Flaş Haber :
Hava Durumu

YILIN AHİSİ HÜSEYİN TUZCUOĞLU OLDU

13 Eylül 2022
0 Haber Yorum
35.cisi Ahilik Haftasında Ahilere ödülleri verildi.

Yalova Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Vali Erol, tarafından yılın Ahisi olarak seçilen küçük ev aletleri satıcısı Hüseyin Tuzcuoğlu’na Ahi Kaftanı giydirilerek plaket verilmesinin ardından, Yılın Kalfası Ferhat Fırtına ve Yılın Çırağı Ömer Aydın’a plaketleri takdim edildi.

5. Ahilik Haftası dolayısıyla "Ahilik Haftası Kutlama Komitesi" tarafından, Oda başkanları, Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali ve davetliler ile beraber 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi.

Yalova Ahisine cübbe giydirme töreninin gerçekleşeceği Valilik Toplantı Salonunda Vali Muammer Erol, Yılın Ahisi Hüseyin Tuzcuoğlu'na Ahilik cübbesini giydirdi.

Yılın Ahisi Hüseyin Tuzcuoğlu, yılın Kalfası Ferhat Fırtına, yılın Çırağı Ömer Aydın'a ödülleri Sayın Valimiz Muammer Erol, YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt, Ticaret İl Müdürü Alpaslan Tunalı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, YESOB Başkan vekili Ahmet Ortakoğlu, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Erbul, Yalova Berberler Kuaförler Güzellik Salonu Odası Başkanı Şenol Ulutürk tarafından verildi.Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.