Flaş Haber :
Hava Durumu

İLETİŞİM KONFERANSINDA KONUŞTULAR

22 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Radyo ve TV’nin duayenleri Yalova’ya geldi.

Yalova Belediyesi ve Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa düzenlediği “İletişim Konferansı” Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti.

Vatandaşa açık olarak düzenlenen konferansta; TGRT Haber Spikeri Mehmet Aydın, Radyo Programcısı Umut Öztürk ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan katılımcılara “iletişim, yeni nesil medya ve iletişim kanallarını etkin kullanma yöntemlerini” anlattı.

Yapılan konferansa Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, vatandaşlar ve belediye personelleri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte ilk olarak sahneye çıkan TGRT Haber'in ekran yüzlerinden Mehmet Aydın, “Etkili konuşma, diksiyon ve hitabet, topluluk önünde konuşma fobisi, beden dili, iletişim hataları” konuları üzerine sunum gerçekleştirdi. Ardından Radyo Programcısı Umut Öztürk kelimelerin günlük hayatta bizlere sağladığı duygulardan bahsetti. Son olarak sahnede konuşan Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan katılımcılara sosyal medya kullanımı hakkında bilgiler verdi.

Yapılan program çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu. Konuklar hediye olarak gelen çiçekleri salondaki kadınlara armağan etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.