İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP
12 Mart 2019
"İnşallah Altınova bu dönem çok daha iyi olacak, çok daha güzel olacak."
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


 
Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral, proje tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Altınova’da hükümet ve AK Parti’den destek alınarak 15 yılda çok biyik hizmetlerin verildiğini söyleyen Başkan Oral, “Şimdi rakiplerimiz ‘Bunlar ne yaptı?’ diyorlar. Biz oturup üç dönemdir oturup seyretmişiz, Altınova’da kendi kendine gelişmiş. Üç dönemdir Altınova bize neden bu mührü verdi? Hizmetlerimiz için verdi, çalışmalarımız için verdi doğru mu?” dedi.
 
“ÜÇ DÖNEMDİR OTURUP SEYRETMİŞİZ”
Altınova’ya hizmet için, yatırım için geliyoruz. Altınova’yı dünyanın en önemli kenti yapmak için geliyoruz. Arkamızda AK Parti var, arkamızda Recep Tayyip Erdoğan var. İnşallah Altınova bu dönem çok daha iyi olacak, çok daha güzel olacak. Sizlerle birlikte el ele omuz omuza birlikte yürüyeceğiz, birlikte Altınova’yı kalkındıracağız, birlikte şahlanacağız.  Üç dönemdir Altınova’da hizmet ediyoruz. Hükümetimizin gücüyle buraya çok şey yaptık. Şimdi rakiplerimiz ‘Bunlar ne yaptı?’ diyorlar. Biz oturup üç dönemdir oturup seyretmişiz, Altınova’da kendi kendine gelişmiş. Üç dönemdir Altınova bize neden bu mührü verdi? Hizmetlerimiz için verdi, çalışmalarımız için verdi doğru mu?
 
“Belgeler ve rakamlar burada”
Hastaneyi, belediye binasını tersanecilerimiz yapmış. Biz onlara teşekkür ediyoruz. Altınova’mıza ciddi ve büyük katkıları var. Altınova’ya, ülkemize ciddi katkıları var. Hem ekonomik, hem teknolojik, hem de millileşme açısından çok büyük katkıları var. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Ama CHP’nin adayı diyor ki, ‘Hastaneyi belediye binasını tersaneciler yaptı’ diyorlar. Bakalım öylemi, resmi yazı aldık belgeleri burada. Hastaneye tersanecilerimiz 1 milyon 740 bin TL harcamışlar. Belediye binasına 1 milyon 634 bin TL harcamışlar. Biz ne harcamışız? Biz, Belediye binasına 7,8 milyon TL. harcamışız. Hastaneye devlet ne harcamış? Devlet Hastaneye 4.7 milyon TL para harcanmış. Kim yapmış bunu? Birlikte yapmışız. Biz bunu; devletimizle, belediyemizle, tersanecilerimizle yapmışız. Biz çalışıyoruz arkadaşlar, çalışıyoruz. Öyle konuşmakla olmuyor bu iş.
 
“EL İNSAF”
Evde Bakım hizmetimiz. En güzel hizmetimiz bu. Yaşlılarımız var, tedaviye ihtiyacı olan dostlarımız var. İhtiyacı olan 70 vatandaşımıza şu an hizmet veriyoruz. Bunu da biz yapmıyormuşuz. El insaf. Bunu da devlet yapıyormuş. Evet, bu bunu da çok komik bulmuşlar. Şimdi b en de çok komik buluyorum. Bizim bir tane hasta bakıcımız, bir tane normal görevlimiz, bir şoförümüz, ambulansımız, 2 hemşiremiz, bir danışman doktorumuzla beraber Altınova’daki vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Ben şu ana kadar bekliyordum ki, ‘bu konuda biz hata yapmışız, biz bunu söylemek istemedik’ demelerini bekliyordum. Niye? Çünkü, ne yazık ki bunu konuşmak da benim için zor bir şey CHP’nin 1. Sıra meclis üyesi adayı arkadaşımız dostumuzun evine hizmet götürüyoruz. Evet, bakıyoruz. Böyle bir şey olamaz. Göz göre göre yalan söyleyemezsiniz. Yapamazsınız bunu. Bunu yaptırmayacağız arkadaşlar. Evlerde bunları söylüyorlar. Olmaz böyle bir şey.
 
“ZİHNİYET MESELESİ”
Taziye Evi olmamış. İtfaiye evi olmamış. Biz şuanda Türkiye’nin en modern İtfaiye Evini yaptık. Yeri yanlışmış niye en değerli yere İtfaiye Binasını yapmışız. Zihniyetin arkasında Rant varsa böyle düşünürsünüz. Biz en kolay ulaşılabilir, en hızlı hizmet verilebilir yere İtfaiye Binası yaptık.
Biz bu itfaiyeyi dört belediye ortak kullanıyoruz. Şuan ki yeri her yere ulaşabilir. Okula yakın, doğru okula yakın ama yukarıda üç tane okulun içindeydi. Kusura bakmasılar.

“TEK BELEDİYEYİZ”
Okul öğrenci servisimizi eleştirmişler. Şuanda bu bölgede, büyükşehirler dahil bizden başka okul öğrenci servisi şehir içinde ücretsiz taşıyan belediye yok. Bunun neyini eleştiriyorsunuz.

“FESTİVAL ALANIMIZ ÇÖPLÜKTÜ”
Festivallerimizi eleştiriyorlar. Yukarıda Altınova’ya yeni gelen dostlarımız bilemezler ama eskiler bilir. Biz 2004’te başladığımızda yukarıda ormanda ne vardı arkadaşlar, çöplük vardı, çöplük. Bizim ilk yaptığımız işlerden biri o çöplüğü kaldırmak oldu. Sonra orayı festival alanına çevirdik. Oraları küçümsemeye çalışıyorlar. Buraya her yerden insanlar geliyor. Burayı nasıl küçümsersiniz. Altınova’yı küçümsüyorsunuz.

FARUK ÜRKMEZ’E TEŞEKKÜR
Onun haricinde Parklarımızı tersaneciler yapmış, biz hiçbir şey yapmamışız. Doğru, Faruk Ürkmez diye bir abimiz tersanecidir ama yıllardır Altınova’da tersanesi yoktur. Bizlerle ilişkileri sayesinde yeni bir büyük parka imza atmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. Keşke bizi eleştirenlerde böyle parkları Altınova’ya yapsalardı.

200 KİŞİLİK YURT
Tersanecilerimize Denizcilik Lisesi için teşekkür ediyoruz. Lisemizi yaptılar etrafına da biz çok güzel bir kampüs yaptık. Hükümetimizin AK Parti’nin desteğiyle 2014 seçimlerine giderken aldığımız söz, takipçiliğimiz sayesinde 200 kişilik bir yurt yapıldı. Ve bu yurdun yanında birde bonus içerisine spor salonu, atölyeler ve içerisine 200 kişilik Altınova’nın ihtiyacı olan konferans salonu yapıldı. Bunları kimse bilmiyor.

“YALOVA’YA MI TAŞINSIN?”
SGK binası yapıldı. Kendiliğinden oluyor. Devlet daireleri bunlar kendinden geliyor. İktidar olmazsa hiçbiri gelmez.2200 çalışan var Altınova’da. Bunlar şimdi Yalova’ya mı taşınsın? Buraya yaptırdık bunları. Biz bu hizmete sahip çıkacağız tabi ki. Hükümetimizle beraber yaptık. Biz yaptık AK Parti yaptı.

“HİZMETLERİ EL BİRLİĞİYLE YAPIYORUZ”
Belediye spor tesislerini de Spor Toto yapmış. Doğrudur, hükümetin gücüyle Spor Toto’dan destek aldık. Yüzde 50’sini onlar, 50’sini biz yaptık. Siz eğer Altınova’da her şeyi belediye bütçesiyle yapmaya kalkarsanız Altınova yıllar sonra ancak sizin istediğiniz yerlere gelebilir. Biz işi hızlandırmak için hükümetimiz, devletimiz, milletimiz, ş adamlarımız, tersanecilerimiz, belediye hep beraber el birliği ile bu hizmeti yapıyoruz. Yapacağız. Bundan sonra da devam edeceğiz.

“PARASIZ YAPTIRACAĞIZ”
Tersane büfelerini becerememişiz. Doğru, Yaptırtmadık. Çok isteyen oldu. Becerememekten değil. Biz oraya para harcamayacaktık ki maliyetleri düşük oluyormuş. Biz parasız yaptıracağız kime veriyorsak o yapacak. Ama orada ki tozun toprağın içerisinde milletin o büfelerden alışveriş yapması içimize sinmediği için yaptırtmadık. İnşallah bundan sonra yolumuz bitti bundan sonra yapılacak.
 
“YOLUMUZU DA TERSANECİLER YAPTI”
Yolumuzu da tersaneciler yaptı. Sağ olsunlar ama tersanenin yapması gereken yoldu. Tersaneler kurulurken onların verdiği söz taahhüttün içerisindedir. Yapmaları gereken yoldur. Kriz olmuştur. O yüzden saygı duyarız. Ama bunu bizim aleyhimizde kullanamazsınız.

BAYAN SPOR MERKEZİ
Başlamış olan devam eden projelerimiz var siz bilmiyorsunuz. Çünkü biz yapıyoruz ama anlatamıyoruz. Birçok evde bizim 15 yıldır sürdürdüğümüz Bayan Spor Merkezinden bayanlarımızın haberleri olmadığını duyduk. Evet, 15 yıldır bir spor merkezimiz var.

“BOŞ İŞLER DEĞİL, YATARAK OLMUYOR”
Biz bu arada neler yaptık biliyor musunuz? Altınova Belediyesi’ne 40 dönüm çok değerli bir arazinin tapusunu aldık Çavuşçifliği’nde.
Ne yaptık, askeri bölgede Bir milyon 40 bin m2’lik alanı Altınova’ya kazandırdık. Hersek köyümüzü Altınova sınırlarımıza kattık. Evet bunlar boş işler değil. Yatarak olmuyor.
 
CHP’Lİ BELEDİYE DAVA AÇIYORDU
Biz bir daha söylüyorum tersanecilerin buraya gelmesini istedik. Bundan sonra tersanecilerimizle birlikte hareket edeceğiz. Onlarlayız. Birlikteyiz. Onlarla biz yüzlerce dosyada, davada birlikte hareket ettik. Bir sürü dava da şahsıma ve Belediyemize davalarda mücadele ettik. Kimle mücadele ettik birçoğu CHP’li Belediyemiz tarafından açılan davalar bunları da size hatırlatıyorum.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
CHPLİ ADAYLARA İNANMAYIN23 Mart 2019
CHP'Lİ YALOVA BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA23 Mart 2019
Altınovada Fitnecilere inanmayın22 Mart 2019
BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN SİLPAGAR’A TAM DESTEK22 Mart 2019
ALTINOVADA SOKAK SOKAK GEZİLİYOR22 Mart 2019
Başkan Yılmaz'dan Okula Halı Saha21 Mart 2019
BAKAN VE GENEL MÜDÜRLE GÖRÜŞTÜ21 Mart 2019
Altınovada Çay Buluşmaları büyük ilgi görüyor21 Mart 2019
AK PARTİNİN KİMYASI BOZULMUŞ20 Mart 2019
Hayal Tüccarları Yine İş Başında19 Mart 2019
YOK BİRBİRLERİNDEN FARKLARI19 Mart 2019
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
HACİZLERİN SORUMLUSU SALMAN VE ÖZTABAK19 Mart 2019
BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ19 Mart 2019
Yalova'da köprü temeli atıldı18 Mart 2019
PAZARCILARA 5 YIL VERDİ18 Mart 2019
DAĞ PROJELERİNİ ANLATTI16 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
SALMAN MUŞ 'LULARLA BULUŞTU14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
DAĞ BELGEYİ NEDEN AÇIKLAMIYOR 13 Mart 2019
CHP ADAYI KADINLARLA DÖKTÜRDÜ12 Mart 2019
SALMAN TERMİNAL ESNAFI VE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU12 Mart 2019
ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ13 Mart 2019
Adaylar vaatlere devam ediyor12 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM10 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu19 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018
Altınova, AK Partili adayları ağırladı22 Mayıs 2018
ERBAKAN VAKFI PARTİLEŞİYOR24 Mayıs 2018
YALOVA AK PARTİ ADAYLARI TANITILDI22 Mayıs 2018
YALOVA, AK PARTİ İLE ŞAHLANMAYA HAZIR19 Mayıs 2018
FİLİSTİN'DE İNSANLIĞIN KANI AKIYOR16 Mayıs 2018
Öztabak, İnce hastalığa yakalanmış15 Mayıs 2018
​AK PARTİ HALKI BİLGİLENDİRİYOR15 Mayıs 2018

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH