Flaş Haber :
Hava Durumu

Yalova Tenis Kulübü Türkiye Şampiyonası’na Katılıyor

19 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
Yalova Tenis Kulübü (YTK) 17. Türkiye Senyör Takımlar Şampiyonası’na katılıyor.

Son dönemde elde ettiği başarılarla ilimizin adını tenis branşında duyuran Yalova Tenis Kulübü (YTK) 17. Türkiye Senyör Takımlar Şampiyonası’na katılıyor. 

Türkiye Tenis Federasyonu(TFF) tarafından 23-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında Antalya’da bulunan Clup Ali Bey tesislerinde yapılacak müsabakalara ülkemizin en ünlü kulüpleri de katılım sağlayacak. Nefes kesecek turnuva da erkekler 18+, 30+, 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+ ve 70+ kategorilerinde kadın takımları ise 18+, 30+, 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+ yaş gruplarında mücadele edecekler.

Başkanlığını Ünsal Kıran’ın yaptığı Yalova Tenis Kulübü, Türkiye Takımlar Şampiyonası’nda farklı yaş gruplarında 5 takım ile mücadele edecek.

“Tüm takımlara başarılar diliyoruz”
Kulüp Başkanı  Ünsal Kıran yaptığı açıklamada, “ Ülkemizin en ünlü kulüplerinin de mücadele edeceği Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Uzun süredir takımlarımız bu organizasyon için sıkı kamp dönemi içinde çalışmalarını sürdürüyor. 5 kategoride mücadele edeceğimiz Türkiye Büyükler Takımlar Şampiyonası’ndan kupayla dönmeyi hedefliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.