Flaş Haber :
Hava Durumu

DEMİRHAN ARMUTLU PAZARINDA

19 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Mehmet Demirhan, parti yöneticileriyle birlikte bu kez Armutlu’daydı.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, parti yöneticileriyle birlikte bu kez Armutlu’daydı. İlçede kurulan pazaryerinde vatandaşlarla selamlaşan Başkan Demirhan, DEVA Partisi’nin ülkenin birikmiş tüm sorunlarını çözeceğini söyledi.
 
İl bazında devam eden rutin faaliyetlerini arttırarak sürdüren DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Armutlu’yu ziyaret etti. Armutlu İlçe Başkanı Şemsettin Çiftçi ve partili yöneticilerle birlikte Armutlu’ya çıkarma yapan Başkan Demirhan, pazaryerinde esnaf ve vatandaşla buluştu.
 
Pazarcı esnafı Başkan Demirhan’a “Maşallah başkan, her yerdesin” diye seslenirken vatandaşlar da DEVA yöneticilerine büyük ilgi gösterdi. Özellikle ekonomik sorunların gittikçe arttığını kaydeden Başkan Mehmet Demirhan, “Bir süredir özellikle pazaryerlerinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Gördüğümüz manzara ne yazık ki umut vaat edici değil. Hem esnafımız hem vatandaşlarımız ekonominin kötülüğünden, zamlardan, fiyatlardan muzdarip. Bunun yanında ülkemizin birikmiş yığınla sorunu var.
 
Biz DEVA Partisi olarak Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde ülkemizin tüm birikmiş sorunlarını çözeceğiz. Kurulan altılı masa ile birlikte ülkede bir değişim rüzgarı başlatacağız” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.