Flaş Haber :
Hava Durumu

AK PARTİ YALOVA TEŞKİLAT AKADEMİSİ GERÇEKLEŞTİ

27 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı yapıldı.

AK PARTİ TEŞKİLATLARI SEÇİME HAZIRLANIYOR
AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı bir gün süren eğitimlerin ardından tamamlandı.

Yalova Belediye Meclis salonunda yapılan Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı, AK Parti Yalova il başkanı Muğlim Bağatar'ın açılış konuşmasıyla başladı.

Bağatar, “Genel Merkez Ar-Ge Başkanlığımız tarafından bugün inşallah hep birlikte Teşkilat Akademisi programımızda birbirinden değerli misafirlerimizi, büyüklerimizi ağırlayacağız.
İşte bizim teşkilatlarımızın farkı burada. Biz başarılı olmak için önce eğitimli, inançlı, gayretli olacağız ve işimizi iyi takip edeceğiz arkadaşlar.

AK Parti’nin kurumsal yapısı gereği değerli büyüklerimiz bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar, bizler de bunu en güzel şekilde sahaya yansıtacağız. Kıymetli arkadaşlar maksimum verimi almaya çalışanlım inşallah.

Önümüzde önemli bir seçim var. O yüzden tecrübe paylaşımları çok önemlidir” dedi
'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' ve 'Türkiye Yüzyılı' mottosuyla gerçekleştirilen ve ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra tüm teşkilatları kapsayan eğitim programına yoğun bir katılım oldu.
81 ilde düzenlenen ve Yalova'da Cumartesi günü gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı başladı.

Ardından sırasıyla, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk 'Seçim 2023', Akademisyen Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın 'Siyasal İletişim ve Yeni Medya' konusunda bilgi verdi.
Eğitim programı, Gazeteci Zafer Şahin'in 'Sıkça Sorulan Sorular' konulu sunumuyla sona ile devam etti.

Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı, önceki dönem AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan'ın 'Türkiye Yüzyılı' içerikli konuşması ile bitti.

İl Başkanı Muğlim Bağatar , Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı'nın ardından yaptığı kapanış konuşmasında, eğitim programına katılarak başından sonuna kadar ilgiyle takip eden Teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Ak Parti teşkilat programına milletvekili Meliha Akyol, Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk ve İl, ilçe, belde teşkilat mensupları katıldı.
#yalova #akparti

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.