İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

UYUŞTURUCU VE FETÖ İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR
27 Temmuz 2017
Yalova Valisi Tuğba Yılmaz açıkladı " 6 adet ev ev içi uyuşturucu imalathanesi tespit edilerek imha edildi".
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Yalova Valisi Tuğba Yılmaz göreve geldiği günden bu yana kadar uzanan süreçte ilk basın toplantısını düzenleyerek, ildeki çalışmaları, yatırımları ve projeleri anlattı.

Uygulama Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıya kurum müdürleri de katıldılar. Sözlerine basın mensuplarının il açısından önemli bir görev üstlendiğini dile getirerek başlayan Vali Yılmaz, basın olmadan halkın doğru haber almasının mümkün olmadığını belirtti. Konuşmasında göreve geldiği andan beri 24 saatinin bu millete nasıl daha iyi hizmet üretiriz kaygısı ile geçtiğini de altını çizen Vali Yılmaz, Yalova'da görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Yalova'nın her geçen gün büyüdüğünü sözlerine ekleyen Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, "Yalova'da ekonomik veriler, sosyal kalkınma, kültürel ve turizm yansımaları ile diğer hususlarla ilgili verilere baktığımızda ilimizin her geçen gün büyüdüğünü görüyoruz. Sanayide, tarımda, turizmde hızla kalkınıyoruz. İlimiz 3 metropol kentin önemli bir kavşak noktasında yer alıyor. Lokasyonu açısından son derece önemli bir yerde bulunuyoruz. Osmangazi Köprüsünün göreve açılması ile birlikte de ilimizin bulunduğu lokasyonun değeri arttı" dedi.

VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ
Halkın yüzündeki mutluluğun kendileri için en büyük ödül olduğunu vurgulayan Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalovalılara hizmet ediyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz, "İlimizde başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleri ile de etkin ve kararlı bir şekilde mücadeleyi sürdüreceğiz. İlimizde hükümetimizin yatırımlarını, 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında yapılacak tüm çalışmaları yakından takip edeceğim.

Vatandaş odaklı ve vatandaşlarımızın memnuniyetini ön plana alan bir yönetim sergileyeceğiz. Vatandaşlarımıza kapılarımız her zaman açık olacak. Ben tüm kurumlara vatandaşın, 'Gittim görüşemedim' gibi şikayetlerinin gelmemesini bildirdim. Vatandaşları yerinde dinleyeceğimizi ve bizim halkımızın ayağına gideceğimizi söylemiştik. Vatandaşımızın yüzündeki memnuniyet bizim için en büyük ödüldür. Bütün bunları yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Bazen 24 saat bize yetmiyor. Daha gün bitmeden bir diğer günün planlamasını yapıyoruz. Bu aziz millete ne yapsak azdır" diye konuştu.

YALOVA'YA 4 YILDA 6,7 MİLYAR TL YATIRIM GELDİ
Vali Yılmaz, "20013-2017 yılları arasında ilimizde gerçekleşen kamu yatırımlarına baktığımızda başta ulaştırma sektörü olmak üzere, altyapı inşaatı, eğitim, il özel idaresi, KÖYDES, sağlık, tarım, gençlik ve spor alanlarında olmak üzere toplam 6.7 milyar TL'lik kamu yatırımı harcaması gerçekleştirilmiş. Bu kaynağın 5 milyar TL'si ulaştırma sektöründe, 550 milyon TL altyapı çalışmaları, 326 milyon TL eğitim, 33 milyon TL sağlık sektörüne ayrıldı. 2016 yılında yürütülen 211 adet projenin toplam ödenek miktarı 685.7 milyon TL. 2017 yılında ise ilimizde devam eden 223 adet projenin toplam bedeli 1.5 milyar TL.

Bütün bu yatırımlar gerçekleştiği takdirde ilimiz eğitimden sağlığa kadar her alanda önemli bir il haline gelecek. Bu büyümesini ihracat rakamlarına da, istihdama da, refah düzeyine de yansıtacağına inanıyorum. 2003 yılından 2017 yılının ilk 6 aylık dilimine kadar toplam 55 adet kamu binası yatırımı tamamlanmıştır. 2017 yılı içerisinde 4'ü tamamlanan, 8'i devam eden 1'i de başlama aşamasında olan toplamda; 13 kamu binası yatırımı bulunmaktadır. 2017 yılında ki kamu binaları için toplam proje bedelimiz 70 milyon TL'dir" dedi.

