Flaş Haber :
Hava Durumu

55 ÖĞRENCİ STAJI ŞİMDİDEN KAZANDI

19 Kasım 2022
0 Haber Yorum
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri, 5 yıldızlı otelde satj görecek.

Yalova Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamada “Yalova Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü tarafından düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde, 55 öğrenci 2023 yaz sezonunda Rixos Premium Tekirova Otel bünyesinde stajyer veya kadrolu olarak çalışabilme imkânı kazandılar.  
 
17 Kasım 2022 tarihinde düzenlenen “Kariyer Günü” etkinliğine konuşmacı olarak Rixos Premium Tekirova Hotel yöneticileri Kemal Sümer, Erkan Demirdaş, Birol Aytekin, Merve Sek ile PATİKA İKY işletme müdürü İskender Işık katılım sağladılar. Öğrencilerimizin yoğun bir ilgi gösterdiği etkinlikte Rixos Premium Tekirova Hotel Eğitim ve Geliştirme departman müdürü Kemal Sümer, işletmelerindeki kariyer imkanları hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi.  
 
Etkinliğin ikinci aşamasında; departman yöneticileri ile öğrencilerimiz birebir görüşmeler gerçekleştirdiler. Bu görüşmeler neticesinde 55 öğrencimiz 2023 Yaz sezonunda Rixos Premium Tekirova Hotel bünyesindeki farklı departmanlarda stajyer veya kadrolu olarak çalışabileceklerdir.  
 
Etkinliğin sonunda Yalova Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Pelin Baran katılımcılara katılımlarından ve vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür belgesi takdim etti.
 
Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Yalova Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Pelin Baran, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Okan Büyükacar, Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Yasin Özaslan ve bölüm öğretim elemanları Öğr. Gör. Çağrı Dilmen, Öğr. Gör. Fatih Taşpınar, Öğr. Gör. Mehmet Emin Tura, Öğr. Gör. Arzu Güzel Çakmak ve Öğr. Gör. Ahmet Kayır katıldılar.
 
Düzenlenen etkinlik ile, sektörün önemli temsilcileriyle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden öğrencilerimiz ise, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletirken, etkinliğin kariyerleri açısından çok önemli olduğunu ifade ettiler” ifadelerine yer verildi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.