İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ
13 Mart 2019
AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral, proje tanıtım toplantısında gövde gösterisi yaptı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Projelerini açıklayan Oral: Hep beraber başaracağız
 
Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral, proje tanıtım toplantısında gövde gösterisi yaptı.
 
15 yılda büyük işler başardıklarını, önümüzdeki dönemde de Altınova’yı şahlandıracaklarını söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Altınova bu 5 yılın sonunda ciddi bir şekilde isminden bahsedilen dünyada tanınan bir ilçe, bir kent haline gelecektir. Bunu da sizlerle birlikte el ele vererek başaracağız. Hep beraber başaracağız.

“BU BİR HAYAL DEĞİL”
Tıbbı Aromatik Bitkiler Bahçesi; bu hayal değil arkadaşlar. Bu Haziran ayında Altınova’nın hizmetinde. Bu bahçe Haziran ayında sizlere hizmet etmeye başlayacak. Sosyal Tesis diyorlar ya Türkiye’de örneği yok. Tamamen engelliye uyumlu Tıbbı Aromatik Bitkiler Bahçesi. Görselliğinde Türkiye’de örneği yok. Alın size proje. Devletimizle birlikte yapıyoruz, hükümetimizle beraber yapıyoruz, AK Parti ile yapıyoruz. Proje ise proje. Yorulmuşuz biz. Bize diyorlar ki yorulmuşlar. Yorgunken bu projeleri yapıyoruz.

Bu bahçemizin içerisinde bayanlarımızın istihdamına yönelik yerlerimiz olacak. Burası çiçekçilerimizin sirkülasyonunu da değiştirecek. Tıbbı Aromatik Bitkilerle ilgili çeşit oluşacak. Bunun Altınova’ya ciddi katkısı olacak artı turizm katkısı olacak biz 2018 de sizlerle tüm vatandaşlarımızla Sivil Toplum Kuruluşlarıyla toplantılar yaptık.
Dedik ki; Önümüzde ki yıldan itibaren Altınova’yı turizme hazırlayacaksınız. Ayaklardan birisi bu.
Birçok okul Çanakkale’ye nasıl gezi düzenliyorsa birçok okul buraya geziye gelecek. Gezi turları düzenlenecek. Eğitim alanı olacak burası.

ENGELSİZ KUŞ GÖZLEM KULESİ
Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi, Doğa Eğitim Merkezi bu da Türkiye’de tek örneği olacak. Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi Asansörlü engellilerimiz, yaşlılarımız, çocuklarımız için asansörlü kuş gözlem kulesi.
İçinde neler var? İçerisinde; Konferans Salonu, kafeteryası, Kuş Müzesi, Kuş Tedavi Merkezi olan bir proje. Bu da Haziran ayında bitecek arkadaşlar. Hayal değil bunlar, hayal değil. Bunlar bitecek projeler Haziran’da hizmette inşallah.

“TÜRKİYE’DE TEKLER”
Bu devam eden iki proje de Altınova’ya hem turizme katkı sağlayacak, hem öğrencilerimiz, gençlerimiz, okullar için eğitim alanı olacak. İki büyük proje, ikisi de Türkiye’nin kendi örneğinde ilk projeler, tek projeler. Evet; yorgun vücutla, yorgun kafalarla bunları yapıyoruz.

ARAÇLAR
‘Tüm araçlarımızı tersaneciler almış.’ Öyle söylüyorlar.3 tane araç aldılar. Diğerlerini biz almışız. Nasıl almışız? Bir kısmı devletimizden hibe almışız, bir kısmını devletimiz almış. Bu araçların tamamı bizler sayesinde alındı.

CADDE PROJESİ
Şimdi bu projemiz, normal şartlarda bu sene içerisinde bitirmemiz gerekiyordu. Cadde projemiz alt geçitten başladık inşallah 2019’da bitecek. Fotoğraf çekim alanı oluşturuyoruz. Bisiklet yolları, yürüyüş yolları, araç yolu ve otoparkla beraber Altınova Caddesi modern bir hale gelecek. Biz yapacağız. Biz bitireceğiz. Başkası da yapamaz.

TOPLU KONUT
Konut Projeleri hazırlandı.60 konutla başlıyoruz. Belediye şirketimizle beraber başlıyoruz. Bunun içinde diyorlar ki; ‘merkezde bir tane tuvalet yapamadılar, Konut mu yapacaklar?’ diyorlar. Evet, ben merkezde sayayım. Belediye binamızda 4 katta da tuvalet var herkese açık, herkes kullanabilir. Cumhuriyet parkında tuvalet var. Hürriyet parkında tuvaletler var. Parklarda ki tuvaletleri her zaman açık tutmuyoruz. Neden? Oralarda farklı şeyler yaşadık. Ama camilerimizin şadırvanlarının hepsi yenilendi.

Ama şöyle de bir şey diyorlar; ‘Cami köşelerine muhtaç olduk.’ Ne demek cami köşelerine muhtaç olduk? Camilerdeki şadırvanlara gitmek zül müdür? Böyle bir şey var mı?
Merkez de gezici tuvalet yapacakmış. Bir gün bir sabah baktınız evinizin önünde tuvaletle karşılaşabilirsiniz.

HERSEK’TE BAYANLARA ÇARŞI
Önümüzdeki süreçte Hersek Sahilinde kafeteryalar oluşacak. Bayanlarımız için sahilde bir çarşı oluşturuyoruz. Bu çarşıda esnaf bayanlarımız olacak. Burası kadınlarımıza hitap edecek. Buranın esnafı sizsiniz. Ekmeğinizi, böreğinizi, çöreğinizi yapın. Evinizde reçelinizi yapın, tarhananızı, makarnanızı yapın, el işlerinizi yapın burada satın. Altınova’nın işi elinizin emeği gözünüzün nuru olacak. Burası size ait. Evinize buradan katkı sağlayın.

HERSEK’İ SİT ALANI İLAN ETTİK
Bize diyorlar ki, ‘sahilde yapılaşma yapacaklar. İmara açacaklar’. Biz açsaydık şimdiye kadar çoktan açardık. Böyle bir suçlamayı bize yapamazsınız. Biz bu bölgeyi Sit alanı ilan etmişiz. Gölü Sit alanı ilan etmişiz.

Biz başladığımızda gölde ne vardı? Avcılık vardı. Avcı kardeşlerimizle de güzel bir anlaşma yaptık. Onlar da koruyor şuanda. Şimdi orada 210 tür kuş var. Bu çok ciddi bir rakam. Bundan sonra da artacak inşallah. Biz buraları koruyoruz arkadaşlar. İmara açacakmışız. Neyini imara açacağız? Ama bu bölgede biz buraya değer katacak bir marka istiyoruz. Altınova gelişimi hızlansın, ilerlesin istiyoruz. İki katlıyı geçmeyecek şekilde konutlarımız olacak. Burada inşallah o bölgede ki konaklama tesisleri bu şekilde olacak. İnşallah değerine değer katacak bölge olacak.

“ŞİMDİ SIRA GELDİ SÜRPRİZE”
Altınova’yı termal ile buluşturuyoruz. Altınova’ya termal geliyor.10 yıldır uğraşıyoruz. Hersek sahilini almak için 13 yıl uğraştık.13 yıl emek verdik. Kimseye de yedirtmeyiz. Burası Altınova’nın. Şimdi de 10 yıl uğraştığımız termali Altınova’yla sizle buluşturuyoruz. Ruhsatları var. Onu soracaklardır. Ruhsatları var. Ön araştırmaları da yapıldı. Yüzde 99’da suyunu buluyoruz.

“TÜRKİYE’NİN MARKASI OLACAK”
Bu sahil için çok uğraştık 13 yıl uğraştık.4 Bakanımızı Fahri Hemşeri yaptık biliyorsunuz. Egemen Bağış, Osman Pepe, Fikri Işık ve İsmet Yılmaz. Sağ olsun onların çok büyük emeği vardır. Hükümetimizin, il başkanlarımızın, ilçe başkanlarımızın, millet bakanlarımızın çok büyük emeği vardır. Burada 13 yıl boyunca mücadelenin sonunda orada sahili oluşturduk. Bunu küçümsüyorlar. Neymiş iki tane yatırımcı yapmış.

İki tane yatırımcının yaptığı fiyat nedir orada? Bizim oraya harcadığımız para 7 Trilyon. Yüzde10’dur yüzde10’u. Öyle bunu basit hale düşüremezsiniz. Biz buraya çok emek harcadık. Bundan sonra da Altınova’nın ve Türkiye’nin markası olacak burası.

YÜRÜYÜŞ ALANLARI, MACERA PARKI
Orman içerisinde yürüyüş alanları oluşturuyoruz. Tamamen doğal olacak. Kuş sesleri, göl manzarası ağaçların içerisinde çok güzel bir ortam, burada yürüyüş yapılacak.
Gençlerimiz için oluşturulacak macera parkı yine Hersek’te olacak.

İZCİLİK OKULUNU
İzcilik Okulunu açıyoruz. İzcilik Okulumuz hizmete girecek inşallah. Çocuklarımız için isteniyordu. Bunu da inşallah gerçekleştiriyoruz.

MİDİLLİ ÇİFTLİĞİ, KAYKAY PİSTİ
Midilli At Çiftliğimizi oluşturuyoruz. Aynı zamanda at binme kurslarımızı da başlatacağız inşallah.
Kaykay Pisti gençlerden çok büyük talep gelmişti. Bunu da yapacağız inşallah.

DOĞAL MEYVE BAHÇESİ
Piknik Alanlarımız ve tamamen Organik Meyve Bahçemizi Hersek’te oluşturuyoruz. Zaten kendiliğinden oluşmuş bir meyve bahçesi var orada. İçerisinde 40 yıldır iç dokunulmamış, ne su verilmiş, ne gübre verilmiş, ne de budanmış ama meyvelerimiz var. Orada ki doğal meyve bahçelerimizi hizmete sunuyoruz.

DOĞAYLA UYUMLU MESCİT
Yine Hersek’te sahilde doğayla uyumlu bir Mescit yapıyoruz. Orada sizin ibadet hizmetlerinizi karşılamak üzere bir doğa mescidi yapıyoruz.

“DÜNYA ÇAPINDA 2 MÜZE GELİYOR”
Kuş Müzemiz geliyor. Kuş Müzemizin projesi hazır. Dünya da 7-8 tanesinden bir tanesi oluyor. Türkiye’de de tek örnek olacak inşallah.
Deniz Feneri Müzemiz geliyor. Deniz Feneri Müzemiz de dünyada ki çok nadir örneklerden bir tanesi olacak. Türkiye’de bir iki tane Deniz Feneri Müzesi var ama sadece obje. Sergi alanı gibi. Bizimkisi eğitici dünyada ki nadir örneklerinden biri deniz feneri müzesini de getiriyoruz. Nasıl getiriyoruz aşağıda en uç nokta da bir deniz fenerimiz var tarihi. Restorasyon projelerinin hepsi onaylandı. Şimdi inşallah başlıyoruz. İçinde çocuklarımız için kuş masallarının olduğu, kuş nasıl izlenir, nasıl gözlenir, nereden nereye gider, nasıl göç eder birçok konuda bilgilendirici bir müze olacak.

HERSEK’TE DÖNÜŞÜM
Hersek’te dönüşüm yapıyoruz. Karma bir çarşı oluşturacağız. Turistlere hitap edecek bir çarşı olacak. Köy kahvemizin hemen karşısında ki otoyol ve köprü arasındaki alt geçit ve mezarlık arasında oluşacak. Turizme hazırlanacağız arkadaşlar.
Hersek’teki evlerin tamamen Osmanlı usulü konutlar olmasını istiyoruz. Bundan sonra ki süreçte bu konutların yapımında projesini biz vereceğiz. Proje bedeli almayacağız. Harç bedeli almıyoruz. Bu konutları bizim istediğimiz şekilde yapanlara belediyeden biz 10 bin TL katkı sağlayacağız. Hersek’i Osmanlı Köyü haline getiriyoruz.
Hersek Hamam Müzemiz aynı zamanda sergi alanı gibi olacak. Hersekzade Ahmet Paşa Hamamı’nın olduğu alan.
Hersek’te yine tarihi dokuya uygun oradaki tarihi camimize uygun bir imam lojmanı yapacağız.

ALTINOVA SAĞLIK VE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ
Altınova Sağlık ve Sosyal Yaşam Merkezi inşa edeceğiz. İtfaiyemizin önünde, benzinliğin yanındaki alana Altınova Belediye Binasına bir kardeş getiriyoruz. İçinde bayanlara hitap edecek spor merkezimizi buraya alıyoruz. Etüt merkezi, dijital arşiv merkezimiz, kafeterya burada olacak. Psikolojik danışmanlığın da yapılacağı kadınlarımıza burada hizmet eden bir alan oluşturuyoruz. Aynı zamanda da engelli ailelerimizin günübirlik engelli yakınlarını bırakabilecekleri bir günlükte olsa tatil yapabilecekleri veya işlerini görebilecekleri bir alan oluşturacağız.

UYGULAMA CAMİSİ
Altınova’da bir tane cami yapıyoruz. Uygulama camisi. Bu da Cumhuriyet Mahallesinde Fıratlar’ın orada İmam Hatip Lisesi alanına yapacağız.

HER EVE BİR BİSİKLET
Bisiklet yolları yapıyoruz.15 km’lik bisiklet yolları yapıyoruz. Bu bisiklet yollarıyla beraber Altınova’da her eve de bir tane bisiklet vereceğiz bu beş yıllık süreçte. Trekking yolları yapacağız 5 tane belirledik 10’a çıkartacağız.

SPORCULARA TEŞVİK, MİLLET KIRAATHANESİ
Sporcularımıza teşvik getiriyoruz. Türkiye şampiyonasında dereceye giren veya milli olan sporcularımıza teşvik getiriyoruz.
Parklarımızı hızlandırıyoruz.
Hayvan barınağımızı biraz daha geliştiriyoruz.
Evet, Millet Kıraathanesini yapıyoruz belediyemizin en üst katında.

1500 KİŞİLİK BİR DÜĞÜN SALONU
Mevcut pazar yerimizin gecikme sebebi olan üzerinde düğün salonu, kafeterya, sinema salonu, toplantı salonu planladık. Onları yapıyoruz.1500 kişilik bir düğün salonu geliyor altı da otopark olacak.

KENT MÜZESİ
Kent müzemizi belediye binamızın altında hazırlıyoruz. Haziran yada Temmuz ayında bitecek. Sizlerin evlerinizde burada sergilenebilecek malzemeleriniz varsa onları da bekliyoruz. Hatıralarınızı orada gösterelim istiyoruz.

“AŞEVİNİ OLUŞTURUYORUZ”
Aşevini oluşturuyoruz ki yaptık aslında biraz sessiz duruyoruz. Kaymakamlığımızla beraber ortak bir çalışmanın içerisindeyiz şuanda aşevimiz faaliyette. Nasıl bir sistemle devam ettireceğimiz üzerine çalışıyoruz.

112 VE SAĞLIK YAŞAM MERKEZİ
Bir tane 112 ve Sağlık Yaşam Merkezi geliyor. Bakanımıza da iletildi. Cumhuriyet mahallemizde bir 112 Merkezi ve Sağlık Yaşam Merkezi geliyor. Hükümetle gelir bunlar başka türlü gelmez arkadaşlar.

ANADOLU LİSESİ VE İMAM HATİP LİSESİ
Anadolu Lisemiz ve İmam Hatip Lisemizin yapımı ile ilgili Bakanlığımıza iletildi. Ne diyorlar; ‘biz eğitimde çalışmalar yapacağız’ diyorlar. Nasıl yapacaklarmış. Bunları bildireceklermiş. Biz bildiriyoruz zaten. Bunları bir sene önce bildirdik şimdi de takibini yapıyoruz. Hükümetsiz, AK Parti’siz nasıl yapacaksınız soruyorum size.

İŞ GARANTİLİ MESLEK YÜKSEKOKULU
Altınova Meslek Yüksekokulu arkadaşlar. Gençlerimiz, ailelerimiz 2018’in Aralık ayında Yalova Üniversitesi’ne bağlı Altınova Meslek Yüksekokulu kuruldu hayırlı uğurlu olsun. Birde bir güzelliği var Türkiye’de ki örneklerinden tek mezunlar direk iş garantili. Tersan Tersanesi, Yalova Üniversitesi, Biz protokol yaptık. Gençlerimiz iş garantili mezun olacaklar. Hizmet bu.

SİYASET AKADEMİSİ
Biz diyoruz ki; artık bundan sonra ki süreçte gençlerimize yol açıyoruz. Siyaset Akademisi’ni kuruyoruz. Genç, bay, bayan tüm arkadaşlarımız gençlerimiz siyasete meraklıysanız bundan sonra ki süreçte siyaset akademisinde sizleri yetiştireceğiz. Altınova’nın geleceği sizlere emanet oluyor. Gençler sizlere emanet ediyoruz Altınova’yı.

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARLA MÜCADELE
Kötü alışkanlıklarla mücadelemizi hızlandıracağız. Ailelerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız, öğretmenlerimiz, bürokrasimiz, basınımız hep birlikte topyekûn mücadele edeceğiz. Bu mücadeleye hız veriyoruz.

KOSGEB-İŞKUR İŞBİRLİĞİ
KOSGEB ile İŞKUR’la anlaştık. Belediye binasında büro veriyoruz. Oradan hizmet getiriyoruz. Sizleri daha çok bu tip hükümetimizin vermiş olduğu hizmetlerden yatırımlardan faydalanmanızı sağlayacağız.

KADINLARA İSTİHDAM
Kadınlarımıza istihdam konusunda hem doğa hem kendi ürrettikleri ürünleri satmaları pazarlamaları konusunda hem Tıbbı Aromatik Bitkiler Bahçemizde hem sahilde ki projelerimizde onlara öncelikli istihdam sağlıyoruz.

ESNAF DESTEK FONU
Balıkçı barınağımızı yapıyoruz. Onun haricinde esnaf destek fonu getiriyoruz. Esnaf vatandaşlarımıza duyurulur. Sizlerden aldığımız işyeri açılış ruhsatı harçları, emlak ilan reklam vergilerini yüzde 50-50 paylaşıyoruz. Yarısı sizin yarısı bizim. Bir fon kuruyoruz. İki yıl sonra da sizlere geri dönüşümlü yapacağız. Bunun için bir komisyon kuracağız esnafımızdan oluşan. O komisyonla birlikte bunun dağıtımını esnaf vatandaşlarımıza yapacağız.

“TRAFİK SORUNU DİYORLAR”
Trafik sorunu bizim 15 yol önce söylediğimiz 2 tane geçişten bahsetmişler. Karayollarından ret yediğimiz geçişi söylemişler.15 yıl önceki yazıları buldum çıkarttım burada duruyor.
Altınova’nın trafik sorununu kökten çözecek bir geçiş.30 metrelik bir bulvar geçişi. Nereye? Tersanelere direk inen Subaşı köprülü kavşağından geçiyor. Sayın Binali Yıldırım’a Ulaştırma Bakanı iken sağ olsunlar bizleri kırmadılar karayolları ağına aldırttılar. Bunu hükümetimizle birlikte yapacağız. Bizim gücümüz olma ihtimali yok.

“15 YILDIR YOL YAPIYORUZ”
AK Parti ile olacak, AK Parti ile olacak. 15 yıldır yol yapıyoruz. Bu sene kimseyi toprağa bastırmayacağız dedik yaptık. Yok, mıcır yapılmış. Mıcırlı yollar imarsız alanda ki yollar. Çavuşçifliği’ndeki tüm yolların yeri değişecek gereksiz yere yol yapmayalım diye böyle yaptık. Ama şuanda da çamura bastırmıyoruz. Biz ilk devraldığımızda 1 metrekare sıcak asfalt yoktu. Altınova’ya MOBESE, elektrik hatları, doğalgaz, inşaatlar yapıldı. Yollarımızın bir kısmı bozuldu katılıyoruz. Onları da hızlı bir şekilde düzeltmeye başlıyoruz.

BENZİN İSTASYONU
Belediyeye gelir getirici bir proje. Bizim hem yakıt masrafımızı azaltacak, hem de gelir getirecek bir benzin istasyonu yapıyoruz.

“MEZARLIK SORUNUNU ÇÖZDÜK”
Bir kısım çöp konteynırlarını yerin altına alıyoruz. E-imar ile tanıştırıyoruz sizleri.
Mezarlığımız doluyor biliyorsunuz. Mezarlığımızı şuanda genişletmek üzere projelendirdik. Sorunu çözdük yetkilendirdik. Bunu da inşallah yapıyoruz.

“KENDİNİZİ HAZIRLAYIN”
Bu projeleri Altınova’ya bundan sonra ki süreçte gerçekten çağ atlatacak. Artık turizmimiz de olacak. Sadece söylediğimiz bizim yatırımlar değil bunların arkasında sizlerin bu konuda yapacağınız çalışmalar da önemli. Kendinizi bu işe hazırlamanız gerekir. Bundan sonra ki süreçte turizm evlerimizin ekonomisine ciddi katkı sağlayacaktır.

“HEP BERABER BAŞARACAĞIZ”
Turizmin girdiği yerde, üniversitenin girdiği yerde sıcak para var. Sizlere esnafımıza ailelere direk para var. Dolayısıyla buna herkes hazırlansın ailelerimiz, gençlerimiz herkes kendini bu işe hazırlasın. Altınova bu 5 yılın sonunda ciddi bir şekilde isminden bahsedilen dünyada tanınan bir ilçe, bir kent haline gelecektir. Bunu da sizlerle birlikte başaracağız. Bizler başaracağız. Hep beraber başaracağız.
 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Başkanlardan Bakan Kurum'a ziyaret14 Mayıs 2019
Oral misafirlerini ağırlıyor13 Mayıs 2019
Muğlim Bağatar başkan Oral'ı tebrik etti08 Mayıs 2019
Altınova'da Mayıs Meclisi başladı03 Mayıs 2019
Salman Kılıçdaroğlunu ziyaret etti.03 Mayıs 2019
Sri Lanka'daki Terör Saldırıları Caniliğin ve Terörün Vahşi Örneğidir25 Nisan 2019
MHP YALOVA TEŞKİLATI ANTALYA'DAYDI23 Nisan 2019
Vatan Partisinden Kılıçdaroğlu'na destek22 Nisan 2019
MUHTARLAR SALMAN’I TEBRİK ETTİ20 Nisan 2019
​BAŞKAN SALMAN KANDİLİ KUTLADI20 Nisan 2019
Yalova Belediyesinde Müdürler belli oldu22 Nisan 2019
Yalova'da Cumhur ittifakına bağlıyız18 Nisan 2019
Vefa Salman 5 yardımcısını açıkladı18 Nisan 2019
Muhtarlar Soyer'i tebrik etti17 Nisan 2019
SALMAN TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR18 Nisan 2019
​Başkan Oral’a ziyaretçi akını17 Nisan 2019
Miniklerden Başkan Oral'a ziyaret 17 Nisan 2019
​Müftülükten Oral’a ziyaret17 Nisan 2019
Vali Erol başkan Salmanı tebrik etti15 Nisan 2019
Bayraktepe Muhtarı kolları sıvadı15 Nisan 2019
AK PARTİ ESKİ İL BAŞKAN YARDIMCISINA FETÖ CEZASI15 Nisan 2019
KOMİSYONLARA AK PARTİ DAMGASI VURDU14 Nisan 2019
Taşköprü Belediyesine Genel başkan geldi12 Nisan 2019
Eski başkanlardan Soyer'e tebrik15 Nisan 2019
SP'Lİ KAÇAR CHP'Lİ SALMAN'I ZİYARET ETTİ 14 Nisan 2019
SOYER ZAFERİNİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞTI14 Nisan 2019
Esenköy meclisi toplandı12 Nisan 2019
Kaymakamdan başkan Soyer'e tebrik12 Nisan 2019
Çiftlikkköy meclisi görev taksimi yaptı13 Nisan 2019
Chp Yalova'dan Ysk'ya seslendi12 Nisan 2019
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı12 Nisan 2019
Belediye kazanan Saadet toplandı12 Nisan 2019
Başkan Tokat'a yoğun ilgi12 Nisan 2019
NUMAN SOYER ÇINARCIK BELEDİYESİNİ DEVR ALDI09 Nisan 2019
ÇİFTLİKKÖY ARTIK KABUĞUNU KIRMIŞTIR09 Nisan 2019
HALİT GÜLEÇ YENİDEN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI09 Nisan 2019
SALMAN MAZBATASINI ALDI08 Nisan 2019
Silpagarın icraatlarını takip edeceğiz08 Nisan 2019
TAVŞANLI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ09 Nisan 2019
MHP YALOVADA BAŞARILI OLDU08 Nisan 2019
ÖZTABAK VEDA ETMEDİ08 Nisan 2019
ERBAKAN YALOVA'YA GELDİ05 Nisan 2019
SİNAN ACAR MAZBATASINI ALDI07 Nisan 2019
SİLPAGAR MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
METİN ORAL MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
BAŞKAN TOKAT ARMUTLUDA GÖREVE BAŞLADI08 Nisan 2019
BİRKAN ARMUTLUYA VEDA ETTİ08 Nisan 2019
TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM OLDU08 Nisan 2019
SOYGÜZEL İL GENEL BAŞKANI OLDU08 Nisan 2019
Vefa Salman Tebrikleri kabul ediyor08 Nisan 2019
Altınovalılar piknikte buluştu08 Nisan 2019
BAŞKAN YARDIMCISI GÜNER VEDA ETTİ06 Nisan 2019
Oral kurban kestirdi mevlid okuttu05 Nisan 2019
Metin Oral mazbatasını aldı05 Nisan 2019
ÖZATA METİN ORAL'I TEBRİK ETTİ05 Nisan 2019
Oral’a ziyaretçi akını05 Nisan 2019
Erbakan Yalova’ya Geliyor04 Nisan 2019
Yasemin Fazlaca yalan söylüyor03 Nisan 2019
Oral kutlamaları kabul ediyor01 Nisan 2019
Ak Parti Yalova'da sonuçlara itiraz etti02 Nisan 2019
METİN ORAL 4.CÜ DEFA BAŞKAN OLDU02 Nisan 2019
PERSONEL SİLPAGARI TEBRİK ETTİ03 Nisan 2019
UYUM FİDANLARI DİKİLDİ04 Nisan 2019
Yalova'da Oylar yanlış yazılmış02 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA'DA VEFA SALMAN DEDİ01 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA BELDELERİNDE SÜPRİZ YAPTI01 Nisan 2019
YALOVA'DA 4 İLÇE AK PARTİ DEDİ01 Nisan 2019
Saadet Başkanları oyunu kullandı31 Mart 2019
SİLPAGARA BAŞARILAR DİLERİM01 Nisan 2019
YALOVA SANDIĞA GİDİYOR30 Mart 2019
İyi Parti Çiftlikköy 'de yürüdü30 Mart 2019
GÜLER'İN 32 PROJESİ VAR27 Mart 2019
SUBAŞI HALKI İFTİRACILARA CEVABI VERECEK29 Mart 2019
YENİLECEKSEN ŞEREFİNLE YENİL SALMAN29 Mart 2019
YALOVA SKANDAL DEĞİL EĞİTİM ŞEHRİ OLSUN29 Mart 2019
Salman Projelerini Anlattı29 Mart 2019
MUĞLİM BAĞATAR'DAN YALOVA İÇİN HODRİ MEYDAN 29 Mart 2019
SALMAN 3 MAHALLE GEZDİ28 Mart 2019
ROMAN VATANDAŞLARA ÖZTABAK 'TAN MÜJDE27 Mart 2019
CHP DEN AK PARTİYE AÇIKLAMA27 Mart 2019
ALTINOVA DAHA DA İLERİYE GİDECEK27 Mart 2019
Subaşı ’nda AK Parti rüzgârı27 Mart 2019
SİLPAGAR ’A YEREL YÖNETİMLERİ SORDULAR26 Mart 2019
Altınova’yı dünya kenti yapacağız26 Mart 2019
Saadet seçime hazır26 Mart 2019
BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEM PROJELERİNİ PAYLAŞTI25 Mart 2019
SALMAN PROJELERİNİ ANLATIYOR25 Mart 2019
YABELTAŞ PERSONELİ YEMEKTE BULUŞTU25 Mart 2019
ALTINOVADA YENİ PROJELERLE ŞAHLANACAĞIZ24 Mart 2019
Altınova Kadın Sosyal Tesisleri açıldı24 Mart 2019
TOKİ Yalova'da 400 konut yapacak26 Mart 2019
VEFA SALMAN YALOVA 'YI DUBA ŞEHRİNE ÇEVİRDİ23 Mart 2019
BAĞATAR ASBESTİ DEĞİL ŞAİBEYİ ANLAT23 Mart 2019
CHPLİ ADAYLARA İNANMAYIN23 Mart 2019
CHP'Lİ YALOVA BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA23 Mart 2019
Altınovada Fitnecilere inanmayın22 Mart 2019
BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN SİLPAGAR’A TAM DESTEK22 Mart 2019
ALTINOVADA SOKAK SOKAK GEZİLİYOR22 Mart 2019
CHP'NİN YALOVA'DA İMZASI VARMIŞ22 Mart 2019
​BAŞKAN SALMAN TURLARINA DEVAM EDİYOR21 Mart 2019
Başkan Yılmaz'dan Okula Halı Saha21 Mart 2019
BAKAN VE GENEL MÜDÜRLE GÖRÜŞTÜ21 Mart 2019
Altınovada Çay Buluşmaları büyük ilgi görüyor21 Mart 2019
AK PARTİNİN KİMYASI BOZULMUŞ20 Mart 2019
Hayal Tüccarları Yine İş Başında19 Mart 2019
YOK BİRBİRLERİNDEN FARKLARI19 Mart 2019
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
HACİZLERİN SORUMLUSU SALMAN VE ÖZTABAK19 Mart 2019
BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ19 Mart 2019
Yalova'da köprü temeli atıldı18 Mart 2019
PAZARCILARA 5 YIL VERDİ18 Mart 2019
DAĞ PROJELERİNİ ANLATTI16 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
SALMAN MUŞ 'LULARLA BULUŞTU14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
DAĞ BELGEYİ NEDEN AÇIKLAMIYOR 13 Mart 2019
CHP ADAYI KADINLARLA DÖKTÜRDÜ12 Mart 2019
SALMAN TERMİNAL ESNAFI VE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU12 Mart 2019
Adaylar vaatlere devam ediyor12 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP12 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
DAĞ’DAN KAYMAKAM KARABULUT’A ZİYARET06 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM10 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH