İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu
19 Aralık 2018
“Anadolu Medya Ödülleri töreninin dördüncüsü büyük bir şölenle Ankara’da gerçekleştirildi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Kutgün'ün de katılım sağladığı Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği ödül töreninde birçok ünlü isme ödülleri takdim edildi.

Törene; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Lütfi Elvan, Leyla Şahin Usta, MHP Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya, Mustafa Kalaycı, TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Milletvekilleri, siyasetçiler, bürokratlar, medya temsilcileri, gazeteciler, köşe yazarları ve çok sayıda davetli katıldı.

MİLLİ VE YERLİ YAYINCILIK İHTİYACIMIZ VAR

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “biz mili irade delisiyiz, Bayrak delisiyiz, Vatan delisiyiz. Biz basın mensuplarının en büyük eksikliği öz eleştiri yoksunluğudur. Bugün gazetelerin trajı düşmüşse, televizyonlar izlenmiyorsa kendimizi sorgulamalıyız. Medya neden güven kaybetti? Medya neden güç kaybetti? Sorusunun cevabını vermek zorundayız.

Sayın Cumhurbaşkanımız sürekli medeniyetimize uygun yayınlar yapın diyor. Ahlakımıza, irfanımıza uygun yayınlar yapın diyor. Ancak şu anki medyada bu ilkeleri bulmak dün neredeyse bugünde oradadır. Toplumsal çürümeye katkı veriyor. Bu konuda milli ve yerli yayıncılık ihtiyacımız var.

Bu yıl Anadolu Medya Ödüllerinin 4. sünü gerçekleştiriyoruz. Üyemiz bulunan 320 medya kuruluşu ile yaptığımız anket ve istişareler sonucunda bu kıymetli isimlere ödül verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu yıl geçen seneki ödüllerden farklı olarak Anadolu’ya ruh verenler kategorisini oluşturduk. Bu topraklara hizmet eden akademisyen, yazar ve dava adamlarına bu ödülleri veriyoruz” ifadelerini kullandı.

MAĞDURİYETLER GİDERİLİRSE BÜYÜK FAYDA SAĞLANIR

Sinan Burhan, “Şu an dolar üzerinden ödeme yapıyoruz. Dolayısıyla da dolar üzerinden ödeme yapmaktan vazgeçip TL’ye dönmemiz gerekir. Türksat’ın yerel televizyon kanallarına %50 indirim yapmasını canı gönülden bekliyoruz.

Yerel Medya bu konuda ciddi sıkıntı içerisindedir. Bir başka konu; başta radyocu kardeşlerimiz olmak üzere en büyük sıkıntımız telif haklarıdır. Çok sayıda meslek birliği bulunması ve telif ücretlerinin yüksek olması en büyük sorundur. Bugün telif hakları nedeniyle hapiste bulunan yerel radyo ve televizyoncular var. Bu mağduriyetler giderilirse büyük fayda sağlanır.

Son olarak hem gazete hem televizyon, radyo ve kurumsal internet medyasına kamu reklamları verilmesi zorunlu olmalıdır. Kamu kurumları, bakanlıklar reklam verirken yerel medyaya da vermelidir. Verilen reklamın en az %15’i yerel medyaya verilmelidir. Şeklinde bir kanuni düzenleme faydalı olacaktır. Bizlere katkı veren sponsorlarımıza, dernek yönetimlerimize bizleri yalnız bırakmayan siz dostlarımıza ve İstanbul’dan vakit ayırarak buraya gelen Sayın Bilal Erdoğan Bey’e de teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

BÜTÜN ANADOLU YAYINCILARINA BU TAKDİRLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Benim yapmam gereken hatırlatma şu; geleneksel sporlarımızın yerel medyanın desteği zaten var. Geleneksel sporların yaşatıldığı tek yayın mecrası yerel medya diyebiliriz. Benim dileğim bu ödül vesilesiyle de ulusal medyada da geleneksel sporlarımız yer bulsun. Çünkü bir kimlik ihyasından, kimlik inşasından bahsediyorsak bunun sporla olması gerekiyor. Spor bunun en pratik, en yaygın başlangıcını teşkil edecektir diye düşünüyorum. İnşallah çocuklarımızın bu sporlarımıza ilgisini çekebilirsek inanıyorum ki başka alanlarda da kendi kültürel renklerimizin daha yaygın olduğunu, daha görünür olduğunu hep birlikte yaşayacağız. Bütün Anadolu yayıncılarına bu takdirlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

TÜRKİYE’DE MİLLETTEN YANA, HALKTAN YANA, DEMOKRASİDEN YANA VE SEÇİLMİŞ İRADEDEN YANA DURDULAR

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “İlk törenden itibaren hepsine katılmış birisiyim. İnşallah uzun yıllar devam eder, geleneksel bir hale gelir. Anadolu yayıncılarının vermiş olduğu ödüller Türk medyası tarafından dikkat edilen ödüller haline gelir diyerek temenni ediyorum, dua ediyorum.

Türkiye’de yerel medyanın, Anadolu yayıncılığının önemini hep beraber geçtiğimiz dönemde gördük. Özellikle medyadaki tekelleşmelerin var olduğu dönemlerde Anadolu Yayıncıları Türkiye’de milletin sesi oldu, yerel ses oldular. Türkiye’de her zaman yerel dinamikleri siyaset sahnesine taşıyan önemli ve değerli platformları oluşturdular.
25 Aralık’ta, 7 Şubat MİT operasyonlarında ve gezi parkı olaylarında en sonunda da 15 Temmuz darbe teşebbüsünde Anadolu Yayıncılarının tamamına yakını Türkiye’de milletten yana, halktan yana, demokrasiden yana ve seçilmiş iradeden yana durdular. Bundan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyoruz, teşekkür ediyoruz, sağ olun var olun. Önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin milli birlik ve beraberliğini milli dayanışma ruhunu her zamankinden daha çok kuşanmasına ihtiyaç duyulacak bir dönem olabilir.
Burada hem çevremizdeki ülkelerde başta Suriye’nin Kuzey’i olmak üzere devam eden gelişmeler, hem de Türkiye’nin içerisinde ve bu bölgede var olan gelişmelere karşı duyarlı bir şekilde hareket edeceğinizi biliyoruz.
Bu çerçevede hep demokrasiden yana, hep milletten yana, hep bu ülkeden yana hep bu vatandan yana olan duruşunuzun daim olmasını temenni ediyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Medya ödüllerini alan değerli arkadaşlarımıza da yürekten teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

HEP MİLLETİN YANINDA OLMUŞTUR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Biz çok güçlü olmalıyız. Sadece ülke olarak 780 bin metrekareye hitap etmek için bize güç yetmez. Daha güçlü olmalıyız. Dünyayı çekmek istedikleri bu acİziyeti ortadan kaldırabilmek için hepimiz işlerimizde güçlü olmalıyız. İşte bu akşamın önemi budur. Kendi işlerinde, kendi mesleklerinde yıllardır heyecanın, birikimini, dostluk ilişkilerini ve aynı zamanda da meslek etiğini bir tarafa bırakmadan büyük bir mücadele ortaya koyanlara burada iltifat marifete tabidir anlayışıyla hem medeniyetimize uygun, hem de kimliğimize uygun çok güzel bir değerlendirme yapılmış. Anadolu yayıncılar birliği bu işi güzel yaptı ama her işi güzel yapıyor. Biz ne zaman zora düşmüşsek hep bizim yanımızda olmuştur, hep milletin yanında olmuştur ve hep doğru olmuştur” ifadelerine yer verdi.

ANADOLU HEP ANA KUCAĞI GİBİ ÜMİT OLMUŞTUR

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Bugün çok anlamlı bir ödül töreni için bir arada bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumuz ifade etmek isterim. Sinan Burhan, Anadolu’nun bağrından Erciyes’in o güzel memleketimizden kopup, Anadolu medyası için çok güzel işler yapan bir arkadaşımız. Bene Anadolu Yayıncılar Derneği’ne, Başkanına, yönetim kuruluna, emeği geçen bütün emektarlara kalpten teşekkürlerimi sunuyorum. Ne zaman insan yorgunluğa düşse, ne zaman yılgınlığa düşse ne zaman ümitsizliğe düşse Anadolu hep ana kucağı gibi ümit olmuştur” şeklinde konuştu.

SİZLERE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Burada olmaktan dolayı çok büyük gurur duyuyorum. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızla beraber, gazetecilerimizle, yazarlarımızla beraber. Sizler gibi milli iradeye destek çıkan, her zaman vatan sevgisiyle, millet sevgisiyle yüreği atan, arkadaşlarla beraber olmak bizim için büyük bir mutluluk. Sizlere her zaman ihtiyacımız var. Başta Sinan B8urhan olmak üzere Anadolu Yayıncılar Derneği’nin bütün üyelerine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Burada ödül alan her arkadaşımızı da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “Anadolu medyamızın ödül töreninde sizlerle bilrikte olmanın mutluluğunu ifade etmek istiyorum. Bu güzel töreni tertipleyen Sinan burhan Kardeşime ve Anadolu Yayıncılar Derneği yönetimine teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum. Tüm ödül alan kıymetli arkadaşlarımı, dostlarımızı tebrik ediyorum. Bu güzel programların yine başarılı bir şekilde Anadolu Yayıncılar Derneğinin devam ettireceğine inancım tam” dedi.

ANADOLU YAYINCILARI DERNEĞİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Marifet iltifata tabiymiş. İltifatmış marifet zayi imiş. Marifetleri iltifatlandıran, zayi olmaktan kurtaran değere dönüştüren Anadolu Yayıncıları Derneği Sayın Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SORUMLULUKLARI DA BİR O KADAR YÜKSEKTİR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “İletişim mecralarının bu kadar çeşitlendiği ve iletişim araçlarının bu denli güçlü ve işlevsel olduğu bir zaman diliminde elbette ki medya mensuplarının işi kolay ama sorumlulukları da bir o kadar yüksektir” dedi.

ONLARA DESTEK OLMAK LAZIM

Eski Başkanı Bülent Arınç, “Yerel Medyanın güçlendirilmesi ve onların sorunlarını çözülmesiyle geçti. Şüphesiz benden sonraki Başbakan Yardımcısı arkadaşlarımızda onlara ellerinden gelen desteği veriştir, gayretle çalışmıştır. Bu dönemde özellikle yerel medyanın demokrasinin kılcal damarları olduğunu tespit ettik. Ulusal medya daha geniş bir perspektiften yayın yapıyor. Ama her şehrin yerel medyası yani gazetesi ve yerle medyasıyla daha büyük bir fonksiyon ifa ediyor. Ama imkanları çok dar. Ellerindeki malzemeler kısıtlı, onlara destek olmak lazım” ifadelerine yer verdi.

ÇOK DAR KADROLARLA BUNLARI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİ BİLİYORUZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, “Elbette bizler siyasetçi olarak Anadolu’nun dört bir yanına gidiyoruz, illerimizi dolaşıyoruz. Nereye gitsek hemen hemen her ilimizde yayın yapan televizyon kanallarımızın olduğunu görüyoruz. Yayın yapan gazetelerimizin olduğunu biliyoruz. Ve bu yayıncılarımızın da son derece kısıtlı imkanlarla çok dar kadrolarla bunları gerçekleştirdiğini biliyoruz” şeklinde konuştu.

ZOR BİR İŞ YAPIYORLAR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Şahin Usta, “Basın mensubu olmak insanlara haber vermek, bilgi vermek, her an 24 saat canlı aktif ve uyanık olmak zorunda olunan nöbetin olduğu ve hayatın sürekli aktığı ve içinde olunan bir meslek grubu içinde olunan bütün basın mensuplarımızın güçlerine rabbim güç katsın diyoruz. Zor bir iş yapıyorlar. En önemlisi doğru, tarafsız ve dürüst haber vermek için büykü bir emek ve çaba içerisinde olan Anadolu Medya Yayıncılarını özellikle önemsiyoruz” ifadelerine yer verdi.

ANADOLU YAYINCILARINA SELAM OLSUN

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımızın tarihimizin en önemli dönüm noktalarından bir tanesi olan 15 Temmuz’da haydi meydanlara sözüyle Anadolu’nun en ücra köşesine kadar ulaştıran, Anadolu Yayıncılarına selam olsun, selam olsun, selam olsun” dedi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR VAZİFE İFA EDİYOR

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Sinan Kardeşimizi uzun yıllardır tanıyoruz. Anadolu Yayıncılığının sesi, soluğu oldu. Anadolu medyamızı da bir araya getirerek Anadolu Yayıncılar Derneği çatısı altında birleştirdi ve 4 yıldır da böyle güzel bir ödül merasimi gerçekleştiriyor. Bu hem Anadolu Medyamızın sesinin duyulması hem de bizlerin siyasetçilerinin sesinin Anadolu’da ve bütün Türkiye’de duyulması adına çok önemli bir vazife ifa ediyor” şeklinde konuştu. 

İŞTE ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİNİ ALAN İSİMLER

YILIN KÖŞE YAZARI - BERİL DEDEOĞLU- STAR GAZETESİ
YILIN HABER SPİKERİ -SEDA ÖĞRETİR NTV
YILIN YEREL TELEVİZYON KANALLARI- KANAL 33 MERSİN- HATAY HRT
YILIN YEREL GAZETESİ- GAP GÜNDEMİ-VEYSEL POLAT- ŞANLI URFA
YILIN GENEL YAYIN YÖNETMENİ- VAHAP MUNYAR- HÜRRİYET GAZETESİ
YILIN ANKARA TEMSİLCİSİ - ALİCAN TÜRKOĞLU- SHOWTV
YILIN RADYOCUSU- AFRİKALI ALİ - KRAL FM
YILIN İNTERNET GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ- İSA TATLICAN -SABAH COM.TR
YILIN TELEVİZYON PROGRAMI-GECE GÖRÜŞÜ CNNTÜRK- HANDE FIRAT
YILIN ARAŞTIRMACI –YAZARI BATUHAN YAŞAR- TÜRKİYE GAZETESİ
YILIN TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ-ABDULHALİK ÇİMEN- a HABER
YILIN PROJESİ-TRT WORLD- WORLD FORUM NEDENİYLE- İBRAHİM EREN TRT GENEL MÜDÜRÜ
YILIN YAZILI ESERİ- İBRAHİM KALIN- JOHN ESPESİTO İSLİAMOFOBİ
YILIN GAZETE ANKARA TEMSİLCİSİ- HACI YAKIŞIKLI AKİT GAZETESİ
YILIN GAZETECİSİ – AVNİ ÖZGÜREL- YENİ BİRLİK GAZETESİ
YILIN DERGİSİ DERİN EKONOMİ
YILIN TELEVİZYON YÖNETİCİSİ ZEKERİYA KARAMAN KANAL 7
YILIN YEREL İNTERNET SİTESİ KONHABER- KONYA
YILIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ- YEŞİLAY MÜCAHİT ÖZTÜRK

ANADOLUYA RUH VERENLER

BİLAL ERDOĞAN- ETNO SPOR VE KÜLTÜRÜMÜZE KATKI NEDENİYLE
ALEV ALATLI- SOSYOLOJİ-PSİKOLOJİ-KÜLTÜR ALANINDAKİ ÇALIŞMALARI
REFİK TURAN- TÜRK TARİH KURUMU BAŞKANI
RECAİ KUTAN – ESAM KURUCUSU – DAVA ADAMI

 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
ALTINOVADA YENİ PROJELERLE ŞAHLANACAĞIZ24 Mart 2019
Altınova Kadın Sosyal Tesisleri açıldı24 Mart 2019
TOKİ Yalova'da 400 konut yapacak26 Mart 2019
VEFA SALMAN YALOVA 'YI DUBA ŞEHRİNE ÇEVİRDİ23 Mart 2019
BAĞATAR ASBESTİ DEĞİL ŞAİBEYİ ANLAT23 Mart 2019
CHPLİ ADAYLARA İNANMAYIN23 Mart 2019
CHP'Lİ YALOVA BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA23 Mart 2019
Altınovada Fitnecilere inanmayın22 Mart 2019
BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN SİLPAGAR’A TAM DESTEK22 Mart 2019
ALTINOVADA SOKAK SOKAK GEZİLİYOR22 Mart 2019
CHP'NİN YALOVA'DA İMZASI VARMIŞ22 Mart 2019
​BAŞKAN SALMAN TURLARINA DEVAM EDİYOR21 Mart 2019
Başkan Yılmaz'dan Okula Halı Saha21 Mart 2019
BAKAN VE GENEL MÜDÜRLE GÖRÜŞTÜ21 Mart 2019
Altınovada Çay Buluşmaları büyük ilgi görüyor21 Mart 2019
AK PARTİNİN KİMYASI BOZULMUŞ20 Mart 2019
Hayal Tüccarları Yine İş Başında19 Mart 2019
YOK BİRBİRLERİNDEN FARKLARI19 Mart 2019
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
HACİZLERİN SORUMLUSU SALMAN VE ÖZTABAK19 Mart 2019
BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ19 Mart 2019
Yalova'da köprü temeli atıldı18 Mart 2019
PAZARCILARA 5 YIL VERDİ18 Mart 2019
DAĞ PROJELERİNİ ANLATTI16 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
SALMAN MUŞ 'LULARLA BULUŞTU14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
DAĞ BELGEYİ NEDEN AÇIKLAMIYOR 13 Mart 2019
CHP ADAYI KADINLARLA DÖKTÜRDÜ12 Mart 2019
SALMAN TERMİNAL ESNAFI VE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU12 Mart 2019
ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ13 Mart 2019
Adaylar vaatlere devam ediyor12 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP12 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM10 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH