Flaş Haber :
Hava Durumu

YRP’YE 150 KİŞİ KATILDI

25 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
Gençlere ‘Tohumlu Kalem ve Balon’ dağıtımı yaptık.

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı tarafından Cevdet Aydın Parkı önünde ve Çiftlikköy’de stantlar açıldı. Stantta; Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Berber, Merkez İlçe Başkanı Can Bartın Akdemir, İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Yalçın ve İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Düzcan hazır bulundular.

Daha yeşil bir Yalova için
Stantla ilgili bir açıklama yapan Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Berber, “İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kollarımızla beraber 19 Mayıs vesilesiyle gençlere ve çocuklara ‘Tohumlu Kalem ve Balon’ dağıtımı yaptık. Tohumlu kalemdeki; ‘kalem’ ile bilimsel ve kaliteli eğitime, ‘tohum’ ile doğal çevrenin korunmasına dikkat çekmek istedik. Bu mesajımıza dikkat gösteren ve bir an olsun standımızı boş bırakmayan Yalova halkımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Daha yeşil bir Yalova, daha yeşil bir dünya için biz varız”  dedi.

‘Partimize 150 kişi katıldı’
İki gün boyunca açılan stantlara vatandaşların ve özellikle gençlerin yoğun talep gösterdiğini söyleyen Berber, “Standımızda vatandaşlarımızla bir araya geldik, sorun ve taleplerini dinledik. İki gün boyunca açılan stantta toplamda 150 vatandaşımız partimize katıldı. Vatandaşlarımızın partimize gösterdiği teveccüh çok fazla, biz de onların bu güvenlerine karşılık vermek için, daha müreffeh ve daha güçlü yarınlarımız için durmadan çalışıyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.