Flaş Haber :
Hava Durumu

ŞEHİT GAZİLERİMİZİN YANINDAYIZ

20 Eylül 2022
0 Haber Yorum
Başkan Oral, şehit yakınları ve gaziler kahvaltıda buluştu.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova genelindeki şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile bir araya geldi.
 
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova genelindeki şehit yakınları, gaziler ve ailelerinin onuruna Onur Restoranda kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda Başkan Oral, misafirleriyle tek tek ilgilendi.
 
“Her zaman yanlarındayız”
Misafirleriyle sohbet eden Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, “Değerli emanetlerimiz ve ailelerimiz Yalova'daki şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ağırladık. Onlar her zaman baş tacımız ve biz her zaman yanlarında olacağız. Güzel vatanımızın huzuru ve geleceği için giriştikleri mücadelede; şehitlik ve gazilik payesini, kanlarıyla ve alın terleriyle hak eden vatansever kahramanlarımızın haklarını ödememiz mümkün değildir. Tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygı ile yad ediyorum” dedi.
 
Kahvaltıya; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Garnizon Komutanlığı Temsilcisi, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Subaşı Belediye Başkanı Tutan Canbay, Altınova İlçe Emniyet Amiri Yavuz Kartav, Altınova İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Fırat Zorlu, şehit ve gazi yakınları ile daire amirleri katıldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*



(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.