BARAJLAR VE DERE ISLAHI DEVAM EDİYOR
DSİ Yatırımlarında artış olduğunun da altını çizen Vali Yılmaz il genelinde yapılan yatırımları ise şu şekilde sıraladı, "2017 yılında ilimizde DSİ açısından önemli yatırımlar var. Bu yatırımlardan bazıları tamamlandı. Bazıları devam ediyor. Bazıları ise önümüzdeki günlerde başlayacak. Armutlu Sarpdere Göleti Projesi, Armutlu Yumrudere Göleti Projesi, Armutlu Fıstık Dere, Çağlayan Dere, Uzun Dere ıslah projesi, Kazımiye Deresi 1. kısım ıslah projesi, Çınarcık, Aydın Dere ıslah projesi, Selimandıra Deresi ıslah projesi önemli projelerdir. Bu projelerin gerek ilimizde tarımsal sulama ve gerekse diğer hususlar için önem arz ediyor.

İller Bankası ise Teşvikiye İçme Suyu inşaat projesi, Çınarcık İçme Suyu ikmal projesi, Termal İçme Suyu projesi, Yalova, Çiftlikköy, Kadıköy, Taşköprü, Termal grup derin deşarj projesi de yürütülüyor. Dolayısı ile hem kaliteli içme suyu, hem de yeterli içme suyunun sağlanması adına önemli yatırımlar yapılıyor" dedi.KÖYDES PROJEELRİ DEVAM EDİYOR
KÖYDES ve İl Özel İdaresi yatırımlarını da açıklayan Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, "2016 yılında ilimizde KÖYDES ödeneğinin miktarı 3.2 milyon TL oldu. Bu anlamda toplam 50 adet proje yürütüldü. İl Özel İdaresi ve KÖYDES'le birlikte toplamda 182 proje gerçekleştirilecek. 2016-2017 çiftçi projelerimizde de yoğun bir artış var. Sadece Gıda, tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü değil, İl Özel İdaresi de tarıma ciddi destekler veriyor. 2016 ve 2017 yıllarında genç çiftçi projesi kapsamında toplam 209 çiftçimize 7.2 milyon TL hibe desteği verdik" diye konuştu.  

GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ GELİYOR
Eğitim yatırımları konusunda da bilgiler veren Yalova Valisi Tuğba Yılmaz bu anlamda fiziksel yatırımların ve akademik başarının paralel olarak dürdüğüne dikkat çekti. Eğitim alanında okul yatırımlarının hızla devam ettiğini belirten Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, "Yalova'da bir çok okulumuz tamamlandı, yapımı sürenler var. Ancak tamamlandığında örnek olacak bir eğitim yatırımı var ki o da Özel Eğitim Kurumu 1. ve 2. kademe kompleks projesi. Proje hazır. Projenin hayata geçmesi ile birlikte özel eğitim ihtiyacı olan küçük çocuklarımızın her türlü fiziksel ihtiyaçlarına göre entegre olduğu bir okul daha Yalova'ya kazandırılmış olacak. Bu okulumuzun belli bir ödeneği var. Hayır severlerimiz de destek olacaklar. Hayat geçtiğinde Özel Eğitim alan çocuklarımızın ve ailelerinin arzuladığı bir okul olacak.

Ayrıca ilimize 2 tane de önemli okul yatırımı daha yapılacak. Bunlar Spor Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi olacak. İlimizde bu iki okulun da eksikliğini hissediyoruz. Bütün bu eğitim yatırımları gerçekleştiğinde diyebilirim ki biz eğitim altyapısını tamamlamış, eğitimde örnek olacak bir il olacağız.

EBA KULLANIMINDA TÜRKİYE 1. OLDUK
Yalova sadece eğitim kurumları anlamında yani fiziksel anlamda değil eğitim kalitesi anlamında da öncü bir ildir.  2016/2017 Eğitim Öğretim yılında EBA kullanımında Türkiye birincisi oldu. Fatih Projesinde etkileşimli tahta sayısı 747'ye yükseldi. Okullarda ki tablet sayısı 2 binleri buldu ki bu sene daha da artacak. 2017 TEOG sınavında yabancı dil dersi ortalamasında ilimiz Türkiye 3.sü oldu. 2. TEOG sınavında ise 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan ve Türkiye 1. si olan 77 kişi vardır. 2017 YGS sınavında ilk bin de 3 öğrencimiz var. Bu anlamda da Yalova Türkiye 5.si oldu. Bir taraftan fiziksel altyapıyı güçlendiriyor diğer taraftan da akademik başarıyı arttırıyoruz" diye konuştu.  

400 YATAKLI HASTANE TAMAM
Yalova'da sağlık yatırımları anlamında da önemli adımlar atıldığını belirten Yılmaz, "Yalova sağlık yatırımları açısından çok önemsediğimiz bir yatırım ise 400 yataklı şehir hastanesi yapımı. 2017 yılında yatırım planına alındı. 200 dönüm arsa tahsisi yapıldı. Proje şu anda ihale aşamasına geldi. 2019 yılında bu hastane tamamlanarak hizmete açılacak. Bu hastanemizle birlikte ilimiz sağlık alanında da gerçekten önemli bir il haline gelecek. Bir taraftan yeni hastane yapılırken diğer taraftan da mevcut hastanemizde acil bazı tedbirleri alarak kendi içerisinde yeni birimler oluşturuyoruz. AMATEM bunlardan birisi. Şu anda 100 uyuşturucu bağımlısı buradan hizmet alıyor. Şu ana kadar da 10 uyuşturucu bağımlısı kurtarıldı. Yalova 2016-2017 yılları arasında akıllı antibiyotik kullanımı konusunda Sağlık Bakanlığı Reçete Bilgi Sistemi verilerine göre en az Antibiyotik verilen 3. il oldu. Organ bağışı konusunda da ülkede en önde gelen illerden birisiyiz" dedi.

369 FETÖ MENSUBU İHRAÇ EDİLDİ
Yalova'da FETÖ terör örgütüne ve uyuşturucu ile mücadeleye yönelik rakamları da basın mensupları ile paylaşan Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, "Terörle mücadelede de önemli adımlar atıyoruz. Başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütlerine yönelik ilimizde çalışmalar yaptık ve yapılan operasyonlarla darbeler indirdik. İl genelinde terör örgütü ile ilişkisi olan 8 dernek ve 1 vakıf kapatıldı. 369 kişi kamudan ihraç edildi. 2 okul, 5 yurt ve 1 kurs kapatıldı. Mallarına el konarak hazineye devredildi.

6 UYUŞTURUCU İMALATI YAPILAN EV İMHA EDİLDİ
Uyuşturucu ile mücadele de önemli adımlar atıyoruz. Ama uyuşturucu ile mücadele topyekün çalışma gerektiriyor. Çocuklarımızın ve gençlerimizin uyuşturucu ile hiç tanışmaması lazım. Bu da herkesin elini taşın altına sokmasını gerektiren bir durum. Uyuşturucu ile mücadele anlamında kararlı bir çalışma sergiledik sergilemeye de devam edeceğiz. Bu operasyonlar uyuşturucu imalatı yapılan 6 ev tespit edilerek imha edildi

2016 yılında 48 bin 688 adet kaçak sigara ele geçirdik. 2017 yılının sadece ilk 6 ayında ise 62 bin 547 paket kaçak sigara ele geçirildi. 2017 yılında ilimiz pazar yerinde 19 işyeri kontrol edilmiş 736 kilo kaçak tütün, 851 bin 706 adet makaron ele geçirildi. 2017 yılının ilk 6 ayında narkotik olaylara yönelik operasyon sayısı 2016 yılının toplamından daha fazla.
Narkotik işlem yapılan kişi sayısı 2017 yılının ilk 6 ayında 2016 yılının 2.5 katı. Tutuklanan sayısı 2016 yılında 55 iken, 2017 yılının ilk 6 ayında uyuşturucu nedeniyle tutuklanan kişi sayısı 61 olarak gerçekleşti. Ele geçirilen uyuşturucu miktarı 2016 yılında ilk 6 ayda ele geçirilen toplam uyuşturucu madde miktarı 6.3 kilogram iken, 2016 yılının 2. yarısında 10 kat artarak 61.3 kilogram olmuştur. 2017 yılı ilk 6 ayında ise 21.1 kilogram uyuşturucu madde ele geçirilmiştir" şeklinde konuştu. 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Logo yarışması iptal edildi25 Mayıs 2019
Kabe Örtüleri Yalova'da25 Mayıs 2019
Narkotik operasyonunda 8 kişi yakalandı21 Mayıs 2019
16 Fetö sanığına hapis cezası verildi12 Mayıs 2019
Vali olsaydınız Yalova için ne yapardınız10 Mayıs 2019
Çocuk istismarcıları idam edilsin09 Mayıs 2019
Yalova'da 15 Askere Fetö gözaltısı08 Mayıs 2019
Yalova'da 9 polise Fetö operasyonu01 Mayıs 2019
Kuyumcu Tırnakçılık yapan kadınları yakaladı29 Nisan 2019
Negmar çocukları sevindirecek20 Nisan 2019
5 Fetöcü Gaybubet evlerinde yakalandı16 Nisan 2019
DİLARA 'YA YARDIM EDİN16 Nisan 2019
32 Fetö sanığına ceza yağdı16 Nisan 2019
Yalova Üniversitesinde hedef 20 Bin öğrenci14 Nisan 2019
Kavga var dediler Polise pasta kestiler13 Nisan 2019
Yalova Marka Şehir Olacak10 Nisan 2019
SAHTE İÇKİ İÇEN 2 KİŞİ ÖLDÜ29 Mart 2019
Yalova yı Kandil den yönetemezler29 Mart 2019
15 TEMMUZ’UN HER DAKİKASINDA MEYDANLARDAYDIK25 Mart 2019
107 Afganlı Yalova 'da yakalandı25 Mart 2019
KADIKÖYDE YEMEN İÇİN MANTI SATTILAR20 Mart 2019
YALOVA BELEDİYESİ İFLAS ETTİ HACİZ YEDİ19 Mart 2019
VELİLERDEN 59 KAFTAN18 Mart 2019
ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI17 Mart 2019
KATLİAMA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDEN TEPKİ GELDİ16 Mart 2019
Salman 'ın Afişleri Yasadışıdır14 Mart 2019
YALOVADA 16 FETÖCÜ DAHA CEZA ALDI13 Mart 2019
FETÖCÜ DOKTARLARA YALOVADA CEZA YAĞDI13 Mart 2019
FETÖ İMAMINA 15 YIL HAPİS12 Mart 2019
BAŞKA PARTİDEN ADAY OLAN RESUL MORGÜL AÇIKLAMA YAPTI22 Şubat 2019
FETÖDEN 11 ASKERE GÖZALTI19 Şubat 2019
Gaspçı kadın Yalova'da yakalandı06 Şubat 2019
Trafo hırsızları yakalandı06 Şubat 2019
Başkan yardımcısı İlhan hayatını kaybetti04 Şubat 2019
ZABITADAN DİLENCİLERE OPERASYON02 Şubat 2019
112 yi arayanların yarısı asılsız ihbar01 Şubat 2019
Yaski Elektrikli araba kullanıyor01 Şubat 2019
GEMİCİLER SON YOLCULUĞUNA ÇIKTILAR29 Ocak 2019
BMW DİREKSİYON HIRSIZLARI YAKALANDI29 Ocak 2019
İZDES İÇİN YALOVA'DALAR25 Ocak 2019
2 Yalova'lı Gemici hayatını kaybetti24 Ocak 2019
NEGMAR GEMİLERİ ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE BEDAVA21 Ocak 2019
Doğu Türkistan Anadoludur21 Ocak 2019
45.000 öğrenci tatile çıktı18 Ocak 2019
Yalova'da otobüs devrildi 14 yaralı16 Ocak 2019
Yalova'da 16 FETÖ Sanığına hapis15 Ocak 2019
AK PARTİ VEFA SALMAN'I PROTESTO EDECEK07 Ocak 2019
BORÇ KAVGASINDA KAN AKTI05 Ocak 2019
Sahte içki fabrikası kurmuş05 Ocak 2019
FETÖ ZANLILARINA CEZA YAĞDI03 Ocak 2019
BİLEKLERİNİ KESİP AŞAĞI ATLAYIP İNTİHAR ETTİ02 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA İL YÖNETİMİ NETLEŞTİ30 Aralık 2018
SUÇA SOLUK ALDIRMAYACAĞIZ28 Aralık 2018
ARITMANIN ELEKTRİĞİ KESİLDİ LAĞIM BASACAK17 Aralık 2018
Hersek Kuş gözlem kulesi açıldı07 Aralık 2018
ÇÖKEN NATO YOLU TRAFİĞE AÇILSIN05 Aralık 2018
DİLİPAK YALOVA TÜGVADA KONUŞTU05 Aralık 2018
Bombalı Terör tatbikatı yapıldı05 Aralık 2018
Muhtarlar devletimizin gören gözü tutan elidir30 Kasım 2018
YALOVADA YENİ İL BAŞKANI KİM OLACAK29 Kasım 2018
YASKİ BAŞKANI OSB'LERİ UYARDI27 Kasım 2018
AK PARTİDE YENİ İL BAŞKANI KİM OLSUN25 Kasım 2018
VİP MİNİBÜSÜ ÖZEL İDARE ALDI24 Kasım 2018
AK Parti Yalova Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu18 Kasım 2018
Yalovanın en büyük sıkıntısı Trafik15 Kasım 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN BÜTÇESİ 115 MİLYON 500 BİN TL07 Kasım 2018
İz bırakan kardeşiniz olacağım05 Kasım 2018
CHP hep kafa bulandırıyor03 Kasım 2018
Yalova Üniversitesinde akademik yıl başladı03 Kasım 2018
ÇOCUĞUNUZDA DİSLEKSİ ÇIKABİLİR01 Kasım 2018
GOP MUTLU ÇIKTI01 Kasım 2018
Yalova bizim evimiz oldu31 Ekim 2018
Çiftlikköy adayın değişmesini istiyor28 Ekim 2018
Osmangaziden atlayarak intihar etti27 Ekim 2018
NEGMAR 29 EKİMDE SÜPRİZ YAPACAK25 Ekim 2018
Gençlere tüm kurslar ücretsiz25 Ekim 2018
Birlik destek vermese de Kivi festivali yapılacak24 Ekim 2018
Fuhuştan 35 kadın yakalandı22 Ekim 2018
Kaşıkçı Termal'e mi gömüldü19 Ekim 2018
Köprü altı Üniversitesine bende kayıt yaptırmam13 Ekim 2018
Belediyeye 2 ödül13 Ekim 2018
Basına Sansür Valiye Gözdağı13 Ekim 2018
Altınovaya Üniversite geliyor11 Ekim 2018
Yalova Pusula 7 yaşında10 Ekim 2018
SALMAN ADAY BENİM DEDİ04 Ekim 2018
Zabıta fırsatçı avında03 Ekim 2018
MUHTARLAR DA OKULU İSTİYOR30 Eylül 2018
YAMİNTAŞ OTOBÜSLERİ BEDAVA DEVREDİYOR28 Eylül 2018
BAŞKAN SİLPAGAR BEYAZ MASADA27 Eylül 2018
TRAFİK MAGANDASI TUTUKLANDI25 Eylül 2018
6 FETÖ ZANLISINA HAPİS ÇIKTI21 Eylül 2018
FETÖNÜN YALOVADA PARA TRAFİĞİNİ YÖNETMİŞ21 Eylül 2018
YENİ VALİLİK BİNASI BURSA YOLUNA YAPILACAK19 Eylül 2018
KAMU MALINI KIRANLAR YAKALANDI17 Eylül 2018
SİLPAGAR'A 6 AYDIR RANDEVU VERMİYORLARDI BEN ALDIM15 Eylül 2018
SUÇ MAKİNASI ALTINOVADA YAKALANDI15 Eylül 2018
KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ 11 Eylül 2018
HADİS ALİMİ SARAÇ HOCA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE05 Eylül 2018
ZABITALAR FEDAKARCA ÇALIŞIYOR04 Eylül 2018
AK PARTİLİ BAŞKAN İHRAÇ EDİLDİ03 Eylül 2018
ESENKÖY'DE ÇIPLAK GEZME DEDİ 8 KİŞİ YARALANDI27 Ağustos 2018
ANADOLU LİSELERİNİN KONTENJANLARI ARTIRILDI18 Ağustos 2018
YALOVA PROTOKOLÜNDEN BAYRAM MESAJLARI18 Ağustos 2018
MUHTAR 1 YILLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI17 Ağustos 2018
TÜGVA'LI GENÇLER SAROS'TA KAMP YAPTI10 Ağustos 2018
FETÖ ZANLISI 10 KİŞİYE CEZA YAĞDI11 Ağustos 2018
DEREDE YENİ BİR CESET BULUNDU10 Ağustos 2018
15 TEMMUZ TARİHİN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİ31 Temmuz 2018
YALOVA'YI HAVADAN TARIYORUZ26 Temmuz 2018
GEZİCİ KÜTÜPHANE ÇINARCIKTA25 Temmuz 2018
Yalova Üniversitesinden İsrail'e Tepki23 Temmuz 2018
KUYUKAZARKEN HAYATINI KAYBETTİ21 Temmuz 2018
YÜRÜYEN KÖŞK EN YEŞİLAYCI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU21 Temmuz 2018
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI19 Temmuz 2018
Son kale hainlere bırakılmadı17 Temmuz 2018
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ BU YILDA LANETLENDİ16 Temmuz 2018
ŞEHİTLERE VE GAZİLERE BORÇLUYUZ13 Temmuz 2018
Güneyköy 15 Temmuz Şehitlerini anıyor12 Temmuz 2018
YALOVA'YA GÜVENLİ KÜTÜPHANE ŞART11 Temmuz 2018
SON KHK İLE YALOVA'DA 37 KİŞİ İHRAÇ EDİLDİ10 Temmuz 2018
YALOVA BÖLGEDE 1. TÜRKİYE’DE 2.08 Temmuz 2018
Yalova'da Deaş operasyonunda 11 Gözaltı05 Temmuz 2018
YALOVA LAĞIM'A BATACAK28 Haziran 2018
ADAYLAR BURDA OY KULLANACAK23 Haziran 2018
POLİS UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR23 Haziran 2018
VETERİNER VEFA SALMAN KÖPEKLERİ DİRİ DİRİ GÖMDÜ19 Haziran 2018
HASARLI BİNALAR BEDELSİZ OLARAK KARBON KOMPOZİTLE GÜÇLENECEK13 Haziran 2018
O FETÖCÜLER YALOVA'DA CEZA ALDI11 Haziran 2018
MİMARLAR ODASINDAN İMAR BARIŞI UYARISI08 Haziran 2018
Yanan Tekneden 2 kişi kurtarıldı06 Haziran 2018
Çocuklar istedi Başkan yaptı06 Haziran 2018
Yalova Üniversitesinden Yalova için bir ilk05 Haziran 2018
YALOVA'DA 18 FETÖCÜYE 90 YILCEZA02 Haziran 2018
50 BİNLİK İMAR PLANI ONAYLANDI31 Mayıs 2018
AMFİ TİYATRONUN 500 KOLTUĞU KIRILMIŞ25 Mayıs 2018
BEN YALOVANIN SAHİBİYİM BABASIYIM25 Mayıs 2018
AKKİM BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI19 Mayıs 2018
YALOVA'DAN FILISTIN'E, KUDUS'E VE GAZZE'YE DESTEK17 Mayıs 2018
REKTÖR FETÖ DAVALARINI ELEŞTİRME17 Mayıs 2018
VEFA SALMAN HALKI VE ESNAFI KANDIRIYOR17 Mayıs 2018
Ramazanda Tüm Camilerimizde görevli var11 Mayıs 2018
Yalova'dan Büyük Dönüş Yürüyüşüne destek11 Mayıs 2018
YALOVA’YA HİZMET ETMEK İSTİYORUM04 Mayıs 2018
YALOVA'DA 15 FETÖCÜYE CEZA YAĞDI02 Mayıs 2018
VEFA SALMAN AFİŞE BRANDAYA 6 MİLYON TL VERDİ29 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA VEKİL ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI28 Nisan 2018
BELEDİYE DEREYE LAĞIM AKITAMAYACAK26 Nisan 2018
REKTÖR CEBECİ'NİN ACI GÜNÜ22 Nisan 2018
Yalova Üniversitesine Yolsuzluk Operasyonu18 Nisan 2018
YTSO SEÇİMLERİ KIRAN KIRANA GEÇTİ12 Nisan 2018
DİJİTAL KODLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI10 Nisan 2018
SUAT CEBECİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLDU28 Mart 2018
ÇINARCIKTA NATO YOLU ÇÖKMEYE DEVAM EDİYOR25 Mart 2018
Cargill fabrikalarımızın satılmasını istiyor24 Mart 2018
FETÖCÜ KARI KOCA MUHASEBECİLERE HAPİS 23 Mart 2018
Adı Dolandırıcıya çıkan Tuğba Kalaycı sır oldu20 Mart 2018
ÇİFTLİKKÖY ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜNE FETÖ CEZASI16 Mart 2018
Yalova'da 20 fetö zanlısına hapis 12 Mart 2018
Rallici Çetinkaya'dan alkol ve sigara uyarısı!07 Mart 2018
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI06 Mart 2018
Vicdan Konvoyu Kadınlar İçin Yalova'dan Hatay’a gidiyor01 Mart 2018
YASKİ projesi ile Yalova Pilot il seçildi28 Şubat 2018
Darbe bir insanlık suçudur28 Şubat 2018
ARMUTLU MEHMETÇİK İÇİN YÜRÜDÜ25 Şubat 2018
AK PARTİ BENİ DAR AĞACINA GÖNDERDİ22 Şubat 2018
28 FETÖCÜYE 184 YIL HAPİS20 Şubat 2018
Polisi yaralayan zanlılar Adliye'de16 Şubat 2018
Görev başındaki Polis Yüzünden Vuruldu15 Şubat 2018
ÇEŞME SUYU İÇMEYİN KANSER TEHLİKESİ VAR14 Şubat 2018
Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek14 Şubat 2018
Miniklerden Afrin'deki Mehmetçiklere Komando Andı 14 Şubat 2018
YIKIM KARARI ALINAN SAHİLDEKİ KAÇAK YAPILAR İÇİN KOMİSYON KURULDU08 Şubat 2018
Yalova'da Fetöcülere 116 yıl hapis cezası05 Şubat 2018
AK PARTİ BAŞKAN MEYDAN'I İHRAÇ ETTİ05 Şubat 2018
YALOVA'DA FETÖNÜN JOKER İMAMINA CEZA YAĞDI03 Şubat 2018
Emperyalizme Karşı Zeytin Dalı Harekâtını Destekliyoruz25 Ocak 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİ TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATILDI24 Ocak 2018
Yalova'da 6 FETÖ zanlısına 49 yıl ceza 19 Ocak 2018
Eylül'ün Katil Zanlısı Hakim Karşısında 18 Ocak 2018
Demirhan'dan Muharrem İnce'ye uyarı 16 Ocak 2018
YALOVA'DA FETÖ ZANLISI 6 KİŞİ BERAAT ETTİ12 Ocak 2018
Metoroloji arazisine Okul yapılması kabul edildi11 Ocak 2018
FETÖ ZANLISI 59 SANIĞA 360 YIL CEZA VERİLDİ10 Ocak 2018
500 BİN TL İSTEYEN DOLANDIRICILAR YAKALANDI06 Ocak 2018
YALOVA'DA OKUL BİNALARI NEDEN ÇÖKÜYOR05 Ocak 2018
Vefa Sultan ödemem talimatı veriyor30 Aralık 2017
Bylock mağduru Şükrü Önder tahliye edilecek28 Aralık 2017
Eski Rektör Eruslu tahliye edildi Özel Kalemi tutuklu19 Aralık 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ HAKARETE SORUŞTURMA BAŞLATTI18 Aralık 2017
ERDOĞAN YALOVA'DA KONUŞTU17 Aralık 2017
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA'YA GELİYOR16 Aralık 2017
EMNİYET UYARDI BURALARA PARK ETMEYİN13 Aralık 2017
İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUM DELEGE GÖSTERMEDİLER10 Aralık 2017
ByLock kullanıcıs 12 kişi gözaltında08 Aralık 2017
YALOVA HALKI KUDÜS İÇİN ÖFKE CUMASINDA08 Aralık 2017
Oral: Filistinli Kardeşlerimizleyiz08 Aralık 2017
Yalova'da Fetöcülere ceza yağdı07 Aralık 2017
Abd ve İsrail Yalova'da lanetlendi06 Aralık 2017
DERSLERE GİRMEYEN HOCALARA MÜSAMAHA GÖSTERİLMEYECEK05 Aralık 2017
Rogarları çalan hırsız yakalandı01 Aralık 2017
8 FETÖ ZANLISI DARBEDEN ÖNCE KAÇMIŞ30 Kasım 2017
ByLock kullanan Ak Partili Eski Vekile 6 Yıl 3 Ay Hapis29 Kasım 2017
KİMSE ROMANLARA İFTİRA ATMASIN27 Kasım 2017
Fetö 'den 1 kişiyi tutuklandı 5 kişi tutuksuz21 Kasım 2017
ByLock zanlısı 6 kişi gözaltına alındı17 Kasım 2017
SUİÇMEZ'E SALDIRI HALA AYDINLANMADI13 Kasım 2017
Meclis üyelerinin Can güvenliği yok11 Kasım 2017
Yalova Üniversitenin desteğe ihtiyacı var31 Ekim 2017
Mahkemelik İmar planı Revizyona gitti27 Ekim 2017
Başkan Volkan FETÖ soruşturmasında aklandı25 Ekim 2017
Erbakan Vakfı 10 Bin genci Ankara'da buluşturuyor25 Ekim 2017
KÜLLİYE PROJESİNİ KİMLER ENGELLİYOR15 Ekim 2017
EYLÜL'ÜN KATİL ZANLISINA MÜEBBET İSTENDİ09 Ekim 2017
FETÖ SANIĞI 17 KİŞİYE HAPİS CEZASI04 Ekim 2017
ALTINOVADA ÖĞRENCİLER OKUL BİNASI İSTEDİ27 Eylül 2017
Güler Alkan Yalova Üniversitesine Rektör vekili atandı21 Eylül 2017
YAŞLI GEMİLER YENİLENECEK21 Eylül 2017
REKTÖR ERBAŞ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLDU16 Eylül 2017
AK PARTİ BAŞKAN YILMAZA SAHİP CIKTI15 Eylül 2017
UYUŞTURUCUDAN ROMANLARDA ŞİKAYETÇİ13 Eylül 2017
YENİ ÖĞRENCİLER HEDİYELERLE KARŞILANDI11 Eylül 2017
SERVİSLER VE KANTİNLER DENETLENECEK09 Eylül 2017
ARAKAN'DA KATLİAM VAR30 Ağustos 2017
YÜZDE 17.54 ZAM, 258 MADDELİK KAZANIM SAĞLADIK28 Ağustos 2017
YALOVA ÜNİVESİTESİ DAVASINDA 4 TAHLİYE ÇIKTI26 Ağustos 2017
ÜNİVERSİTE LOGOSU YALOVA'YI TEMSİL ETMİYOR26 Ağustos 2017
FETÖ ZANLISI 3 ASKER TUTUKLANDI24 Ağustos 2017
ŞÜKRÜ ÖNDER'E BYLOCK'TAN TAHLİYE ÇIKMADI24 Ağustos 2017
Yalova Üniversitesinde Fetöcülerin logosu kullanılıyor24 Ağustos 2017
Şehit Yakını ve Gazi Aileleri Hacca Uğurlandı24 Ağustos 2017
PKK OPERASYONUNDA 1 ASKER GÖZALTINA ALINDI19 Ağustos 2017
YALOVA 'LI GENÇLER ASLA UNUTMAZ16 Ağustos 2017
ESADİYE KÖYÜ HAFRİYAT SAHASI İÇİN RUHSAT VERİLDİ13 Ağustos 2017
SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISINA BAKANLARDA KATILDI11 Ağustos 2017
YALOVASPOR BAŞKANI SUİÇMEZ BAYRAĞI DEVREDİYOR08 Ağustos 2017
UÇURUMDAN DÜŞEN EREN TOPRAĞA VERİLDİ07 Ağustos 2017
EMNİYET 15 UYUŞTURUCU MÜPTELASINI YAKALADI07 Ağustos 2017
HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI DARBE GECESİ YALOVA ’YA GETİRİLMİŞ05 Ağustos 2017
10 FETÖ ZANLISI BYLOCK'TAN TUTUKLANDI04 Ağustos 2017
KUDÜS MİTİNGİNE HERKESİ BEKLİYORUZ26 Temmuz 2017
Yalova İl Jandarma Komutanı değişti23 Temmuz 2017
Yalova 24 saat takip edilecek23 Temmuz 2017
VALİ YILMAZ GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI23 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ DİPLOMALARI EVE GÖNDERİYOR18 Temmuz 2017
MEMURSEN ŞEHİTLERİ UNUTMADI16 Temmuz 2017
Suriye ve Irak'lılar sokakları temizledi16 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN FETİH SURESİ OKUDU18 Temmuz 2017
Roman Mahallesinde 3 Ev kül Oldu14 Temmuz 2017
HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE13 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ YANLIŞ YERE YAPILMIŞ 13 Temmuz 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH