İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

Chp Çiftlikköy'de Taş Üstüne Taş Koymamıştır
14 Şubat 2017
Ak Parti Çiftlikköy ilçe başkanı Feridun Ferıdun Ünlü , Chp İlçe başkanı Nedim Güler 'in iddialarına cevap verdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, CHP’li İlçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarına ateş püskürdü.

Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de düzenlenen basın toplantınsa AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, AK Parti ilçe teşkilatı ve Çiftlikköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Harun Çetintürk iştirak etti.

Hizmet Çiftlikköy'e Ak Parti ile geldi.


Başkan Ünlü "Çiftlikköy 'e hizmet Ak Parti ile geldi, Chp ilçe başkanı eleştiriyor, 15 yıllık eski belediye yönetiminden 15 proje çıkmamıştır. Bunlar taş üstüne taş koymamış.
Bütçeyi eleştiriyor, bizim hiç bir zaman 30 milyon TL bütçemiz olmadı, bu seneki bütçemiz 28 Milyon TL.

Sahilden 3 kanalizasyon hattı döşemisler, denize girilen yerden kanalizasyon geçermi?
Bu sahili biz bu hale getirdik, 1 Milyon 300 bin TL maliyeti oldu ama buradan 3 dönüm yer kazandık. Sahil işgal edilmiş, adam yola yüzme havuzu yapmış. Buradan 20 milyon TL değerinde arsa kazandırdık.

Biz buraya sahile 2 tane meyhaneyi yıkarak Engelsiz Cafe yaptık. Onada itiraz ettiler.
Meyve veren ağaç taşlanır. Onlar boş konuşuyor " açıklamalarında bulundu.


ÇİFTLİKKÖY YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR’
AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, geçtiğimiz günlerde Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Çiftlikköy Belediye Başkanı ve AK Partili Belediye Meclis Üyelerine yönelik eleştirilerine yanıt vererek, Güler’in gündemde kalmak adına belediyenin 3 yıl içerisinde yapmış olduğu birçok hizmeti hiçe saydığını, yapılan hizmetleri görmezden geldiğini dile getirdi. 

CHP ilçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarını anlamsız bulduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Ünlü, Çiftlikköy Belediyesi Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile ivme kazanmış ödüller almış ve üstün başarı ile hizmet sergilemiştir. Bu hizmetler ise bazı CHP’lilerde hazımsızlık yaratmıştır” dedi.

Başkan Ünlü, “Bizim Belediyecilik anlayışımız, Odak belediyeciliktir. Bizim anlayışımızda çekememezlik, fitne, fesat yoktur. Bizim gayemiz Çiftlikköyümüzü Yalova’nın ve ülkemizin ilgi odağı haline gelmiş ilçelerden yapmaktır. Bizler Milli ve Manevi duygular ile donanmış , “ Halka hizmet Hakka Hizmet” ilahi düsturu ile siyaset yapmaktayız. Bu yolda rengimiz, duruşumuz dün neyse bugünde aynı çizgide devam etmektedir.

Bizler Anavatan Partisi, Doğruyol Partisi zamanında Belediye Başkanlığı Danışmanlığını yapmış, daha sonra CHP ilçe Başkanlığı yaparak siyasi çizgisi belli olmayan siyasilerden değiliz” şeklinde konuştu.

‘CHP YÖNETİMİNDE, HALK KADERİNE MAHKUM EDİLMİŞTİ’..
Çiftlikköy Belediyesinin CHP yönetimi zamanında muhtarlık ile belediye başkanlığı arasında bir yerde yönetildiğini ve halkın talepleri ile isteklerinin göz ardı edildiğini dile getiren Başkan Ünlü, “Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluşmadan önce yıllarca asbestli borulardan vatandaşlara sular içirilmiş, Çiftlikköy’ün gezinti yerlerinden biri olan sahil karanlığa terkedilmiş, vatandaşların düğünleri harabe bir yerde yapmaya layık görülmüş, Geleceğimiz olan evlatlarımıza karanlık ve çürümeye yüz tutmuş parklar reva görülmüş, Ölüm kavşağı olarak adlandırılan Özdilek kavşağına hiç bir çözüm üretilmediği gibi yapılması engellenmiş ve sayamadığımız birçok olumsuzluk bu ilçemiz halkına yaşatılarak kaderine mahkum edilmişti” dedi.

“ÇİFTLİKKÖY HER YÖNÜYLE YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR”..
Tüm Çiftlikköy’ün yeniden dizayn edildiğini ifade eden Başkan Ünlü, “Önceki yönetimin yaptığı yollar ve kaldırımlar teknik şartlara uygun olarak yapılmamış, parke taşı ile döşeli yolların üzerine asfalt dökülmüş bu durumda yağan yağışların ilçe merkezinde yollarda öbek öbek su birikintilerine sebebiyet verdiği gibi kaldırım yüksekliklerinin standartların altına düşürmüştür. Alt yapı hizmetinden sonra yollar ve kaldırımlar standartlara uygun bir şekilde yapılacaktır. “diye konuştu.

“MİLLETİN 8 MİLYON TL’SİNİ ÇÖPE ATMADIK; AZ SABIR!”..
AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, “CHP’li ilçe başkanı neden yollara müdahale etmediğini soruyor. Yollara yama yapıldığı zaman herkesçe bilindiği üzere çökmeler meydana gelecektir. O zamanda yaklaşık 8 milyon TL çöpe gidecekti. Bunun için yama yapılmayarak stabilize dolgu ile geçici çözümler üretildi.  Asfalt ihalesi 8 Mart’ta gerçekleştirilecek. Yine Mart içerisinde parke ihalesi gerçekleştirilecek. Yılsonuna kadar da Çiftlikköy’ün tüm noktalarında çalışmalar yapılacak ve ilçede alt yapı ve üst yapı sorunu kalmayacak. Tek istediğimiz vatandaşlarımızın belediye yönetimine güvenmeleri ve biraz sabretmeleri ” dedi.

“TEK KAZI İLE 5 İŞ BAŞARILDI”..
CHP İlçe Başkanı Nedim Güler ithafen şu cevabı vermek doğru olur: “Altyapı çalışmaları başladığı günden itibaren ilçede 132 kilometre su hatları döşendi. Bu altyapı kazısıyla beraber,  MOBESE sistemi devreye alındı, FİBER internet için çalışmalar yapıldı, doğalgazı bulunmayan noktalara doğalgaz çekildi,  Atatürk caddesinde elektrikler yer altına alındı. Yani her seferinde yap-boz şeklinde uygulamanın dışında bir kazı ile 5 iş yapılmış oldu” ifadelerini kullandı.

 “RAKAMLARLA OYNAMA BAŞKAN!”..
Başkan Ünlü, “Çiftlikköy’ün geleceğini düşünen bir belediye için bu kadar yersiz ve anlamsız açıklamalar yapan CHP’li ilçe başkanına buradan sesleniyorum. CHP’li belediye döneminde kasada 4 milyon TL vardı. Sen basın açıklamanda 5 milyon lira demişsin. Her sene bu rakamı arttırmaya ve karalama yapmaya karar mı verdin?” şeklinde konuştu.

“HİZMET ÜRETTİK LAKİN SİZİN İŞİNİZE GELMEDİ”..
Başkan Ünlü, “Sizin karanlıkta bıraktığınız sahili düzenleyip halkın kullanımına AK Belediye olarak biz sunduk. Engelsizlere yönelik cafe projesi ile ilçenin gözde mekanlarından bir tanesini hayata geçirdik.  Çocuk parklarını modern hale getirdik. Sosyal tesisleri halka açtık. Sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini kullanılır hale getirdik. Yer altı çöp konteynırları belediyemiz atölyesinde üreterek mahallelere yerleştirdik. Yeni ve modern düğün salonunun inşaatını gerçekleştirdik önümüzdeki günlerde  açılacak. Çiftlikköy’e 4 kat imar uygulaması getirerek Çiftlikköy halkımızın cebine yaklaşık 1 milyarlık fayda sağladık. Teknik şartlara uygun yeni yollar açtık, yaya köprüleri yaptık.
 
