Flaş Haber :
Hava Durumu

KADIN VE AİLE KONULARINI KONUŞTULAR

10 Ağustos 2022
0 Haber Yorum
"Kendimiz Olmak, Gerçek Ben" içerikli toplantı yaptılar.

Uluslararası Kadın Toplumsal Farkındalık ve Aile Derneği üyeleri aylık toplantıları ile bir araya geldiler
 
Uluslararası Kadın Toplumsal Farkındalık Aile Derneği üyeleri her ayın 2. salısı İl Özel İdare toplantı salonunda üyeleri ile bir araya gelerek çeşitli konular üzerine toplantılar düzenlemektedir.
 
Kadın toplum bir aile üzerine çeşitli konuları değinerek farkındalık yaratan söyleşiler gerçekleştiren derneğin bu ayki toplantısında el aldıkları konu "Kendimiz Olmak, Gerçek Ben" oldu.
 
Dernek üyesi olan kişisel gelişim uzmanı Parvati (Fatma Genç) kadınlara kendimiz olmak la ilgili bilgiler verirken gerçek ben kim?, gerçek beni yaşıyor muyuz?, gerçek beni unuttuk mu?, Sorularının cevabini bulmamıza yol gösterecek bilgileri bize verirken kendimiz olmanın ne kadar önemli olduğu konusuna da değindi. 
 
Kafta Der ve Türkiye Değişim Partisi merkez ilçe başkanı Nurten Anıl, “Kadınlar toplumun temel direğidir kadınlar bilgilenirse toplum bilgilenir. Kadın önce kendi varlığının değerini bilmeli, önce kendine değer vermeli ki eşine çocuğuna ailesine topluma değer vermeyi bilsin.
 
Biz her ay değişik, kadınlara farkındalık yaratacak konulara değinmeye devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere geçen ayki toplantımızın konusu enerji tasarrufu idi Limak enerji ile güzel bir toplantı gerçekleştirerek enerji tasarrufu konusunda bilgiler edinmiştik.
 
Toplantılarımız herkese açıktır isteyen dileyen herkes her ayın 2.salısı İl Özel idare salonunda saat 14'de bize eşlik edebilir.
 
Toplantılarımızı gerçekleştirmek için salon konusunda bize destek veren il özel idaresine Çok teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.