Flaş Haber :
Hava Durumu

DEMOKRAT PARTİDEN İSTİFA ETTİLER

18 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
Biz İYİ Parti’nin listelerine oy veriyorduk.

Demokrat Parti’ye yıllardır çeşitli kademelerde görev yapan partililer, İYİ Parti’ye geçme kararı aldılar. Eski Demokrat Partili Zeki Küçük önderliğindeki grup, İYİ Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen tören ile parti rozetlerini taktılar.

OYLARIMIZI ZATEN İYİ PARTİ’YE VERİYORDUK
İYİ Parti’yi her zaman desteklediklerini söyleyen Zeki Küçük, “Birkaç gün önce arkadaşlarımızla beraber Demokrat Parti’den istifa ettik. İYİ Parti’ye kaydımızı yaptırdık. İYİ Parti İl Teşkilatı, bizim müracaatımızı değerlendirdi, uygun gördü ve imzamızı attık. İYİ Parti ailesine dahil olduk. Allah nasip ederse, İYİ Parti saflarında çalışarak, partimizi birinci parti yapmak istiyoruz.

Allah utandırmasın. Biz Demokrat Parti’de olduğumuz dönemde de bizim Genel Başkan, Meral Hanım’ın isteği üzerine ittifak yaptı. Biz, oylarımızı zaten İYİ Parti’ye veriyorduk. Parti seçime girmiyordu. Biz İYİ Parti’nin listelerine oy veriyorduk. Yuvamıza dönmüş olduk” diye konuştu.

PARTİMİZİ İSTEDİĞİMİZ NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ
İYİ Parti İl Başkanı Ersin Akyüz ise, “Sizlerin de desteği ile beraber gücümüzü daha da arttıracağız. Bundan sonra daha emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Hedeflerimizi sonuçlandıracağız. Her geçen gün üye katılımları artarak devam ediyor. Bugün partimize katılan yeni üye arkadaşlarıma ‘hoş geldiniz’ demek istiyorum. Allah muvaffak eylesin. Hedefimiz belli. Partimizi hep beraber istediğimiz noktaya taşıyacağız” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.