Flaş Haber :
Hava Durumu

ALTINOVA LI ÖĞRENCİLER ARDAHAN’A HEDİYE GÖNDERDİ

20 Ocak 2023
0 Haber Yorum
Piyalepaşa İlkokulundan, Ardahan’daki öğrencilere karne hediyesi.

“Birlikte Gülümseyelim” projesi kapsamında Altınova Piyalepaşa İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan hediye paketleri Ardahan’daki öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Yalova’nın Altınova İlçesinde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Piyalepaşa İlkokulu 2.sınıf ve 3. sınıf öğrencileri “Birlikte Gülümseyelim” projesi kapsamında Ardahan’da eğitim gören kardeşlerine atkı, bere, eldiven, çorap ve hikaye kitabından oluşan hediye paketi gönderdi.

Piyalepaşa İlkokulu öğrencilerine paylaşma duygusu kazandırmak amacıyla  2. sınıf öğretmenleri Şenay Karaaslan, Ruhşen Çubuk , 3. sınıf öğretmenleri Aysel Uçar ve Beyza Ören’in öncülüğünde başlatılan “Birlikte Gülümseyelim” projesine öğrencilerden büyük destek geldi. Minik öğrenciler paketleyip koliledikleri 360 hediye paketini karne hediyesi olarak Ardahan ilinin Merkez Halitpaşa İlkokuluna gönderdi.

Piyalepaşa İlkokulu Müdürü Nalan Gökkaya, “Biz Piyalepaşa İlkokulu olarak, çocuklara yardımlaşma, dayanışma, işbirliği, paylaşarak mutlu olma duygularını kazandırmak adına bu projeyi gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin projeye katılımı büyük oldu. Hem projeye katılan öğrencilerimizin hem de hediye paketi ulaştırdığımız öğrencilerimizin sevincini görmek bizi daha da mutlu etti. “Birlikte Gülümseyelim” projesi adına yakışır şekilde çocuklarımızın yüzünü güldürdü.

Ben, başta gerçekleştirdiğimiz projelerde bizden desteklerini esirgemeyen ve bu projemizde de bize desteklerini sunan Altınova Kaymakamı Sayın Regaip Ahmet Özyiğit olmak üzere, bu projede emeği geçen öğretmenlerimiz Şenay Karaaslan, Ruhşen Çubuk, Aysel Uçar, Beyza Ören, Müdür Yardımcımız Fatma Eryiğit’e, bize destek veren değerli velilerimize ve sevgiyle hediye paketlerini hazırlayan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ediyorum.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.