Tweet |
Altınovalı tekvandocular madalyaları topladı
Altınovalı genç tekvandocular tüm branşlarda kürsü yaptı.
Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda yapılan Yalova Okullararası Tekvando Şampiyonasında Yıldız, Genç A ve B kategorilerinde Altınovalı tekvandocular büyük başarı elde etti. Sporcular; 6 birincilik, 4 ikincilik ve bir üçüncülük elde etti.
MADALYA KAZANAN SPORCULAR
Altınova Hürriyet Orta Okulu’ndan Ravza Nur Ural birinci, Betül Sena Tayar birinci, Melek Samast birinci, Ceren Arslan birinci, Abdulsamet Eren birinci ve Emine Akkanat ikinci oldu. Ayrıca; Subaşı Ortaokulu’ndan Samet Eren Kurtay ikinci, Altınova İmam Hatip Ortaokulundan Hamza Sofuoğlu ikinci, Kaytazdere Piyalepaşa Orta Okulundan Dilahan Aksoy üçüncü, Mektebim Okulundan Hüseyin Aydoğan birinci ve Çiftlikköy Mustafa Kemal Atatürk Lisesinden Yücel Demirci ikinci olarak kürsüye çıktılar.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahçe | 14 | 12 | 1 | 1 | 37 | 10 | 37 | +27 |
2 | Galatasaray | 14 | 12 | 1 | 1 | 28 | 8 | 37 | +20 |
3 | Beşiktaş | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 | 16 | 26 | +5 |
4 | Kayserispor | 14 | 7 | 2 | 5 | 19 | 14 | 26 | +5 |
5 | Adana Demirspor | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | 16 | 23 | +10 |
6 | Trabzonspor | 14 | 7 | 5 | 2 | 24 | 18 | 23 | +6 |
7 | Kasımpaşa | 14 | 6 | 5 | 3 | 25 | 27 | 21 | -2 |
8 | Çaykur Rizespor | 14 | 6 | 5 | 3 | 14 | 19 | 21 | -5 |
9 | Antalyaspor | 14 | 5 | 4 | 5 | 20 | 16 | 20 | +4 |
10 | Hatayspor | 14 | 4 | 4 | 6 | 24 | 21 | 18 | +3 |
11 | Fatih Karagümrük | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | 12 | 17 | +5 |
12 | MKE Ankaragücü | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 | 20 | 17 | 0 |
13 | Sivasspor | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 | 24 | 15 | -7 |
14 | Gaziantep FK | 14 | 5 | 9 | 0 | 14 | 22 | 15 | -8 |
15 | Konyaspor | 14 | 3 | 6 | 5 | 15 | 20 | 14 | -5 |
16 | Pendikspor | 14 | 3 | 7 | 4 | 16 | 31 | 13 | -15 |
17 | Başakşehir FK | 14 | 3 | 8 | 3 | 14 | 20 | 12 | -6 |
18 | Samsunspor | 14 | 3 | 9 | 2 | 13 | 23 | 11 | -10 |
19 | Alanyaspor | 14 | 2 | 7 | 5 | 11 | 23 | 11 | -12 |
20 | İstanbulspor | 14 | 2 | 10 | 2 | 11 | 26 | 8 | -15 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 14 | 12 | 2 | 0 | 38 | 10 | 36 | +28 |
2 | Kocaelispor | 14 | 9 | 3 | 2 | 24 | 16 | 29 | +8 |
3 | Göztepe | 14 | 8 | 4 | 2 | 18 | 8 | 26 | +10 |
4 | Bandırmaspor | 14 | 7 | 2 | 5 | 18 | 8 | 26 | +10 |
5 | Bodrumspor | 14 | 7 | 4 | 3 | 18 | 11 | 24 | +7 |
6 | Gençlerbirliği | 14 | 6 | 2 | 6 | 18 | 14 | 24 | +4 |
7 | Sakaryaspor | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 | 15 | 23 | +4 |
8 | Çorum FK | 14 | 6 | 6 | 2 | 23 | 16 | 20 | +7 |
9 | Keçiörengücü | 14 | 5 | 5 | 4 | 13 | 15 | 19 | -2 |
10 | Erzurumspor FK | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | 12 | 18 | +3 |
11 | Manisa FK | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 15 | 17 | +3 |
12 | Boluspor | 14 | 4 | 6 | 4 | 11 | 17 | 16 | -6 |
13 | Ümraniyespor | 14 | 4 | 7 | 3 | 14 | 19 | 15 | -5 |
14 | Adanaspor | 14 | 5 | 9 | 0 | 12 | 21 | 15 | -9 |
15 | Şanlıurfaspor | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 17 | 14 | -8 |
16 | Tuzlaspor | 14 | 3 | 8 | 3 | 12 | 25 | 12 | -13 |
17 | Giresunspor | 14 | 2 | 9 | 3 | 9 | 23 | 9 | -14 |
18 | Altay | 14 | 1 | 11 | 2 | 7 | 34 | 5 | -27 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 15 | 12 | 2 | 1 | 31 | 9 | 37 | +22 |
2 | 1461 Trabzon FK | 15 | 9 | 2 | 4 | 27 | 9 | 31 | +18 |
3 | Van Spor FK | 15 | 9 | 2 | 4 | 20 | 16 | 31 | +4 |
4 | Ankaraspor | 16 | 7 | 2 | 7 | 20 | 12 | 28 | +8 |
5 | Bucaspor 1928 | 14 | 7 | 1 | 6 | 20 | 8 | 27 | +12 |
6 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | 14 | 26 | +9 |
7 | Nazilli Belediyespor | 16 | 8 | 6 | 2 | 23 | 24 | 26 | -1 |
8 | Ankara Demirspor | 15 | 7 | 6 | 2 | 19 | 18 | 23 | +1 |
9 | Diyarbekir Spor | 15 | 5 | 5 | 5 | 12 | 13 | 20 | -1 |
10 | Hes İlaç Afyonspor | 15 | 5 | 5 | 5 | 10 | 12 | 20 | -2 |
11 | Karacabey Belediye Spor | 15 | 4 | 6 | 5 | 11 | 11 | 17 | 0 |
12 | Kırklarelispor | 16 | 4 | 7 | 5 | 12 | 22 | 17 | -10 |
13 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 15 | 4 | 9 | 2 | 13 | 19 | 14 | -6 |
14 | Bursaspor | 15 | 3 | 7 | 5 | 13 | 25 | 14 | -12 |
15 | Serik Belediyespor | 15 | 3 | 8 | 4 | 6 | 13 | 13 | -7 |
16 | Altınordu | 15 | 2 | 7 | 6 | 16 | 18 | 12 | -2 |
17 | Adıyaman FK | 15 | 3 | 9 | 3 | 12 | 23 | 12 | -11 |
18 | Kırşehir Futbol SK | 15 | 3 | 9 | 3 | 12 | 26 | 12 | -14 |
19 | Zonguldak Kömürspor | 14 | 2 | 8 | 4 | 13 | 21 | 10 | -8 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 13 | 10 | 0 | 3 | 25 | 6 | 33 | +19 |
2 | Kepezspor FAŞ | 12 | 9 | 1 | 2 | 20 | 7 | 29 | +13 |
3 | Edirnespor | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | 10 | 21 | +10 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 12 | 5 | 2 | 5 | 11 | 7 | 20 | +4 |
5 | İnegöl Kafkas GK | 12 | 6 | 4 | 2 | 12 | 12 | 20 | 0 |
6 | K.Çekmece Sinopspor | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 12 | 17 | +3 |
7 | 52 Orduspor FK | 12 | 4 | 3 | 5 | 11 | 11 | 17 | 0 |
8 | Kırıkkalegücü FK | 12 | 5 | 5 | 2 | 10 | 11 | 17 | -1 |
9 | Mardin 1969 Spor | 12 | 4 | 6 | 2 | 13 | 12 | 14 | +1 |
10 | Talasgücü Belediyespor | 12 | 4 | 7 | 1 | 14 | 19 | 13 | -5 |
11 | Gümüşhanespor | 12 | 2 | 4 | 6 | 9 | 13 | 12 | -4 |
12 | Artvin Hopaspor | 12 | 2 | 5 | 5 | 10 | 12 | 11 | -2 |
13 | Malatya Arguvanspor | 12 | 2 | 7 | 3 | 7 | 12 | 9 | -5 |
14 | Karabük İdmanyurdu Spor | 12 | 2 | 7 | 3 | 7 | 21 | 9 | -14 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 12 | 1 | 8 | 3 | 7 | 26 | 6 | -19 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
08/12/2023 | Galatasaray | vs | Adana Demirspor |
09/12/2023 | Antalyaspor | vs | Fatih Karagümrük |
09/12/2023 | Samsunspor | vs | Kasımpaşa |
09/12/2023 | Beşiktaş | vs | Fenerbahçe |
10/12/2023 | İstanbulspor | vs | Alanyaspor |
10/12/2023 | Başakşehir FK | vs | Hatayspor |
10/12/2023 | Kayserispor | vs | Pendikspor |
10/12/2023 | Gaziantep FK | vs | Trabzonspor |
11/12/2023 | Konyaspor | vs | Sivasspor |
11/12/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Çaykur Rizespor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | Bandırmaspor | vs | Kocaelispor |
09/12/2023 | Bodrum FK | vs | Tuzlaspor |
09/12/2023 | Ümraniyespor | vs | Keçiörengücü |
09/12/2023 | Sakaryaspor | vs | Giresunspor |
10/12/2023 | Çorum FK | vs | Erzurumspor FK |
10/12/2023 | Manisa FK | vs | Adanaspor |
10/12/2023 | Gençlerbirliği | vs | Göztepe |
10/12/2023 | Eyüpspor | vs | Şanlıurfaspor |
11/12/2023 | Altay | vs | Boluspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | Yeni Mersin İdman Yurdu | vs | Altınordu |
10/12/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Ankara Demirspor |
10/12/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Bursaspor |
10/12/2023 | Karacabey Belediye Spor | vs | Nazilli Belediyespor |
10/12/2023 | Kırklarelispor | vs | Kırşehir Futbol SK |
10/12/2023 | Van Spor FK | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
10/12/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Serik Belediyespor |
10/12/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Adıyaman FK |
11/12/2023 | Esenler Erokspor | vs | Bucaspor 1928 |
11/12/2023 | Esenler Erokspor - Bucaspor 1928 | Esenler Erokspor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi | Esenler Erokspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/12/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | 52 Orduspor FK |
10/12/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Karabük İdmanyurdu Spor |
10/12/2023 | Mardin 1969 Spor | vs | Edirnespor |
10/12/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Talasgücü Belediyespor |
10/12/2023 | Ayvalıkgücü Belediyespor | vs | Kepezspor FAŞ |
10/12/2023 | Gümüşhanespor | vs | Kırıkkalegücü FK |
10/12/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | İnegöl Kafkas GK |
10/12/2023 | Gümüşhanespor - Kırıkkalegücü FK | Gümüşhanespor ligde evindeki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kırıkkalegücü FK yenilmez |