İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

Chp Çiftlikköy'de Taş Üstüne Taş Koymamıştır
14 Şubat 2017
Ak Parti Çiftlikköy ilçe başkanı Feridun Ferıdun Ünlü , Chp İlçe başkanı Nedim Güler 'in iddialarına cevap verdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, CHP’li İlçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarına ateş püskürdü.

Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de düzenlenen basın toplantınsa AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, AK Parti ilçe teşkilatı ve Çiftlikköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Harun Çetintürk iştirak etti.

Hizmet Çiftlikköy'e Ak Parti ile geldi.


Başkan Ünlü "Çiftlikköy 'e hizmet Ak Parti ile geldi, Chp ilçe başkanı eleştiriyor, 15 yıllık eski belediye yönetiminden 15 proje çıkmamıştır. Bunlar taş üstüne taş koymamış.
Bütçeyi eleştiriyor, bizim hiç bir zaman 30 milyon TL bütçemiz olmadı, bu seneki bütçemiz 28 Milyon TL.

Sahilden 3 kanalizasyon hattı döşemisler, denize girilen yerden kanalizasyon geçermi?
Bu sahili biz bu hale getirdik, 1 Milyon 300 bin TL maliyeti oldu ama buradan 3 dönüm yer kazandık. Sahil işgal edilmiş, adam yola yüzme havuzu yapmış. Buradan 20 milyon TL değerinde arsa kazandırdık.

Biz buraya sahile 2 tane meyhaneyi yıkarak Engelsiz Cafe yaptık. Onada itiraz ettiler.
Meyve veren ağaç taşlanır. Onlar boş konuşuyor " açıklamalarında bulundu.


ÇİFTLİKKÖY YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR’
AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, geçtiğimiz günlerde Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Çiftlikköy Belediye Başkanı ve AK Partili Belediye Meclis Üyelerine yönelik eleştirilerine yanıt vererek, Güler’in gündemde kalmak adına belediyenin 3 yıl içerisinde yapmış olduğu birçok hizmeti hiçe saydığını, yapılan hizmetleri görmezden geldiğini dile getirdi. 

CHP ilçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarını anlamsız bulduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Ünlü, Çiftlikköy Belediyesi Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile ivme kazanmış ödüller almış ve üstün başarı ile hizmet sergilemiştir. Bu hizmetler ise bazı CHP’lilerde hazımsızlık yaratmıştır” dedi.

Başkan Ünlü, “Bizim Belediyecilik anlayışımız, Odak belediyeciliktir. Bizim anlayışımızda çekememezlik, fitne, fesat yoktur. Bizim gayemiz Çiftlikköyümüzü Yalova’nın ve ülkemizin ilgi odağı haline gelmiş ilçelerden yapmaktır. Bizler Milli ve Manevi duygular ile donanmış , “ Halka hizmet Hakka Hizmet” ilahi düsturu ile siyaset yapmaktayız. Bu yolda rengimiz, duruşumuz dün neyse bugünde aynı çizgide devam etmektedir.

Bizler Anavatan Partisi, Doğruyol Partisi zamanında Belediye Başkanlığı Danışmanlığını yapmış, daha sonra CHP ilçe Başkanlığı yaparak siyasi çizgisi belli olmayan siyasilerden değiliz” şeklinde konuştu.

‘CHP YÖNETİMİNDE, HALK KADERİNE MAHKUM EDİLMİŞTİ’..
Çiftlikköy Belediyesinin CHP yönetimi zamanında muhtarlık ile belediye başkanlığı arasında bir yerde yönetildiğini ve halkın talepleri ile isteklerinin göz ardı edildiğini dile getiren Başkan Ünlü, “Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluşmadan önce yıllarca asbestli borulardan vatandaşlara sular içirilmiş, Çiftlikköy’ün gezinti yerlerinden biri olan sahil karanlığa terkedilmiş, vatandaşların düğünleri harabe bir yerde yapmaya layık görülmüş, Geleceğimiz olan evlatlarımıza karanlık ve çürümeye yüz tutmuş parklar reva görülmüş, Ölüm kavşağı olarak adlandırılan Özdilek kavşağına hiç bir çözüm üretilmediği gibi yapılması engellenmiş ve sayamadığımız birçok olumsuzluk bu ilçemiz halkına yaşatılarak kaderine mahkum edilmişti” dedi.

“ÇİFTLİKKÖY HER YÖNÜYLE YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR”..
Tüm Çiftlikköy’ün yeniden dizayn edildiğini ifade eden Başkan Ünlü, “Önceki yönetimin yaptığı yollar ve kaldırımlar teknik şartlara uygun olarak yapılmamış, parke taşı ile döşeli yolların üzerine asfalt dökülmüş bu durumda yağan yağışların ilçe merkezinde yollarda öbek öbek su birikintilerine sebebiyet verdiği gibi kaldırım yüksekliklerinin standartların altına düşürmüştür. Alt yapı hizmetinden sonra yollar ve kaldırımlar standartlara uygun bir şekilde yapılacaktır. “diye konuştu.

“MİLLETİN 8 MİLYON TL’SİNİ ÇÖPE ATMADIK; AZ SABIR!”..
AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, “CHP’li ilçe başkanı neden yollara müdahale etmediğini soruyor. Yollara yama yapıldığı zaman herkesçe bilindiği üzere çökmeler meydana gelecektir. O zamanda yaklaşık 8 milyon TL çöpe gidecekti. Bunun için yama yapılmayarak stabilize dolgu ile geçici çözümler üretildi.  Asfalt ihalesi 8 Mart’ta gerçekleştirilecek. Yine Mart içerisinde parke ihalesi gerçekleştirilecek. Yılsonuna kadar da Çiftlikköy’ün tüm noktalarında çalışmalar yapılacak ve ilçede alt yapı ve üst yapı sorunu kalmayacak. Tek istediğimiz vatandaşlarımızın belediye yönetimine güvenmeleri ve biraz sabretmeleri ” dedi.

“TEK KAZI İLE 5 İŞ BAŞARILDI”..
CHP İlçe Başkanı Nedim Güler ithafen şu cevabı vermek doğru olur: “Altyapı çalışmaları başladığı günden itibaren ilçede 132 kilometre su hatları döşendi. Bu altyapı kazısıyla beraber,  MOBESE sistemi devreye alındı, FİBER internet için çalışmalar yapıldı, doğalgazı bulunmayan noktalara doğalgaz çekildi,  Atatürk caddesinde elektrikler yer altına alındı. Yani her seferinde yap-boz şeklinde uygulamanın dışında bir kazı ile 5 iş yapılmış oldu” ifadelerini kullandı.

 “RAKAMLARLA OYNAMA BAŞKAN!”..
Başkan Ünlü, “Çiftlikköy’ün geleceğini düşünen bir belediye için bu kadar yersiz ve anlamsız açıklamalar yapan CHP’li ilçe başkanına buradan sesleniyorum. CHP’li belediye döneminde kasada 4 milyon TL vardı. Sen basın açıklamanda 5 milyon lira demişsin. Her sene bu rakamı arttırmaya ve karalama yapmaya karar mı verdin?” şeklinde konuştu.

“HİZMET ÜRETTİK LAKİN SİZİN İŞİNİZE GELMEDİ”..
Başkan Ünlü, “Sizin karanlıkta bıraktığınız sahili düzenleyip halkın kullanımına AK Belediye olarak biz sunduk. Engelsizlere yönelik cafe projesi ile ilçenin gözde mekanlarından bir tanesini hayata geçirdik.  Çocuk parklarını modern hale getirdik. Sosyal tesisleri halka açtık. Sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini kullanılır hale getirdik. Yer altı çöp konteynırları belediyemiz atölyesinde üreterek mahallelere yerleştirdik. Yeni ve modern düğün salonunun inşaatını gerçekleştirdik önümüzdeki günlerde  açılacak. Çiftlikköy’e 4 kat imar uygulaması getirerek Çiftlikköy halkımızın cebine yaklaşık 1 milyarlık fayda sağladık. Teknik şartlara uygun yeni yollar açtık, yaya köprüleri yaptık.
 
Çiftlikköy’ün dört bir yanını aydınlattık. Sizin engelleyerek yapımına karşı çıktığınız ve halende ilçeyi ikiye bölmüş Berlin duvarı diyerek bahsettiğiniz, Kavşak projesi Belediyemiz tarafından hazırlanarak proje bedeli belediye bütçesinden karşılanıp, Karayolları Genel Müdürlüğü ile sürekli irtibata geçip hayata geçirilmesi adına ciddi bir mücadele verdik. Ve şükürler olsun 4 ay gibi kısa bir sürede köprülü kavşak karayolları genel müdürlüğünce yapımı tamamlanıp yan yolları ile halkımızın hizmetine sunulmuş, kapatılan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İle Sahil Mahallesi arasındaki ışıklı kavşak Halkımızın can ve mal güvenliği açısından tehlike arz ettiğinden dolayı Karayolları Ekiplerince kapatılmış.

Belediyemizin söz konusu alana Yaya Alt geçit projesi ile Çiftlik Mahallesi – Siteler Mahallesi arasında da Araçlı Üst geçit yapılması için Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü nezdinde izin alma çalışmaları devam etmektedir. Sayılamayan onlarca hizmeti 3 sene gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik.  Sizde hazımsızlık yarattıysak, millete hizmet ettiysek, Çiftlikköy’ün geleceğini düşündüysek, projelerimizi teker teker hayata geçirdiysek; EVET kusura bakmayın. Kavşak Projesini ilçeye yapılan bir hizmet olarak görmeyen zihniyetin bunca hizmeti bunca projeyi görmesini kimse beklemiyor zaten. Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluştuğu günden itibaren sözler ve vaatler teker teker yerine getiriliyor” ifadelerini kullandı.

“MECLİSTE DEMOKRASİ İŞLİYOR”..
Başkan Ünlü son olarak; “Çiftlikköy Belediye Meclisi’nde demokratik kurallar geçerlidir. Meclisin işlemez hale gelmesi için vargücünüzle çalıştığınızı ve bunu amaçladığınızın farkındayız. Halkımız her şeyi çok iyi görmekte ve bilmektedir” dedi


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu19 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018
Altınova, AK Partili adayları ağırladı22 Mayıs 2018
ERBAKAN VAKFI PARTİLEŞİYOR24 Mayıs 2018
YALOVA AK PARTİ ADAYLARI TANITILDI22 Mayıs 2018
YALOVA, AK PARTİ İLE ŞAHLANMAYA HAZIR19 Mayıs 2018
FİLİSTİN'DE İNSANLIĞIN KANI AKIYOR16 Mayıs 2018
Öztabak, İnce hastalığa yakalanmış15 Mayıs 2018
​AK PARTİ HALKI BİLGİLENDİRİYOR15 Mayıs 2018
OSB 'LERİ FAALİYETE GEÇİRECEĞİM14 Mayıs 2018
YALOVA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM12 Mayıs 2018
Mhp'li aday adaylarından YTSO’ya ziyaret 09 Mayıs 2018
YALÇIN’IN YERİNE AKBULAK GELDİ09 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanı adayı İnce Yalova'da konuştu05 Mayıs 2018
AK PARTİLİ YÖNETİCİLER TEMAYÜLDE ADAYLARI SEÇTİ07 Mayıs 2018
TANER OZAN MECLİS ÜYESİ OLDU03 Mayıs 2018
YALOVA'DA 47 KİŞİ MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTEDİ03 Mayıs 2018
EN GENÇ ADAYLAR AK PARTİDEN01 Mayıs 2018
Yalova'nın Ehliyet ve Liyakat Sahibi Siyasetçilere İhtiyaç Var30 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA'DA 3 - 0 YAPACAK28 Nisan 2018
19 YAŞINDA HAZAL MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYOR28 Nisan 2018
Ak Parti Seçime Hazır25 Nisan 2018
SAYIŞTAY YOLSUZLUK BULAMIYOR AKP BULUYOR09 Nisan 2018
Nizamı Alem Alperenleri Yalova'da buluştu09 Nisan 2018
Faik Aydın'ın gözü Milletvekilinde02 Nisan 2018
CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET27 Mart 2018
CHP MERKEZ İLÇE KADIN KOLLARINDAN GÜNER’E ZİYARET23 Mart 2018
İTTİFAK YÜZDE 60 MHP YÜZDE 20 OY ALACAK20 Mart 2018
MHP İLE İTTİFAK KONUSUNDA NET BİRŞEY YOK19 Mart 2018
SİYASET AKADEMİSİNDE DERS BAŞI YAPILDI15 Mart 2018
ŞENER'DEN GAZİLERE MORAL ZİYARETİ13 Mart 2018
Cumhur ittifakına karşı Çukur ittifakı06 Mart 2018
SİLPAGAR BELEDİYEYİ BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLÜYOR28 Şubat 2018
ABLAMI MECLİSTE ÇOCUKLARINI OKULDA YUHALATTILAR25 Şubat 2018
Eski Ak Partili yöneticiler buluştu25 Şubat 2018
ÇOCUK İSTİSMARINI KADINLAR DURDURACAK23 Şubat 2018
SAADETLİ KADINLAR ERBAKAN'I UNUTMADI21 Şubat 2018
AK PARTİ YALOVA EKONOMİSİNİ MASAYA YATIRDI20 Şubat 2018
Mhp yetkilileri Su için göreve çağırdı20 Şubat 2018
Ben Enayimiyim demek CHP zihniyetidir18 Şubat 2018
Saadet'li Mete'den Zeytin dalına destek13 Şubat 2018
Ak Parti Yalova esnafına bayrak dağıttı10 Şubat 2018
MHP 49. YILINI KUTLADI11 Şubat 2018
AK PARTİ HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET EDİYOR09 Şubat 2018
Çiftlikköy’de Belediyeyi alacağız sözü09 Şubat 2018
Mhp'den Ak partiye Salvolar03 Şubat 2018
MHP'Lİ KADINLARDAN MEVLİT01 Şubat 2018
Chp'li Şener' hayırlı olsun ziyareti24 Ocak 2018
Meclisten Dönmez istifa etti Temel geldi24 Ocak 2018
Ak Partiden oda başkanlarına ziyaret24 Ocak 2018
Ak Parti Yalova Gençlik kolları kongresi gergin geçti14 Ocak 2018
BBP'DEN MHP'YE ZİYARET18 Ocak 2018
REFAH PARTİSİ YENİDEN AÇILSIN16 Ocak 2018
Siyaset Akademisi kapıları herkese açık14 Ocak 2018
Bozkurtu Ülkücüler yapar İP'ciler değil13 Ocak 2018
BAYKAL AK PARTİ BAŞKANLIĞINA BENDE ADAYIM DEDİ11 Ocak 2018
Çiftlikköy Belediyespor 50 BİN TL Verildi10 Ocak 2018
Bayburt'lular Derneğinden CHP’ye ziyaret09 Ocak 2018
SALMAN, BAŞBAKANIN MEMLEKETİNE YARDIM ETTİ06 Ocak 2018
AK PARTİDE SİYASET AKADEMİSİ BAŞLIYOR06 Ocak 2018
STK'LARDAN ŞENER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ06 Ocak 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA05 Ocak 2018
VEFA SALMAN'I HALK SANDIKTA OYLARIYLA DÖVECEK04 Ocak 2018
BBP'den AK PARTİ'ye İTİDAL ÇAĞRISI03 Ocak 2018
Şener Chp'ye başkan oldu01 Ocak 2018
Yalova'yı 2019 seçimlerine hazırlıyoruz31 Aralık 2017
AK PARTİLİ BELEDİYELERDEN 2017 RAPORU29 Aralık 2017
Yalova İyi parti yöneticileri bir araya geldi31 Aralık 2017
Başkanlığı bırakan Özel teşekkür etti28 Aralık 2017
Altınova’dan AK Parti’ye ziyaret26 Aralık 2017
Öztabak İl Yürütme Kurulunu Açıkladı26 Aralık 2017
AK PARTİ YALOVA 120. İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA23 Aralık 2017
Öztabak'ın Yeni Yönetimi belli oldu19 Aralık 2017
VEFA SALMAN'A DERSİNİ VERMEYE HAZIRMIYIZ17 Aralık 2017
MUSTAFA ATAŞ'IN YALOVA'YA ÖZEL BIR İLGİSİ VAR08 Aralık 2017
DİKKATE ALINMAYAN FAİK AYDIN HERŞEYİ ANLATACAK07 Aralık 2017
Şilan öğretmen beyin kanamasından öldü28 Kasım 2017
Chp Tokatı yiyip iki seksen uzanacak20 Kasım 2017
BBP NATO'YA TAVRINI KOYDU20 Kasım 2017
Chp'li Cankurtaran İHL okullarını hazmedemiyor16 Kasım 2017
MELİH ECERTAŞ YALOVA'YA KONGREYE GELDİ07 Kasım 2017
Topçular İyi partiye verdi veriştirdi05 Kasım 2017
Mhp Romanların sorunlarını dinledi01 Kasım 2017
Chp yönetimi Silpagar'a verdi veriştirdi30 Ekim 2017
AK PARTİDEN TAVŞANLI ESNAFINA ZİYARET24 Ekim 2017
KORKMAZ GÜVEN TAZELEDİĞİ KONGREYE MOLLAOĞLU GELDİ23 Ekim 2017
Ak Parti Hasan Zafer'le devam dedi23 Ekim 2017
3,5 yıldır neredeydin Vefa Salman17 Ekim 2017
DEMOKRATLAR KARAR AŞAMASINDA16 Ekim 2017
AK PARTİ YALOVA DELEGE LİSTESİ ONAYLANDI15 Ekim 2017
Devlet hastanesi temeli 2018'de atılacak15 Ekim 2017
AK PARTİDE UMUT GÜÇLÜ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ15 Ekim 2017
SAADET PARTİSİ KONGRESİNDE METE SEÇİLDİ12 Ekim 2017
Başkan Oral’a Koru’dan plaket09 Ekim 2017
BAŞBAKAN YALOVA'YA GELİYOR10 Ekim 2017
MHP'DEN SADECE 15 KİŞİ İSTİFA ETTİ08 Ekim 2017
AK PARTİ MEVCUT BAŞKANLARLA DEVAM EDİYOR03 Ekim 2017
Ak Parti Belediyelerini denetledi02 Ekim 2017
MHP'DEN REKTÖRE LOGO ZİYARETİ30 Eylül 2017
BARZANİ'YE HADDİ BİLDİRİLMELİ25 Eylül 2017
Karamercimek, mazbataları teslim etti24 Eylül 2017
ESNAF HAKKINA RAZI OLMALI21 Eylül 2017
KYK MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET KALYON ATANDI20 Eylül 2017
ÇİFTLİKKÖY'Ü BAĞLAYACAK KÖPRÜ PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR19 Eylül 2017
Ak partide bayrak yarışı devam ediyor15 Eylül 2017
BAŞKAN AK PARTİ BAŞKANI OLMAK İSTİYOR 05 Eylül 2017
DEMİREL YALOVA'YA 3 YILDA NE YAPTI30 Ağustos 2017
AK PARTİ KÖYLERİ GEZİYOR29 Ağustos 2017
AK PARTİ'DE BELDE KADIN KOLLARI KONGRELERİ BİTTİ24 Ağustos 2017
AK GENÇLİK KURS ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRDİ24 Ağustos 2017
AK PARTİ YALOVA BELDELERİ ZİYARET ETTİ24 Ağustos 2017
AK Parti’den Altınova çıkarması19 Ağustos 2017
BBP'DE HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE20 Ağustos 2017
BELEDİYE YAZ KURSLARI BİTTİ16 Ağustos 2017
AK Parti’nin önemi ortada13 Ağustos 2017
KUDÜS İÇİN ULUSLARARASI TOPLUMA ÇAĞRI29 Temmuz 2017
ÖZTABAK’DAN KADIKÖY BELEDİYESİNE ZİYARET26 Temmuz 2017
MHP'DEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET19 Temmuz 2017
ALPERENLER YALOVA BAŞKANI BİLGİLİ OLDU14 Temmuz 2017
ZÜMRÜDÜ ANKA'YI YALOVA'YA GETİRECEĞİZ10 Temmuz 2017
AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATI YENİLENECEK Mİ?03 Temmuz 2017
SALMAN TERMİNAL ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ30 Haziran 2017
BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRMEYE SIKLETİN YETMEZ19 Haziran 2017
BAHÇELİ HADDİNİ BİL 17 Haziran 2017
YALOVA BELEDİYESİNDE HAYVANLAR PAZARTESİ SALI GÜNÜ ÖLDÜRÜLÜYOR16 Haziran 2017
İÇKİLİ MEKANDA İFTAR OLMAZ14 Haziran 2017
AK PARTİLİLERİN İŞİ GÜCÜ VEFA SALMAN14 Haziran 2017
İMZA KAMPANYASINI CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BAŞLATTI 14 Ocak 2016
MHP'DE TOPÇULAR GÜVEN TAZELEDİ22 Mayıs 2017
Bakan Soylu Altınova Belediye binasını açtı18 Mayıs 2017
TOPÇULAR YENİDEN ADAY OLACAK06 Mayıs 2017
HAYIR ÇIKAN YALOVA'DA "AK PARTİ BAŞARILI" 22 Nisan 2017
BAŞBAKAN İSTEDİ RAPORU ACİLEN GÖNDERİN20 Nisan 2017
YALOVA SEÇİMDE HAYIR DEDİ17 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı yargılanmalıyım diyor Hayırcılar kabul etmiyor12 Nisan 2017
15 TEMMUZDA DÜŞMANA FIRSAT VERMEDİK12 Nisan 2017
BBP 'DE GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR03 Nisan 2017
PANEL YALOVA'DA KİMİ RAHATSIZ ETTİ03 Nisan 2017
DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ27 Mart 2017
BBP İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ24 Mart 2017
BBP YÖNETİCİLERİ BAŞBAKAN'IN MİTİNGİNDE13 Mart 2017
CHP MİTİNGİNDE İNCE KONUŞTU11 Mart 2017
MUHARREM İNCE'NIN YALOVA'YA FAYDASI YOK11 Mart 2017
REFERANDUM BÜYÜK KUMAR02 Mart 2017
KAMU DÜZENİNİN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ 01 Mart 2017
DUVARA 34 RESİM YAPTI24 Şubat 2017
YALOVA'DA EĞİTİMCİLER OYLARININ RENGİNİ AÇIKLADI20 Şubat 2017
Fetö Operasyonunda 16 Gözaltı 16 Şubat 2017
BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN KARARIMIZ EVET13 Şubat 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH