Flaş Haber :
Hava Durumu

YAŞLILARA BAKMAK TOPLUM GÖREVİDİR

19 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Yaşlılarımızın yanında olmak tüm toplumun görevidir.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Altınova Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Personeliyle birlikte ilçede yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret ederek, hayır dualarını alıp sohbet etti.
 
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret ederek, hayır dualarını alıp sohbet etti. Başkan Oral, “Yaşlılarımızın sorunlarını anlamak, onların yaşamlarını güvenli ve huzurlu bir ortamda sürdürmelerini sağlamak tüm toplumun görevidir” dedi.
 
Ellerini öptü
İlçe büyüklerinin ellerini öperek hayır duaların alan Başkan Oral, “Allah, tüm büyüklerimize sağlıklı ve mutlu nice uzun ömür versin. Bu ziyaretlerimiz belli aralıklarda devam edecek. İlçemizdeki büyüklerin sıhhatlerini sorup, isteklerini dinliyoruz” dedi.
 
“En değerli varlıklarımızdır”
İlçe büyüklerinin ellerini öperek hayır duaların alan Başkan Oral, “Allah, tüm büyüklerimize sağlıklı ve mutlu nice uzun ömür versin. Bu ziyaretlerimiz belli aralıklarda devam edecek. İlçemizdeki büyüklerin sıhhatlerini sorup, isteklerini dinliyoruz.
 
Yaşlılarımızın sorunlarını çözmek, toplumda hak ettikleri yeri almalarını sağlamak tek başına devletimizin değil, toplum olarak hepimizin sorumluluğudur. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşıyan en değerli insanlarımızdır. Yaşlılarımızın sorunlarını anlamak, onların yaşamlarını güvenli ve huzurlu bir ortamda sürdürmelerini sağlamak tüm toplumun görevidir” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.