Flaş Haber :
Hava Durumu

AÇIK OTURUMA KILIÇDAROĞLU’NU DA GETİRİN

16 Haziran 2022
0 Haber Yorum
"Sahte imzalar ile İmar, arsa arazi İşleri gerçekleştirilmiş."

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Hayat Gazetesine yaptığı açıklamada şok iddialarda bulundu.

HODRİ MEYDAN
Bağatar CHP'li Vefa Salman'ın belediye Başkanlığı döneminde sahte imzalı birçok karar alındığını iddia etti. Muğlim Bağatar , "Oy birliği ve oy çokluğuyla alınan her kararda Halit Güleç imzalarının sahte olduğunu belgeledik" diye konuştu.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Vefa Salman'ın belediye başkanlığı yaptığı döneme ait önemli bir iddiayı ortaya attı. Bu konuda Vefa Salman'ı da bir açık oturuma davet eden Bağatar, kamuoyunun artık bu belirsizlikten kurtarılması gerektiğini dile getirdi.

BELGELERİNİZİ SUNUN
Ellerindeki belgeleri de kamuoyu ile paylaşmaya hazır olduklarının altını çizen Bağatar, "Sayın Vefa Salman, Halit Güleç ve hatta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılacağı bir açık bir açıkoturum gerçekleştirelim.

Burada herkes kendisini ifade etsin. Belgelerini sunsun. Yalova halkının ve kamuoyunun artık tamamen gerçekleri öğrenmesi gerekli. Yalova kamuoyunun artık bu uzayıp giden belirsizlikten kurtulması lazım" dedi.
Ellerinde birçok belge olduğunun altını çizen Bağatar, "Sahte imzalı evrakları karar numaraları ve tarihleriyle paylaşalım.

İMAR ARSA ARAZİ İŞLERİ
Sahte imzalı kararlar hep imar ve arsa, arazi işleriyle ilgili gerçekleştirilmiş. Encümen Başkanlığını dönemin Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç yapıyordu. Oy birliği ve oy çokluğuyla alınan her kararda Halit Güleç imzalarının sahte olduğunu belgeledik.

Belgelerle ve belediyedeki yolsuzluklarla ilgili açığa alınan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın, dönemin Başkan Yardımcılarını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık oturuma bir kez daha davet ediyorum" diye konuştu.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.