İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > GÜNDEM

AK PARTİDEN SALMAN'A YAYLIM ATEŞİ
09 Haziran 2017
Ak parti İl ve ilçe başkanı ile meclis üyesi, Chp'li belediye başkanının çalışmadığını belirterek yerden yere vurdular.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
 

HALK KENDİSİNE GÜLÜP GEÇENLERİ EZİP GEÇMESİNİ BİLİR


 
Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak Yalova’da yaşanan trafik sorunu hakkında Belediye Başkanının gazetecilere yaptığı açıklamadaki sözlerini değerlendirdi.
 
Belediye Başkanı Vefa Salman " il de 70 bin tane 77 plakalı araç var. Araç sayısı böyle arttığı sürece trafik ile ilgili ne yaparsanız yapın bir yoğunluk yaşanacak" diyerek bu konudaki başarısızlığına bahane aramaktadır.
Belediye başkanlığı makamı beceremediğiniz işler için bahane üretme yeri değildir. Yalova'da trafik sorununu çözmek adına yaya kaldırımlarını genişletmekten ve yollara duba döşemekten başka ne yaptınız.
 
Belediye Başkanlığı seçimlerinde;
" Başkan seçilmem halinde altı ayda Yalova'da trafik hortumdan suyun akması gibi akacak" diye Yalova halkına taahhütte bulunmadınız mı?
Seçilmenizden bu yana üç yıl geçti, trafik sorununu çözdünüz mü? Trafik sorunundan şikayet edenleri rahatına düşkünlükle suçlayarak, işi pişkinliğe vurarak Yalova halkına verdiğiniz sözlerin sorumluluğundan kurtulamazsınız.

Sayın Salman bahane üretmeyi bırakın ve görevinizi yapın. Seçim 
öncesinde vatandaşa verdiğiniz sözleri ve açıkladığınız projeleri size hatırlatan insanlara gülüp geçmek gibi bir hakkınız yoktur.
Size düşen Yalova'da yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştıracak tedbirleri almak ve bunun için gerekli yatırımları yapmaktır. 

Çoğu gitti azı kaldı. Yalova halkı kendisine gülüp geçeni ezip geçmesini bilir. Yalova hizmet bekliyor, boş laf ve demagoji değil.


BU BELEDİYE YÖNETİM ŞEKLİ YALOVAYA YAKIŞMIYORYalova Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Umut Güçlü Belediye yönetimine veremediği hizmetler ve gerçekleştiremediği vaatleri sorulduğunda ; adeta konudan bihabercesine ya alakasız cevaplar veriyor ,yada gündemi değiştirmeye yönelik cambazlıklarla kendi yapmadığı hizmetleri sahipleniyor.

Halk kendisine verilen vaadlerin ve çarçur edilen Belediye kaynakların hesabını, boşa geçirilen hizmetsiz yılları ,ayları sordukça telaştan iftiraya ve yalana sığınıyor yapmadığınız hizmetleri örnek veriyorsunuz.

Herkes biliyorki dört yola viyadük Devlet tarafından yapıldı, belediye ben yaptım dedi, 

Önceki belediye yönetimi bir hemşehri derneğine arsasını tahsis etti, bir ilin ilçe belediye başkanı derneğin binasını yaptı, bu belediye bunu ben yaptım dedi, karayolları üst geçit yapacak, belediye biz yapıyoruz dedi. 
Kentsel dönüşümle alakalı verdikleri bir basın demecini,nokta virgülüne dokunmadan  sizlerle paylaşmak istiyorum.

''Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kelimenin tam anlamıyla halkın duygularının sesi oldu. Salman Yalova'da kanayan yaraya dönüşen uyuşturucu kullanımının  ortadan kaldırılması için Yalova Valiliği, Güvenlik Güçleri ile tek yumruk olarak hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Aslında o mahallede yaşayan Roman vatandaşların çoğu da bu durumdan rahatsızlar. Onlarda çözüm bekliyorlar. Eninde sonunda o mahallenin kentsel dönüşümle ortadan kaldırılması lazımdır. Hatta 2017 yılı çıkmadan burada kentsel dönüşümün başlaması lazım. Burası Yalova'nın kanayan bir yarası haline geldi. Yakında yavrularımızı da bu illete kurban vermeye başlayacağız" dedi.

Bu kadar aymazlık olmaz , göreve geldiğinizde ihalesi, projesi tamamlanmış irtibat ofisi bile hazırlanmış roman mahallesi kentsel dönüşüm projesini beceremediniz, şimdi de konunun muhattabı değilmişsiniz gibi akıl veriyorsunuz.

O projeye sahip çıkıp devam etseydiniz ve zamanın da bitirseydiniz, belki de bu gün o mahalle bu haberlerle anılmaz, o kadar gencimiz mağdur olmazdı.

Şimdi timsah göz yaşı dökün ,şimdi uğraşın TOKİ’ye nasıl paslarız diye.

 Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz sahil boyunda çevre kirliliğine sebeb olan kişilerle mücadele projesini uygulamaya koydu, bu belediye projeyi ortaklaşa yapıyoruz diyerek sahiplenmeye kalktı. Bu aymazlık yetmedi, video haber yaptırıp Ulusal medya kanallarında da  haber olarak yayınlattı. 
Peki Belediye Başkanı seçilmeden önce halkımıza neler demişti şöyle bir hatırlayalım.

Demiştiki;  ''Yalova’ya Sürprizlerim Hazır.,. Ekibim hazır, projelerim hazır.  Kaynakları ve bilimsel analizleri de hazır. Bu gönül birliği ve ideali olan yalın duygularla, yıllardır gadre uğramış Yalova için artık Yalova’ya vefa zamanıdır diyorum… Şimdi artık;  DÜNYA KENTİ OLMAK İÇİN… YAŞANACAK BİR ŞEHİR İÇİN… ULAŞILABİLİR ULAŞIM İÇİN…  EL ELE VEREREK BEREKETİ BOL; DOĞRU DÜRÜST, NAMUSLU PROJELERİM ve gerçek SEVGİ ile BÜYÜYECEĞİZ. Projelerimizi ilgili kamu kurumları, özel sektör yatırımcıları, genç müteşebbisler, genç yetenekler, sivil toplum örgütleri ve kadın erkek tüm vatandaşlarımız ve Yalova sevdalısı insanlarımızla birlikte hareket ederek hayata geçirecek,  YALOVA’mızı sadece Türkiye’nin değil dünyanın parlayan yıldızı haline getireceğiz. Kar tanesi gibiyiz… Kar tanesi, kartopuna büyüdü, yuvarlanarak çığa dönüşmeye doğru hızla yol alıyor. Sayın Yöneticiler! Yalova’nın aziz halkı; sizi bu koltuğa dürüst davranın, her kuruşun hesabını verin diye oturttu… ÖDEDİĞİMİZ VERGİLERİ,SATTIĞINIZ MÜLKLERİN 

PARALARINI NASIL HARCADINIZ? BELEDİYENİN BORCU KAÇ MİLYON ‘’

Peki soruyorum;
SATMA DEĞİL, YAPMA ZAMANI DEDİNİZ, PARK ALANLARINI, BELEDİYE HİZMET ALANLARINI, SOSYAL TESİS ALANLARINI DAHİ SATTINIZ. BİR METRE KARE YER ÜRETMEDEN!

Yapamayacağınız otuzun üzerinde proje yazdınız seçim dergilerinize ..
NEREDE BU PROJELERİNİZ..
NEREDE BAHSETTİĞİNİZ YALOVA KULE,TELEFERİK,ULAŞIMI RAHAT YALOVA ,YALOVA KONGRE SALONU,YALOVA FUAR ALANI,PARALİMPİK OLİMPİYAT KÖYÜ,YALOVA CRUİSE PORT LİMAN PROJESİ..VE DAHA NİCELERİNİ YAZABİLECEĞİM  VERDİĞİNİZ BOŞ   SÖZLER...

Bunları söyleyip oy toplayan ve eleştirdiği her yanlışın  kat kat fazlasını yapan,

Yapacağım dediği projelerin hiçbirini hayata geçiremeyen aciz bir yönetim.
Yalova ve Yalova’da yaşayanlar bunu haketmiyor .
Sayın Belediye Başkanı 

İcraat yap. Vaatlerini yerine getir. Belediye bütçesini çar çur etmekten vazgeç. Çalışan sayısını hala sorumsuzca artırmaya devam etme. Hizmet yapmadan borç artıran başkan meziyetini sonlandır. Kalan vaktinde hiç birşey yapmayacak isen başkalarının hizmetlerini sahiplenme. Belediye nasıl bir zihniyetle yönetiliyor bunu Yalova  kamuoyunun takdirine bırakıyorum.


SALMAN 4 AY DENEYELİM DEMİŞTİ

AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Trafik Düzenleme Denetleme Komisyonu Başkan'ı Fahrettin Yıldız yaptığı açıklamada Yalova trafiğinin bir türlü çözülememesinin sebebinin umursamaz tavırları ile CHP Belediye Başkan'ı Vefa Salman olduğunu ve Çözüm noktasında hala bir faaliyette bulunmadığını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu. 

Yalova da şehir  içindeki trafik sıkışıklığı hala devam etmektedir. Maalesef çözüm yönünde yapılan çalışmaların da sorunu çözmediği görülmektedir. Belediye Başkan'ı Vefa Salman'ın trafik akışında ki bazı sokak, cadde ve yollarda güzergah değişikliğine gittiğini, bazı ana arterlerde kaldırım daralmaları yaptığını yeni ceplerin yapıldığı ve bunların 4 aylık deneme yanılma metodu ile yapıldığını konunun daha sonra belediye meclisinde görüşüleceğini söylemişti.

Ak Parti Belediye Meclis üyesi Trafik komisyonu Başkan'ı Fahrettin Yıldız açıklamalarına şöyle devam etti. Vefa Salman 4 ay deneme süresini o kadar uzattı ki yaklaşık 1 yılı geçen sürede konu hala belediye meclisinin gündemine bile gelmemiştir. Yalova’mız için böylesine hayati ve önemli bir konunun belediye meclisinin ve trafik komisyonunun gündemine gelmemesi anlaşılır gibi değildir.

Trafik düzenleme yetkisinin Belediye yani Riyasetin yetkisinde olduğu bir gerçektir. Sinyalizasyon konulması, ceplerin yapılması, kaldırımların daraltılması veya genişletilmesi, hız kesicilerin konulması, park yasağının konulması, otoparkların yapılması gibi bir çok konu belediyenin yetkisindedir. Ancak bir sokağın, caddenin trafiğe kapatılması-açılması, parkomat uygulaması yapılması veya kaldırılması, bisiklet yollarının belirlenmesi veya ayrılması belediye meclislerince trafiğe açılan veya kapatılan yollar için karar il veya ilçe trafik komisyonu kararlarını da gerektirir. 

Örneğin 2014 yılında oy birliği ile belediye meclisinden geçen kararda bisiklet yollarının korunup kollanması şartı ile bazı cadde ve sokaklarda parkomat sistemine geçilmesine karar verilmişti. Valiliğin de bu konuda yazılı talebi mevcuttur. Ancak bugün gelinen noktada parkomat ile ilgili bir çok cadde ve sokaklarda değişiklik yapılmıştır. Bisiklet yolları otoparka dönüşmüş ortada ne bisiklet ne de yolu kalmıştır.
     
 Yollarda ki trafik sıkışıklığının en sık yaşandığı yerler özellikle Şehit Ömer Faydalı caddesi, İstanbul  caddesi, Fatih caddesi Dadaş Otomotive kadar. Bu caddeler üzerinde bulunan özellikle market fırın ve AVM ’nin çok oluşu buralarda artık çift sıra araçlar durmakta, labirent gibi yollardan  gidilmektedir. Özellikle Şehit Ömer Faydalı caddesinde sinyalizasyon yeşil dalga diye yapılmış olmasına rağmen maalesef senelerdir hayata geçirilememiştir. Işık süreleri ayarsız olup çok beklemelere sebebiyet vermektedir. Alternatif güzergahlar  belirlenmemiş, otoparklar yetersiz, yanlış yapılan parklar maalesef özellikle belirli saatlerde trafiğin kilitlenmesine sebep olmaktadır. Yazın bu sıkışıklığın artarak devam edeceği de aşikardır.

Şimdi buradan Belediye Başkan'ı Vefa Salman'a soruyorum. Yalova trafiğinin düzeltilmesi için ne Zaman bir girişimde bulunacaksınız. Yalova halkı daha ne kadar bu trafik keşmekeşliğinin içinde mücadele edecek. Bu konuyu bir an önce belediye meclisi gündemine getirerek çözüm noktasında hepimiz elimizden geleni yapmalıyız. Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNDEM Haberleri

Başlık Tarih
 
Logo yarışması iptal edildi25 Mayıs 2019
Kabe Örtüleri Yalova'da25 Mayıs 2019
Narkotik operasyonunda 8 kişi yakalandı21 Mayıs 2019
16 Fetö sanığına hapis cezası verildi12 Mayıs 2019
Vali olsaydınız Yalova için ne yapardınız10 Mayıs 2019
Çocuk istismarcıları idam edilsin09 Mayıs 2019
Yalova'da 15 Askere Fetö gözaltısı08 Mayıs 2019
Yalova'da 9 polise Fetö operasyonu01 Mayıs 2019
Kuyumcu Tırnakçılık yapan kadınları yakaladı29 Nisan 2019
Negmar çocukları sevindirecek20 Nisan 2019
5 Fetöcü Gaybubet evlerinde yakalandı16 Nisan 2019
DİLARA 'YA YARDIM EDİN16 Nisan 2019
32 Fetö sanığına ceza yağdı16 Nisan 2019
Yalova Üniversitesinde hedef 20 Bin öğrenci14 Nisan 2019
Kavga var dediler Polise pasta kestiler13 Nisan 2019
Yalova Marka Şehir Olacak10 Nisan 2019
SAHTE İÇKİ İÇEN 2 KİŞİ ÖLDÜ29 Mart 2019
Yalova yı Kandil den yönetemezler29 Mart 2019
15 TEMMUZ’UN HER DAKİKASINDA MEYDANLARDAYDIK25 Mart 2019
107 Afganlı Yalova 'da yakalandı25 Mart 2019
KADIKÖYDE YEMEN İÇİN MANTI SATTILAR20 Mart 2019
YALOVA BELEDİYESİ İFLAS ETTİ HACİZ YEDİ19 Mart 2019
VELİLERDEN 59 KAFTAN18 Mart 2019
ŞEHİTLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI17 Mart 2019
KATLİAMA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDEN TEPKİ GELDİ16 Mart 2019
Salman 'ın Afişleri Yasadışıdır14 Mart 2019
YALOVADA 16 FETÖCÜ DAHA CEZA ALDI13 Mart 2019
FETÖCÜ DOKTARLARA YALOVADA CEZA YAĞDI13 Mart 2019
FETÖ İMAMINA 15 YIL HAPİS12 Mart 2019
BAŞKA PARTİDEN ADAY OLAN RESUL MORGÜL AÇIKLAMA YAPTI22 Şubat 2019
FETÖDEN 11 ASKERE GÖZALTI19 Şubat 2019
Gaspçı kadın Yalova'da yakalandı06 Şubat 2019
Trafo hırsızları yakalandı06 Şubat 2019
Başkan yardımcısı İlhan hayatını kaybetti04 Şubat 2019
ZABITADAN DİLENCİLERE OPERASYON02 Şubat 2019
112 yi arayanların yarısı asılsız ihbar01 Şubat 2019
Yaski Elektrikli araba kullanıyor01 Şubat 2019
GEMİCİLER SON YOLCULUĞUNA ÇIKTILAR29 Ocak 2019
BMW DİREKSİYON HIRSIZLARI YAKALANDI29 Ocak 2019
İZDES İÇİN YALOVA'DALAR25 Ocak 2019
2 Yalova'lı Gemici hayatını kaybetti24 Ocak 2019
NEGMAR GEMİLERİ ŞEHİT AİLELERİNE VE GAZİLERE BEDAVA21 Ocak 2019
Doğu Türkistan Anadoludur21 Ocak 2019
45.000 öğrenci tatile çıktı18 Ocak 2019
Yalova'da otobüs devrildi 14 yaralı16 Ocak 2019
Yalova'da 16 FETÖ Sanığına hapis15 Ocak 2019
AK PARTİ VEFA SALMAN'I PROTESTO EDECEK07 Ocak 2019
BORÇ KAVGASINDA KAN AKTI05 Ocak 2019
Sahte içki fabrikası kurmuş05 Ocak 2019
FETÖ ZANLILARINA CEZA YAĞDI03 Ocak 2019
BİLEKLERİNİ KESİP AŞAĞI ATLAYIP İNTİHAR ETTİ02 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA İL YÖNETİMİ NETLEŞTİ30 Aralık 2018
SUÇA SOLUK ALDIRMAYACAĞIZ28 Aralık 2018
ARITMANIN ELEKTRİĞİ KESİLDİ LAĞIM BASACAK17 Aralık 2018
Hersek Kuş gözlem kulesi açıldı07 Aralık 2018
ÇÖKEN NATO YOLU TRAFİĞE AÇILSIN05 Aralık 2018
DİLİPAK YALOVA TÜGVADA KONUŞTU05 Aralık 2018
Bombalı Terör tatbikatı yapıldı05 Aralık 2018
Muhtarlar devletimizin gören gözü tutan elidir30 Kasım 2018
YALOVADA YENİ İL BAŞKANI KİM OLACAK29 Kasım 2018
YASKİ BAŞKANI OSB'LERİ UYARDI27 Kasım 2018
AK PARTİDE YENİ İL BAŞKANI KİM OLSUN25 Kasım 2018
VİP MİNİBÜSÜ ÖZEL İDARE ALDI24 Kasım 2018
AK Parti Yalova Belediye Başkan Aday Adayları belli oldu18 Kasım 2018
Yalovanın en büyük sıkıntısı Trafik15 Kasım 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN BÜTÇESİ 115 MİLYON 500 BİN TL07 Kasım 2018
İz bırakan kardeşiniz olacağım05 Kasım 2018
CHP hep kafa bulandırıyor03 Kasım 2018
Yalova Üniversitesinde akademik yıl başladı03 Kasım 2018
ÇOCUĞUNUZDA DİSLEKSİ ÇIKABİLİR01 Kasım 2018
GOP MUTLU ÇIKTI01 Kasım 2018
Yalova bizim evimiz oldu31 Ekim 2018
Çiftlikköy adayın değişmesini istiyor28 Ekim 2018
Osmangaziden atlayarak intihar etti27 Ekim 2018
NEGMAR 29 EKİMDE SÜPRİZ YAPACAK25 Ekim 2018
Gençlere tüm kurslar ücretsiz25 Ekim 2018
Birlik destek vermese de Kivi festivali yapılacak24 Ekim 2018
Fuhuştan 35 kadın yakalandı22 Ekim 2018
Kaşıkçı Termal'e mi gömüldü19 Ekim 2018
Köprü altı Üniversitesine bende kayıt yaptırmam13 Ekim 2018
Belediyeye 2 ödül13 Ekim 2018
Basına Sansür Valiye Gözdağı13 Ekim 2018
Altınovaya Üniversite geliyor11 Ekim 2018
Yalova Pusula 7 yaşında10 Ekim 2018
SALMAN ADAY BENİM DEDİ04 Ekim 2018
Zabıta fırsatçı avında03 Ekim 2018
MUHTARLAR DA OKULU İSTİYOR30 Eylül 2018
YAMİNTAŞ OTOBÜSLERİ BEDAVA DEVREDİYOR28 Eylül 2018
BAŞKAN SİLPAGAR BEYAZ MASADA27 Eylül 2018
TRAFİK MAGANDASI TUTUKLANDI25 Eylül 2018
6 FETÖ ZANLISINA HAPİS ÇIKTI21 Eylül 2018
FETÖNÜN YALOVADA PARA TRAFİĞİNİ YÖNETMİŞ21 Eylül 2018
YENİ VALİLİK BİNASI BURSA YOLUNA YAPILACAK19 Eylül 2018
KAMU MALINI KIRANLAR YAKALANDI17 Eylül 2018
SİLPAGAR'A 6 AYDIR RANDEVU VERMİYORLARDI BEN ALDIM15 Eylül 2018
SUÇ MAKİNASI ALTINOVADA YAKALANDI15 Eylül 2018
KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ 11 Eylül 2018
HADİS ALİMİ SARAÇ HOCA YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE05 Eylül 2018
ZABITALAR FEDAKARCA ÇALIŞIYOR04 Eylül 2018
AK PARTİLİ BAŞKAN İHRAÇ EDİLDİ03 Eylül 2018
ESENKÖY'DE ÇIPLAK GEZME DEDİ 8 KİŞİ YARALANDI27 Ağustos 2018
ANADOLU LİSELERİNİN KONTENJANLARI ARTIRILDI18 Ağustos 2018
YALOVA PROTOKOLÜNDEN BAYRAM MESAJLARI18 Ağustos 2018
MUHTAR 1 YILLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI17 Ağustos 2018
TÜGVA'LI GENÇLER SAROS'TA KAMP YAPTI10 Ağustos 2018
FETÖ ZANLISI 10 KİŞİYE CEZA YAĞDI11 Ağustos 2018
DEREDE YENİ BİR CESET BULUNDU10 Ağustos 2018
15 TEMMUZ TARİHİN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİ31 Temmuz 2018
YALOVA'YI HAVADAN TARIYORUZ26 Temmuz 2018
GEZİCİ KÜTÜPHANE ÇINARCIKTA25 Temmuz 2018
Yalova Üniversitesinden İsrail'e Tepki23 Temmuz 2018
KUYUKAZARKEN HAYATINI KAYBETTİ21 Temmuz 2018
YÜRÜYEN KÖŞK EN YEŞİLAYCI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU21 Temmuz 2018
ELEKTRİK AKIMINA KAPILDI19 Temmuz 2018
Son kale hainlere bırakılmadı17 Temmuz 2018
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ BU YILDA LANETLENDİ16 Temmuz 2018
ŞEHİTLERE VE GAZİLERE BORÇLUYUZ13 Temmuz 2018
Güneyköy 15 Temmuz Şehitlerini anıyor12 Temmuz 2018
YALOVA'YA GÜVENLİ KÜTÜPHANE ŞART11 Temmuz 2018
SON KHK İLE YALOVA'DA 37 KİŞİ İHRAÇ EDİLDİ10 Temmuz 2018
YALOVA BÖLGEDE 1. TÜRKİYE’DE 2.08 Temmuz 2018
Yalova'da Deaş operasyonunda 11 Gözaltı05 Temmuz 2018
YALOVA LAĞIM'A BATACAK28 Haziran 2018
ADAYLAR BURDA OY KULLANACAK23 Haziran 2018
POLİS UYUŞTURUCUYA GÖZ AÇTIRMIYOR23 Haziran 2018
VETERİNER VEFA SALMAN KÖPEKLERİ DİRİ DİRİ GÖMDÜ19 Haziran 2018
HASARLI BİNALAR BEDELSİZ OLARAK KARBON KOMPOZİTLE GÜÇLENECEK13 Haziran 2018
O FETÖCÜLER YALOVA'DA CEZA ALDI11 Haziran 2018
MİMARLAR ODASINDAN İMAR BARIŞI UYARISI08 Haziran 2018
Yanan Tekneden 2 kişi kurtarıldı06 Haziran 2018
Çocuklar istedi Başkan yaptı06 Haziran 2018
Yalova Üniversitesinden Yalova için bir ilk05 Haziran 2018
YALOVA'DA 18 FETÖCÜYE 90 YILCEZA02 Haziran 2018
50 BİNLİK İMAR PLANI ONAYLANDI31 Mayıs 2018
AMFİ TİYATRONUN 500 KOLTUĞU KIRILMIŞ25 Mayıs 2018
BEN YALOVANIN SAHİBİYİM BABASIYIM25 Mayıs 2018
AKKİM BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI19 Mayıs 2018
YALOVA'DAN FILISTIN'E, KUDUS'E VE GAZZE'YE DESTEK17 Mayıs 2018
REKTÖR FETÖ DAVALARINI ELEŞTİRME17 Mayıs 2018
VEFA SALMAN HALKI VE ESNAFI KANDIRIYOR17 Mayıs 2018
Ramazanda Tüm Camilerimizde görevli var11 Mayıs 2018
Yalova'dan Büyük Dönüş Yürüyüşüne destek11 Mayıs 2018
YALOVA’YA HİZMET ETMEK İSTİYORUM04 Mayıs 2018
YALOVA'DA 15 FETÖCÜYE CEZA YAĞDI02 Mayıs 2018
VEFA SALMAN AFİŞE BRANDAYA 6 MİLYON TL VERDİ29 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA VEKİL ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI28 Nisan 2018
BELEDİYE DEREYE LAĞIM AKITAMAYACAK26 Nisan 2018
REKTÖR CEBECİ'NİN ACI GÜNÜ22 Nisan 2018
Yalova Üniversitesine Yolsuzluk Operasyonu18 Nisan 2018
YTSO SEÇİMLERİ KIRAN KIRANA GEÇTİ12 Nisan 2018
DİJİTAL KODLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI10 Nisan 2018
SUAT CEBECİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLDU28 Mart 2018
ÇINARCIKTA NATO YOLU ÇÖKMEYE DEVAM EDİYOR25 Mart 2018
Cargill fabrikalarımızın satılmasını istiyor24 Mart 2018
FETÖCÜ KARI KOCA MUHASEBECİLERE HAPİS 23 Mart 2018
Adı Dolandırıcıya çıkan Tuğba Kalaycı sır oldu20 Mart 2018
ÇİFTLİKKÖY ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜNE FETÖ CEZASI16 Mart 2018
Yalova'da 20 fetö zanlısına hapis 12 Mart 2018
Rallici Çetinkaya'dan alkol ve sigara uyarısı!07 Mart 2018
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI06 Mart 2018
Vicdan Konvoyu Kadınlar İçin Yalova'dan Hatay’a gidiyor01 Mart 2018
YASKİ projesi ile Yalova Pilot il seçildi28 Şubat 2018
Darbe bir insanlık suçudur28 Şubat 2018
ARMUTLU MEHMETÇİK İÇİN YÜRÜDÜ25 Şubat 2018
AK PARTİ BENİ DAR AĞACINA GÖNDERDİ22 Şubat 2018
28 FETÖCÜYE 184 YIL HAPİS20 Şubat 2018
Polisi yaralayan zanlılar Adliye'de16 Şubat 2018
Görev başındaki Polis Yüzünden Vuruldu15 Şubat 2018
ÇEŞME SUYU İÇMEYİN KANSER TEHLİKESİ VAR14 Şubat 2018
Memur-Sen'den Mehmetçiğe destek14 Şubat 2018
Miniklerden Afrin'deki Mehmetçiklere Komando Andı 14 Şubat 2018
YIKIM KARARI ALINAN SAHİLDEKİ KAÇAK YAPILAR İÇİN KOMİSYON KURULDU08 Şubat 2018
Yalova'da Fetöcülere 116 yıl hapis cezası05 Şubat 2018
AK PARTİ BAŞKAN MEYDAN'I İHRAÇ ETTİ05 Şubat 2018
YALOVA'DA FETÖNÜN JOKER İMAMINA CEZA YAĞDI03 Şubat 2018
Emperyalizme Karşı Zeytin Dalı Harekâtını Destekliyoruz25 Ocak 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİ TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATILDI24 Ocak 2018
Yalova'da 6 FETÖ zanlısına 49 yıl ceza 19 Ocak 2018
Eylül'ün Katil Zanlısı Hakim Karşısında 18 Ocak 2018
Demirhan'dan Muharrem İnce'ye uyarı 16 Ocak 2018
YALOVA'DA FETÖ ZANLISI 6 KİŞİ BERAAT ETTİ12 Ocak 2018
Metoroloji arazisine Okul yapılması kabul edildi11 Ocak 2018
FETÖ ZANLISI 59 SANIĞA 360 YIL CEZA VERİLDİ10 Ocak 2018
500 BİN TL İSTEYEN DOLANDIRICILAR YAKALANDI06 Ocak 2018
YALOVA'DA OKUL BİNALARI NEDEN ÇÖKÜYOR05 Ocak 2018
Vefa Sultan ödemem talimatı veriyor30 Aralık 2017
Bylock mağduru Şükrü Önder tahliye edilecek28 Aralık 2017
Eski Rektör Eruslu tahliye edildi Özel Kalemi tutuklu19 Aralık 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ HAKARETE SORUŞTURMA BAŞLATTI18 Aralık 2017
ERDOĞAN YALOVA'DA KONUŞTU17 Aralık 2017
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA'YA GELİYOR16 Aralık 2017
EMNİYET UYARDI BURALARA PARK ETMEYİN13 Aralık 2017
İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUM DELEGE GÖSTERMEDİLER10 Aralık 2017
ByLock kullanıcıs 12 kişi gözaltında08 Aralık 2017
YALOVA HALKI KUDÜS İÇİN ÖFKE CUMASINDA08 Aralık 2017
Oral: Filistinli Kardeşlerimizleyiz08 Aralık 2017
Yalova'da Fetöcülere ceza yağdı07 Aralık 2017
Abd ve İsrail Yalova'da lanetlendi06 Aralık 2017
DERSLERE GİRMEYEN HOCALARA MÜSAMAHA GÖSTERİLMEYECEK05 Aralık 2017
Rogarları çalan hırsız yakalandı01 Aralık 2017
8 FETÖ ZANLISI DARBEDEN ÖNCE KAÇMIŞ30 Kasım 2017
ByLock kullanan Ak Partili Eski Vekile 6 Yıl 3 Ay Hapis29 Kasım 2017
KİMSE ROMANLARA İFTİRA ATMASIN27 Kasım 2017
Fetö 'den 1 kişiyi tutuklandı 5 kişi tutuksuz21 Kasım 2017
ByLock zanlısı 6 kişi gözaltına alındı17 Kasım 2017
SUİÇMEZ'E SALDIRI HALA AYDINLANMADI13 Kasım 2017
Meclis üyelerinin Can güvenliği yok11 Kasım 2017
Yalova Üniversitenin desteğe ihtiyacı var31 Ekim 2017
Mahkemelik İmar planı Revizyona gitti27 Ekim 2017
Başkan Volkan FETÖ soruşturmasında aklandı25 Ekim 2017
Erbakan Vakfı 10 Bin genci Ankara'da buluşturuyor25 Ekim 2017
KÜLLİYE PROJESİNİ KİMLER ENGELLİYOR15 Ekim 2017
EYLÜL'ÜN KATİL ZANLISINA MÜEBBET İSTENDİ09 Ekim 2017
FETÖ SANIĞI 17 KİŞİYE HAPİS CEZASI04 Ekim 2017
ALTINOVADA ÖĞRENCİLER OKUL BİNASI İSTEDİ27 Eylül 2017
Güler Alkan Yalova Üniversitesine Rektör vekili atandı21 Eylül 2017
YAŞLI GEMİLER YENİLENECEK21 Eylül 2017
REKTÖR ERBAŞ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLDU16 Eylül 2017
AK PARTİ BAŞKAN YILMAZA SAHİP CIKTI15 Eylül 2017
UYUŞTURUCUDAN ROMANLARDA ŞİKAYETÇİ13 Eylül 2017
YENİ ÖĞRENCİLER HEDİYELERLE KARŞILANDI11 Eylül 2017
SERVİSLER VE KANTİNLER DENETLENECEK09 Eylül 2017
ARAKAN'DA KATLİAM VAR30 Ağustos 2017
YÜZDE 17.54 ZAM, 258 MADDELİK KAZANIM SAĞLADIK28 Ağustos 2017
YALOVA ÜNİVESİTESİ DAVASINDA 4 TAHLİYE ÇIKTI26 Ağustos 2017
ÜNİVERSİTE LOGOSU YALOVA'YI TEMSİL ETMİYOR26 Ağustos 2017
FETÖ ZANLISI 3 ASKER TUTUKLANDI24 Ağustos 2017
ŞÜKRÜ ÖNDER'E BYLOCK'TAN TAHLİYE ÇIKMADI24 Ağustos 2017
Yalova Üniversitesinde Fetöcülerin logosu kullanılıyor24 Ağustos 2017
Şehit Yakını ve Gazi Aileleri Hacca Uğurlandı24 Ağustos 2017
PKK OPERASYONUNDA 1 ASKER GÖZALTINA ALINDI19 Ağustos 2017
YALOVA 'LI GENÇLER ASLA UNUTMAZ16 Ağustos 2017
ESADİYE KÖYÜ HAFRİYAT SAHASI İÇİN RUHSAT VERİLDİ13 Ağustos 2017
SPOR GÜVENLİĞİ TOPLANTISINA BAKANLARDA KATILDI11 Ağustos 2017
YALOVASPOR BAŞKANI SUİÇMEZ BAYRAĞI DEVREDİYOR08 Ağustos 2017
UÇURUMDAN DÜŞEN EREN TOPRAĞA VERİLDİ07 Ağustos 2017
EMNİYET 15 UYUŞTURUCU MÜPTELASINI YAKALADI07 Ağustos 2017
HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI DARBE GECESİ YALOVA ’YA GETİRİLMİŞ05 Ağustos 2017
10 FETÖ ZANLISI BYLOCK'TAN TUTUKLANDI04 Ağustos 2017
UYUŞTURUCU VE FETÖ İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR27 Temmuz 2017
KUDÜS MİTİNGİNE HERKESİ BEKLİYORUZ26 Temmuz 2017
Yalova İl Jandarma Komutanı değişti23 Temmuz 2017
Yalova 24 saat takip edilecek23 Temmuz 2017
VALİ YILMAZ GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI23 Temmuz 2017
YALOVA ÜNİVERSİTESİ DİPLOMALARI EVE GÖNDERİYOR18 Temmuz 2017
MEMURSEN ŞEHİTLERİ UNUTMADI16 Temmuz 2017
Suriye ve Irak'lılar sokakları temizledi16 Temmuz 2017
REKTÖR ERBAŞ ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN FETİH SURESİ OKUDU18 Temmuz 2017
Roman Mahallesinde 3 Ev kül Oldu14 Temmuz 2017
HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE13 Temmuz 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH