İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM
10 Şubat 2019
Ak Parti Taşköprü belediye başkan adayı Şaban Ertan basın ile bir araya geldi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


Taşköprü 'yü ilçe yapmak için uğraşacağız, ayrıca Taşköprü 'ye Yalova Ünivesitesi Kompozit ve Kimya Meslek Yüksek Okulu açacağız" diyen Şaban Ertan oldukça iddialı olduğunu belirtti.

AK Parti Taşköprü Belediye Başkan adayı olan Şaban Ertan’da bir basın toplantısı düzenleyerek Yalova basını ile bir araya geldi.

Başkan adayı Ertan, 31 Mart akşamı Taşköprü de kazanan Ak Parti olacak. Taşköprü ye güzel projelerimiz var. Hakkında açılmış hiç bir dava yok, Termik Santral konusunda şikayet etmişlerdi o davadan da geçen sene beraat ettim. 

2 dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra önceki seçimlerini kaybetmesinin ardından partisinin kendisini tekrardan aday göstermesinin sebebinin ne olabileceği yönündeki soruyu yanıtlayan Ertan, "80 oy farkla o seçimi kaybetmiştim. O zamanda 2 belediye başkan aday adayı çıkmıştı AK Parti’den. Diğerinin desteğini çekmesi sonucu böyle bir sonuçla karşılaştık” diye konuştu. 
2014 senesinde %47 ile kaybettim, ama bu sene bu oydan daha fazla alarak başkan seçileceğim" dedi.

SÜPRİZ PROJEMİ PAZAR GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIM
Ertan "Asıl büyük projemizi Pazar akşamı Aday ve meclis üyesi tanıtım programında açıklayacağım. Taşköprü’de herkesi her kesimi kucaklayacağını, Taşköprü’nün hak ettiği hizmeti tekrar geri kazanacağını, ‘’Belediye işi gönül işi’’ sloganıyla çıktıkları bu yolda başarılı olacaklarını söyleyen Ertan, 10 Şubat Pazar günü Taşköprü Kültür Merkezinde saat: 19:00 da gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısına  herkesi davet ettiğini söyledi.

Taşköprü hak ettiği hizmete tekrar kavuşacak
Önceki dönemlerde Taşköprü Beldesinde Başkanlık yapan Şaban Ertan önemli projelere imza atmıştı.

2019 Yerel seçimleri yaklaşırken adaylar kendilerini ve projelerini anlatmak için basın ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Toplantıda geçmiş 2 yıllık Belediye Başkanlığında nereden nereye gelindiğine vurgu yaparak; “Taşköprü’de yarım kalan hizmet yolculuğumuza 31 Mart 2019 tarihinde ilk günkü şevk ve heyecanla, ben ve arkadaşlarım ara verdiğimiz yerden tekrar talibiz ve tekrar kazanacağımıza inanıyoruz‘’ dedi.

Taşköprü beldesini ilçe yapmak istediklerini dile getiren Şaban Ertan Denizçalı, Kabaklı ve Köylerinin beldeye bağlanması sağlanarak bu köylerde de hizmet çıtasının yükseltilmesini hedeflediklerini dile getiren Ertan, Belediye Başkanı seçileceği zaman gerçekleştireceği projeleri de basın mensuplarıyla paylaştı.  

Belediye Başkanlığı yaptığı önceki dönemlerde Aksa’da kurulan termik santral için Şaban Ertan’a dava açılmıştı. Şaban Ertan bu davadan aklandığını, yaptıkları şikayetin boşa çıktığını söyledi. Termik santralin evlerin bacalarından çıkan kömür dumanından daha temiz olduğunu ve çevremize zarar vermediğini söyledi.

Taşköprü’nün kaybedecek bir 5 yılı daha yok !!!

Taşköprü Belediye Başkan Adayı Şaban Ertan ve Ak kadroların seçim beyannamesi

1- Belediye de beyaz masa hizmeti
Belde sakinlerinin her türlü şikâyet, istek ve görüşlerini iletebilecekleri bir belediye birimi kuracağız. Beyaz masalara başvuran vatandaşlarımızın tüm görüş ve talepleri değerlendirmeye alarak 24 saat içinde çözüm üreteceğiz.

2- Hedefimiz Beldemizi İlçe Yapmak
Taşköprü’nün ilçe olması için Kabaklı, Denizçalı ve Kılıç köylerinin beldemize bağlanmasını sağlayarak , bu köylere hizmet çıtasını yükseltilmesini hedefleyeceğiz, Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın en büyük istekleri olan doğalgaza kavuşmasını sağlayacağız. Beldemizde vatandaşlarımız hangi hizmeti alabiliyorsa Kabaklı,Kılıç ve Denizçalı köyündeki vatandaşlarımıza aynı hizmeti vereceğiz

3- Eğitim öncelikli hedefimiz
Mevcut belediye binasına Kompozit ve Kimya Meslek Yüksek Okulu’nu açacağız ve yeni bir belediye binası yaparak sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

4- Çocuklarmız güvenli ellerde
Çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmesi için ve çalışan ailelerimizin çocukları için Taşköprü Beldesine Çocuk Kreşini açacağız.

5-İstihdam birinci hedefimiz
Önceki dönemde olduğu gibi belediyemiz sanayi kuruluşları ile iyi diyalog kurarak Taşköprü'lü gençlerimize daha iyi iş imkanları yaratacağız.
 
6-İyi gün dostu değil kötü günde ilk biz yanınızda olacağız,
Hizmet masaları sayesinde 7/24 ulaşılabilir olunarak hastalarımız veya cenazemiz olduğunda acınızı izleyerek değil hizmet ederek yanınızda olacağız. Cenazelerimizin şevki Türkiye’de neresi olursa olsun belediyemiz tarafından ulaşımını sağlanacak ve tüm ikram ve ıasrafları belediyemizce üstleneceğiz.
 
7-Kapalı havuz, Spor Kompleksi,
Sosyal tesis, beldemizin hakkıdır, yapacağız.
Mevcut Kültür merkezinin üstündeki alana alt bölümü yüzme havuzu ve spor ' kompleksi üst alanı kafeterya olacak şekilde modern yapısıyla sosyal tesis r yapılacak. İşletmesi belediye bünyesinde olup, fiyatlar makul seviyede tutulup j) ailelerimizin gençlerimizin ve çocuklarımızın huzur içinde beldemizde vakit geçirmesi sağlanacaktır.

8-Modern bir Taşköprü
Belediye alanındaki cadde ve sokaklarımızda sokak aydınlatmalarını yenileyip estetik bir görünüm kazandıracağız.

9-Güvenli bir Taşköprü
Cadde ve sokaklarımıza 7/24 izlene­bilecek güvenlik kamerası sistemi kurularak daha güvenli bir belde olacağız. Belediye ses anons sistemi­nin tekrar gözden geçirilip beldenin tüm yerlerinden duyulabilir ve anlaşılabilir hale getirilmesi sağlanacak.
 
10 -Restore edilerek kulanım arttıracağız
Merkez Cami yanındaki 4 katlı bina restore edilerek Muhtarlık binası, dikiş nakış kursu, halk eğitim kursları, gıda bank, giyim bank, olarak hizmet verecek. (Cami yanındaki şadırvan, kuran kursu ve hocanın evi yıkılmayacaktır.)
 
11- Sahipsiz Bırakmayacağız, atıl durumdaki her alan tekrar revize edilerek kullanıma açılacak.
Önceki dönem de yapılan ve ne yazıktır ki şuanda bakımsız durumda olan spor sahalarını, parklarımızı ve Sosyal hizmet binalarını Taşköprü halkına yakışır vaziyete getirilmesini sağlayacağız.

12-Yazlık düğün alanı
Haşan Kambur Parkı’nın yazlık kır düğün yeri olarak düzenlenmesi cemiyetlerimizin göz kamaştırıcı, güvenli, huzurlu, geçmesi sağlanacak.
 
13. Sosyal projeler ve ihtiyaç sahiplerine destek vereceğiz
Giyimbank ve Gıdabank adında sosyal destek projesi başlatıyoruz, işletimi belediye tarafından sağlanacak projede kıyafet eksiği olanlara buradan kıyafet temini sağlanması, gıda ihtiyacı olanlara ise ihtiyaçlarının gidereceğiz.
 
14- Beldemizin simgesi geri dönüyor
Bu istek en çok çocuklarımızdan geldi, daha önceki dönemde faaliyette olan gezi treninin çocuklarımıza, ailelerimize ve misafirlerimize hizmet etmek için tekrar sokaklarımızda hizmete geçireceğiz.
 
15-Onlar bizim gururumuz
Taşköprü beldesini temsil eden tüm başarılı sporculara ve kulüplerine, spor branşlarında (Futbol, Karate vb.) derece alan sporculara destek sağlanacak, başarılarına başarı katmak için elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız.

16-Evde Sağlık, Bakım ve Temizlik
Onlar bizim analarımız, babalarımız, baş tacımız,
Ak Parti belediyeciliği doğrultusunda hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yaşlılarımızın hizmet ve bakım ihtiyaçları belediye tarafından karşılanacak.
(Gıda yardımı, Ev temizlik işleri vs.) Yemek yapma imkanı olmayan yaşlı vatandaşlarımıza 2 öğün sıcak yemek vereceğiz.
 
17- Yaparsa Ak partî Yapar
Belediyemizde 2-B den kazanılan yerlerin imarları yapılarak tüm mağduriyetler giderilecek.

18- Hayvan sevmeyen, insan sevebilir mi?
Beldemizde dünya dostlarımız sokakta yaşayan hayvanlar için barınak kurularak bakımları sağlanacak. Sağlıklı bir ortam oluşturulacak.

19- Herkes için hizmet zamanı.
Beldemiz sınırları içindeki tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza daha çevreci daha temiz olanaklar sağlanması için çalışmalar yaparak, yaşanabilir bir Taşköprü beldesi yapacağız.

20- Kötü kokulara son, her şey sizler için
Beldemizde Çöp konteynırlarının yer altına alınması ve bu konteynırlara uygun araç alınması sağlayacağız.

21- Doğal spor parkurları
Kültür merkezinin üst tarafında bulunan mesire alanı dağ yolu ve Taşköprü beldesinin simgesi olan tarihi köprüden Altınkum sahil sitesine kadar olan mesafede yürüyüş parkurları kurularak ışıklandıracağız ve sağlıklı yaşama beraber yürüyeceğiz.

22- Altınkum halkının isteği doğrultusunda imar planında değişiklik yaparak, sanayi planını iptal ederek tekrar eski konumuna getireceğiz.

​23- Dere ağzına Altınkum’daki sel baskınlarını önlemek ve Taşköprü’deki balıkçılar derneği kurduktan sonra Taşköprü’deki balıkçılarımız için balıkçı barınağı yapacağız.
 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019
Salman seçimi kaybedecek09 Ocak 2019
YALOVA CHP'NİN MALI DEĞİLDİR ÖZÜR DİLESİNLER07 Ocak 2019
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET05 Ocak 2019
Seçim huzur ve güven içinde yapılacak05 Ocak 2019
BAĞATAR A TAKIMINI AÇIKLADI04 Ocak 2019
MHP YALOVA ADAYLARINI AÇIKLANDI30 Aralık 2018
Muhtarlar yeniden aday oldular29 Aralık 2018
TFF YALOVASPORUN YANINDADIR27 Aralık 2018
DAĞDEVİREN İL BAŞKANLIĞINA TALİP25 Aralık 2018
Erdoğana söz verdim seçimi kazanacağız25 Aralık 2018
CHP 'DEN AK PARTİYE SALVOLAR GELDİ25 Aralık 2018
4 belde başkanını açıkladı24 Aralık 2018
4 milletvekili 1 il başkanı hastaneyi yaptıramadı20 Aralık 2018
Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu19 Aralık 2018
STK'LARIN SESİ OLACAĞIZ19 Aralık 2018
CHP ADAYINI DEĞİŞTİRDİ 19 Aralık 2018
Refah Partisi il başkanı atandı19 Aralık 2018
​BAŞKAN BAĞATAR 'A BÜYÜK İLGİ14 Aralık 2018
YALOVADA MHP ZAMANI13 Aralık 2018
Belediyeyi Para ile bıraktık borçla devr alacağız14 Aralık 2018
Muğlim Bağatar Ak Parti il başkanı oldu12 Aralık 2018
CHP Yalovada Adaylarını açıkladı10 Aralık 2018
Vatan Partisi Yalovada aday çıkartacak08 Aralık 2018
İyi partiden Kadın aday adayı oldu08 Aralık 2018
AK PARTİDE 3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ01 Aralık 2018
Aronya üreticileri Bursada29 Kasım 2018
Öztabak tebrikleri kabul ediyor29 Kasım 2018
HAKAN ÜSTÜN ADAY OLDU28 Kasım 2018
Yalova'nın sorunlarını analiz ettim27 Kasım 2018
TERMAL'E ÇOK GÜZEL PROJELERİM VAR26 Kasım 2018
BBP YALOVA İL YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETTİ25 Kasım 2018
SEÇİMİ AK PARTİ KAZANACAK24 Kasım 2018
Önce İl sonra Belediyeye aday oldu23 Kasım 2018
Kötü yönetilen Yalova'yı bu sefer alacağız16 Kasım 2018
Muharrem İnce ile kırgınlık geride kalacak15 Kasım 2018
Engelliler ilk defa meket yaptı13 Kasım 2018
Hafız Karadağ Altınova dedi13 Kasım 2018
Ak Parti yeni binasına taşınacak12 Kasım 2018
Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür12 Kasım 2018
YALVARIYORUM AK PARTİ YÖNETİMİNİ GÖREVDEN ALIN11 Kasım 2018
İlk aday Çolak oldu09 Kasım 2018
Çiftlikköy'de şansımız var08 Kasım 2018
Yalova'da Cumhuriyet bayramı kutlandı29 Ekim 2018
Hastanenin hesabını ver önce28 Ekim 2018
Chp'den Baroya ziyaret23 Ekim 2018
Güçlü güzel ve düzenli Yalova oluşturacağız17 Ekim 2018
Fatih Şahin başkan oldu12 Ekim 2018
CHP VATANDAŞIN ALINTERİNE GÖZ KOYMUŞTU09 Ekim 2018
MHP Yalovada aday gösterecek06 Ekim 2018
İYİ PARTİDE İL BAŞKANI ÇAM OLDU22 Eylül 2018
UYUŞTURUCU SATICISI 4 KİŞİ YAKALANDI13 Eylül 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN 50 MİLYON TL BORCU VAR20 Ağustos 2018
REKTÖR CEBECİ AK PARTİLİ VEKİLLERİ TEBRİK ETTİ03 Ağustos 2018
AK Parti’den Köylere Teşekkür Ziyareti20 Temmuz 2018
Ak partili Başkanlardan vekillere ziyaret13 Temmuz 2018
BÜYÜKGÜMÜŞ ŞANLIURFA'DAN BAŞLADI11 Temmuz 2018
MUHARREM İNCE RİCA ETTİ DURDURDUM06 Temmuz 2018
Muharrem İnce Basit Hesaplar Peşinde06 Temmuz 2018
CHP SALMAN VE YARDIMCISINI İHRAÇ ETMEK İSTİYOR05 Temmuz 2018
Türk Milleti, geleceğine sahip çıktı02 Temmuz 2018
CHP VEKİLİ MAZBATASINI ALDI28 Haziran 2018
CHP DİĞER PARTİLERİ ÇALIŞMADILAR DİYE SUÇLADI26 Haziran 2018
Yeni vekillerden Altınova’ya teşekkür27 Haziran 2018
YALOVA PLAKALI ARAÇ TOSYA'DA KAZA YAPTI27 Haziran 2018
VALİ YILMAZ; SEÇİM TEDBİRLERİNİ ALDIK24 Haziran 2018
SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK25 Haziran 2018
ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI HER YERDE BİRİNCİ25 Haziran 2018
YALOVA'YI 3 VEKİL TEMSİL EDECEK25 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz25 Haziran 2018
İstikrarın Devamı Hepimizin Kazancı21 Haziran 2018
Öztabak’ı siyaset sahnesinden sileceğiz22 Haziran 2018
Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik21 Haziran 2018
Oral: Halkımızın hizmetkarıyız20 Haziran 2018
Altınova Türkiye için çalışıyor20 Haziran 2018
İNCE YATIRIMLARI MAHKEMEYE TAŞIDI19 Haziran 2018
YALOVA ÜNİVERSİTESİNE 4 YENİ FAKÜLTE AÇILACAK19 Haziran 2018
AK Parti sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YALOVA’YA GELİYOR13 Haziran 2018
İLK OY ÇOK ÖNEMLİ13 Haziran 2018
ŞIMARIK KELİMESİ AZ BİLE KALIYOR08 Haziran 2018
MERAL AKŞENER YALOVA'DA KONUŞTU07 Haziran 2018
AK Parti Altınova görev başında08 Haziran 2018
Altınova AK Parti köyleri geziyor04 Haziran 2018
Ertan Şener 10 günde Yalova’yı gezdi04 Haziran 2018
MİLLETVEKİLİ ADAYI BALTA AGD İFTARINA KATILDI01 Haziran 2018
ALTINOVA AK PARTİDEN ERDOĞAN'A DESTEK01 Haziran 2018
AK Gençler sahurda buluştu30 Mayıs 2018
SAADET PARTİSİ PAZARCI ESNAFI İLE BULUŞTU29 Mayıs 2018
Ak Gençlik Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor29 Mayıs 2018
Yalova'yı yeniden eğitim kenti yapacağız29 Mayıs 2018
AK Parti’den köylerine ziyaret27 Mayıs 2018
YALOVA HEDEFLERİYLE BULUŞACAK28 Mayıs 2018
YALOVA NASIL BİR ŞEHİR OLMALIDIR27 Mayıs 2018
YALOVA’YA YERLİ OTOMOBİL ÜSSÜ İSTİYORUZ, İNCE İSTEMİYOR27 Mayıs 2018
CHP ADAYINDAN YTSO'YA ZİYARET24 Mayıs 2018
AK PARTİ ADAYLARIYLA İLÇE TURUNDA 24 Mayıs 2018
Altınova, AK Partili adayları ağırladı22 Mayıs 2018
ERBAKAN VAKFI PARTİLEŞİYOR24 Mayıs 2018
YALOVA AK PARTİ ADAYLARI TANITILDI22 Mayıs 2018
YALOVA, AK PARTİ İLE ŞAHLANMAYA HAZIR19 Mayıs 2018
FİLİSTİN'DE İNSANLIĞIN KANI AKIYOR16 Mayıs 2018
Öztabak, İnce hastalığa yakalanmış15 Mayıs 2018
​AK PARTİ HALKI BİLGİLENDİRİYOR15 Mayıs 2018
OSB 'LERİ FAALİYETE GEÇİRECEĞİM14 Mayıs 2018
YALOVA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM12 Mayıs 2018
Mhp'li aday adaylarından YTSO’ya ziyaret 09 Mayıs 2018
YALÇIN’IN YERİNE AKBULAK GELDİ09 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanı adayı İnce Yalova'da konuştu05 Mayıs 2018
AK PARTİLİ YÖNETİCİLER TEMAYÜLDE ADAYLARI SEÇTİ07 Mayıs 2018
TANER OZAN MECLİS ÜYESİ OLDU03 Mayıs 2018
YALOVA'DA 47 KİŞİ MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTEDİ03 Mayıs 2018
EN GENÇ ADAYLAR AK PARTİDEN01 Mayıs 2018
Yalova'nın Ehliyet ve Liyakat Sahibi Siyasetçilere İhtiyaç Var30 Nisan 2018
AK PARTİ YALOVA'DA 3 - 0 YAPACAK28 Nisan 2018
19 YAŞINDA HAZAL MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYOR28 Nisan 2018
Ak Parti Seçime Hazır25 Nisan 2018
SAYIŞTAY YOLSUZLUK BULAMIYOR AKP BULUYOR09 Nisan 2018
Nizamı Alem Alperenleri Yalova'da buluştu09 Nisan 2018
Faik Aydın'ın gözü Milletvekilinde02 Nisan 2018
CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET27 Mart 2018
CHP MERKEZ İLÇE KADIN KOLLARINDAN GÜNER’E ZİYARET23 Mart 2018
İTTİFAK YÜZDE 60 MHP YÜZDE 20 OY ALACAK20 Mart 2018
MHP İLE İTTİFAK KONUSUNDA NET BİRŞEY YOK19 Mart 2018
SİYASET AKADEMİSİNDE DERS BAŞI YAPILDI15 Mart 2018
ŞENER'DEN GAZİLERE MORAL ZİYARETİ13 Mart 2018
Cumhur ittifakına karşı Çukur ittifakı06 Mart 2018
SİLPAGAR BELEDİYEYİ BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLÜYOR28 Şubat 2018
ABLAMI MECLİSTE ÇOCUKLARINI OKULDA YUHALATTILAR25 Şubat 2018
Eski Ak Partili yöneticiler buluştu25 Şubat 2018
ÇOCUK İSTİSMARINI KADINLAR DURDURACAK23 Şubat 2018
SAADETLİ KADINLAR ERBAKAN'I UNUTMADI21 Şubat 2018
AK PARTİ YALOVA EKONOMİSİNİ MASAYA YATIRDI20 Şubat 2018
Mhp yetkilileri Su için göreve çağırdı20 Şubat 2018
Ben Enayimiyim demek CHP zihniyetidir18 Şubat 2018
Saadet'li Mete'den Zeytin dalına destek13 Şubat 2018
Ak Parti Yalova esnafına bayrak dağıttı10 Şubat 2018
MHP 49. YILINI KUTLADI11 Şubat 2018
AK PARTİ HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET EDİYOR09 Şubat 2018
Çiftlikköy’de Belediyeyi alacağız sözü09 Şubat 2018
Mhp'den Ak partiye Salvolar03 Şubat 2018
MHP'Lİ KADINLARDAN MEVLİT01 Şubat 2018
Chp'li Şener' hayırlı olsun ziyareti24 Ocak 2018
Meclisten Dönmez istifa etti Temel geldi24 Ocak 2018
Ak Partiden oda başkanlarına ziyaret24 Ocak 2018
Ak Parti Yalova Gençlik kolları kongresi gergin geçti14 Ocak 2018
BBP'DEN MHP'YE ZİYARET18 Ocak 2018
REFAH PARTİSİ YENİDEN AÇILSIN16 Ocak 2018
Siyaset Akademisi kapıları herkese açık14 Ocak 2018
Bozkurtu Ülkücüler yapar İP'ciler değil13 Ocak 2018
BAYKAL AK PARTİ BAŞKANLIĞINA BENDE ADAYIM DEDİ11 Ocak 2018
Çiftlikköy Belediyespor 50 BİN TL Verildi10 Ocak 2018
Bayburt'lular Derneğinden CHP’ye ziyaret09 Ocak 2018
SALMAN, BAŞBAKANIN MEMLEKETİNE YARDIM ETTİ06 Ocak 2018
AK PARTİDE SİYASET AKADEMİSİ BAŞLIYOR06 Ocak 2018
STK'LARDAN ŞENER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ06 Ocak 2018
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA05 Ocak 2018
VEFA SALMAN'I HALK SANDIKTA OYLARIYLA DÖVECEK04 Ocak 2018
BBP'den AK PARTİ'ye İTİDAL ÇAĞRISI03 Ocak 2018
Şener Chp'ye başkan oldu01 Ocak 2018
Yalova'yı 2019 seçimlerine hazırlıyoruz31 Aralık 2017
AK PARTİLİ BELEDİYELERDEN 2017 RAPORU29 Aralık 2017
Yalova İyi parti yöneticileri bir araya geldi31 Aralık 2017
Başkanlığı bırakan Özel teşekkür etti28 Aralık 2017
Altınova’dan AK Parti’ye ziyaret26 Aralık 2017
Öztabak İl Yürütme Kurulunu Açıkladı26 Aralık 2017
AK PARTİ YALOVA 120. İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA23 Aralık 2017
Öztabak'ın Yeni Yönetimi belli oldu19 Aralık 2017
VEFA SALMAN'A DERSİNİ VERMEYE HAZIRMIYIZ17 Aralık 2017
MUSTAFA ATAŞ'IN YALOVA'YA ÖZEL BIR İLGİSİ VAR08 Aralık 2017
DİKKATE ALINMAYAN FAİK AYDIN HERŞEYİ ANLATACAK07 Aralık 2017
Şilan öğretmen beyin kanamasından öldü28 Kasım 2017
Chp Tokatı yiyip iki seksen uzanacak20 Kasım 2017
BBP NATO'YA TAVRINI KOYDU20 Kasım 2017
Chp'li Cankurtaran İHL okullarını hazmedemiyor16 Kasım 2017
MELİH ECERTAŞ YALOVA'YA KONGREYE GELDİ07 Kasım 2017
Topçular İyi partiye verdi veriştirdi05 Kasım 2017
Mhp Romanların sorunlarını dinledi01 Kasım 2017
Chp yönetimi Silpagar'a verdi veriştirdi30 Ekim 2017
AK PARTİDEN TAVŞANLI ESNAFINA ZİYARET24 Ekim 2017
KORKMAZ GÜVEN TAZELEDİĞİ KONGREYE MOLLAOĞLU GELDİ23 Ekim 2017
Ak Parti Hasan Zafer'le devam dedi23 Ekim 2017
3,5 yıldır neredeydin Vefa Salman17 Ekim 2017
DEMOKRATLAR KARAR AŞAMASINDA16 Ekim 2017
AK PARTİ YALOVA DELEGE LİSTESİ ONAYLANDI15 Ekim 2017
Devlet hastanesi temeli 2018'de atılacak15 Ekim 2017
AK PARTİDE UMUT GÜÇLÜ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ15 Ekim 2017
SAADET PARTİSİ KONGRESİNDE METE SEÇİLDİ12 Ekim 2017
Başkan Oral’a Koru’dan plaket09 Ekim 2017
BAŞBAKAN YALOVA'YA GELİYOR10 Ekim 2017
MHP'DEN SADECE 15 KİŞİ İSTİFA ETTİ08 Ekim 2017
AK PARTİ MEVCUT BAŞKANLARLA DEVAM EDİYOR03 Ekim 2017
Ak Parti Belediyelerini denetledi02 Ekim 2017
MHP'DEN REKTÖRE LOGO ZİYARETİ30 Eylül 2017
BARZANİ'YE HADDİ BİLDİRİLMELİ25 Eylül 2017
Karamercimek, mazbataları teslim etti24 Eylül 2017
ESNAF HAKKINA RAZI OLMALI21 Eylül 2017
KYK MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET KALYON ATANDI20 Eylül 2017
ÇİFTLİKKÖY'Ü BAĞLAYACAK KÖPRÜ PROBLEMİ ÇÖZÜLÜYOR19 Eylül 2017
Ak partide bayrak yarışı devam ediyor15 Eylül 2017
BAŞKAN AK PARTİ BAŞKANI OLMAK İSTİYOR 05 Eylül 2017
DEMİREL YALOVA'YA 3 YILDA NE YAPTI30 Ağustos 2017
AK PARTİ KÖYLERİ GEZİYOR29 Ağustos 2017
AK PARTİ'DE BELDE KADIN KOLLARI KONGRELERİ BİTTİ24 Ağustos 2017
AK GENÇLİK KURS ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRDİ24 Ağustos 2017

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH