Flaş Haber :
Hava Durumu

İŞKUR HİZMET NOKTASI AÇILDI

24 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
İŞKUR - GİMBİRDER arasında istihdamda işbirliği noktası açıldı.

Gemi İnşa Müteahhitleri Birlikteliği Meslek Eğitim ve Dayanışma Derneği ve Yalova Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, istihdam alanında işbirliği için Hizmet Noktası açılışı yaptı.
 
Açılışa, Yalova Valisi Muammer Erol, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Yalova Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Erhan Dede, Sgk İl Müdür Vekili Sami Tuşik ve derneğe üye işyeri temsilcileri katıldı.
 
Açılışta Konuşan İŞKUR İl Müdürü Erhan Dede; “Gemi inşa sektöründe faaliyet gösteren işverenlerimize yönelik personel temini ve istihdam teşviklerimizin sunumu amacıyla GİMBİRDER bünyesinde açtığımız hizmet noktamız sayesinde daha hızlı ve verimli hizmet sunumunu hedefliyoruz. Bu hizmet noktası ile, İŞKUR danışmanlarımız ve GİMBİRDER personelleri arasında sağladığımız işbirliği ve iletişim ile işverenlerimizin ihtiyaçlarına yönelik gerekli yönlendirme ve danışmanlık süreçleri sağlanmış olacak” dedi
 
GİMBİRDER Başkanı Rüstem İnce, üye işyerlerine yönelik olarak açılan Hizmet Noktası ve istihdam alanında yaptıkları destek ve ilgileri için İŞKUR’a teşekkürlerini ifade etti. Açılış toplantısında İŞKUR ve SGK uzmanlarınca katılımcılara İŞKUR ve SGK istihdam teşviklerini içiren bilgilendirme sunumu yapıldı.        

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.