İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

Chp Çiftlikköy'de Taş Üstüne Taş Koymamıştır
14 Şubat 2017
Ak Parti Çiftlikköy ilçe başkanı Feridun Ferıdun Ünlü , Chp İlçe başkanı Nedim Güler 'in iddialarına cevap verdi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, CHP’li İlçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarına ateş püskürdü.

Çiftlikköy Engelsiz Kafe’de düzenlenen basın toplantınsa AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, AK Parti ilçe teşkilatı ve Çiftlikköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Harun Çetintürk iştirak etti.

Hizmet Çiftlikköy'e Ak Parti ile geldi.


Başkan Ünlü "Çiftlikköy 'e hizmet Ak Parti ile geldi, Chp ilçe başkanı eleştiriyor, 15 yıllık eski belediye yönetiminden 15 proje çıkmamıştır. Bunlar taş üstüne taş koymamış.
Bütçeyi eleştiriyor, bizim hiç bir zaman 30 milyon TL bütçemiz olmadı, bu seneki bütçemiz 28 Milyon TL.

Sahilden 3 kanalizasyon hattı döşemisler, denize girilen yerden kanalizasyon geçermi?
Bu sahili biz bu hale getirdik, 1 Milyon 300 bin TL maliyeti oldu ama buradan 3 dönüm yer kazandık. Sahil işgal edilmiş, adam yola yüzme havuzu yapmış. Buradan 20 milyon TL değerinde arsa kazandırdık.

Biz buraya sahile 2 tane meyhaneyi yıkarak Engelsiz Cafe yaptık. Onada itiraz ettiler.
Meyve veren ağaç taşlanır. Onlar boş konuşuyor " açıklamalarında bulundu.


ÇİFTLİKKÖY YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR’
AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, geçtiğimiz günlerde Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Çiftlikköy Belediye Başkanı ve AK Partili Belediye Meclis Üyelerine yönelik eleştirilerine yanıt vererek, Güler’in gündemde kalmak adına belediyenin 3 yıl içerisinde yapmış olduğu birçok hizmeti hiçe saydığını, yapılan hizmetleri görmezden geldiğini dile getirdi. 

CHP ilçe Başkanı Nedim Güler’in açıklamalarını anlamsız bulduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Ünlü, Çiftlikköy Belediyesi Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile ivme kazanmış ödüller almış ve üstün başarı ile hizmet sergilemiştir. Bu hizmetler ise bazı CHP’lilerde hazımsızlık yaratmıştır” dedi.

Başkan Ünlü, “Bizim Belediyecilik anlayışımız, Odak belediyeciliktir. Bizim anlayışımızda çekememezlik, fitne, fesat yoktur. Bizim gayemiz Çiftlikköyümüzü Yalova’nın ve ülkemizin ilgi odağı haline gelmiş ilçelerden yapmaktır. Bizler Milli ve Manevi duygular ile donanmış , “ Halka hizmet Hakka Hizmet” ilahi düsturu ile siyaset yapmaktayız. Bu yolda rengimiz, duruşumuz dün neyse bugünde aynı çizgide devam etmektedir.

Bizler Anavatan Partisi, Doğruyol Partisi zamanında Belediye Başkanlığı Danışmanlığını yapmış, daha sonra CHP ilçe Başkanlığı yaparak siyasi çizgisi belli olmayan siyasilerden değiliz” şeklinde konuştu.

‘CHP YÖNETİMİNDE, HALK KADERİNE MAHKUM EDİLMİŞTİ’..
Çiftlikköy Belediyesinin CHP yönetimi zamanında muhtarlık ile belediye başkanlığı arasında bir yerde yönetildiğini ve halkın talepleri ile isteklerinin göz ardı edildiğini dile getiren Başkan Ünlü, “Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluşmadan önce yıllarca asbestli borulardan vatandaşlara sular içirilmiş, Çiftlikköy’ün gezinti yerlerinden biri olan sahil karanlığa terkedilmiş, vatandaşların düğünleri harabe bir yerde yapmaya layık görülmüş, Geleceğimiz olan evlatlarımıza karanlık ve çürümeye yüz tutmuş parklar reva görülmüş, Ölüm kavşağı olarak adlandırılan Özdilek kavşağına hiç bir çözüm üretilmediği gibi yapılması engellenmiş ve sayamadığımız birçok olumsuzluk bu ilçemiz halkına yaşatılarak kaderine mahkum edilmişti” dedi.

