAT CEBECİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLDU28 Mart 2018
ÇINARCIKTA NATO YOLU ÇÖKMEYE DEVAM EDİYOR25 Mart 2018
Cargill fabrikalarımızın satılmasını istiyor24 Mart 2018
FETÖCÜ KARI KOCA MUHASEBECİLERE HAPİS 23 Mart 2018
Adı Dolandırıcıya çıkan Tuğba Kalaycı sır oldu20 Mart 2018
ÇİFTLİKKÖY ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜNE FETÖ CEZASI16 Mart 2018
Yalova'da 20 fetö zanlısına hapis 12 Mart 2018
Rallici Çetinkaya'dan alkol ve sigara uyarısı!07 Mart 2018
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI06 Mart 2018
Vicdan Konvoyu Kadınlar İçin Yalova'dan Hatay’a gidiyor01 Mart 2018
YASKİ projesi ile Yalova Pilot il seçildi28 Şubat 2018
Darbe bir insanlık suçudur28 Şubat 2018
ARMUTLU MEHMETÇİK İÇİN YÜRÜDÜ25 Şubat 2018
AK PARTİ BENİ DAR AĞACINA GÖNDERDİ22 Şubat 2018
28 FETÖCÜYE 184 YIL HAPİS20 Şubat 2018
Polisi yaralayan zanlılar Adliye'de16 Şubat 2018
Görev başındaki Polis Yüzünden Vuruldu15 Şubat 2018
ÇEŞME SUYU İÇMEYİN KANSER TEHLİKESİ VAR14 Şubat 2018
Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek14 Şubat 2018
Miniklerden Afrin'deki Mehmetçiklere Komando Andı 14 Şubat 2018
YIKIM KARARI ALINAN SAHİLDEKİ KAÇAK YAPILAR İÇİN KOMİSYON KURULDU08 Şubat 2018
Yalova'da Fetöcülere 116 yıl hapis cezası05 Şubat 2018
AK PARTİ BAŞKAN MEYDAN'I İHRAÇ ETTİ05 Şubat 2018
YALOVA'DA FETÖNÜN JOKER İMAMINA CEZA YAĞDI03 Şubat 2018
Emperyalizme Karşı Zeytin Dalı Harekâtını Destekliyoruz25 Ocak 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİ TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATILDI24 Ocak 2018
Yalova'da 6 FETÖ zanlısına 49 yıl ceza 19 Ocak 2018
Eylül'ün Katil Zanlısı Hakim Karşısında 18 Ocak 2018
Demirhan'dan Muharrem İnce'ye uyarı 16 Ocak 2018
YALOVA'DA FETÖ ZANLISI 6 KİŞİ BERAAT ETTİ12 Ocak 2018
Metoroloji arazisine Okul yapılması kabul edildi11 Ocak 2018
FETÖ ZANLISI 59 SANIĞA 360 YIL CEZA VERİLDİ10 Ocak 2018
500 BİN TL İSTEYEN DOLANDIRICILAR YAKALANDI06 Ocak 2018
YALOVA'DA OKUL BİNALARI NEDEN ÇÖKÜYOR05 Ocak 2018
Vefa Sultan ödemem talimatı veriyor30 Aralık 2017
Bylock mağduru Şükrü Önder tahliye edilecek28 Aralık 2017
Eski Rektör Eruslu tahliye edildi Özel Kalemi tutuklu19 Aralık 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ HAKARETE SORUŞTURMA BAŞLATTI18 Aralık 2017
ERDOĞAN YALOVA'DA KONUŞTU17 Aralık 2017
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA'YA GELİYOR16 Aralık 2017
EMNİYET UYARDI BURALARA PARK ETMEYİN13 Aralık 2017
İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUM DELEGE GÖSTERMEDİLER10 Aralık 2017
ByLock kullanıcıs 12 kişi gözaltında08 Aralık 2017
YALOVA HALKI KUDÜS İÇİN ÖFKE CUMASINDA08 Aralık 2017
Oral: Filistinli Kardeşlerimizleyiz08 Aralık 2017
Yalova'da Fetöcülere ceza yağdı07 Aralık 2017
Abd ve İsrail Yalova'da lanetlendi06 Aralık 2017
DERSLERE GİRMEYEN HOCALARA MÜSAMAHA GÖSTERİLMEYECEK05 Aralık 2017
Rogarları çalan hırsız yakalandı01 Aralık 2017
8 FETÖ ZANLISI DARBEDEN ÖNCE KAÇMIŞ30 Kasım 2017
ByLock kullanan Ak Partili Eski Vekile 6 Yıl 3 Ay Hapis29 Kasım 2017
KİMSE ROMANLARA İFTİRA ATMASIN27 Kasım 2017
Fetö 'den 1 kişiyi tutuklandı 5 kişi tutuksuz21 Kasım 2017
ByLock zanlısı 6 kişi gözaltına alındı17 Kasım 2017
SUİÇMEZ'E SALDIRI HALA AYDINLANMADI13 Kasım 2017
Meclis üyelerinin Can güvenliği yok11 Kasım 2017
Yalova Üniversitenin desteğe ihtiyacı var31 Ekim 2017
Mahkemelik İmar planı Revizyona gitti27 Ekim 2017
Başkan Volkan FETÖ soruşturmasında aklandı25 Ekim 2017
Erbakan Vakfı 10 Bin genci Ankara'da buluşturuyor25 Ekim 2017
KÜLLİYE PROJESİNİ KİMLER ENGELLİYOR15 Ekim 2017
EYLÜL'ÜN KATİL ZANLISINA MÜEBBET İSTENDİ09 Ekim 2017
FETÖ SANIĞI 17 KİŞİYE HAPİS CEZASI04 Ekim 2017
ALTINOVADA ÖĞRENCİLER OKUL BİNASI İSTEDİ27 Eylül 2017
Güler Alkan Yalova Üniversitesine Rektör vekili atandı21 Eylül 2017
YAŞLI GEMİLER YENİLENECEK21 Eylül 2017
REKTÖR ERBAŞ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLDU16 Eylül 2017
AK PARTİ BAŞKAN YILMAZA SAHİP CIKTI15 Eylül 2017
UYUŞTURUCUDAN ROMANLARDA ŞİKAYETÇİ13 Eylül 2017
YENİ ÖĞRENCİLER HEDİYELERLE KARŞILANDI11 Eylül 2017
SERVİSLER VE KANTİNLER DENETLENECEK09 Eylül 2017
ARAKAN'DA KATLİAM VAR30 Ağustos 2017
YÜZDE 17.54 ZAM, 258 MADDELİK KAZANIM SAĞLADIK28 Ağustos 2017
YALOVA ÜNİVESİTESİ DAVASINDA 4 TAHLİYE ÇIKTI26 Ağustos 2017
ÜNİVERSİTE LOGOSU YALOVA'YI TEMSİL ETMİYOR26 Ağustos 2017
FETÖ ZANLISI 3 ASKER TUTUKLANDI24 Ağustos 2017
ŞÜKRÜ ÖNDER'E BYLOCK'TAN TAHLİYE ÇIKMADI24 Ağustos 2017
Yalova Üniversitesinde Fetöcülerin logosu kullanılıyor24 Ağustos 2017
Şehit Yakını ve Gazi Aileleri Hacca Uğurlandı24 Ağustos 2017
PKK OPERASYONUNDA 1 ASKER GÖZALTINA ALINDI19 Ağustos 2017
YALOVA 'LI GENÇLER ASLA UNUTMAZ16 Ağustos 2017
ESADİYE KÖYÜ HAFRİYAT SAHASI İÇİN RUHSAT VERİLDİ13 Ağustos 2017
SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISINA BAKANLARDA KATILDI11 Ağustos 2017
YALOVASPOR BAŞKANI SUİÇMEZ BAYRAĞI DEVREDİYOR08 Ağustos 2017
UÇURUMDAN DÜŞEN EREN TOPRAĞA VERİLDİ07 Ağustos 2017
EMNİYET 15 UYUŞTURUCU MÜPTELASINI YAKALADI07 Ağustos 2017
HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI DARBE GECESİ YALOVA ’YA GETİRİLMİŞ05 Ağustos 2017
10 FETÖ ZANLISI BYLOCK'TAN TUTUKLANDI04 Ağustos 2017
UYUŞTURUCU VE FETÖ İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR27 Temmuz 2017
KUDÜS MİTİNGİNE HERKESİ BEKLİYORUZ26 Temmuz 2017
Yalova İl Jandarma Komutanı değişti23 Temmuz 2017
Yalova 24 saat takip edilecek23 Temmuz 2017
VALİ YILMAZ GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI23 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ DİPLOMALARI EVE GÖNDERİYOR18 Temmuz 2017
MEMURSEN ŞEHİTLERİ UNUTMADI16 Temmuz 2017
Suriye ve Irak'lılar sokakları temizledi16 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN FETİH SURESİ OKUDU18 Temmuz 2017
Roman Mahallesinde 3 Ev kül Oldu14 Temmuz 2017
HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE13 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ YANLIŞ YERE YAPILMIŞ 13 Temmuz 2017
Altınova, 15 Temmuz’a hazır13 Temmuz 2017
ŞEHİT OĞLUNA TOKATA SAVCILIK İNCELEME BAŞLATTI12 Temmuz 2017
ERBAŞ HOCANIN MİSAFİRİ ERDOĞAN OLDU12 Temmuz 2017
15 TEMMUZUN YILDÖNÜMÜNDE ŞEHİTLER UNUTULMADI11 Temmuz 2017
AK GENÇLERDEN ŞEHİT AİLELERİNE MEKTUP11 Temmuz 2017
OSMANGAZİ KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR ETTİ10 Temmuz 2017
BAĞIMLILAR İÇİN EMDR TEDAVİSİ06 Temmuz 2017
YEĞENİNİ BAŞINDAN VURDU06 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ İNŞAATLARI DENETLİYOR06 Temmuz 2017
BU SEFER YALOVA ÜNİVERSİTESİ KAZANIR05 Temmuz 2017
MESLEK ODALARI MÜZE ARAZİSİNE GÖZÜNÜ DİKTİ02 Temmuz 2017
ÇINARCIK'TA MOTOR ALEV ALEV YANDI02 Temmuz 2017
SURİYELİ BEBEK HASTANEDEN SAĞLIKLI AYRILDI30 Haziran 2017
YALOVA'DA CAMİ ARAZİSİNE ÇÖKMÜŞLER28 Haziran 2017
FETÖCÜLER MAHKEMELERDE BÜYÜYE SARILDI23 Haziran 2017
ESKİ VEKİL ŞÜKRÜ ÖNDER BYLOCK'TAN TUTUKLANDI23 Haziran 2017
BONZAİ CAN MI ALDI?23 Haziran 2017
YALOVA SEYAHAT OTOBÜSLERİNE YÜRÜYEN KÖŞK22 Haziran 2017
Yalova'da FETÖ zanlısı Polislerin yargılanmasına başlandı20 Haziran 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH