CUMHUR İTTİFAKINDA OLMAYACAĞIZ

17 Eylül 2021
0 Haber Yorum

DEVA Partisi Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, Yalova da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İl binasında gerçekleşen basın toplantısında Yılmaz, parti toplantısı, kentteki bazı sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretinde bulunmak amacı ile genel merkez teşkilatı adına Yalova ya ziyarete geldiklerini söyledi.

Deva Partisi Yalova il başkanı Mehmet Demirhan selamlama konuşması yaptıktan sonra sözü Genel Sekreter Medeni Yılmaz 'a verdi.

Genel Merkez Teşkilat görevlileriyle şehrin ve partinin durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Medeni Yılmaz, bütün illerde parti olarak toplumun sıkıntılarını yerinde görmek istediklerini belirtti. 1,5 yıl önce kurulan bir siyasi parti olduklarını dile getiren Yılmaz, "Henüz bir seçim kararı alınmamışken şu anda bir ittifaktan söz etmemiz çok doğru değil. Malumunuz şu anda teşkilatlanma çalışmalarını yapıyoruz. Kendi özgün kimliğimizle halkımızla buluşup kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz.

Türkiye de Adalet üretilmiyor, Adalet konusunda güven eksikliği var. Yabancı sermaye ülkeye gelmiyor, üretim olmuyor. Ali Babacan döneminde ekonomi de düzelme oldu milli gelirde artış oldu. Ayrıca Avrupa Birliği üyeliği ile ilgili görüşmeleri başlattı.

Türkiye de yanlış tarım politikaları ve tercihleri yapıldi ve bir çok ürünleri ithal eder duruma geldik.
Pandemiden dolayı yapılan anketler gerçeği yansıtmıyor, biz Parti olarak anket yaptırmadık. Yapılan anketler de telefon ile yapılıyor ve gerçeği yansıtmıyor, insanlar gerçeği söyleyemiyor. Türkiye de korku iklimi var, kendilerini ifade edemiyorlar.

Deva Partisi olarak Cumhur ittifakı ile birlikte olmayacağız. Şu anda bulunduğumuz safha budur. Seçim süreci başladığı zaman seçim kararı alındığı zaman ittifaklar yeniden gündeme gelecektir.

O gün geldiğinde biz siyasi parti olarak yetkili kurullarımızla, genel başkanımızın beyan ettiği gibi bir araya gelip bu konuda değerlendirmemizi yapacağız. Kararımızı vereceğiz, ona göre de yolumuza devam edeceğiz." dedi. #yalova #ittifak #seçim #deva

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket

Yalova Belediye Başkanı Kim Olsun

Hüseyin Uygun
Yusuf Özkan
Salih Kocabaş
Mustafa Pehlivan
Bayram Ali Yılmaz
Barış Bingöl
Hasan Soygüzel
Hakan Sezen
Yaşar Demirel
İsmail Özdemir
Oktay Çolak
Serap Türkyılmaz
Muhittin Nayman
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber