Flaş Haber :
Hava Durumu

EĞİTİMCİLERE SOSYAL MEDYA ANLATILDI

21 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, İletişim Konferansı gerçekleşti.

Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İletişim Konferansında televizyon ve radyo dünyasının isimlerinden Haber Spikeri Mehmet Aydın, Radyo Programcısı Umut Öztürk ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan eğitim yöneticileriyle bir araya geldi.

Yalova Valisi Muammer Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul/kurum yöneticilerinin katıldığı ve Yalova Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen program, İl Müdürü Akmeşe'nin selamlama konuşmasıyla başladı.

Ardından "Etkili konuşma, diksiyon ve hitabet" konularında Mehmet Aydın, "Kelimelerin gücüyle dünyamız değişir mi?", "İletişimin psikoloji ve sosyolojiye yansımaları neler?" ve "İletişim kaynakları" konularında Umut Öztürk, "Sosyal medya nasıl kullanılır, nasıl kullanılmaz?" ve "Sosyal medya hayatımızı nasıl etkiliyor?" konularında da Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan katılımcılarla bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

Okul/kurum yöneticilerimiz ile öğretmenlerin yoğun katılım sağladığı, verimli ve keyifli geçen program Vali Erol ve İl Müdürlüğü Akmeşe tarafından konuklara teşekkür edilmesiyle sona erdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.