“ÇİFTLİKKÖY HER YÖNÜYLE YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR”..
Tüm Çiftlikköy’ün yeniden dizayn edildiğini ifade eden Başkan Ünlü, “Önceki yönetimin yaptığı yollar ve kaldırımlar teknik şartlara uygun olarak yapılmamış, parke taşı ile döşeli yolların üzerine asfalt dökülmüş bu durumda yağan yağışların ilçe merkezinde yollarda öbek öbek su birikintilerine sebebiyet verdiği gibi kaldırım yüksekliklerinin standartların altına düşürmüştür. Alt yapı hizmetinden sonra yollar ve kaldırımlar standartlara uygun bir şekilde yapılacaktır. “diye konuştu.

“MİLLETİN 8 MİLYON TL’SİNİ ÇÖPE ATMADIK; AZ SABIR!”..
AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, “CHP’li ilçe başkanı neden yollara müdahale etmediğini soruyor. Yollara yama yapıldığı zaman herkesçe bilindiği üzere çökmeler meydana gelecektir. O zamanda yaklaşık 8 milyon TL çöpe gidecekti. Bunun için yama yapılmayarak stabilize dolgu ile geçici çözümler üretildi.  Asfalt ihalesi 8 Mart’ta gerçekleştirilecek. Yine Mart içerisinde parke ihalesi gerçekleştirilecek. Yılsonuna kadar da Çiftlikköy’ün tüm noktalarında çalışmalar yapılacak ve ilçede alt yapı ve üst yapı sorunu kalmayacak. Tek istediğimiz vatandaşlarımızın belediye yönetimine güvenmeleri ve biraz sabretmeleri ” dedi.

“TEK KAZI İLE 5 İŞ BAŞARILDI”..
CHP İlçe Başkanı Nedim Güler ithafen şu cevabı vermek doğru olur: “Altyapı çalışmaları başladığı günden itibaren ilçede 132 kilometre su hatları döşendi. Bu altyapı kazısıyla beraber,  MOBESE sistemi devreye alındı, FİBER internet için çalışmalar yapıldı, doğalgazı bulunmayan noktalara doğalgaz çekildi,  Atatürk caddesinde elektrikler yer altına alındı. Yani her seferinde yap-boz şeklinde uygulamanın dışında bir kazı ile 5 iş yapılmış oldu” ifadelerini kullandı.

 “RAKAMLARLA OYNAMA BAŞKAN!”..
Başkan Ünlü, “Çiftlikköy’ün geleceğini düşünen bir belediye için bu kadar yersiz ve anlamsız açıklamalar yapan CHP’li ilçe başkanına buradan sesleniyorum. CHP’li belediye döneminde kasada 4 milyon TL vardı. Sen basın açıklamanda 5 milyon lira demişsin. Her sene bu rakamı arttırmaya ve karalama yapmaya karar mı verdin?” şeklinde konuştu.

“HİZMET ÜRETTİK LAKİN SİZİN İŞİNİZE GELMEDİ”..
Başkan Ünlü, “Sizin karanlıkta bıraktığınız sahili düzenleyip halkın kullanımına AK Belediye olarak biz sunduk. Engelsizlere yönelik cafe projesi ile ilçenin gözde mekanlarından bir tanesini hayata geçirdik.  Çocuk parklarını modern hale getirdik. Sosyal tesisleri halka açtık. Sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini kullanılır hale getirdik. Yer altı çöp konteynırları belediyemiz atölyesinde üreterek mahallelere yerleştirdik. Yeni ve modern düğün salonunun inşaatını gerçekleştirdik önümüzdeki günlerde  açılacak. Çiftlikköy’e 4 kat imar uygulaması getirerek Çiftlikköy halkımızın cebine yaklaşık 1 milyarlık fayda sağladık. Teknik şartlara uygun yeni yollar açtık, yaya köprüleri yaptık.
 
Çiftlikköy’ün dört bir yanını aydınlattık. Sizin engelleyerek yapımına karşı çıktığınız ve halende ilçeyi ikiye bölmüş Berlin duvarı diyerek bahsettiğiniz, Kavşak projesi Belediyemiz tarafından hazırlanarak proje bedeli belediye bütçesinden karşılanıp, Karayolları Genel Müdürlüğü ile sürekli irtibata geçip hayata geçirilmesi adına ciddi bir mücadele verdik. Ve şükürler olsun 4 ay gibi kısa bir sürede köprülü kavşak karayolları genel müdürlüğünce yapımı tamamlanıp yan yolları ile halkımızın hizmetine sunulmuş, kapatılan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İle Sahil Mahallesi arasındaki ışıklı kavşak Halkımızın can ve mal güvenliği açısından tehlike arz ettiğinden dolayı Karayolları Ekiplerince kapatılmış.

Belediyemizin söz konusu alana Yaya Alt geçit projesi ile Çiftlik Mahallesi – Siteler Mahallesi arasında da Araçlı Üst geçit yapılması için Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü nezdinde izin alma çalışmaları devam etmektedir. Sayılamayan onlarca hizmeti 3 sene gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik.  Sizde hazımsızlık yarattıysak, millete hizmet ettiysek, Çiftlikköy’ün geleceğini düşündüysek, projelerimizi teker teker hayata geçirdiysek; EVET kusura bakmayın. Kavşak Projesini ilçeye yapılan bir hizmet olarak görmeyen zihniyetin bunca hizmeti bunca projeyi görmesini kimse beklemiyor zaten. Çiftlikköy Belediyesi AK Belediyecilik ile buluştuğu günden itibaren sözler ve vaatler teker teker yerine getiriliyor” ifadelerini kullandı.

“MECLİSTE DEMOKRASİ İŞLİYOR”..
Başkan Ünlü son olarak; “Çiftlikköy Belediye Meclisi’nde demokratik kurallar geçerlidir. Meclisin işlemez hale gelmesi için vargücünüzle çalıştığınızı ve bunu amaçladığınızın farkındayız. Halkımız her şeyi çok iyi görmekte ve bilmektedir” dedi


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ13 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP12 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM10 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu19 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018
Altınova, AK Partili adayları ağırladı22 Mayıs 2018
ERBAKAN VAKFI PARTİLEŞİYOR24 Mayıs 2018
YALOVA AK PARTİ ADAYLARI TANITILDI22 Mayıs 2018
YALOVA, AK PARTİ İLE ŞAHLANMAYA HAZIR19 Mayıs 2018
FİLİSTİN'DE İNSANLIĞIN KANI AKIYOR16 Mayıs 2018
Öztabak, İnce hastalığa yakalanmış15 Mayıs 2018
​AK PARTİ HALKI BİLGİLENDİRİYOR15 Mayıs 2018
OSB 'LERİ FAALİYETE GEÇİRECEĞİM14 Mayıs 2018
YALOVA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM12 Mayıs 2018
Mhp'li aday adaylarından YTSO’ya ziyaret 09 Mayıs 2018
YALÇIN’IN YERİNE AKBULAK GELDİ09 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanı adayı İnce Yalova'da konuştu05 Mayıs 2018
AK PARTİLİ YÖNETİCİLER TEMAYÜLDE ADAYLARI SEÇTİ07 Mayıs 2018
TANER OZAN MECLİS ÜYESİ OLDU03 Mayıs 2018
YALOVA'DA 47 KİŞİ MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTEDİ03 Mayıs 2018
EN GENÇ ADAYLAR AK PARTİDEN01 Mayıs 2018
Yalova'nın Ehliyet ve Liyakat Sahibi Siyasetçilere İhtiyaç Var30 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA'DA 3 - 0 YAPACAK28 Nisan 2018
19 YAŞINDA HAZAL MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYOR28 Nisan 2018
Ak Parti Seçime Hazır25 Nisan 2018
SAYIŞTAY YOLSUZLUK BULAMIYOR AKP BULUYOR09 Nisan 2018
Nizamı Alem Alperenleri Yalova'da buluştu09 Nisan 2018
Faik Aydın'ın gözü Milletvekilinde02 Nisan 2018
CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET27 Mart 2018
CHP MERKEZ İLÇE KADIN KOLLARINDAN GÜNER’E ZİYARET23 Mart 2018
İTTİFAK YÜZDE 60 MHP YÜZDE 20 OY ALACAK20 Mart 2018
MHP İLE İTTİFAK KONUSUNDA NET BİRŞEY YOK19 Mart 2018

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH