Flaş Haber :
Hava Durumu

Yalova'da başkan yardımcıları Cumhur ittifakından

17 Mart 2020
2 Haber Yorum
Chp'li Vefa Salman'ın görevden uzaklaştırılmasının ardından Yalova'da başkan yardımcıları belli oldu.


İçişleri Bakanlığı kararı ile Yalova Belediyesinde yaşanan yolsuzluk ve zimmete para geçirme operasyonlarının ardından görevinde uzaklaştıran Chp'li Vefa Salman'ın yerine meclisten seçilen Belediye başkan vekili seçilen Mustafa Tutuk, çalışacağı Belediye başkan yardımcılarını belirledi.

Ayrıca memur kadrosundan ise başkan yardımcılığına, Vefa Salman döneminde eski başkan yardımcısı olan Naim Ardıç getirildi.

Cumhur ittifak ile seçime giren ve 17 meclis üyesi koltuğuna sahip olan Ak Parti ve Mhp üyeleri arasından Yalova Belediyesi başkan yardımcılığı koltuğuna yapılan istişareler sonucu Ak Partiden Fatih Şahin ve Mhp'den Bahattin Erbay seçildi.

2 MEMUR ŞEHİR DIŞINDAN

Memur kadrosundan ise başkan yardımcılığına, Vefa Salman döneminde eski başkan yardımcısı olan Naim Ardıç getirildi. Kanun gereği Belediye memurları içinden seçilecek 3 başkan yardımcısından 2 tanesnini İstanbul veya Ankara'dan geleceği belirtiliyor.

Yorumlar(2)
  YUSUF ERDEM:
[17.03.2020 - 21:51]  
YAZIK ÇOK YAZIK. KANKA İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI, TEYZEOĞLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI!!!! SIRADA BABASI MI VAR? YAZIK ÇOK YAZIK...AKPARTİYE HİÇ YAKIŞMADI.
  Yalova77:
[17.03.2020 - 18:28]  
Şimdi tam oldu. Amaç hasıl oldu. Bravo derdiniz zaten alavere dalavereyle ele geçirmekti. Alanen yaptınız. Haksızlığa ses çıkarmayan herkese yazıklar olsun.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.