Flaş Haber :
Hava Durumu

HAKAN SUİÇMEZ YALOVASPOR LİSTESİNİ TESLİM ETTİ

25 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
28 Mayıs Cumartesi günü Yalovaspor kongresinde liste teslim edildi.

21 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamadığı için 28 Mayıs Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılacak Yalovaspor Olağan Genel Kurulu için başkan adaylığını açıklayan ‘Oflu’ lakaplı Hakan Suiçmez, yarım kalan hikayeyi tamamlamak için göreve talip olduklarını söyledi. Eski başkan Suiçmez’in dışında şimdilik herhangi bir başkan adayının olmadığı Yalovaspor’da yeni göreve gelecek yönetim listesini kulübe teslim etti.

Yönetici kadromuz hazır
Yalovaspor Başkan Adayı Hakan Suiçmez, “Destek noktasında sözler aldığımız arkadaşlarımız var. Ancak bazı arkadaşlarımız, tüzük gereği Yalovaspor yönetiminde ve asli görevinde bulunamadıkları için Yalovaspor yönetiminde aktif tutamayacağız. Dışarıdan görevlendirme yöntemiyle bu arkadaşlarımızın desteklerini alacağız. 28 Mayıs’ta adayız. Harici yönetim listesi şu anda çıkmadı.

Bir başkan ve 8 yöneticiyle yedekler de dahil toplamda 15 kişilik kadromuz hazır. 2 bayan arkadaşımız var kadın üye kulüpte. Bayanlardan birini yönetimde görmek istiyoruz. Kendisinden de olur aldık. Yönetim listesini güncelleyip en kısa sürede faaliyetleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Futbol dışındaki branşları da hayata geçirmek lazım
Amatör spor branşlarıyla ilgili de bilgi veren Suiçmez, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Amatör spor dallarıyla alakalı Yalovaspor çatısı altında bilgisi ve deneyimiyle hizmet edecek hocalarımızla görüştük. Sıcak ve olumlu bakıyorlar. Amacımız şehrimizdeki milli sporcularımıza da sahip çıkmak. Bütçeler belli. Çılgın rakamlar harcanıyor ve geriye dönüşü olmuyor. Diğer branşları da hayata geçirmek lazım. Bu kapsamda 28 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek Yalovaspor Olağan Genel Kurul Toplantısı’na bütün üyelerimizi 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.