Flaş Haber :
Hava Durumu

​İLÇE BÜYÜKLERİNE ANLAMLI ZİYARET

10 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
“Cefakar ve fedakar tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum”

Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçede yaşayan yaşlıları ziyaret ederek, Anneler Günü’nü kutladılar.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçede yaşayan yaşlıları ziyaret ederek, Anneler Günü’nü kutladılar. Başkan Oral, “Cefakar ve fedakar, hayatımızın anlamı tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.
 
Evlerinde ziyaret
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçe büyüklerini evlerinde ziyarete etti. İlçe büyüklerinin hal ve hatırlarını soran Oral Çifti, istek ve talepleri dinledi. İlçe büyüklerinin hayır dualarını da alan Oral Çifti, ziyaretlerinin belli aralıklarla devam edeceğini dile getirdiler.
 
“Bizi biz yapan değerlerimiz”
Her fırsatta ilçe büyüklerini ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Oral, “Bu ziyaretlerimizi belli aralıklarda gerçekleştiriyoruz. İlçemizdeki büyüklerin hal ve hatırlarını sorup, isteklerini dinliyoruz. İlçe büyüklerimiz bizi biz yapan değerlerimizdir. Çınarlarımız bizim için çok önemlidir. Onların kıymetini bilip, onlarla hasbihal ederek, onların hayat hikâyelerinden dersler çıkarmalıyız. Allah, tüm büyüklerimize sağlıklı ve mutlu nice uzun ömür versin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.