İHH REKLAM
 
Ana Sayfa > SİYASET

​TAŞKÖPRÜ 'YE ÜNİVERSİTEYİ GETİRECEĞİM
10 Şubat 2019
Ak Parti Taşköprü belediye başkan adayı Şaban Ertan basın ile bir araya geldi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


Taşköprü 'yü ilçe yapmak için uğraşacağız, ayrıca Taşköprü 'ye Yalova Ünivesitesi Kompozit ve Kimya Meslek Yüksek Okulu açacağız" diyen Şaban Ertan oldukça iddialı olduğunu belirtti.

AK Parti Taşköprü Belediye Başkan adayı olan Şaban Ertan’da bir basın toplantısı düzenleyerek Yalova basını ile bir araya geldi.

Başkan adayı Ertan, 31 Mart akşamı Taşköprü de kazanan Ak Parti olacak. Taşköprü ye güzel projelerimiz var. Hakkında açılmış hiç bir dava yok, Termik Santral konusunda şikayet etmişlerdi o davadan da geçen sene beraat ettim. 

2 dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra önceki seçimlerini kaybetmesinin ardından partisinin kendisini tekrardan aday göstermesinin sebebinin ne olabileceği yönündeki soruyu yanıtlayan Ertan, "80 oy farkla o seçimi kaybetmiştim. O zamanda 2 belediye başkan aday adayı çıkmıştı AK Parti’den. Diğerinin desteğini çekmesi sonucu böyle bir sonuçla karşılaştık” diye konuştu. 
2014 senesinde %47 ile kaybettim, ama bu sene bu oydan daha fazla alarak başkan seçileceğim" dedi.

SÜPRİZ PROJEMİ PAZAR GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIM
Ertan "Asıl büyük projemizi Pazar akşamı Aday ve meclis üyesi tanıtım programında açıklayacağım. Taşköprü’de herkesi her kesimi kucaklayacağını, Taşköprü’nün hak ettiği hizmeti tekrar geri kazanacağını, ‘’Belediye işi gönül işi’’ sloganıyla çıktıkları bu yolda başarılı olacaklarını söyleyen Ertan, 10 Şubat Pazar günü Taşköprü Kültür Merkezinde saat: 19:00 da gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısına  herkesi davet ettiğini söyledi.

Taşköprü hak ettiği hizmete tekrar kavuşacak
Önceki dönemlerde Taşköprü Beldesinde Başkanlık yapan Şaban Ertan önemli projelere imza atmıştı.

2019 Yerel seçimleri yaklaşırken adaylar kendilerini ve projelerini anlatmak için basın ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Toplantıda geçmiş 2 yıllık Belediye Başkanlığında nereden nereye gelindiğine vurgu yaparak; “Taşköprü’de yarım kalan hizmet yolculuğumuza 31 Mart 2019 tarihinde ilk günkü şevk ve heyecanla, ben ve arkadaşlarım ara verdiğimiz yerden tekrar talibiz ve tekrar kazanacağımıza inanıyoruz‘’ dedi.

Taşköprü beldesini ilçe yapmak istediklerini dile getiren Şaban Ertan Denizçalı, Kabaklı ve Köylerinin beldeye bağlanması sağlanarak bu köylerde de hizmet çıtasının yükseltilmesini hedeflediklerini dile getiren Ertan, Belediye Başkanı seçileceği zaman gerçekleştireceği projeleri de basın mensuplarıyla paylaştı.  

Belediye Başkanlığı yaptığı önceki dönemlerde Aksa’da kurulan termik santral için Şaban Ertan’a dava açılmıştı. Şaban Ertan bu davadan aklandığını, yaptıkları şikayetin boşa çıktığını söyledi. Termik santralin evlerin bacalarından çıkan kömür dumanından daha temiz olduğunu ve çevremize zarar vermediğini söyledi.

Taşköprü’nün kaybedecek bir 5 yılı daha yok !!!

Taşköprü Belediye Başkan Adayı Şaban Ertan ve Ak kadroların seçim beyannamesi

1- Belediye de beyaz masa hizmeti
Belde sakinlerinin her türlü şikâyet, istek ve görüşlerini iletebilecekleri bir belediye birimi kuracağız. Beyaz masalara başvuran vatandaşlarımızın tüm görüş ve talepleri değerlendirmeye alarak 24 saat içinde çözüm üreteceğiz.

2- Hedefimiz Beldemizi İlçe Yapmak
Taşköprü’nün ilçe olması için Kabaklı, Denizçalı ve Kılıç köylerinin beldemize bağlanmasını sağlayarak , bu köylere hizmet çıtasını yükseltilmesini hedefleyeceğiz, Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın en büyük istekleri olan doğalgaza kavuşmasını sağlayacağız. Beldemizde vatandaşlarımız hangi hizmeti alabiliyorsa Kabaklı,Kılıç ve Denizçalı köyündeki vatandaşlarımıza aynı hizmeti vereceğiz

3- Eğitim öncelikli hedefimiz
Mevcut belediye binasına Kompozit ve Kimya Meslek Yüksek Okulu’nu açacağız ve yeni bir belediye binası yaparak sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

4- Çocuklarmız güvenli ellerde
Çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmesi için ve çalışan ailelerimizin çocukları için Taşköprü Beldesine Çocuk Kreşini açacağız.

5-İstihdam birinci hedefimiz
Önceki dönemde olduğu gibi belediyemiz sanayi kuruluşları ile iyi diyalog kurarak Taşköprü'lü gençlerimize daha iyi iş imkanları yaratacağız.
 
6-İyi gün dostu değil kötü günde ilk biz yanınızda olacağız,
Hizmet masaları sayesinde 7/24 ulaşılabilir olunarak hastalarımız veya cenazemiz olduğunda acınızı izleyerek değil hizmet ederek yanınızda olacağız. Cenazelerimizin şevki Türkiye’de neresi olursa olsun belediyemiz tarafından ulaşımını sağlanacak ve tüm ikram ve ıasrafları belediyemizce üstleneceğiz.
 
7-Kapalı havuz, Spor Kompleksi,
Sosyal tesis, beldemizin hakkıdır, yapacağız.
Mevcut Kültür merkezinin üstündeki alana alt bölümü yüzme havuzu ve spor ' kompleksi üst alanı kafeterya olacak şekilde modern yapısıyla sosyal tesis r yapılacak. İşletmesi belediye bünyesinde olup, fiyatlar makul seviyede tutulup j) ailelerimizin gençlerimizin ve çocuklarımızın huzur içinde beldemizde vakit geçirmesi sağlanacaktır.

8-Modern bir Taşköprü
Belediye alanındaki cadde ve sokaklarımızda sokak aydınlatmalarını yenileyip estetik bir görünüm kazandıracağız.

9-Güvenli bir Taşköprü
Cadde ve sokaklarımıza 7/24 izlene­bilecek güvenlik kamerası sistemi kurularak daha güvenli bir belde olacağız. Belediye ses anons sistemi­nin tekrar gözden geçirilip beldenin tüm yerlerinden duyulabilir ve anlaşılabilir hale getirilmesi sağlanacak.
 
10 -Restore edilerek kulanım arttıracağız
Merkez Cami yanındaki 4 katlı bina restore edilerek Muhtarlık binası, dikiş nakış kursu, halk eğitim kursları, gıda bank, giyim bank, olarak hizmet verecek. (Cami yanındaki şadırvan, kuran kursu ve hocanın evi yıkılmayacaktır.)
 
11- Sahipsiz Bırakmayacağız, atıl durumdaki her alan tekrar revize edilerek kullanıma açılacak.
Önceki dönem de yapılan ve ne yazıktır ki şuanda bakımsız durumda olan spor sahalarını, parklarımızı ve Sosyal hizmet binalarını Taşköprü halkına yakışır vaziyete getirilmesini sağlayacağız.

12-Yazlık düğün alanı
Haşan Kambur Parkı’nın yazlık kır düğün yeri olarak düzenlenmesi cemiyetlerimizin göz kamaştırıcı, güvenli, huzurlu, geçmesi sağlanacak.
 
13. Sosyal projeler ve ihtiyaç sahiplerine destek vereceğiz
Giyimbank ve Gıdabank adında sosyal destek projesi başlatıyoruz, işletimi belediye tarafından sağlanacak projede kıyafet eksiği olanlara buradan kıyafet temini sağlanması, gıda ihtiyacı olanlara ise ihtiyaçlarının gidereceğiz.
 
14- Beldemizin simgesi geri dönüyor
Bu istek en çok çocuklarımızdan geldi, daha önceki dönemde faaliyette olan gezi treninin çocuklarımıza, ailelerimize ve misafirlerimize hizmet etmek için tekrar sokaklarımızda hizmete geçireceğiz.
 
15-Onlar bizim gururumuz
Taşköprü beldesini temsil eden tüm başarılı sporculara ve kulüplerine, spor branşlarında (Futbol, Karate vb.) derece alan sporculara destek sağlanacak, başarılarına başarı katmak için elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız.

16-Evde Sağlık, Bakım ve Temizlik
Onlar bizim analarımız, babalarımız, baş tacımız,
Ak Parti belediyeciliği doğrultusunda hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yaşlılarımızın hizmet ve bakım ihtiyaçları belediye tarafından karşılanacak.
(Gıda yardımı, Ev temizlik işleri vs.) Yemek yapma imkanı olmayan yaşlı vatandaşlarımıza 2 öğün sıcak yemek vereceğiz.
 
17- Yaparsa Ak partî Yapar
Belediyemizde 2-B den kazanılan yerlerin imarları yapılarak tüm mağduriyetler giderilecek.

18- Hayvan sevmeyen, insan sevebilir mi?
Beldemizde dünya dostlarımız sokakta yaşayan hayvanlar için barınak kurularak bakımları sağlanacak. Sağlıklı bir ortam oluşturulacak.

19- Herkes için hizmet zamanı.
Beldemiz sınırları içindeki tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza daha çevreci daha temiz olanaklar sağlanması için çalışmalar yaparak, yaşanabilir bir Taşköprü beldesi yapacağız.

20- Kötü kokulara son, her şey sizler için
Beldemizde Çöp konteynırlarının yer altına alınması ve bu konteynırlara uygun araç alınması sağlayacağız.

21- Doğal spor parkurları
Kültür merkezinin üst tarafında bulunan mesire alanı dağ yolu ve Taşköprü beldesinin simgesi olan tarihi köprüden Altınkum sahil sitesine kadar olan mesafede yürüyüş parkurları kurularak ışıklandıracağız ve sağlıklı yaşama beraber yürüyeceğiz.

22- Altınkum halkının isteği doğrultusunda imar planında değişiklik yaparak, sanayi planını iptal ederek tekrar eski konumuna getireceğiz.

​23- Dere ağzına Altınkum’daki sel baskınlarını önlemek ve Taşköprü’deki balıkçılar derneği kurduktan sonra Taşköprü’deki balıkçılarımız için balıkçı barınağı yapacağız.
 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Kıbrıs ve Bosnadan geldiler30 Temmuz 2019
Soyer halkın içinde13 Temmuz 2019
Meliha Akyol Erdoğan'a rapor verdi10 Temmuz 2019
​Yalova Günü’nü kutladılar07 Temmuz 2019
Bağatar Yalovalıyı dinleyecek05 Temmuz 2019
Altınova’dan Binali Yıldırım’a tam destek02 Haziran 2019
Yalova'dan Binali Yıldırım'a destek30 Mayıs 2019
Başkanlardan Bakan Kurum'a ziyaret14 Mayıs 2019
Oral misafirlerini ağırlıyor13 Mayıs 2019
Muğlim Bağatar başkan Oral'ı tebrik etti08 Mayıs 2019
Altınova'da Mayıs Meclisi başladı03 Mayıs 2019
Salman Kılıçdaroğlunu ziyaret etti.03 Mayıs 2019
Sri Lanka'daki Terör Saldırıları Caniliğin ve Terörün Vahşi Örneğidir25 Nisan 2019
MHP YALOVA TEŞKİLATI ANTALYA'DAYDI23 Nisan 2019
Vatan Partisinden Kılıçdaroğlu'na destek22 Nisan 2019
MUHTARLAR SALMAN’I TEBRİK ETTİ20 Nisan 2019
​BAŞKAN SALMAN KANDİLİ KUTLADI20 Nisan 2019
Yalova Belediyesinde Müdürler belli oldu22 Nisan 2019
Yalova'da Cumhur ittifakına bağlıyız18 Nisan 2019
Vefa Salman 5 yardımcısını açıkladı18 Nisan 2019
Muhtarlar Soyer'i tebrik etti17 Nisan 2019
SALMAN TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR18 Nisan 2019
​Başkan Oral’a ziyaretçi akını17 Nisan 2019
Miniklerden Başkan Oral'a ziyaret 17 Nisan 2019
​Müftülükten Oral’a ziyaret17 Nisan 2019
Vali Erol başkan Salmanı tebrik etti15 Nisan 2019
Bayraktepe Muhtarı kolları sıvadı15 Nisan 2019
AK PARTİ ESKİ İL BAŞKAN YARDIMCISINA FETÖ CEZASI15 Nisan 2019
KOMİSYONLARA AK PARTİ DAMGASI VURDU14 Nisan 2019
Taşköprü Belediyesine Genel başkan geldi12 Nisan 2019
Eski başkanlardan Soyer'e tebrik15 Nisan 2019
SP'Lİ KAÇAR CHP'Lİ SALMAN'I ZİYARET ETTİ 14 Nisan 2019
SOYER ZAFERİNİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞTI14 Nisan 2019
Esenköy meclisi toplandı12 Nisan 2019
Kaymakamdan başkan Soyer'e tebrik12 Nisan 2019
Çiftlikkköy meclisi görev taksimi yaptı13 Nisan 2019
Chp Yalova'dan Ysk'ya seslendi12 Nisan 2019
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı12 Nisan 2019
Belediye kazanan Saadet toplandı12 Nisan 2019
Başkan Tokat'a yoğun ilgi12 Nisan 2019
NUMAN SOYER ÇINARCIK BELEDİYESİNİ DEVR ALDI09 Nisan 2019
ÇİFTLİKKÖY ARTIK KABUĞUNU KIRMIŞTIR09 Nisan 2019
HALİT GÜLEÇ YENİDEN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI09 Nisan 2019
SALMAN MAZBATASINI ALDI08 Nisan 2019
Silpagarın icraatlarını takip edeceğiz08 Nisan 2019
TAVŞANLI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ09 Nisan 2019
MHP YALOVADA BAŞARILI OLDU08 Nisan 2019
ÖZTABAK VEDA ETMEDİ08 Nisan 2019
ERBAKAN YALOVA'YA GELDİ05 Nisan 2019
SİNAN ACAR MAZBATASINI ALDI07 Nisan 2019
SİLPAGAR MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
METİN ORAL MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019
BAŞKAN TOKAT ARMUTLUDA GÖREVE BAŞLADI08 Nisan 2019
BİRKAN ARMUTLUYA VEDA ETTİ08 Nisan 2019
TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM OLDU08 Nisan 2019
SOYGÜZEL İL GENEL BAŞKANI OLDU08 Nisan 2019
Vefa Salman Tebrikleri kabul ediyor08 Nisan 2019
Altınovalılar piknikte buluştu08 Nisan 2019
BAŞKAN YARDIMCISI GÜNER VEDA ETTİ06 Nisan 2019
Oral kurban kestirdi mevlid okuttu05 Nisan 2019
Metin Oral mazbatasını aldı05 Nisan 2019
ÖZATA METİN ORAL'I TEBRİK ETTİ05 Nisan 2019
Oral’a ziyaretçi akını05 Nisan 2019
Erbakan Yalova’ya Geliyor04 Nisan 2019
Yasemin Fazlaca yalan söylüyor03 Nisan 2019
Oral kutlamaları kabul ediyor01 Nisan 2019
Ak Parti Yalova'da sonuçlara itiraz etti02 Nisan 2019
METİN ORAL 4.CÜ DEFA BAŞKAN OLDU02 Nisan 2019
PERSONEL SİLPAGARI TEBRİK ETTİ03 Nisan 2019
UYUM FİDANLARI DİKİLDİ04 Nisan 2019
Yalova'da Oylar yanlış yazılmış02 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA'DA VEFA SALMAN DEDİ01 Nisan 2019
SEÇMEN YALOVA BELDELERİNDE SÜPRİZ YAPTI01 Nisan 2019
YALOVA'DA 4 İLÇE AK PARTİ DEDİ01 Nisan 2019
Saadet Başkanları oyunu kullandı31 Mart 2019
SİLPAGARA BAŞARILAR DİLERİM01 Nisan 2019
YALOVA SANDIĞA GİDİYOR30 Mart 2019
İyi Parti Çiftlikköy 'de yürüdü30 Mart 2019
GÜLER'İN 32 PROJESİ VAR27 Mart 2019
SUBAŞI HALKI İFTİRACILARA CEVABI VERECEK29 Mart 2019
YENİLECEKSEN ŞEREFİNLE YENİL SALMAN29 Mart 2019
YALOVA SKANDAL DEĞİL EĞİTİM ŞEHRİ OLSUN29 Mart 2019
Salman Projelerini Anlattı29 Mart 2019
MUĞLİM BAĞATAR'DAN YALOVA İÇİN HODRİ MEYDAN 29 Mart 2019
SALMAN 3 MAHALLE GEZDİ28 Mart 2019
ROMAN VATANDAŞLARA ÖZTABAK 'TAN MÜJDE27 Mart 2019
CHP DEN AK PARTİYE AÇIKLAMA27 Mart 2019
ALTINOVA DAHA DA İLERİYE GİDECEK27 Mart 2019
Subaşı ’nda AK Parti rüzgârı27 Mart 2019
SİLPAGAR ’A YEREL YÖNETİMLERİ SORDULAR26 Mart 2019
Altınova’yı dünya kenti yapacağız26 Mart 2019
Saadet seçime hazır26 Mart 2019
BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEM PROJELERİNİ PAYLAŞTI25 Mart 2019
SALMAN PROJELERİNİ ANLATIYOR25 Mart 2019
YABELTAŞ PERSONELİ YEMEKTE BULUŞTU25 Mart 2019
ALTINOVADA YENİ PROJELERLE ŞAHLANACAĞIZ24 Mart 2019
Altınova Kadın Sosyal Tesisleri açıldı24 Mart 2019
TOKİ Yalova'da 400 konut yapacak26 Mart 2019
VEFA SALMAN YALOVA 'YI DUBA ŞEHRİNE ÇEVİRDİ23 Mart 2019
BAĞATAR ASBESTİ DEĞİL ŞAİBEYİ ANLAT23 Mart 2019
CHPLİ ADAYLARA İNANMAYIN23 Mart 2019
CHP'Lİ YALOVA BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA23 Mart 2019
Altınovada Fitnecilere inanmayın22 Mart 2019
BAKAN VARANK’TAN BAŞKAN SİLPAGAR’A TAM DESTEK22 Mart 2019
ALTINOVADA SOKAK SOKAK GEZİLİYOR22 Mart 2019
CHP'NİN YALOVA'DA İMZASI VARMIŞ22 Mart 2019
​BAŞKAN SALMAN TURLARINA DEVAM EDİYOR21 Mart 2019
Başkan Yılmaz'dan Okula Halı Saha21 Mart 2019
BAKAN VE GENEL MÜDÜRLE GÖRÜŞTÜ21 Mart 2019
Altınovada Çay Buluşmaları büyük ilgi görüyor21 Mart 2019
AK PARTİNİN KİMYASI BOZULMUŞ20 Mart 2019
Hayal Tüccarları Yine İş Başında19 Mart 2019
YOK BİRBİRLERİNDEN FARKLARI19 Mart 2019
Oral tüm esnafı gezdi19 Mart 2019
HACİZLERİN SORUMLUSU SALMAN VE ÖZTABAK19 Mart 2019
BİZ BU SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN YÜRÜYORUZ19 Mart 2019
Yalova'da köprü temeli atıldı18 Mart 2019
PAZARCILARA 5 YIL VERDİ18 Mart 2019
DAĞ PROJELERİNİ ANLATTI16 Mart 2019
Oral Akşam Çayında buluşuyor18 Mart 2019
KADRİ ÇİÇEK'İN EKİBİNE GÜVENİ TAM20 Mart 2019
SALMAN DOĞA DOSTU TAAHHÜTNAMESİNİ İMZALADI14 Mart 2019
SALMAN MUŞ 'LULARLA BULUŞTU14 Mart 2019
AKDAĞ YALOVA'DA ERZURUMLULARIN MİSAFİRİ OLDU13 Mart 2019
SİLPAGAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI14 Mart 2019
SİLPAGARIN PROJESİNE HÜKÜMET DESTEK VERECEK15 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ŞANTAJ SİYASETÇİLİĞİ İLE PRİM YAPAMAZSIN14 Mart 2019
Kentsel Dönüşüm Ofisi Kuracağız14 Mart 2019
DAĞ BELGEYİ NEDEN AÇIKLAMIYOR 13 Mart 2019
CHP ADAYI KADINLARLA DÖKTÜRDÜ12 Mart 2019
SALMAN TERMİNAL ESNAFI VE ÇALIŞANLARI İLE BULUŞTU12 Mart 2019
ALTINOVADA TÜRKİYE’NİN TEKLERİ YAPIYORUZ13 Mart 2019
Adaylar vaatlere devam ediyor12 Mart 2019
DAĞ MUHTAR VE MUHTAR ADAYLARI İLE BULUŞTU11 Mart 2019
METİN ORAL'DAN CHP ADAYINA CEVAP12 Mart 2019
SALMAN SEÇMENİ GEZİYOR11 Mart 2019
SALMAN AH BİR ATEŞ VER DEDİ11 Mart 2019
ALTINOVAYA TERMAL TESİS YAPIYORUZ11 Mart 2019
YALOVAYI DERT EDİNDİM11 Mart 2019
Sanayi Sitesine Sağlık Merkezini Açıyoruz10 Mart 2019
Dürüst ve Şeffaf Bir Belediye İçin Söz Veriyorum10 Mart 2019
Yalova’da Kırat Şahlanmış10 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
YALOVADA 400 YATAKLI HASTANE YAPILACAK09 Mart 2019
SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETE KATILDI09 Mart 2019
DAĞ ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞUYOR09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN İSTİKLAL CADDESİNİ GEZDİ09 Mart 2019
BAŞKAN SALMAN SİVASLILARLA BULUŞTU09 Mart 2019
Metin Oral projelerini tanıtacak09 Mart 2019
YALOVA KÖYLERİ MODERN OLACAK08 Mart 2019
KAMU-SEN'DEN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK08 Mart 2019
Silpagar kadınlara izin verdi08 Mart 2019
DAĞ KADINLARI UNUTMADI08 Mart 2019
SEÇİM İCRAATİ KANDİL SİMİDİ DAĞITMAK08 Mart 2019
Termal Fen Lisesinden çevre temizliği08 Mart 2019
VEFA SALMANDAN GÖBEK ŞOV07 Mart 2019
SAADET PARTİSİNDEN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ07 Mart 2019
Oral durmuyor07 Mart 2019
KOLTUK İÇİN AK PARTİYİ TERK ETTİLER07 Mart 2019
ÖZTABAK ESNAFLARA PROJELERİNİ ANLATTI07 Mart 2019
Oral esnafı dinliyor07 Mart 2019
Belediye maaşları ödeyemeyecek06 Mart 2019
ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE MECLİSİ SON OTURUMUNU YAPTI04 Mart 2019
DAĞ’DAN KAYMAKAM KARABULUT’A ZİYARET06 Mart 2019
Altınova'da kapı kapı geziliyor06 Mart 2019
BEN İTTİFAKI ÇİFTLİKKÖY HALKIYLA KURDUM06 Mart 2019
SEÇMEN KAĞITLARINI MUHTARLIKTAN ALABİLİRSİNİZ04 Mart 2019
AK Altınova kapı kapı geziliyor04 Mart 2019
VEFA SALMAN İLE 5 YIL BOŞA GEÇTİ04 Mart 2019
Başkan Oral gençlerle buluştu04 Mart 2019
EVDE DİŞ SAĞLIK HİZMETİ BAŞLADI04 Mart 2019
50 yıllık projeler yapıyoruz02 Mart 2019
Kadınlara havuz yapacağım03 Mart 2019
KAYTAZDERE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI02 Mart 2019
Altınova’da AK Parti rüzgârı01 Mart 2019
AK PARTİ İLE DARBELER DÖNEMİ GEÇMİŞTİR01 Mart 2019
5 YILDA İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM01 Mart 2019
Erzincanlılar'dan Oral'a ziyaret01 Mart 2019
Kadınlar Çarşısı Açılacak01 Mart 2019
DAĞ ŞİMDİDEN DAĞITMAYA BAŞLADI01 Mart 2019
SALMAN'IN PROJESİ ATAKULE NEREDE28 Şubat 2019
SALMAN BALIKÇI ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU28 Şubat 2019
​Altınovada Miniklerle sıcak buluşma28 Şubat 2019
YALOVA DP ADAYLARINI TANITACAK28 Şubat 2019
AK Partililerden hastane ziyareti28 Şubat 2019
CHP ADAYI GÜLER BÜROLARINI AÇIYOR28 Şubat 2019
Çiftlikköyde ​işten çıkarmayacağız28 Şubat 2019
VETERİNER SALMANIN ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA27 Şubat 2019
YRP ALTINOVA'DA KURULDU27 Şubat 2019
SALMAN BELEDİYEYİ YÖNETEMEDİ27 Şubat 2019
DP ADAYI SAHAYA İNDİ27 Şubat 2019
CHP TAŞKÖPRÜ MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI26 Şubat 2019
DAĞ ESNAFI DİNLEDİ27 Şubat 2019
SİLPAGAR SENDİKACILAR İLE BULUŞTU27 Şubat 2019
SALMAN HEMŞERİ DERNEKLERİNE ANLATTI23 Şubat 2019
SALMAN SEÇİM PROPAGANDASINDA23 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖYDE GÖZ BOYUYORLAR23 Şubat 2019
SALMAN KÜLTÜR VE SANAT DERNEKLERİ İLE BULUŞTU23 Şubat 2019
ÖZTABAK EVİNİ GAZETECİLERE AÇTI22 Şubat 2019
YALOVA ÜNİVERSİTESİNDE DEKAN DEĞİŞTİ22 Şubat 2019
METİN ORAL FİLE DAĞITTI21 Şubat 2019
Hizmetten Geri Kalmış Mahallelerimiz Var20 Şubat 2019
CHP YALOVA MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI19 Şubat 2019
DP'DE İSTİFA ŞOKU19 Şubat 2019
Birkan çevre için bez torba dağıttı02 Mart 2019
45 MİLYON TL'YE ALT YAPI YAPTIK19 Şubat 2019
YALOVAM DERNEĞİ AK PARTİ’Yİ AĞIRLADI 19 Şubat 2019
Bu sefer Kadınlara anlattı19 Şubat 2019
ÇİFTLİKKÖY’DE ÇİFTE AÇILIŞ19 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE BULUŞTU18 Şubat 2019
​SALMAN ESNAFI GEZDİ18 Şubat 2019
Kadın Çocuk Evi ve Kreş Projemiz var17 Şubat 2019
Soğuk Yağmur dinlemiyorlar17 Şubat 2019
İyi Parti için oy istedi16 Şubat 2019
Ak Parti Yalova Tarihinden Bihaber15 Şubat 2019
Gösterişli salonda süslü projeler16 Şubat 2019
Salman Muhtarlara projelerini anlattı16 Şubat 2019
SALMAN PAZARDA OY İSTEDİ16 Şubat 2019
YALOVA BELEDİYESİNİN 189 MİLYON TL BORCU VAR15 Şubat 2019
SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITIYOR14 Şubat 2019
Bu sevda yağmur soğuk dinlemiyor14 Şubat 2019
​Altınova'da durmak yok12 Şubat 2019
CHP ADAYLARI PODYUMDA11 Şubat 2019
Yalova seçmen sayısı açıklandı12 Şubat 2019
ÖZTABAK PROJELERİNİ ANLATACAK10 Şubat 2019
Ak Parti Altınovada sahada10 Şubat 2019
BAŞKAN SALMAN İCRAATLARINI ANLATTI08 Şubat 2019
BAŞKAN ORAL TEK TEK ZİYARET EDİYOR07 Şubat 2019
VALİ EROL'DAN DOSTUNA SON GÖREV07 Şubat 2019
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlarını açıkladı06 Şubat 2019
Vatan Partisi Yalova adaylarını açıkladı01 Şubat 2019
Chp Sandık eğitimi aldı01 Şubat 2019
Üç Mahalle Tek Subaşı01 Ocak 2019
Sivaslılardan Oral’a ziyaret30 Ocak 2019
​BAŞKAN SALMAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ28 Ocak 2019
ÇİFTLİKKÖY’Ü DAHA MODERN YAPMAYA GELİYORUZ28 Ocak 2019
ESNAFIN DERDİ BENİM DERDİMDİR26 Ocak 2019
AK Partili gençlerden Oral’a kutlama26 Ocak 2019
ÜCRETSİZ OTOPARK YAPACAĞIM25 Ocak 2019
İYİ PARTİ ADAYI USTA CHP ADAYI ÇIRAK22 Ocak 2019
1 Nisanda Ak Parti iktidarı başlayacak20 Ocak 2019
Pazarcıların Sözleşmeleri 10 Yıl Daha Uzatılacak21 Ocak 2019
SİYASETTE BÜROKRASİ DE SİVASLILAR DA OLSUN20 Ocak 2019
Chp Yalova başkan adaylarını tanıttı20 Ocak 2019
CHP'DEN SAHTE SEÇMENE SUÇ DUYURUSU16 Ocak 2019
İyi Parti 4 ilçe adayını açıkladı15 Ocak 2019
TERMAL'DE MHP KAZANACAK14 Ocak 2019
AK PARTİ BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI14 Ocak 2019
Yalova Belediyesinin borcu 238 Milyon TL13 Ocak 2019
AK PARTİ YALOVA ADAYLARI BELLİ OLDU12 Ocak 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler
CH