Flaş Haber :
Hava Durumu

YAÜ BARSELONA 2022 EAIE DE

21 Eylül 2022
0 Haber Yorum
Yalova Üniversitesi ‘2022 EAIE Yükseköğretim Fuarı’nda t Temsil Edildi.


Yalova Üniversitesi, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’nın destek ve teşvikleri ile üniversitemizin uluslararası alanda görünürlüğünü artırmak ve uluslararasılaşma vizyonuna katkı sağlamak amacıyla İspanya Barselona’da düzenlenen ‘2022 EAIE Yükseköğretim Fuarı’nda temsil edildi.
 
Akademik yöneticiler, sektör temsilcileri ve üst düzey eğitim bürokratları ile bir araya gelinerek yeni iş birliği olanaklarının geliştirilmesi amacıyla European Association for International Education (EAİE) tarafından 12-16 Eylül 2022 tarihlerinde İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen ‘EAIE 2022 Yükseköğretim Fuarı’nda üniversitemizi temsilen Dış İlişkiler ve Erasmus Koordinatörü Öğr.Gör. Oğuzhan Köse ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü personeli Ömer Kara fuara katıldılar.
 
Türkiye, Almanya, İspanya, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Şili, Malezya, Kore gibi dünyanın bütün kıtalarından Yükseköğretim kurumu temsilcilerinin iştirak ettiği Yükseköğretim Fuarına yoğun ilgi gösterildi. Mevcut ortaklarımız ile iş birliğimizi daha da geliştirme görüşmelerinin yanı sıra yeni ülke ve üniversite temsilcileri ile ortaklıklar için görüşmeler yapıldı. 
 
Avrupa’da yılın en önemli Erasmus organizasyonunda yapılan görüşmeler neticesinde yeni anlaşmalar ile uluslararası ortaklarımızın sayılarını artırmak ve iş birliğimizi geliştirmek amacıyla Erasmus Koordinatörlüğü yeni projeler ile çalışmalarına süratle devam edecektir.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.