Çiftlikköy’ün dört bir yanını aydınlattık. Sizin engelleyerek yapımına karşı çıktığınız ve halende ilçeyi ikiye bölmüş Berlin duvarı diyerek bahsettiğiniz, Kavşak projesi Belediyemiz tarafından hazırlanarak proje bedeli belediye bütçesinden karşılanıp, Karayolları Genel Müdürlüğü ile sürekli irtibata geçip hayata geçirilmesi adına ciddi bir mücadele verdik. Ve şükürler olsun 4 ay gibi kısa bir sürede köprülü kavşak karayolları genel müdürlüğünce yapımı tamamlanıp yan yolları ile halkımızın hizmetine sunulmuş, kapatılan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İle Sahil Mahallesi arasındaki ışıklı kavşak Halkımızın can ve mal güvenliği açısından tehlike arz ettiğinden dolayı Karayolları Ekiplerince kapatılmış.

Belediyemizin söz konusu alana Yaya Alt geçit projesi ile Çiftlik Mahallesi – Siteler Mahallesi arasında da Araçlı Üst geçit yapılması için Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü nezdinde izin alma çalışmaları devam etmektedir. Sayılamayan onlarca hizmeti 3 sene gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik.  Sizde hazımsızlık yarattıysak, millete hizmet ettiysek, Çiftlikköy’ün geleceğini düşündüysek, projelerimizi teker teker hayata geçirdiysek; EVET kusura bakmayın. Kavşak Projesini ilçeye yapılan bir hizmet olarak görmeyen zihniyetin bunca hizmeti bunca projeyi görmesini kimse beklemiyor zaten. Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluştuğu günden itibaren sözler ve vaatler teker teker yerine getiriliyor” ifadelerini kullandı.

“MECLİSTE DEMOKRASİ İŞLİYOR”..
Başkan Ünlü son olarak; “Çiftlikköy Belediye Meclisi’nde demokratik kurallar geçerlidir. Meclisin işlemez hale gelmesi için vargücünüzle çalıştığınızı ve bunu amaçladığınızın farkındayız. Halkımız her şeyi çok iyi görmekte ve bilmektedir” dedi


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Altınova’dan Binali Yıldırım’a tam destek02 Haziran 2019
Yalova'dan Binali Yıldırım'a destek30 Mayıs 2019
Başkanlardan Bakan Kurum'a ziyaret14 Mayıs 2019
Oral misafirlerini ağırlıyor13 Mayıs 2019
Muğlim Bağatar başkan Oral'ı tebrik etti08 Mayıs 2019
Altınova'da Mayıs Meclisi başladı03 Mayıs 2019
Salman Kılıçdaroğlunu ziyaret etti.03 Mayıs 2019
Sri Lanka'daki Terör Saldırıları Caniliğin ve Terörün Vahşi Örneğidir25 Nisan 2019
MHP YALOVA TEŞKİLATI ANTALYA'DAYDI23 Nisan 2019
Vatan Partisinden Kılıçdaroğlu'na destek22 Nisan 2019
MUHTARLAR SALMAN’I TEBRİK ETTİ20 Nisan 2019
​BAŞKAN SALMAN KANDİLİ KUTLADI20 Nisan 2019
Yalova Belediyesinde Müdürler belli oldu22 Nisan 2019
Yalova'da Cumhur ittifakına bağlıyız18 Nisan 2019
Vefa Salman 5 yardımcısını açıkladı18 Nisan 2019
Muhtarlar Soyer'i tebrik etti17 Nisan 2019
SALMAN TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR18 Nisan 2019
​Başkan Oral’a ziyaretçi akını17 Nisan 2019
Miniklerden Başkan Oral'a ziyaret 17 Nisan 2019
​Müftülükten Oral’a ziyaret17 Nisan 2019
Vali Erol başkan Salmanı tebrik etti15 Nisan 2019
Bayraktepe Muhtarı kolları sıvadı15 Nisan 2019
AK PARTİ ESKİ İL BAŞKAN YARDIMCISINA FETÖ CEZASI15 Nisan 2019
KOMİSYONLARA AK PARTİ DAMGASI VURDU14 Nisan 2019
Taşköprü Belediyesine Genel başkan geldi12 Nisan 2019
Eski başkanlardan Soyer'e tebrik15 Nisan 2019
SP'Lİ KAÇAR CHP'Lİ SALMAN'I ZİYARET ETTİ 14 Nisan 2019
SOYER ZAFERİNİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞTI14 Nisan 2019
Esenköy meclisi toplandı12 Nisan 2019
Kaymakamdan başkan Soyer'e tebrik12 Nisan 2019
Çiftlikkköy meclisi görev taksimi yaptı13 Nisan 2019
Chp Yalova'dan Ysk'ya seslendi12 Nisan 2019
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı12 Nisan 2019
Belediye kazanan Saadet toplandı12 Nisan 2019
Başkan Tokat'a yoğun ilgi12 Nisan 2019
NUMAN SOYER ÇINARCIK BELEDİYESİNİ DEVR ALDI09 Nisan 2019
ÇİFTLİKKÖY ARTIK KABUĞUNU KIRMIŞTIR09 Nisan 2019
HALİT GÜLEÇ YENİDEN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI09 Nisan 2019
SALMAN MAZBATASINI ALDI08 Nisan 2019
Silpagarın icraatlarını takip edeceğiz08 Nisan 2019
TAVŞANLI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ09 Nisan 2019
MHP YALOVADA BAŞARILI OLDU08 Nisan 2019
ÖZTABAK VEDA ETMEDİ08 Nisan 2019
ERBAKAN YALOVA'YA GELDİ05 Nisan 2019
SİNAN ACAR MAZBATASINI ALDI07 Nisan 2019
SİLPAGAR MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
METİN ORAL MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
BAŞKAN TOKAT ARMUTLUDA GÖREVE BAŞLADI08 Nisan 2019
BİRKAN ARMUTLUYA VEDA ETTİ08 Nisan 2019
TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM OLDU08 Nisan 2019
SOYGÜZEL İL GENEL BAŞKANI OLDU08 Nisan 2019
Vefa Salman Tebrikleri kabul ediyor08 Nisan 2019
Altınovalılar piknikte buluştu08 Nisan 2019
BAŞKAN YARDIMCISI GÜNER VEDA ETTİ06 Nisan 2019
Oral kurban kestirdi mevlid okuttu05 Nisan 2019
Metin Oral mazbatasını aldı05 Nisan 2019
ÖZATA METİN ORAL'I TEBRİK ETTİ05 Nisan 2019
Oral’a ziyaretçi akını05 Nisan 2019
Erbakan Yalova’ya Geliyor04 Nisan 2019
Yasemin Fazlaca yalan söylüyor03 Nisan 2019
Oral kutlamaları kabul ediyor01 Nisan 2019
Ak Parti Yalova'da sonuçlara itiraz etti02 Nisan 2019
METİN ORAL 4.CÜ DEFA BAŞKAN OLDU02 Nisan 2019
PERSONEL SİLPAGARI TEBRİK ETTİ03 Nisan 2019
UYUM FİDANLARI DİKİLDİ04 Nisan 2019
Yalova'da Oylar yanlış yazılmış02 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA'DA VEFA SALMAN DEDİ01 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA BELDELERİNDE SÜPRİZ YAPTI01 Nisan 2019
YALOVA'DA 4 İLÇE AK PARTİ DEDİ01 Nisan 2019
Saadet Başkanları oyunu kullandı31 Mart 2019
SİLPAGARA BAŞARILAR DİLERİM01 Nisan 2019
YALOVA SANDIĞA GİDİYOR30 Mart 2019
İyi Parti Çiftlikköy 'de yürüdü30 Mart 2019
GÜLER'İN 32 PROJESİ VAR27 Mart 2019
SUBAŞI HALKI İFTİRACILARA CEVABI VERECEK29 Mart 2019
YENİLECEKSEN ŞEREFİNLE YENİL SALMAN29 Mart 2019
YALOVA SKANDAL DEĞİL EĞİTİM ŞEHRİ OLSUN29 Mart 2019
Salman Projelerini Anlattı29 Mart 2019
MUĞLİM BAĞATAR'DAN YALOVA İÇİN HODRİ MEYDAN 29 Mart 2019
SALMAN 3 MAHALLE GEZDİ28 Mart 2019
ROMAN VATANDAŞLARA ÖZTABAK 'TAN MÜJDE27 Mart 2019
CHP DEN AK PARTİYE AÇIKLAMA27 Mart 2019
ALTINOVA DAHA DA İLERİYE GİDECEK27 Mart 2019
Subaşı ’nda AK Parti rüzgârı27 Mart 2019
SİLPAGAR ’A YEREL YÖNETİMLERİ SORDULAR26 Mart 2019
Altınova’yı dünya kenti yapacağız26 Mart 2019
Saadet seçime hazır26 Mart 2019
BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEM PROJELERİNİ PAYLAŞTI25 Mart 2019
SALMAN PROJELERİNİ ANLATIYOR25 Mart 2019
YABELTAŞ PERSONELİ YEMEKTE BULUŞTU25 Mart 2019
ALTINOVADA YENİ PROJELERLE ŞAHLANACAĞIZ24 Mart 2019
Altınova Kadın Sosyal Tesisleri açıldı24 Mart 2019
TOKİ Yalova'da 400 konut yapacak26 Mart 2019
VEFA SALMAN YALOVA 'YI DUBA ŞEHRİNE ÇEVİRDİ23 Mart 2019
BAĞATAR ASBESTİ DEĞİL ŞAİBEYİ ANLAT23 Mart 2019
CHPLİ ADAYLARA İNANMAYIN23 Mart 2019
CHP'Lİ YALOVA BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA23 Mart 2019
Altınovada Fitnecilere inanmayın22 Mart 2019
BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN SİLPAGAR’A TAM DESTEK22 Mart 2019
ALTINOVADA SOKAK SOKAK GEZİLİYOR22 Mart 2019
CHP'NİN YALOVA'DA İMZASI VARMIŞ22 Mart 2019
​BAŞKAN SALMAN TURLARINA DEVAM EDİYOR21 Mart 2019
Başkan Yılmaz'dan Okula Halı Saha21 Mart 2019
BAKAN VE GENEL MÜDÜRLE GÖRÜŞTÜ21 Mart 2019
Altınovada Çay Buluşmaları büyük ilgi görüyor21 Mart 2019
AK PARTİNİN KİMYASI BOZULMUŞ20 Mart 2019
Hayal Tüccarları Yine İş Başında19 Mart 2019
YOK BİRBİRLERİNDEN FARKLARI19 Mart 2019
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
HACİZLERİN SORUMLUSU SALMAN VE ÖZTABAK19 Mart 2019
BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ19 Mart 2019
Yalova'da köprü temeli atıldı18 Mart 2019
PAZARCILARA 5 YIL VERDİ18 Mart 2019
DAĞ PROJELERİNİ ANLATTI16 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
SALMAN MUŞ 'LULARLA BULUŞTU14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
DAĞ BELGEYİ NEDEN AÇIKLAMIYOR 13 Mart 2019
CHP ADAYI KADINLARLA DÖKTÜRDÜ12 Mart 2019
SALMAN TERMİNAL ESNAFI VE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU12 Mart 2019
ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ13 Mart 2019
Adaylar vaatlere devam ediyor12 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP12 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
DAĞ’DAN KAYMAKAM KARABULUT’A ZİYARET06 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM10 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH