Flaş Haber :
Hava Durumu

​JANDARMA EĞİTİMCİLERİ UYARDI

11 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
TOBB MTAL’de madde bağımlılığı eğitimi verildi.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde madde bağımlılığı hakkında eğitim verildi.

En İyi Narkotik Polisi Anne projesi kapsamında düzenlenen eğitim programına Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu idari kadrosu ve öğretmenler katıldı.

Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara proje kapsamında bilgilendirmelerde bulunuldu. Yalova İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce İnternetin Güvenli Kullanımı ve Siber Zorbalık, En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi kapsamında ise Uyuşturucu ile Mücadele seminerleri verildi. Uzmanlar tarafından eğitimler verilerek, anne ve babalara çocukları ile ilgilenmeleri, çocuklarının davranışlarındaki değişimleri gözlemlemeleri ve arkadaş çevrelerini iyi tanımaları konusunda uyarılarda bulunuldu.

Verilen eğitimlerde annelere ve ailelere çok iş düştüğü belirtilirken, bu işi sadece güvenlik birimlerine havale edilmemesi gerektiği ve bir annenin göreceği bir davranış değişikliği çok daha büyük bir sorunun önüne geçilebileceğinin altı çizildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.