Flaş Haber :
Hava Durumu

DELFİN VİNÇ YALOVA’YA FABRİKA KURUYOR

21 Haziran 2022
0 Haber Yorum
“Üretim tesisleri inşaatlarımız devam ediyor” sloganı ile temel attılar.

Yalova Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek olan, Delfin İç ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.’in vinç alanında faaliyet gösteren Delfin Vinç A.Ş fabrikasının temel atma töreni gerçekleşti.
 
Yalova Makine OSB’de Üretim Tesisleri Temel Atımı Devam Ediyor
21.06.2022 Salı günü Yalova Makine İhtisas OSB’de, Delfin İç ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. firması üretim tesisinin Temel Atma Töreni, Yalova Valisi Muammer Erol himayesinde gerçekleştirildi. Törende; Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, İl Emniyet İl Müdürü Göksel Topaloğlu, Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Yılmaz, İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk,Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, OSB Yönetim Kurulu, Kurum Müdürleri ve Delfin firma sahibi Mete Özarar hazır bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği üretim tesisi inşaatlarının temel atma törenlerine bugün bir yenisini daha ekleyen Yalova Makine OSB, Delfin firmasının üretim tesisi için temeli attı.
Yönetim Merkezi ve Konferans Salonu inşaatlarına geçtiğimiz aylarda başlayan ve sona yaklaşan Yalova Makine İhtisas OSB, bir an evvel üretime geçmeyi hedefleyen 1. etapta yer alacak sanayicilerinin üretim tesisi inşaatlarına geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Bugün itibari ile de Vali Erol’un himayesinde; fabrika ve idari binasının birlikte yer alacağı Delfin’in üretim tesisinin temeli atıldı.

“DELFİN ÜRETİM TESİSİMİZ YALOVAMIZA VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN”
Yalova Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Pandeminin ağır şartlarında altyapı inşaatlarımızı devam ettirdiğimiz, günümüz zor koşullarında ise istihdam ve yatırım odaklı bir yaklaşımla üretim tesisi inşaatlarına başladığımız OSB’mizi Yerli, Yeşil, Yenilikçi, Yüksek Teknolojili ve Yalın bir üretim üssü olarak inşa ediyoruz. Bizlere sürekli desteklerini hissettiren tüm Yalova ve Çiftlikköy kamuoyuna, katılan katılamayan ama kalbi bizimle çarpan herkese şükranlarımı sunuyorum. Delfin üretim tesisimiz de Yalovamıza ve ülkemize hayırlı olsun. Önümüzdeki haftalarda sırayla diğer tesislerimizin de temel atmalarını yapıyor olacağız.

ÜRETİM TESİSLERİNİN TEMEL ATIMI DEVAM EDİYOR
Anadolu 5.0 ismini verdikleri mimari konseptte, 260’tan fazla Modern Anadolu Mimarisiyle bezenmiş tasarım seçeneği ile katılımcılarına geniş yelpazede üretim tesisi oluşturma imkanı sunan Yalova Makine OSB, 2022’nin ilk çeyreğinde proje süreçleri tamamlanan sanayicilerinin üretim tesisi inşaatlarına başladı. Delfin ile de bugün yeni bir temel atmayı gerçekleştiren OSB tarafından, hız kesmeden birinci etapta yer alacak tüm fabrikaların üretim tesisi inşaatlarına başlanacağı vurgulandı.

Ayrıca inşa edilen ve edilecek tüm sosyal donatı ve üretim tesisi inşaatları ”Yeşil Üretim” mottosuna uygun olarak projelendirildiği belirtildi. Sürdürülebilir bir dünya için OSB’deki tüm yapıların “TSE Güvenli Yeşil Bina” sertifikasyonuna uygun olarak inşa edileceği aktarıldı.” dedi.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.