İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu
19 Aralık 2018
“Anadolu Medya Ödülleri töreninin dördüncüsü büyük bir şölenle Ankara’da gerçekleştirildi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Kutgün'ün de katılım sağladığı Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği ödül töreninde birçok ünlü isme ödülleri takdim edildi.

Törene; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Lütfi Elvan, Leyla Şahin Usta, MHP Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya, Mustafa Kalaycı, TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Milletvekilleri, siyasetçiler, bürokratlar, medya temsilcileri, gazeteciler, köşe yazarları ve çok sayıda davetli katıldı.

MİLLİ VE YERLİ YAYINCILIK İHTİYACIMIZ VAR

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “biz mili irade delisiyiz, Bayrak delisiyiz, Vatan delisiyiz. Biz basın mensuplarının en büyük eksikliği öz eleştiri yoksunluğudur. Bugün gazetelerin trajı düşmüşse, televizyonlar izlenmiyorsa kendimizi sorgulamalıyız. Medya neden güven kaybetti? Medya neden güç kaybetti? Sorusunun cevabını vermek zorundayız.

Sayın Cumhurbaşkanımız sürekli medeniyetimize uygun yayınlar yapın diyor. Ahlakımıza, irfanımıza uygun yayınlar yapın diyor. Ancak şu anki medyada bu ilkeleri bulmak dün neredeyse bugünde oradadır. Toplumsal çürümeye katkı veriyor. Bu konuda milli ve yerli yayıncılık ihtiyacımız var.

Bu yıl Anadolu Medya Ödüllerinin 4. sünü gerçekleştiriyoruz. Üyemiz bulunan 320 medya kuruluşu ile yaptığımız anket ve istişareler sonucunda bu kıymetli isimlere ödül verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu yıl geçen seneki ödüllerden farklı olarak Anadolu’ya ruh verenler kategorisini oluşturduk. Bu topraklara hizmet eden akademisyen, yazar ve dava adamlarına bu ödülleri veriyoruz” ifadelerini kullandı.

MAĞDURİYETLER GİDERİLİRSE BÜYÜK FAYDA SAĞLANIR

Sinan Burhan, “Şu an dolar üzerinden ödeme yapıyoruz. Dolayısıyla da dolar üzerinden ödeme yapmaktan vazgeçip TL’ye dönmemiz gerekir. Türksat’ın yerel televizyon kanallarına %50 indirim yapmasını canı gönülden bekliyoruz.

Yerel Medya bu konuda ciddi sıkıntı içerisindedir. Bir başka konu; başta radyocu kardeşlerimiz olmak üzere en büyük sıkıntımız telif haklarıdır. Çok sayıda meslek birliği bulunması ve telif ücretlerinin yüksek olması en büyük sorundur. Bugün telif hakları nedeniyle hapiste bulunan yerel radyo ve televizyoncular var. Bu mağduriyetler giderilirse büyük fayda sağlanır.

Son olarak hem gazete hem televizyon, radyo ve kurumsal internet medyasına kamu reklamları verilmesi zorunlu olmalıdır. Kamu kurumları, bakanlıklar reklam verirken yerel medyaya da vermelidir. Verilen reklamın en az %15’i yerel medyaya verilmelidir. Şeklinde bir kanuni düzenleme faydalı olacaktır. Bizlere katkı veren sponsorlarımıza, dernek yönetimlerimize bizleri yalnız bırakmayan siz dostlarımıza ve İstanbul’dan vakit ayırarak buraya gelen Sayın Bilal Erdoğan Bey’e de teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

BÜTÜN ANADOLU YAYINCILARINA BU TAKDİRLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Benim yapmam gereken hatırlatma şu; geleneksel sporlarımızın yerel medyanın desteği zaten var. Geleneksel sporların yaşatıldığı tek yayın mecrası yerel medya diyebiliriz. Benim dileğim bu ödül vesilesiyle de ulusal medyada da geleneksel sporlarımız yer bulsun. Çünkü bir kimlik ihyasından, kimlik inşasından bahsediyorsak bunun sporla olması gerekiyor. Spor bunun en pratik, en yaygın başlangıcını teşkil edecektir diye düşünüyorum. İnşallah çocuklarımızın bu sporlarımıza ilgisini çekebilirsek inanıyorum ki başka alanlarda da kendi kültürel renklerimizin daha yaygın olduğunu, daha görünür olduğunu hep birlikte yaşayacağız. Bütün Anadolu yayıncılarına bu takdirlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

TÜRKİYE’DE MİLLETTEN YANA, HALKTAN YANA, DEMOKRASİDEN YANA VE SEÇİLMİŞ İRADEDEN YANA DURDULAR

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “İlk törenden itibaren hepsine katılmış birisiyim. İnşallah uzun yıllar devam eder, geleneksel bir hale gelir. Anadolu yayıncılarının vermiş olduğu ödüller Türk medyası tarafından dikkat edilen ödüller haline gelir diyerek temenni ediyorum, dua ediyorum.

Türkiye’de yerel medyanın, Anadolu yayıncılığının önemini hep beraber geçtiğimiz dönemde gördük. Özellikle medyadaki tekelleşmelerin var olduğu dönemlerde Anadolu Yayıncıları Türkiye’de milletin sesi oldu, yerel ses oldular. Türkiye’de her zaman yerel dinamikleri siyaset sahnesine taşıyan önemli ve değerli platformları oluşturdular.
25 Aralık’ta, 7 Şubat MİT operasyonlarında ve gezi parkı olaylarında en sonunda da 15 Temmuz darbe teşebbüsünde Anadolu Yayıncılarının tamamına yakını Türkiye’de milletten yana, halktan yana, demokrasiden yana ve seçilmiş iradeden yana durdular. Bundan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyoruz, teşekkür ediyoruz, sağ olun var olun. Önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin milli birlik ve beraberliğini milli dayanışma ruhunu her zamankinden daha çok kuşanmasına ihtiyaç duyulacak bir dönem olabilir.
Burada hem çevremizdeki ülkelerde başta Suriye’nin Kuzey’i olmak üzere devam eden gelişmeler, hem de Türkiye’nin içerisinde ve bu bölgede var olan gelişmelere karşı duyarlı bir şekilde hareket edeceğinizi biliyoruz.
Bu çerçevede hep demokrasiden yana, hep milletten yana, hep bu ülkeden yana hep bu vatandan yana olan duruşunuzun daim olmasını temenni ediyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Medya ödüllerini alan değerli arkadaşlarımıza da yürekten teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

HEP MİLLETİN YANINDA OLMUŞTUR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Biz çok güçlü olmalıyız. Sadece ülke olarak 780 bin metrekareye hitap etmek için bize güç yetmez. Daha güçlü olmalıyız. Dünyayı çekmek istedikleri bu acİziyeti ortadan kaldırabilmek için hepimiz işlerimizde güçlü olmalıyız. İşte bu akşamın önemi budur. Kendi işlerinde, kendi mesleklerinde yıllardır heyecanın, birikimini, dostluk ilişkilerini ve aynı zamanda da meslek etiğini bir tarafa bırakmadan büyük bir mücadele ortaya koyanlara burada iltifat marifete tabidir anlayışıyla hem medeniyetimize uygun, hem de kimliğimize uygun çok güzel bir değerlendirme yapılmış. Anadolu yayıncılar birliği bu işi güzel yaptı ama her işi güzel yapıyor. Biz ne zaman zora düşmüşsek hep bizim yanımızda olmuştur, hep milletin yanında olmuştur ve hep doğru olmuştur” ifadelerine yer verdi.

ANADOLU HEP ANA KUCAĞI GİBİ ÜMİT OLMUŞTUR

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Bugün çok anlamlı bir ödül töreni için bir arada bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumuz ifade etmek isterim. Sinan Burhan, Anadolu’nun bağrından Erciyes’in o güzel memleketimizden kopup, Anadolu medyası için çok güzel işler yapan bir arkadaşımız. Bene Anadolu Yayıncılar Derneği’ne, Başkanına, yönetim kuruluna, emeği geçen bütün emektarlara kalpten teşekkürlerimi sunuyorum. Ne zaman insan yorgunluğa düşse, ne zaman yılgınlığa düşse ne zaman ümitsizliğe düşse Anadolu hep ana kucağı gibi ümit olmuştur” şeklinde konuştu.

SİZLERE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Burada olmaktan dolayı çok büyük gurur duyuyorum. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızla beraber, gazetecilerimizle, yazarlarımızla beraber. Sizler gibi milli iradeye destek çıkan, her zaman vatan sevgisiyle, millet sevgisiyle yüreği atan, arkadaşlarla beraber olmak bizim için büyük bir mutluluk. Sizlere her zaman ihtiyacımız var. Başta Sinan B8urhan olmak üzere Anadolu Yayıncılar Derneği’nin bütün üyelerine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Burada ödül alan her arkadaşımızı da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “Anadolu medyamızın ödül töreninde sizlerle bilrikte olmanın mutluluğunu ifade etmek istiyorum. Bu güzel töreni tertipleyen Sinan burhan Kardeşime ve Anadolu Yayıncılar Derneği yönetimine teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum. Tüm ödül alan kıymetli arkadaşlarımı, dostlarımızı tebrik ediyorum. Bu güzel programların yine başarılı bir şekilde Anadolu Yayıncılar Derneğinin devam ettireceğine inancım tam” dedi.

ANADOLU YAYINCILARI DERNEĞİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Marifet iltifata tabiymiş. İltifatmış marifet zayi imiş. Marifetleri iltifatlandıran, zayi olmaktan kurtaran değere dönüştüren Anadolu Yayıncıları Derneği Sayın Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SORUMLULUKLARI DA BİR O KADAR YÜKSEKTİR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “İletişim mecralarının bu kadar çeşitlendiği ve iletişim araçlarının bu denli güçlü ve işlevsel olduğu bir zaman diliminde elbette ki medya mensuplarının işi kolay ama sorumlulukları da bir o kadar yüksektir” dedi.

ONLARA DESTEK OLMAK LAZIM

Eski Başkanı Bülent Arınç, “Yerel Medyanın güçlendirilmesi ve onların sorunlarını çözülmesiyle geçti. Şüphesiz benden sonraki Başbakan Yardımcısı arkadaşlarımızda onlara ellerinden gelen desteği veriştir, gayretle çalışmıştır. Bu dönemde özellikle yerel medyanın demokrasinin kılcal damarları olduğunu tespit ettik. Ulusal medya daha geniş bir perspektiften yayın yapıyor. Ama her şehrin yerel medyası yani gazetesi ve yerle medyasıyla daha büyük bir fonksiyon ifa ediyor. Ama imkanları çok dar. Ellerindeki malzemeler kısıtlı, onlara destek olmak lazım” ifadelerine yer verdi.

ÇOK DAR KADROLARLA BUNLARI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİ BİLİYORUZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, “Elbette bizler siyasetçi olarak Anadolu’nun dört bir yanına gidiyoruz, illerimizi dolaşıyoruz. Nereye gitsek hemen hemen her ilimizde yayın yapan televizyon kanallarımızın olduğunu görüyoruz. Yayın yapan gazetelerimizin olduğunu biliyoruz. Ve bu yayıncılarımızın da son derece kısıtlı imkanlarla çok dar kadrolarla bunları gerçekleştirdiğini biliyoruz” şeklinde konuştu.

ZOR BİR İŞ YAPIYORLAR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Şahin Usta, “Basın mensubu olmak insanlara haber vermek, bilgi vermek, her an 24 saat canlı aktif ve uyanık olmak zorunda olunan nöbetin olduğu ve hayatın sürekli aktığı ve içinde olunan bir meslek grubu içinde olunan bütün basın mensuplarımızın güçlerine rabbim güç katsın diyoruz. Zor bir iş yapıyorlar. En önemlisi doğru, tarafsız ve dürüst haber vermek için büykü bir emek ve çaba içerisinde olan Anadolu Medya Yayıncılarını özellikle önemsiyoruz” ifadelerine yer verdi.

ANADOLU YAYINCILARINA SELAM OLSUN

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımızın tarihimizin en önemli dönüm noktalarından bir tanesi olan 15 Temmuz’da haydi meydanlara sözüyle Anadolu’nun en ücra köşesine kadar ulaştıran, Anadolu Yayıncılarına selam olsun, selam olsun, selam olsun” dedi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR VAZİFE İFA EDİYOR

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Sinan Kardeşimizi uzun yıllardır tanıyoruz. Anadolu Yayıncılığının sesi, soluğu oldu. Anadolu medyamızı da bir araya getirerek Anadolu Yayıncılar Derneği çatısı altında birleştirdi ve 4 yıldır da böyle güzel bir ödül merasimi gerçekleştiriyor. Bu hem Anadolu Medyamızın sesinin duyulması hem de bizlerin siyasetçilerinin sesinin Anadolu’da ve bütün Türkiye’de duyulması adına çok önemli bir vazife ifa ediyor” şeklinde konuştu. 

İŞTE ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİNİ ALAN İSİMLER

YILIN KÖŞE YAZARI - BERİL DEDEOĞLU- STAR GAZETESİ
YILIN HABER SPİKERİ -SEDA ÖĞRETİR NTV
YILIN YEREL TELEVİZYON KANALLARI- KANAL 33 MERSİN- HATAY HRT
YILIN YEREL GAZETESİ- GAP GÜNDEMİ-VEYSEL POLAT- ŞANLI URFA
YILIN GENEL YAYIN YÖNETMENİ- VAHAP MUNYAR- HÜRRİYET GAZETESİ
YILIN ANKARA TEMSİLCİSİ - ALİCAN TÜRKOĞLU- SHOWTV
YILIN RADYOCUSU- AFRİKALI ALİ - KRAL FM
YILIN İNTERNET GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ- İSA TATLICAN -SABAH COM.TR
YILIN TELEVİZYON PROGRAMI-GECE GÖRÜŞÜ CNNTÜRK- HANDE FIRAT
YILIN ARAŞTIRMACI –YAZARI BATUHAN YAŞAR- TÜRKİYE GAZETESİ
YILIN TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ-ABDULHALİK ÇİMEN- a HABER
YILIN PROJESİ-TRT WORLD- WORLD FORUM NEDENİYLE- İBRAHİM EREN TRT GENEL MÜDÜRÜ
YILIN YAZILI ESERİ- İBRAHİM KALIN- JOHN ESPESİTO İSLİAMOFOBİ
YILIN GAZETE ANKARA TEMSİLCİSİ- HACI YAKIŞIKLI AKİT GAZETESİ
YILIN GAZETECİSİ – AVNİ ÖZGÜREL- YENİ BİRLİK GAZETESİ
YILIN DERGİSİ DERİN EKONOMİ
YILIN TELEVİZYON YÖNETİCİSİ ZEKERİYA KARAMAN KANAL 7
YILIN YEREL İNTERNET SİTESİ KONHABER- KONYA
YILIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ- YEŞİLAY MÜCAHİT ÖZTÜRK

ANADOLUYA RUH VERENLER

BİLAL ERDOĞAN- ETNO SPOR VE KÜLTÜRÜMÜZE KATKI NEDENİYLE
ALEV ALATLI- SOSYOLOJİ-PSİKOLOJİ-KÜLTÜR ALANINDAKİ ÇALIŞMALARI
REFİK TURAN- TÜRK TARİH KURUMU BAŞKANI
RECAİ KUTAN – ESAM KURUCUSU – DAVA ADAMI

 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018
Altınova, AK Partili adayları ağırladı22 Mayıs 2018
ERBAKAN VAKFI PARTİLEŞİYOR24 Mayıs 2018
YALOVA AK PARTİ ADAYLARI TANITILDI22 Mayıs 2018
YALOVA, AK PARTİ İLE ŞAHLANMAYA HAZIR19 Mayıs 2018
FİLİSTİN'DE İNSANLIĞIN KANI AKIYOR16 Mayıs 2018
Öztabak, İnce hastalığa yakalanmış15 Mayıs 2018
​AK PARTİ HALKI BİLGİLENDİRİYOR15 Mayıs 2018
OSB 'LERİ FAALİYETE GEÇİRECEĞİM14 Mayıs 2018
YALOVA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM12 Mayıs 2018
Mhp'li aday adaylarından YTSO’ya ziyaret 09 Mayıs 2018
YALÇIN’IN YERİNE AKBULAK GELDİ09 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanı adayı İnce Yalova'da konuştu05 Mayıs 2018
AK PARTİLİ YÖNETİCİLER TEMAYÜLDE ADAYLARI SEÇTİ07 Mayıs 2018
TANER OZAN MECLİS ÜYESİ OLDU03 Mayıs 2018
YALOVA'DA 47 KİŞİ MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTEDİ03 Mayıs 2018
EN GENÇ ADAYLAR AK PARTİDEN01 Mayıs 2018
Yalova'nın Ehliyet ve Liyakat Sahibi Siyasetçilere İhtiyaç Var30 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA'DA 3 - 0 YAPACAK28 Nisan 2018
19 YAŞINDA HAZAL MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYOR28 Nisan 2018
Ak Parti Seçime Hazır25 Nisan 2018
SAYIŞTAY YOLSUZLUK BULAMIYOR AKP BULUYOR09 Nisan 2018
Nizamı Alem Alperenleri Yalova'da buluştu09 Nisan 2018
Faik Aydın'ın gözü Milletvekilinde02 Nisan 2018
CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET27 Mart 2018
CHP MERKEZ İLÇE KADIN KOLLARINDAN GÜNER’E ZİYARET23 Mart 2018
İTTİFAK YÜZDE 60 MHP YÜZDE 20 OY ALACAK20 Mart 2018
MHP İLE İTTİFAK KONUSUNDA NET BİRŞEY YOK19 Mart 2018
SİYASET AKADEMİSİNDE DERS BAŞI YAPILDI15 Mart 2018
ŞENER'DEN GAZİLERE MORAL ZİYARETİ13 Mart 2018
Cumhur ittifakına karşı Çukur ittifakı06 Mart 2018
SİLPAGAR BELEDİYEYİ BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLÜYOR28 Şubat 2018
ABLAMI MECLİSTE ÇOCUKLARINI OKULDA YUHALATTILAR25 Şubat 2018
Eski Ak Partili yöneticiler buluştu25 Şubat 2018
ÇOCUK İSTİSMARINI KADINLAR DURDURACAK23 Şubat 2018
SAADETLİ KADINLAR ERBAKAN'I UNUTMADI21 Şubat 2018
AK PARTİ YALOVA EKONOMİSİNİ MASAYA YATIRDI20 Şubat 2018
Mhp yetkilileri Su için göreve çağırdı20 Şubat 2018
Ben Enayimiyim demek CHP zihniyetidir18 Şubat 2018
Saadet'li Mete'den Zeytin dalına destek13 Şubat 2018
Ak Parti Yalova esnafına bayrak dağıttı10 Şubat 2018
MHP 49. YILINI KUTLADI11 Şubat 2018
AK PARTİ HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET EDİYOR09 Şubat 2018
Çiftlikköy’de Belediyeyi alacağız sözü09 Şubat 2018
Mhp'den Ak partiye Salvolar03 Şubat 2018
MHP'Lİ KADINLARDAN MEVLİT01 Şubat 2018
Chp'li Şener' hayırlı olsun ziyareti24 Ocak 2018
Meclisten Dönmez istifa etti Temel geldi24 Ocak 2018
Ak Partiden oda başkanlarına ziyaret24 Ocak 2018
Ak Parti Yalova Gençlik kolları kongresi gergin geçti14 Ocak 2018
BBP'DEN MHP'YE ZİYARET18 Ocak 2018
REFAH PARTİSİ YENİDEN AÇILSIN16 Ocak 2018
Siyaset Akademisi kapıları herkese açık14 Ocak 2018
Bozkurtu Ülkücüler yapar İP'ciler değil13 Ocak 2018
BAYKAL AK PARTİ BAŞKANLIĞINA BENDE ADAYIM DEDİ11 Ocak 2018
Çiftlikköy Belediyespor 50 BİN TL Verildi10 Ocak 2018
Bayburt'lular Derneğinden CHP’ye ziyaret09 Ocak 2018
SALMAN, BAŞBAKANIN MEMLEKETİNE YARDIM ETTİ06 Ocak 2018
AK PARTİDE SİYASET AKADEMİSİ BAŞLIYOR06 Ocak 2018
STK'LARDAN ŞENER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ06 Ocak 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA05 Ocak 2018
VEFA SALMAN'I HALK SANDIKTA OYLARIYLA DÖVECEK04 Ocak 2018
BBP'den AK PARTİ'ye İTİDAL ÇAĞRISI03 Ocak 2018
Şener Chp'ye başkan oldu01 Ocak 2018
Yalova'yı 2019 seçimlerine hazırlıyoruz31 Aralık 2017
AK PARTİLİ BELEDİYELERDEN 2017 RAPORU29 Aralık 2017
Yalova İyi parti yöneticileri bir araya geldi31 Aralık 2017
Başkanlığı bırakan Özel teşekkür etti28 Aralık 2017
Altınova’dan AK Parti’ye ziyaret26 Aralık 2017
Öztabak İl Yürütme Kurulunu Açıkladı26 Aralık 2017
AK PARTİ YALOVA 120. İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA23 Aralık 2017
Öztabak'ın Yeni Yönetimi belli oldu19 Aralık 2017
VEFA SALMAN'A DERSİNİ VERMEYE HAZIRMIYIZ17 Aralık 2017
MUSTAFA ATAŞ'IN YALOVA'YA ÖZEL BIR İLGİSİ VAR08 Aralık 2017
DİKKATE ALINMAYAN FAİK AYDIN HERŞEYİ ANLATACAK07 Aralık 2017
Şilan öğretmen beyin kanamasından öldü28 Kasım 2017
Chp Tokatı yiyip iki seksen uzanacak20 Kasım 2017
BBP NATO'YA TAVRINI KOYDU20 Kasım 2017
Chp'li Cankurtaran İHL okullarını hazmedemiyor16 Kasım 2017
MELİH ECERTAŞ YALOVA'YA KONGREYE GELDİ07 Kasım 2017
Topçular İyi partiye verdi veriştirdi05 Kasım 2017
Mhp Romanların sorunlarını dinledi01 Kasım 2017
Chp yönetimi Silpagar'a verdi veriştirdi30 Ekim 2017
AK PARTİDEN TAVŞANLI ESNAFINA ZİYARET24 Ekim 2017
KORKMAZ GÜVEN TAZELEDİĞİ KONGREYE MOLLAOĞLU GELDİ23 Ekim 2017
Ak Parti Hasan Zafer'le devam dedi23 Ekim 2017
3,5 yıldır neredeydin Vefa Salman17 Ekim 2017
DEMOKRATLAR KARAR AŞAMASINDA16 Ekim 2017
AK PARTİ YALOVA DELEGE LİSTESİ ONAYLANDI15 Ekim 2017
Devlet hastanesi temeli 2018'de atılacak15 Ekim 2017
AK PARTİDE UMUT GÜÇLÜ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ15 Ekim 2017
SAADET PARTİSİ KONGRESİNDE METE SEÇİLDİ12 Ekim 2017
Başkan Oral’a Koru’dan plaket09 Ekim 2017
BAŞBAKAN YALOVA'YA GELİYOR10 Ekim 2017
MHP'DEN SADECE 15 KİŞİ İSTİFA ETTİ08 Ekim 2017
AK PARTİ MEVCUT BAŞKANLARLA DEVAM EDİYOR03 Ekim 2017
Ak Parti Belediyelerini denetledi02 Ekim 2017
MHP'DEN REKTÖRE LOGO ZİYARETİ30 Eylül 2017
BARZANİ'YE HADDİ BİLDİRİLMELİ25 Eylül 2017
Karamercimek, mazbataları teslim etti24 Eylül 2017
ESNAF HAKKINA RAZI OLMALI21 Eylül 2017
KYK MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET KALYON ATANDI20 Eylül 2017
ÇİFTLİKKÖY'Ü BAĞLAYACAK KÖPRÜ PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR19 Eylül 2017
Ak partide bayrak yarışı devam ediyor15 Eylül 2017
BAŞKAN AK PARTİ BAŞKANI OLMAK İSTİYOR 05 Eylül 2017
DEMİREL YALOVA'YA 3 YILDA NE YAPTI30 Ağustos 2017
AK PARTİ KÖYLERİ GEZİYOR29 Ağustos 2017
AK PARTİ'DE BELDE KADIN KOLLARI KONGRELERİ BİTTİ24 Ağustos 2017
AK GENÇLİK KURS ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRDİ24 Ağustos 2017
AK PARTİ YALOVA BELDELERİ ZİYARET ETTİ24 Ağustos 2017
AK Parti’den Altınova çıkarması19 Ağustos 2017
BBP'DE HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE20 Ağustos 2017
BELEDİYE YAZ KURSLARI BİTTİ16 Ağustos 2017
AK Parti’nin önemi ortada13 Ağustos 2017
KUDÜS İÇİN ULUSLARARASI TOPLUMA ÇAĞRI29 Temmuz 2017
ÖZTABAK’DAN KADIKÖY BELEDİYESİNE ZİYARET26 Temmuz 2017
MHP'DEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET19 Temmuz 2017
ALPERENLER YALOVA BAŞKANI BİLGİLİ OLDU14 Temmuz 2017
ZÜMRÜDÜ ANKA'YI YALOVA'YA GETİRECEĞİZ10 Temmuz 2017
AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATI YENİLENECEK Mİ?03 Temmuz 2017
SALMAN TERMİNAL ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ30 Haziran 2017
BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRMEYE SIKLETİN YETMEZ19 Haziran 2017
BAHÇELİ HADDİNİ BİL 17 Haziran 2017
YALOVA BELEDİYESİNDE HAYVANLAR PAZARTESİ SALI GÜNÜ ÖLDÜRÜLÜYOR16 Haziran 2017
İÇKİLİ MEKANDA İFTAR OLMAZ14 Haziran 2017
AK PARTİLİLERİN İŞİ GÜCÜ VEFA SALMAN14 Haziran 2017
İMZA KAMPANYASINI CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BAŞLATTI 14 Ocak 2016
MHP'DE TOPÇULAR GÜVEN TAZELEDİ22 Mayıs 2017
Bakan Soylu Altınova Belediye binasını açtı18 Mayıs 2017
TOPÇULAR YENİDEN ADAY OLACAK06 Mayıs 2017
HAYIR ÇIKAN YALOVA'DA "AK PARTİ BAŞARILI" 22 Nisan 2017
BAŞBAKAN İSTEDİ RAPORU ACİLEN GÖNDERİN20 Nisan 2017
YALOVA SEÇİMDE HAYIR DEDİ17 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı yargılanmalıyım diyor Hayırcılar kabul etmiyor12 Nisan 2017
15 TEMMUZDA DÜŞMANA FIRSAT VERMEDİK12 Nisan 2017
BBP 'DE GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR03 Nisan 2017
PANEL YALOVA'DA KİMİ RAHATSIZ ETTİ03 Nisan 2017
DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ27 Mart 2017
BBP İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ24 Mart 2017
BBP YÖNETİCİLERİ BAŞBAKAN'IN MİTİNGİNDE13 Mart 2017
CHP MİTİNGİNDE İNCE KONUŞTU11 Mart 2017
MUHARREM İNCE'NIN YALOVA'YA FAYDASI YOK11 Mart 2017
REFERANDUM BÜYÜK KUMAR02 Mart 2017
KAMU DÜZENİNİN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ 01 Mart 2017
DUVARA 34 RESİM YAPTI24 Şubat 2017
YALOVA'DA EĞİTİMCİLER OYLARININ RENGİNİ AÇIKLADI20 Şubat 2017
Fetö Operasyonunda 16 Gözaltı 16 Şubat 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH